بهترین برندهای دوربین مدار بسته سال 2020

بهترین برندهای دوربین مدار بسته سال 2020

خواه اجاره یا مالکیت ملک خود را داشته باشید ، بهترین سیستم دوربین امنیتی را برای نگه داشتن چشم در خانه خود در حالی که رفته اید می خواهید. نصب دوربین مدار بسته مستلزم ورود به سیستمی با یک سرویس امنیتی حرفه ای و گران قیمت مانند ADT بود. اما رونق در فناوری خانه هوشمند در سطح مصرف کننده ، نظارت بر داخل و خارج منازل را به دست خود ما می گذارد.
این عموزاده های نزدیک به وب کم به نصب حداقلی نیاز دارند و تنظیمات قابل انعطاف و طیف وسیعی از ویژگی های امنیتی را ارائه می دهند. در حقیقت ، عرضه ها با توجه به دوربین متفاوت است و تصمیم گیری در مورد خرید بیشتر دلهره آور می شود زیرا این دسته بیشتر شلوغ می شود. اما این که آیا شما به دنبال یک روش آسان برای چک کردن بچه ها و حیوانات خانگی خود هستید یا یک سرویس دهنده برای کامل برای نظارت کامل بر مزاحمان ، ما به شما کمک می کنیم محصول مناسب را برای نیازهای خود پیدا کنید.

به روز شده در تاریخ 15 ژوئن ، 2020 به اضافه کردن بررسی دوربین داخلی 2K در Eufy Security Indoor. این دوربین با قیمت بودجه ، مقدار زیادی از قیمت برچسب 40 دلاری خود را در خود جای داده است ، اما پازل کاملاً کافی ما برای جابجایی انتخاب برتر در دسته دوربین امنیتی بودجه نیست.

دوربین های امنیتی خانگی همه کاره

Arlo دوربین مدار بسته خانگی خوبی را ساخته است و این نسل سوم Arlo Pro نمونه ای از توانایی این شرکت است. در حالی که وضوح چشمگیر 4K Arlo Ultra را ندارد ، کیفیت فیلم خارق العاده ای را ارائه می دهد و بسیاری از دیگر ویژگی های علامت دوربین گران قیمت آن را با قیمت کمتر تغییر میدهد . و می تواند در داخل خانه یا خارج مستقر شود.

 

دوربین مدار بسته Runner

SimCam 1S یک دوربین امنیتی با قابلیت هوش مصنوعی عالی است که با رقبای با قیمت بالاتر مقایسه می شود .

تلاش دوم SimCam در دوربینهای امنیتی خانگی با هوش مصنوعی بسیار مهم است که می تواند بین افراد ، حیوانات و وسایل نقلیه و همچنین تشخیص چهره های آشنا تمایز قایل شود. یک موتور پان / شیب در قسمت مدیریت و همچنین دید در شب وجود دارد که دارای یک کارت microSD 16 گیگابایتی است (و دارای قابلیت پشتیبانی کارتهای 128 گیگابایتی است).

بهترین دوربین امنیتی منزل در فضای باز

سیستم نظارت بر خانه Deep Sentinel

پذیرش قیمت برای سیستم امنیتی خانگی Deep Sentinel حتی  با 499 دلار نیز تند نیست ، زیرا شامل سه دوربین در فضای باز با صدای دو طرفه است. و هزینه اشتراک 50 دلار در هر ماه گران به نظر می رسد ، اما به وقتی فکر کنید که یک شخص با ورود به محل در هر زمان که دوربین ها فعالیت مشکوک را مشاهده کنند ، میتوانید یک پخش زنده را مشاهده کنید و اگر زمان چندان مناسبی نباشد . آن شخص در مرکز Deep Sentinel می تواند به فرد مشکوک هشدار دهد که در حال مشاهده شدن است و در صورت امتناع از ترک یا درگیر شدن در یک عمل جنایی می تواند برای محل اعزام پلیس محلی با شما تماس بگیرد. این همه  نیاز ما نیست ، اما بهترین دوربین امنیتی DIY در فضای باز است که تا به امروز دیده ایم.

دوربین مدار بسته Runner

Nest Cam IQ Outdoor

Nest Cam IQ Outdoor حتی دوربین امنیتی پیشرفته تری نسبت به Deep Sentinel محسوب می شود ، و اگر نمی خواهید هزینه مانیتورینگ انسانی گران قیمت آن سیستم (اما مسلماً ارزشمند) را بپردازید ، بهترین توصیه ما است. Nest Cam IQ Outdoor دارای سنسور تصویر 4K است که به شما امکان می دهد تا با قسمت دید خود را بزرگنمایی کرده و در حین حرکت در حیاط شما از شخصی پیروی کند و صورت او را با جزئیات بسیار عالی ضبط کند.

خانه هوشمند
بهترین دوربین امنیتی / دسته کوچک موسیقی جاز روشنایی در فضای باز

در مورد Floodlight دوربین ماکسیموس چیزهای زیادی وجود دارد که از ویدیوی واضح و روشن 1080p دوربین آن شروع می شود. چراغهای جلویی آن چراغهای مفصل دوگانه است، منطقه ای بسیار گسترده را پوشش می دهد و اگر می خواهید در مهمانی یا روشنایی خلوت خود را روی دک یا پاسیون خود قرار دهید ، می توانید آنها را از طریق برنامه آن کم کنید.

سایر ویژگی هایی که Maximus که آن را از رقیب شناخته شده اش یعنی Ring Ring Floodlight Cam متمایز می کند شامل پیام های از پیش ضبط شده است که می تواند توسط ردیاب حرکت دوربین برانگیزد (باعث می شود فرد مزاحم به طور غریزی به دوربین نگاه کند) و یک سرویس اشتراک که در واقع اختیاری: اگر مشترک نباشید ، می توانید فقط در دو ساعت به عقب نگاه کنید و در صورت محدود شدن به سه بار در ماه محدود خواهید شد ، جایی که حلقه فقط در زمان واقعی مشاهده می کند و در صورت عدم پرداخت هزینه بارگیری ندارد.

دوربین مدار بسته Runner

سیم کشی دوربین مدار بسته 

دوربین Spotlightlight Cam برای افرادی که مایل به جایگزینی روشنایی در فضای باز موجود در فضای باز خود نیستند با دوربین / دسته کوچک موسیقی جاز نور گزینه مناسبی است. نیازی نیست که با سیم های لخت  سر و کار داشته باشید ، فقط آن به یک سوکت فضای باز در نزدیکی وصل کنید. و اگر یکی از آن ها را ندارید ، می توانید یک مدل باتری را بخرید و آن را با یک صفحه خورشیدی شارژ کنید.

بهترین دوربین امنیتی خانگی با بودجه کم

دوربین امنیتی خانگی Xiaomi Mi Mi

بهترین دوربین امنیتی در فضای باز با بودجه

TP-Link Kasa Cam Outdoor (مدل KC200)

دوربین های امنیتی در فضای باز به ناچار هزینه بیشتری نسبت به پسر عموی داخلی خود دارند ، زیرا به دلیل محیط کار ، نیاز به محافظت در برابر عناصر طبیعی دارند . TP-Link Kasa Cam Outdoor KC200 با استفاده از برچسب قیمت پایین ، سهولت استفاده و عملکردی که در آن وجود دارد را تحت تأثیر قرار داد.

در هنگام خرید چه چیزی را باید جستجو کنید

اکثر دوربین مدار بسته خانگی همان کارکردهای اصلی را انجام می دهند — آنها یک رویداد را ردیابی می کنند ، رویداد را ضبط می کنند و به شما هشدار می دهند – اما همه آنها به همان روش اجرا نمی کنند. و برخی از دوربین ها دارای ویژگی های ویژه ای هستند که فراتر از آن اصول اولیه هستند. در اینجا ویژگی های متداولی وجود دارد که هنگام خرید با آنها روبرو می شوید و دلیل اهمیت آنها (ما آنها را به ترتیب حروف الفبا ذکر کرده ایم). در هر یک از بررسی هایی که از این راهنمای خریداران پیروی می کند ، ما در مورد چگونگی ارائه هر دوربین از این ویژگی ها بحث خواهیم کرد.

خانه هوشمند

نحوه انتخاب دوربین امنیتی خانگی

هشدارها: دوربین های امنیتی خانگی هنگام شناسایی رویدادها ، اعلان ها را به تلفن هوشمند شما فشار می دهند. بدون تماشای خوراک زنده در تمام طول روز ، این تنها راه برای نگه داشتن زبانه ها در خانه شما در زمان واقعی نسبی است. بسته به دوربین ، ممکن است هشدارهای متنی هنگام شناسایی حرکت ، صدا ، چهره (شناخته شده یا ناشناخته) یا هر سه مورد ارسال کند. برخی می توانند هشدارهایی را برای چندین نفر ارسال کنند ، معمولاً افراد دیگری که در خانواده استفاده می کنند با استفاده از برنامه آن محصول؛ در صورتی که نتوانید به دستگاه تلفن همراه خود دسترسی پیدا کنید ، دیگران علاوه بر پیام های متنی به عنوان ناامنی ، ایمیل نیز ارسال می کنند.

Flir FX داخلی
پشتیبان گیری از باتری FlirThe Flir FX تضمین می کند که دوربین در حین قطع برق عملکرد خود را ادامه خواهد داد.
تهیه نسخه پشتیبان از باتری: قطع برق اتفاق می افتد و سارقین باهوش قبل از ورود به خانه شما برق را قطع می کنند. وقتی این اتفاق بیفتد ، دوربین شما تاریک می شود و اگر جرمی رخ داده باشد ، تمام مدارک پزشکی قانونی را از دست می دهید. به همین دلیل ، برخی از دوربین ها همچنین می توانند برای مدت زمان کوتاه باتری باتری کار کنند. این یک ویژگی است که ارزش جستجو را دارد.

ضبط ابری: بسیاری از تولید کنندگان برنامه های ذخیره سازی ابری را با دوربین خود ارائه می دهند. با یکی از این موارد ، فیلم ضبط شده شما به سرور از راه دور ارسال می شود و برای مدت زمان از پیش تعیین شده ذخیره می شود – معمولاً در هر نقطه از 24 ساعت تا یک هفته — و سپس حذف می شود تا فضایی برای فیلم های جدید ایجاد شود. اگرچه گاهی اوقات رایگان است ، این برنامه های ابری معمولاً به اشتراک ماهیانه نیاز دارند ، اما ارزش آن را هم برای راحتیشان و هم اگر می خواهید در طول تعطیلات یا زمان طولانی طولانی از خانه ، سابقه نظارت داشته باشید.

نظارت بر محیط : این ویژگی است که مانیتورهای خانگی همه در یک را از دوربینهای با شدت امنیتی جدا می کند. اگرچه “ویتامین های” خانگی که این واحدها را دنبال می کنند با توجه به مدل متفاوت است – ما همه چیز را از حرکت تا درخشندگی در پروفایل بهداشت خانه مشاهده کرده ایم – سه مورد تمایل به همه گیر بودن دارند:

مانیتور دما برای بررسی و افت دما در محیط داخلی و هشدارها هنگام خارج از محدوده ای كه شما تعریف می كنید مناسند .

رطوبت ، رطوبت نسبی را در خانه شما ردیابی می کند. رطوبت خارج از حد مطلوب – که معمولاً بین 30 تا 50 درصد تعریف می شود – می تواند به مشکلاتی از قبیل برق استاتیک ، سوزش سینوس و رشد قالب کمک کند.
کیفیت هوا آلاینده ها را از بوی پخت و پز گرفته تا مونوکسید کربن دنبال می کند. با این حال ، بیشتر مانیتورها آلاینده را در هشدارهای خود تشخیص نمی دهند ، فقط هشدار می دهند که کیفیت هوا “غیر طبیعی است”. به همین دلیل ، این ویژگی را نباید جایگزین دستگاه های بالقوه صرفه جویی در زندگی مانند آشکارسازهای دود و مونوکسید کربن دانست.

 

Netatmo  از تشخیص چهره پشتیبانی می کند و می تواند به شما هشدار دهد وقتی افرادی که آن را نمی شناسند در حوزه دید آن قرار بگیرند (بررسی ما).
تشخیص چهره: چند دوربین جدید در حال آزمایش در تشخیص چهره هستند. این ویژگی را می توان دقیق تر از “شناسایی صورت” نامید ، زیرا در عمل بهتر است چهره ای را از مثلاً یک لامپ متمایز کنیم ، از اینکه در واقع بین چهره یک شخص و چهره فرد دیگر متفاوت میداند . اگر با این ویژگی دوربین را انتخاب می کنید ، بدانید که به طور معمول از طریق افزایش قرار گرفتن در معرض آنها ، چهره ها را یاد می گیرد ، بنابراین آماده باشید تا زمان زیادی را در مقابل لنزها بگذرانید.

حافظه محلی: بعضی از دوربین ها علاوه بر حافظه ابری  ، دارای حافظه های کارت حافظه هستند ، بنابراین می توانید ویدیو را مستقیماً در دستگاه ذخیره کنید. این یک ویژگی جذاب است زیرا می تواند هزینه های ذخیره ماهانه را از بین ببرد. نکته منفی (اگر نسخه پشتیبان ابری وجود نداشته باشد) این است که اگر کلاهبرداری دوربین شما را سرقت می کند ، او مدارک پزشکی قانونی شما را با آن می برد.

برنامه تلفن همراه: در اکثر دوربین های امنیتی امروز منزل ، عمدتاً از طریق برنامه تلفن های هوشمند / تبلت ها قابل دسترسی هستند. علاوه بر ارائه راه مطمئن برای مشاهده فید مستقیم دوربین ، باید گزینه های زیادی را برای شخصی سازی نحوه عملکرد دوربین ارائه دهد. امکان سفارشی سازی اعلان ها ، تنظیم حساسیت به حرکت و صدا و تنظیم مناطق آشکارسازی برخی از ویژگی های کلیدی برای جستجو هستند. این برنامه همچنین باید شهودی و آسان برای تسلط باشد.

دوربین امنیتی Myfox
تشخیص حرکت: به فرض اینکه هنگام خالی بودنخانه ، خانه خود را رصد می کنید ، تشخیص حرکت یکی از مطلوب ترین ویژگی های دوربین امنیتی است. سنسورهای داخلی حرکت را در قسمت دید در شب دوربین قرار می گیرند و باعث ضبط فیلم می شوند.

از آنجا که این سنسورها به هر حرکتی حساس هستند – حتی تغییر نور و یا حرکت برگ هایی که بیرون پنجره با وزش تکان میخورند  – مهم است که سیستم دوربین نیز توانایی باریک کردن دامنه تشخیص ، تنظیم حساسیت سنسور داشته و یا در غیر این صورت سفارشی کردن این ویژگی را برای کاهش در هشدارهای دروغین کاربرد ندارد .

دید در شب: بیشتر اتفاقات پس از تاریکی رخ می دهند ، بنابراین این ویژگی تقریباً به اندازه تشخیص حرکت مهم است. از نظر فنی ، اکثر دوربین های امنیتی خانگی از روشنایی LED مادون قرمز ، در مقابل دید واقعی شب بر اساس تشدید تصویر یا دید حرارتی پشتیبانی می کنند. به هر صورت ممکن است ، برخی از دوربین به طور خودکار در شرایط کم نور به دید در شب تغییر دهند ، در حالی که برخی دیگر به شما امکان می دهند که چه زمانی و چگونه باید آن را فعال کنید.

Pan / Tilt / zoom: اکثر دوربین های امنیتی – از جمله تمام دوربین های این مقاله – می توانند به صورت دستی کج و چرخانده شوند تا یک منطقه خاص مشاهده کنند ، اما این ویژگی کاملاً تنظیم شده و فراموش شده است. یک دوربین پان / شیب واقعی به یک موتور مجهز شده است تا بتوانید لنز آن را جابجا کنید یا حتی اگر در حال مشاهده یک فید زنده هستید – با استفاده از برنامه یا برنامه مبتنی بر مرورگر خود ، یک شیء متحرک را دنبال کنید.

Nest
Nest Labs Nest Cam وضوح تصویری با کیفیت بالاتر از 1080p ارائه می دهد.
وضوح: هیچ مقدار ویدئوی امنیتی به شما کمک نمی کند اگر تار و یا تحریف شده باشد. به دنبال دوربینی باشید که بالاترین رزولوشن ممکن را داشته باشد . در حال حاضر بیشتر 720p ارائه می دهند (که اغلب از آن با کیفیت بالا یا HD استفاده می شود) ، اما برخی از دوربین های جدیدتر با 1080p (اغلب به عنوان “Full HD” معرفی می شوند). در نظر داشته باشید که دوربین های با وضوح بالاتر از اینترنت و پهنای باند Wi-Fi و ماندگاری باتری بیشتری استفاده می کنند. بسیاری از دوربین ها همچنین ویژگی زوم نرم افزار را ارائه می دهند (که همان چیزی نیست که لنز زوم فیزیکی داشته باشد).

برنامه ریزی: ویژگی های زمانبندی به شما امکان می دهد دوربین را روشن یا خاموش کنید ، حرکت را تشخیص داده و / یا هشدارها را در زمان های مشخص ارسال کنید. مثلاً وقتی می خواهید فرزندانتان از مدرسه به خانه بیایند یا وقتی می خواهید خانه خود را رصد کنید ، این کار مفید است. همچنین میزان هشدارهای کاذب را کاهش می دهد.

امنیت: عناوین زیادی در مورد هکرها به خطر می افتد که دوربین های خانگی ، مانیتور کودک و سایر دستگاه های Wi-Fi را برای جاسوسی از مردم به خطر می اندازند ، بنابراین باید حتما بررسی کنید که هر سازنده برای رفع این مشکل چه اقداماتی انجام داده است. به دنبال دوربینی باشید که از پروتکل های امنیتی بی سیم به روز ، مانند WPA2 پشتیبانی می کند ، و مطمئن شوید که انتقال اینترنت با نام کاربر ، گذرواژه و فیدهای زنده را رمزگذاری می کند. هرگز دوربین امنیتی (یا روتر یا دستگاه دیگری را در شبکه خانگی خود) نصب نکنید بدون اینکه شناسه و رمزعبور پیش فرض کاربر را تغییر دهید.

یکپارچه سازی دستگاه هوشمند: اگر خانه ای پر از دستگاه های هوشمند دارید ، به دنبال یک دوربین امنیتی یا مانیتور خانگی همه در یک باشید که شامل یک رادیو Z-Wave ، ZigBee یا — در نهایت یک Thread that است که می تواند آنها را به هم وصل کند. پشتیبانی از یک سرویس اتوماسیون مانند IFTTT یا Stringify نیز مفید است. این امر به دوربین یا مانیتور اجازه می دهد تا در برابر سناریوهای مختلف عکس العمل نشان دهد ، از جمله عکس گرفتن هنگام Nest Protect شما دود را تشخیص می دهد ، یا به لامپ هوشمند Philips Hue خود می گوید که در هنگام شناسایی صداهای غیر منتظره روشن شود.

حلقه Logi
دوربین محافظ خانه LogitechLogitech دارای صدای دو طرفه است.
صدا دو طرفه: در حالی که ایده دوربین امنیتی به معنای نظارت چشم است ، توانایی شنیدن آنچه اتفاق می افتد ، تصویری کامل تر از اتفاقات در جبهه خانه هنگام دور بودن را به شما می دهد. همچنین می تواند شما را نسبت به چیزی که در خارج از دید دوربین رخ می دهد هشدار دهد. این ویژگی همچنین به شما امکان می دهد تا از طریق دوربین صحبت کنید ، ابزاری عالی برای فرماندهی از راه دور یک حیوان خانگی غیرمجاز یا راه اندازی یک مزاحم در عمل ، اما توجه داشته باشید که برای این کار می توانید به یک بلندگو نیرو وصل کنید.

زاویه دید: میدان دید دوربین چقدر می توانید ببیند را تعیین می کند. از آنجا که احتمالاً یک اتاق واحد را رصد می کنید ، زاویه دید گسترده ای را می خواهید. بیشتر دوربین های فعلی در محدوده 130 درجه قرار دارند. این زاویه های گسترده ممکن است گاهی اوقات باعث ایجاد اعوجاج تصویری در لبه ها به صورت یک اثر فیش بویژه در اتاقهای کوچکتر شود ، اما به نظر نمی رسد که شما می خواهید از یک امنیتی برای گرفتن عکس های فوری برای آلبوم عکس خود استفاده کنید.

اشتراک وب: بسیاری از دوربین ها از طریق اشتراک وب نیز قابل دسترسی هستند. این کار برای مواقعی که به دستگاه تلفن همراه یا اتصال بی سیم دسترسی ندارید ، مفید است. برنامه وب باید از نزدیک به تلفن همراه خود درسترسی داشته باشد ، بنابراین نیازی به یادگیری مجموعه کاملاً جدیدی از کنترل ها نیست.

برد بی سیم: یکی از مزایایی که دوربین های بی سیم ارائه می دهند ، امکان جابجایی آنها در منزل شما است. در حالت ایده آل ، دوربین امنیتی منزل شما باید بتواند بدون توجه به اینکه آن را از روتر خود حتی در یک خانه بزرگ انتقال دهید ، اتصال Wi-Fi را حفظ کند. برخی از دوربین ها دارای درگاه اترنت نیز هستند ، بنابراین شما گزینه ای را برای سیم کشی کردن آن به شبکه محلی خود دارید. دوربینی که از پاور اترنت (PoE) پشتیبانی می کند ، نیاز به آداپتور برق را از بین می برد و فقط به یک کابل متکی است (اما روتر یا سوئیچ شما نیز نیاز به پشتیبانی از PoE دارد. جایگزین دیگر استفاده از انژکتور PoE است.)

 

منبع: https://www.techhive.com/article/2998898/best-home-security-camera.html

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *