دوربین مدار بسته خود را نصب کنید

در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه دوربین مداربسته خود را نصب کنید که همانند یک نصاب دوربین مدار بسته سیستم نظارتی و امنیتی خود را راه اندازی کنید در این مقاله که شامل سرفصل های نصب و خرید دوربین مداربسته انتخاب درست و آماده سازی محل نصب دوربین مداربسته از نوع سیمی و بی سیم آن میباشد ایجاد اتصالات و اجرای نقشه جهت پروژه می باشد را آموزش دهیم

 

نصب دوربین مداربسته

زمان مورد نیاز: 2-4 ساعت
دشواری: متوسط
در امنیت خانه ، نصب دوربین نقشی اساسی دارد. یادگیری نحوه نصب سیم کشی دوربین مداربسته ممکن است پیچیده باشد ، اما اکثر سیستم ها شامل دستورالعمل های مفصلی هستند که به شما کمک می کنند سیستم خود را به درستی متصل و فعال کنید. از این راهنما برای یادگیری اصول نصب دوربین های امنیتی و برنامه ریزی تنظیمات دوربین امنیتی خود از جمله نصب دوربین نظارت بی سیم استفاده کنید.

ابزارها
قلم و نشانگر رنگ
خرید محصول
مته های قدرت
خرید محصول
مجموعه پیچ گوشتی
خرید محصول
به مرحله خاص بروید

1 یک طرح و نقشه برای نصب ایجاد کنید

برنامه ریزی مکان های نصب دوربین امنیتی منزل قبل از خرید تجهیزات ، به شما کمک می کند دقیقاً تعداد دوربین مورد نیاز و ویژگی های مورد نظر را تعیین کنید.

نقشه خانه خود را ترسیم کرده و مناطق اولویت دار و زوایای پیشنهادی دوربین را رسم کنید. مکان های معمول دوربین امنیتی شامل درهای ورودی ، پنجره های خارج از خیابان ، ایوان ها ، راه پله ها ، راهروها و اتاق های مشترک داخلی است.
برنامه خود را دنبال کنید و مطمئن باشید که هر مکان هیچ مانعی ندارد و دید خوبی دارد.
هنگام نصب دوربین های امنیتی در فضای باز ، سعی کنید محلی را انتخاب کنید که بالاتر از 10 فوت باشد و از آب و هوای نامناسب محافظت شود . دوربین ها با قابلیت تحمل درجه حرارت بالا ساخته شده اند تا از دوام بالایی برخوردار باشند و انتخاب یک مکان مناسب دوربین به افزایش عمر دستگاه کمک می کند.
اگر قصد استفاده از سیستم سیمی را دارید ، مکان اجزا و نحوه اجرای سیمهایی را که دوربین را به جعبه DVR متصل می کنند ، ترسیم کنید. راه اندازی کابل بر روی سیستم سیمی به سوراخ کاری دیوارها و سقف ها احتیاج دارد. فضا را اندازه بگیرید تا بدانید طول کابل ها چقدر است.

اگر با حفاری یا اجرای کابل راحت نیستید ، یک نصاب حرفه ای دوربین مداربسته استخدام کنید.

2 خرید دوربین مدار بسته خانه

مجموعه ای از دوربین های امنیتی بی سیم.
از آنجا که تمام لوازم جانبی مورد نیاز برای نصب در آن گنجانده شده است ، بهترین دوربین و راحت ترین گزینه به صورت بسته ای هستند. بسته بندی را با دقت بخوانید تا ببینید چه ویژگی هایی در هر سیستم ارائه می شود و متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.
به طور معمول راحت ترین گزینه نصب دوربین های امنیتی بی سیم است زیرا به حداقل حفاری نیاز دارند ، اما تأمین انرژی آنها می تواند مشکل باشد. علاوه بر این ، کیفیت منطقه می تواند تحت تأثیر سایز منطقه ای که سعی می کنید بپوشانید ، باشد. هرچه دوربین از گیرنده دورتر شود ، تداخل بیشتر می تواند کیفیت تصویر را کاهش دهد
در صورت داشتن ملک بزرگتر برای پوشش ، دوربین های امنیتی سیمی یک انتخاب عالی است ، اما نصب مراحل بیشتری را می طلبد.
حسگر حرکت ویژگی خوبی است که باید در دوربین داخلی و خارجی جستجو کنید تا فضای ضبط و انرژی را ذخیره کند. آنها تا زمانی که حرکت را احساس نکنند با قدرت کم کار می کنند ، سپس “بیدار می شوند” و تصاویر را ضبط می کنند.
مشاهده از راه دور یک ویژگی است که به طور کلی در سیستم های گران قیمت وجود دارد و به شما امکان می دهد فیلم را روی لپ تاپ یا دستگاه هوشمند خود پخش کنید. اگر غالباً از دارایی خود دور هستید یا اگر فرزندانی دارید که به اندازه کافی بزرگ شده اند تا در خانه تنها باشند ، هزینه اضافه شده ممکن است ارزش داشته باشد.
هنگام خرید به برنامه تنظیمات خود مراجعه کنید تا تعیین کنید آیا به کابل های دوربین امنیتی اضافی یا کشنده های کابل برای کمک به دسترسی به پریزها و قسمت هایی از سیستم امنیتی سیم دار خود نیاز دارید.
برای محافظت از دوربین های امنیتی در فضای باز ، ممکن است بتوانید محافظ آب و هوایی خریداری کنید که مانع باران و برف شود بدون اینکه مانع دید شما شود. بررسی کنید که محافظ ها با دوربین شما سازگار هستند.
برای ذخیره تصاویر از سیستم امنیتی شما ، به یک دستگاه ضبط نیاز است. می توانید یک ضبط کننده فیلم دیجیتال یا DVR را جداگانه خریداری کنید ، اما اکثر سیستم های کامل با دستگاه ضبط به فروش می رسند. انتظار دارید DVR یا سفارش مجدد ویدئو شبکه (NVR) با سیستم های بی سیم دریافت کنید.
هنگامی که سیستم انتخابی خود را خریداری کردید ، حتماً قبل از شروع نصب ، همه قطعات را جدا کرده ، متصل کرده و آزمایش کنید. اگر یک سیستم سیم دار خریداری کرده اید ، تمام کابل های دوربین امنیتی موجود را بیرون بکشید تا مطمئن شوید که طول کافی برای رسیدن به مکان های دوربین خود را دارید. اگر کابل ها به اندازه کافی طولانی نیستند ، ممکن است لازم باشد دستگاه های توسعه دهنده کابل را خریداری کنید یا طرح خود را دوباره انجام دهید.

 

3 نصب دوربین ها


هرکسی با استفاده از مته برق میتواند یک دوربین امنیتی را به دیوار وصل کند.
اکثر کیت ها برای قرار دادن اتصال دهنده ها دارای الگوی مته هستند.

با استفاده از الگوی نصب به عنوان راهنما ، سوراخ های پایلوت را در نشانگر پیچ های نصب کنید.
با کمی ضربه زدن با چکش ، هر پایه پایه ساخته شده را نصب کنید.
اتصال دوربین را به طور ایمن به داخل دیوار پیچ کنید.

 

 

4 آماده کردن نصب دوربین سیمی


با استفاده از الگوی نصب به عنوان راهنما ، سوراخ های پایلوت را در نشانگر پیچ های نصب کنید.
با استفاده از یک پیک ، یک سوراخ بزرگتر در مرکز راهنما سوراخ کنید. این جایی است که کابل ها خارج می شوند.
این کار را در همه مکان های دوربین تکرار کنید.

 

دوربین را نصب کنید

شخصی که زاویه دوربین امنیتی بی سیم را تنظیم می کند.
اگر دوربین های WIFI شما به باتری نیاز دارند ، ابتدا آنها را نصب کنید.
اگر از سیستم سیمی استفاده می کنید ، کابل را از دیوار به دوربین وصل کنید.
در صورت لزوم دوربین را به منبع تغذیه وصل کنید.
دوربین را روی پایه محکم کنید و سپس آن را در زاویه مورد نظر تنظیم کنید.
این کار را در هر مکان دوربین تکرار کنید.

 

6 اتصالات را ایجاد کنید

شخصی در لپ تاپ تنظیمات دوربین امنیتی را پیکربندی می کند.
کابل ورودی دوربین سیم دار خود را به جعبه DVR وصل کنید. یادداشت کنید که هر دوربین به کدام درگاه ورودی متصل است زیرا اگر ورودی شما فقط یک دوربین را نشان می دهد ، شماره ورودی را به یاد نمی آورید که کدام دوربین را مشاهده میکنید.
پورت خروجی DVR را به شکاف ورودی یک مانیتور وصل کنید.
اطمینان حاصل کنید که تمام قطعات به منبع تغذیه متصل هستند و همه کابل ها به طور ایمن وصل شده اند.
اگر سیستم شما بی سیم است ، فقط باید نرم افزاری را که همراه دستگاه است نصب کنید و سپس دستورالعمل ها را دنبال کنید تا فرآیند راه اندازی را پیش ببرید.
نکته: آدرس IP دوربین بی سیم را ضبط کنید. اگر می خواهید فید دوربین را از راه دور مشاهده کنید ، فقط شماره را در یک مرورگر وب تایپ کنید.

آماده محافظت از خانه خود هستید؟ راهنماهای ما را در مورد سیستم های امنیت خانه DIY ، نظارت تصویری و نحوه انتخاب بهترین سیستم های امنیتی خانه برای خانه خود بررسی کنید.

 

 

 

 

https://www.homedepot.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *