اصطلاحات فنی و سوالات NVR و DVR

/اصطلاحات فنی و سوالات NVR و DVR

اصطلاحات فنی و سوالات NVR و DVR

اصطلاحات فنی و سوالات DVR و NVR

Triple Streams چیست

انتقال تصویر در سه جریان به وسیله اجازه دادن به جریانهای مختلف داده به طور همزمان ارسال میشوند. هر جریان دارای اهداف مستقل است

• اولین جریان با رزولوشن بالا و فریم کامل می تواند برای نظارت اصلی استفاده شود.

• جریان دوم با وضوح پایین تر می تواند برای نظارت بر تلفن همراه استفاده شود.

• جریان سوم با رزولوشن بالا، کم و یا پویا ارائه می دهد گزینه های انعطاف پذیر تر.

 
Unattended Baggage چیست

محل بدون نظارت یکی از توابع تحلیلی رفتاری در مجموعه از ویژگی های هوشمند Hikvision است. اگر یک شی از صحنه برداشته شود (مانند کیف، کیف پول، مواد خطرناک و غیره)، دوربین به طور خودکار این رویداد را تشخیص می دهد و اگر از پیش تنظیماتی شود  می تواند آلارم ها را فعال یا رویداد را ضبط کند.

VCA  چیست

VCA (تجزیه و تحلیل محتوا ویدئو) توانایی تجزیه و تحلیل ویدئو به طور خودکار برای شناسایی و تعیین وقایع زمانی و فضایی است. بسیاری از ویژگی های هوشمند در VCA مانند تشخیص نفوذ، شناسایی عبور خط و غیره اجرا می شود.

Virtual Host چیست

میزبان مجازی یک تابع NVR (Recorder Network Video Recording) است که به کاربران اجازه می دهد تا به طور مستقیم به یک مرورگر اینترنت اکسپلورر (IE) یا به یک صفحه وب با پروتکل IPC (Internet Protocol Camera) متصل شود.

VMS چیست؟

این اصطلاح مخفف سیستم مدیریت تصویر میباشد که مخفف شده Video Management System میباشد

VQD چیست

VQD (تشخیص کیفیت ویدیو) یک ویژگی است که ویدیو را برای کیفیت غیرطبیعی (به عنوان مثال، تصویر تاری، روشنایی غیر طبیعی و پخش رنگ) نظارت می کند. که در صورت بروز هشدار شروع می شود و با تنظیمات قبلی میتوان به آن پاسخ داد.

Zero Channel چیست

در فواصل دور که میزان سرعت اینترنت کم است از این ویژگی به این صورت استفاده میشود که تصویر مثلا 4 کانال را بصورت همزمان در یک تصویر نمایش میدهد.

By |2018-12-17T16:06:56+03:30دسامبر 11th, 2018|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment