بوش اولین پلت فرم دوربین کاملاً باز را راه اندازی کرد

بوش اولین پلت فرم دوربین کاملاً باز را راه اندازی کرد

INTEOX برای مدرن سازی صنعت امنیت و ایمنی دوربین مدار بسته طراحی شده است

بوش هوش مصنوعی داخلی (Intelligent Analytics Video) را با سیستم عامل باز معمولی (OS) ترکیب می کند .

بر اساس اصول کیفی بوش با ارائه رایگان اضافه کردن برنامه ها ، نرم افزارها و خدمات ، برای شخصی سازی و نوآوری طراحی شده است

شکل دادن به آینده امنیت و ایمنی

با اتصال روزافزون دنیا ، اینترنت اشیا (IoT) فرصت های جدیدی را برای افراد و مشاغل ارائه می دهد. با این حال ، برای بهره گیری کامل از فرصت هایی که IoT به ارمغان می آورد ، صنعت ایمنی و امنیت باید پذیرای تغییر باشد. بوش با INTEOX پتانسیل گسترده IoT را نشان می دهد. پلت فرم دوربین باز INTEOX ترکیبی از Video Analytics Intelligent داخلی از شرکت Bosch با عملکرد عالی ، یک سیستم عامل رایگان باز استفاده شده و امکان افزودن ایمن برنامه های نرم افزاری را دارد. این پلت فرم قدرتمند جدید از آخرین فناوری ها پشتیبانی می کند. به عنوان مثال تجزیه و تحلیل مبتنی بر شبکه عصبی ، مرحله بعدی در یادگیری ماشین و هوش مصنوعی. INTEOX توسعه دهندگان برنامه ها و شرکای ترکیبی را قادر می سازد تا از هوشمندی و قابلیت های داخلی خود استفاده کنند تا به راحتی برنامه های نرم افزاری نامحدود را بر اساس یک زبان مشترک توسعه دهند. در عین حال ، یکپارچه سازی سیستم می توانند راه حل های امنیتی خود را برای برآورده کردن نیازهای مشتری خاص و تغییر یافته با افزودن برنامه ها و استقرار آنها در دوربین مدار بسته INTEOX ، سفارشی سازی کنند. وی گفت: “همانطور که سنسورهای پیشرفته با تجزیه و تحلیل تصویری هوشمند ساخته شده به عنوان استاندارد ، دوربین های INTEOX می توانند داده های ارزشمندی را ارائه دهند که می تواند در طیف گسترده ای از روشهای جدید و سودمند مورد تجزیه و تحلیل و استفاده قرار بگیرد ، که بسیاری از آنها فقط صنعت تصور می کنند.  مایکل سیتر ، معاون ارشد رئیس  ، مسئول تجارت سیستم های ویدیویی و راه حل های بوش می گوید: بوش با بالاترین سطح امنیت داده و محافظت از حریم خصوصی ، از این پلتفرم
پشتیبانی می کند و کیفیت و سادگی است  که با همکاری با Bosch همراه است “،

رویکرد پلتفرم آزاد قبلاً در بازار رایانه و تلفن همراه موفقیت آمیز بوده است ، جایی که نرم افزارها و برنامه ها به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره تبدیل شده اند. به عنوان مثال ، برنامه ها اطلاعات فوری ، ارتباط فوری و اتصال ، بهبود بهره وری کار و کارهای ساده روزانه را ارائه می دهند. این مزایا در مورد دوربین های امنیتی گسترش می یابد. با داشتن یک پلتفرم باز ، توسعه دهندگان می توانند با یکپارچه سازها کار کنند تا چالش های تجاری مشتری خود را برطرف کنند.

پلت فرم دوربین مدار بسته INTEOX خط کاملاً جدیدی از دوربین های ثابت و متحرک MIC ، AUTODOME ، FLEXIDOME و DINION را پشتیبانی می کند که از زیرساخت های IoT باز پشتیبانی می کنند. این زیرساخت IoT که توسط شرکت Security and Safety Things GmbH ، یک شرکت راه اندازی بوش ساخته شده است ، مبتنی بر چهار ستون است:

یک سیستم عامل باز مبتنی بر پروژه منبع باز Android و تقویت شده برای افزایش امنیت
یک فروشگاه برنامه برای دسترسی به اطلاعات برنامه های مربوطه ، مرور فروشگاه عمومی و خرید برنامه های آماده استفاده برای کلیه دوربین های INTEOX
پورتال وب برای توسعه دهندگان برنامه ها و طراحان که اطلاعات و ابزارهایی را برای توسعه و آزمایش برنامه ها ارائه می دهند
پورتال مدیریت دستگاه که آمار سلامتی برنامه و دستگاه را نشان می دهد و مدیریت آسان برنامه ها را امکان پذیر می کند

دوربین های INTEOX ، همراه با زیرساخت IoT ، توسعه دهندگان برنامه ها ، یکپارچه سازندگان سیستم ، شرکای ادغام و سایر فعالان بازار را قادر می سازند تا برنامه های خاص مشتری ایجاد کنند و آنها را به راحتی در دوربین های INTEOX وارد کنند. “INTEOX به نوآوری هایی دامن می زند که امروزه فراتر از محدوده هر شرکت است. معرفی این پلتفرم دوربین باز باعث تسریع در رشد آینده کل صنعت ایمنی و ایمنی خواهد شد.

انتظار می رود اولین دوربین های مبتنی بر پلت فرم INTEOX از ژوئیه سال 2020 به بعد وارد بازار شود .
منبع : https://cctvbuyersguide.com/2020/04/bosch-launches-the-first-fully-open-camera-platform/

نتیجه گیری:

این نتیجه گیری نظر شخصی بنده میباشد و خلاصه کلام در این مقاله این است ای اقدام بوش جهشی بسیار بزرگ در صنعت دوربین مدار بسته میباشد . این حرکت را میتوان با حرکت گوگل در ساخت سیستم عامل اندروید برای گوشی های تلفن همراه یکی دانست و این که همه از تاثیرش بر زندگی خود دنیا آگاه هستیم .

این تکنولوژی میتواند به شما این امکان را بدهد که شما پس از نصب دوربین مدار بسته خود و اتصال آن به اینترنت بر روی دوربین خود برنامه هایی مثل شناسایی چهره ها مرز بندی مجازی شمارش افراد و …. را نصب کنید تا با افزایش هوش مصنوعی آن حداکثر استفاده را از آن ببرید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *