دزد گیر یا دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته بهتر است یا دزدگیر

دزد گیر یا دوربین مدار بسته

 

من اغلب از مشتریانی که برای ایمنی مغازه یا خانه خود سراغمان می آیند این سوال رو میپرسم که آنها دنبال سیستم دوربین مدار بسته هستند یا دزدگیر ؟ پاسخ به این سوال به دلیل تفاوتها می تواند پیچیده باشد. آیا به دنبال سیستمی هستید که تحت نظارت باشد؟ آیا به دنبال سیستمی هستید که بتواند در واقع مجرم را دستگیر کند؟ آیا می خواهید پلیس کورکورانه و نه به موقع پاسخ دهد؟ آیا می خواهید از مجرم ویدیویی داشته باشید تا بتواند آنها را تحت تعقیب قرار دهد؟ در هر صورت که باشد باید از اموال شما محافظت می شود. من قصد دارم نکات مثبت و منفی هر دو را مرور کنم.

دزدگیر

با استفاده از یک سیستم دزدگیر ، چندین راه مختلف را می توانید طی کنید. اگر خانه ای دارید که سیم کشی تمام راه های ازتباطی را دارد ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که شرکتی را پیدا کنید که نصب دزدگیر را انجام دهد . اگر این یک نصب جدید باشد ، اکثر شرکت ها به سیستم های بی سیم جدید زجوع کرده اند ، که بسیار خوب است زیرا لازم نیست که تکنسین در سیم های موجود ساختمان یا مدارهای مناسب مهارت داشته باشد. یک اشکال عمده در این نوع سیستم ها این است که قیمت اولیه ای که برای شما در نظر گرفته می شود مربوط به یک ردیاب حرکت و چند سنسور درب است و هنگامی که تمام سنسورها و ردیاب ها را اضافه می کنید که برای پوشش مناسب نیاز دارید ، سر به فلک می کشد. سپس هزینه نظارت ماهانه را اضافه می کنید و می تواند بسیار پرهزینه باشد. اکنون داشتن خانه ای که با سنسورهای موجود در همه درها و همچنین پنجره ها از قبل سیم کشی شده باشد یا حداقل حسگرهای خرد شده روی پنجره ها راهی برای رفتن به خانه است.

دلیل این امر این است که شما می دانید همه نقاط ورود به سیستم پوشش داده شده است و متکی به باتری یا ردیاب حرکتی متمرکز نیستید تا وقتی شخصی وارد خانه شما شد ، سعی کنید آن را انتخاب کنید.

برخی افراد نگران سیستم هشدار خود برای اتصال به سیستم برای برقراری ارتباط به تلفن ثابت هستند. این دیگر به دلیل وجود سیستم دزدگیر سیمکارت خور در هر دو راه حل با سیم و بی سیم ، دیگر تفاوت چندانی ندارد. این خوب است زیرا در این روزگار مردم از تلفن خانه دوری کرده اند و همچنین با جلوگیری از قطع ارتباط تلفنی توسط شخص ، لایه دیگری از محافظت را ارائه می دهد. همچنین سیستم هایی در دسترس هستند که از یک دستگاه ارتباطی به سبک IP استفاده می کنند. دستگاه های سبک GSM و IP به صاحبان مشاغل خانگی و مشاغل جایگزینی برای ارتباطات استاندارد خط تلفن ارائه می دهند و در صورت نیاز امنیت بیشتری را ایجاد می کنند. چه پول بزرگی برای یک سیستم بی سیم بدست آورید و چه یک سیستم سیم کشی در مکان خود داشته باشید ، با دانستن اینکه اموال شما توسط شخصی کنترل می شود ، احساس امنیت بیشتری خواهید داشت. نکته ای که باید در مورد هر سیستم هشدار از آن آگاه باشید ، الزامات محلی برای مجوزهای هشدار است. من این را از روی تجربه می گویم ، اگر شهرداری شما کدهایی دراختیار دارد که شما را مجبور می کند مجوز را در آنها ثبت کنید ، اطمینان حاصل کنید که هر شرکتی را که می خواهید همراه داشته باشید ، مدارک مناسب را ثبت کند. من در یک ملک استراحت کردم و شرکت هشدار دهنده تمام مدارک را به درستی ثبت نکرده است و پلیس به محل پاسخ نمی دهد. من احساس می کنم این راهی است که بعضی از شهرها و شهرداری ها می توانند درآمد اضافی داشته باشند ، اما با این وجود مطمئن شوید که نیازهای محلی خود را بررسی می کنید تا پول خود را صرف سرویس نظارت بر زنگ هدر ندهید.

سیستم دوربین مدار بسته

با استفاده از یک سیستم دوربین شما همچنین می توانید چندین راه را طی کنید. می توانید با دوربین مدار بسته آنالوگ و DVR (ضبط کننده دیجیتال ویدیو) حضور مجازی داشته باشید یا می توانید به دنیای کیفیت بالای دوربین های IP (با وضوح بالا) IP (پروتکل اینترنت) و NVR (ضبط کننده فیلم شبکه) قدم بگذارید. این سیستم ها به دو صورت پیکربندی سیمی و بی سیم ارائه می شوند. من فقط به دلیل سرسخت بودن سیستم سیمی را پیشنهاد می کنم. اگر می خواهید توضیح بیشتری در مورد چگونگی احساس من ارائه دهید ، می توانید مقاله من را در مورد سیم و دوربین های بی سیم بخوانید.

اگر می خواهید با سیستم دوربین انتقال آنالوگ بمانید ، چندین سطح دوربین و ضبط کننده برای انتخاب در بازار وجود دارد. من شخصاً با DVR های سری Ultimate Mini TechPro Security Products همراه می شوم ، زیرا آنها یک کیفیت عالی را ارائه می دهند. آنها ضبط D1 را به صورت بلادرنگ در همه کانال ها ، ورودی های صوتی و امکان ادغام هشدار به شما می دهند. اگر از سیستم انتقال آنالوگ استفاده می کنید ، به خود لطف کنید و کیفیت دوربین های خود را افزایش دهید تا کیفیت تصاویری که از ضبط کننده خود به حداکثر می رسانید. مراقب باشید

اکنون اگر به دنبال بهترین وضوح مطلوب در سیستم دوربین مدار بسته خود هستید ، من با یک Techpro NVR همکاری می کنم. من برای اکثر برنامه ها mini NVR ها را خیلی دوست دارم ، زیرا آنها مشخصات ضبط یکسانی را در اختیار شما قرار می دهند  تنظیمات شخصی من با دوربین های IP استفاده از دوربین های 2MP (مگاپیکسل) در خارج از ساختمان و دوربین های 1.3MP در داخل است. این ممکن است برای برخی عجیب به نظر برسد ، اما شما می توانید از وضوح اضافی برای بزرگنمایی دیجیتال روی تصویر ضبط شده استفاده کنید. شما به طور کلی مناطق بیشتری برای پوشش در قلمرو فضای باز نسبت به فضای داخلی دارید.

با نصب دوربین مدار بسته برای ایمنی در حالت ایده آل ، شما می توانید دوربین هایی داشته باشید که به صورت متقاطع در جلو و عقب ملک قرار دارند توجه داشته باشید برای داشتن بهترین پوشش از تجربه نصاب دوربین مدار بسته استفاده کنید. همچنین بسته به مدت زمان شات که می خواهید حداقل یک دوربین در هر طرف دارایی تصویر برداری کند. اکنون به یاد داشته باشید که همه سازه ها به طور یکسان ایجاد نشده اند ، بنابراین اگر مناطقی وجود داشته باشد که بر روی ساختمان متوقف شده اند، به دوربین های بیشتری برای تأمین پوشش مورد نیاز خود احتیاج دارید. برای انواع دوربین هایی که پیشنهاد می کنم شاید بخواهید مقاله من در مورد دوربین مدار بسته مخفی در مقابل دوربین مدار بسته قابل مشاهده را بخوانید.

 

پیوستن نیروها

اکنون از متخصص امنیتی که به درستی آموزش دیده باشد مشورت بگیرید به شما می گوید که یک دفاع چند لایه بهترین دفاع است. در حالی که یک لایه می تواند کار را به پایان برساند ، داشتن لایه های بیشتر ایمنی شما را تضمین می کند. من این را می گویم زیرا همانطور که در مورد سیستم های دوربین دارای یکپارچه سازی هشدار صحبت کردم ، این امر به ساخت یک دفاع لایه ای کمک می کند. اکنون چندین روش وجود دارد که می توانید یکپارچه سازی سیستم هشدار با سیستم دوربین را انجام دهید. من قصد دارم در مورد اصول صحبت کنم ، اما به یاد داشته باشید شما می توانید به همان اندازه که می خواهید پیچیده شوید.

یکی از دلایل اصلی این که من یک سیستم هشدار سیمی سخت را دوست دارم این واقعیت است که باعث می شود ادغام در یک سیستم دوربین بسیار راحت تر باشد. به عنوان مثال ، با هر تماس از یک سیستم دزدگیر ، یک سیم سیگنال وجود دارد که از تماس به صفحه هشدار می آید. با استفاده از این می توانید این کابل را ببندید و آن را به یکی از ورودی های دزدگیر سیستم دوربین خود وصل کنید ، به شما این امکان را می دهد که با اطلاعاتی که به سیستم داده می شود به سیستم دوربین مدار بسته خود بگویید چگونه پاسخ دهد.

هنگامی که یکی از این تماس ها فعال می شود ، DVR من آن سیگنال را می گیرد ، تصاویر دوربین هایی را که تعیین کرده ام برایم ایمیل می کند و برنامه TechproSS Plus در تلفن من فیلم را فوراً به من ارسال می کند . این بسیار خوب و کارآمد است زیرا حتی اگر مجرم DVR من را بدزدد ، من هنوز شواهد عکاسی و ویدیویی دارم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *