چرا بکار گیری نصاب ماهر دوربین مدار بسته مهم است؟

چرا بکار گیری نصاب ماهر دوربین مدار بسته مهم است؟

 

هر سیستم دوربین امنیتی بسته به محیطی که از آن محافظت می کند ، متفاوت تنظیم شده است. در بعضی موارد ، دوربین های امنیتی برای نظارت در مناطق نا پیوسته ناپسند و یا پنهان قرار می گیرند. در برخی موارد دیگر ، دوربین ها به صورت کامل به عنوان روشی برای جلوگیری از عمل مجرمان نصب می شوند.

به همین ترتیب ، بسیاری از دوربین های امنیتی برای نظارت و ضبط تصاویر در تمام روز و شب در طول سال پیکربندی می شوند. با این حال ، بسیاری از دوربین ها نیز وجود دارند که دارای قابلیت تشخیص حرکت هستند و فقط هنگامی که حرکت را تشخیص می دهند ، ضبط را شروع می کنند.

نصب دوربین مدار بسته نیز نیاز به سیم کشی برای تمام دوربین ها در سراسر سیستم دارند. برخلاف تصور بسیاری از افراد ، اکثر سیستم های دوربین مدار بسته بی سیم در واقع کاملاً بی سیم نیستند. آنها هنوز به یک کابل نیاز دارند که آنها را به منبع تغذیه و شبکه وصل کند.

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که آیا به منبع تغذیه پشتیبان نیاز دارید یا خیر. در مواردی دیده شده است که مجرمان یا منبع قدرت را قطع می کنند یا از قطع برق اضطراری استفاده می کنند. اگر دوربین های شما قدرت را از دست بدهند ، آنها نمی توانند شما را در طول دوره قطع برق محافظت کنند. به همین دلیل ، معمولاً فهمیده ایم که ژنراتورهای نصب شده در صورتی که دوربین دارای پشتیبان باتری نباشد ، امری معمولی است.

علاوه بر این ، نوع دوربین های امنیتی ، چگونگی ذخیره سازی ضبط ها ، مدت زمان ضبط و چه میزان ضبط ها در چه کیفیتی خواهد بود ، همه باید مورد توجه قرار گیرند. مگر اینکه شما یک متخصص باتجربه باشید ، بسیار شکی است که درک کاملی از همه این عوامل مهم خواهید داشت.

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، هر سیستم دوربین امنیتی متفاوت خواهد بود. ساده ترین راه برای اطمینان از به حداکثر رساندن بهره وری از راه حل نظارت تصویری ، کمک به نصب کننده های حرفه ای دوربین امنیتی باتجربه خواهد بود.

شرکت نصب دوربین های امنیتی شما قادر خواهد بود نه تنها نحوه عملکرد سیستم نظارتی را برای شما توضیح دهد ، بلکه چرا برخی از مکان های دوربین ، گزینه های سیم کشی ، تنظیمات شبکه ، بسیاری از تنظیمات دیگر ، بیشترین اطمینان را برای تأمین امنیت مشاغل یا دارایی شما ایجاد می کنند.

تدوین یک برنامه امنیتی موثر در تجارت

هنگامی که یک رویداد امنیتی کسب و کار رخ می دهد ، دوربین های نظارتی شواهد کلیدی را در دست می گیرند که جزئیات حیاتی این رویداد را ضبط می کنند. با این حال ، دوربین های امنیتی فقط با یک روش واکنشی قابل استفاده نیستند. در عوض ، سیستم های نظارت تصویری باید به گونه ای تنظیم شوند که آنها محافظت از امنیت پیشرو را ارائه دهند.

برنامه های امنیتی فعال ، به مشاغل و صاحبان املاک اجازه می دهد تا قبل از اینکه اتفاق بیفتد ، محافظت شوند. برخی از فن آوری های نظارت مفید که امنیت پیشگیرانه را ممکن می سازند عبارتند از: تشخیص حرکت ، ردیابی خودکار ، اشیاء مفقود شده ، نفوذ ،سیم کشی مجازی ، ردیابی حرارتی و هشدار از راه دور.

راه حل محبوب دیگر که توسط مشاغل ، جوامع و مکانهای تجاری بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد ، نظارت از راه دور ویدئو است. خدمات نظارت بر فیلمبرداری از راه دور یک جایگزین اقتصادی برای داشتن پرسنل امنیتی در محل است. نگهبانان از راه دور نسبت به هرگونه فعالیت مشکوک در محل شما هشدار داده  و می توانند برای مداخله سریعتر با تیم های واکنش اضطراری تماس بگیرند.

شما همچنین باید تمام دستگاه ها و فناوری هایی که نصب سیستم های امنیتی کسب و کار را در نظر می گیرد را در نظر بگیرید. گذشته از سیستم دوربین نظارت تصویری کارآمد و فعال ، گزینه هایی از قبیل سیستم های کنترل دسترسی ، سیستم های هشدار امنیتی ، روشنایی و ردیابی آتش را برای حداکثر رساندن برنامه امنیتی خود در نظر بگیرید.

تهدیدهای امنیتی بالقوه را در اولویت قرار دهید

دلایل زیادی برای در نظر گرفتن استخدام نصاب دوربین مدار بسته حرفه ای برای کمک به محافظت از مشاغل یا دارایی شما وجود دارد. تضمین مواردی مانند دارایی های با ارزش ، دارایی شرکت ، نظارت بر کارمندان و بازدید کنندگان تنها برخی از دلایل معتبر بسیاری برای سرمایه گذاری در تاسیسات نظارت تصویری هستند.

همچنین می خواهید نحوه اولویت بندی هرگونه تهدید احتمالی امنیتی را در نظر بگیرید. با انجام این کار ممکن است مناطق خاصی از دارایی شما بهتر از سایرین پوشش داده شود. با این حال ، بیش از هر چیز دیگر ، همیشه باید اطمینان داشته باشید که همه کارمندان و بازدید کنندگان در هر زمان با اطمینان محافظت می شوند.

در جایی که دوربین مداربسته قرار دارند تصمیم مهمی خواهد بود و به احتمال زیاد تحت تأثیر تهدیدات امنیتی احتمالی شما و همچنین محیط اطراف قرار خواهد گرفت. البته متداول ترین مکانها ، پوشش کلیه مناطقی است که هر کسی بتواند از محل آن خارج شود یا از آن وارد شود.

یکی دیگر از مکان های مهم برای اطمینان از محافظت کامل در این زمینه ، مناطقی خواهد بود که دارای دارایی های ارزشمند هستند. این ممکن است به معنی سهام ، وسایل نقلیه شرکت و تجهیزات گران قیمت یا خطرناک باشد. این نه تنها می تواند به شما کمک کند در صورت از دست رفتن چیزی ، بلکه می تواند از ادعاهای صدمه کاذب جلوگیری کند ، در صورتی که شخصی بگوید در ملک یا فروشگاه شما مجروح شده است.
با نصاب دوربین مدار بسته حرفه ای ما صحبت کنید

اگر به نصب کننده های دوربین های امنیتی حرفه ای در نزدیکی خود احتیاج دارید ، تیم تکنسین های مجرب ما در دسترس هستند و مشتاق کمک به شما هستند. محصولات امنیتی پارس تکنیک با موفقیت طراحی شده و هزاران نفر از راه حل های امنیتی سفارشی نصب برای مشتریان از تمام ابعاد در سراسر ایران استفاده می کنند .

ما در تهیه راه حل های نظارتی بسیار سفارشی برای رفع نیازهای امنیتی و چالش های هر محیطی تخصص داریم. تیم ما ابتدا به ارزیابی ملک و محیط کاری شما می پردازد ، سپس بهترین نوع تجهیزات و شیوه ها را برای نصب یک راه حل امنیتی یکپارچه تعیین می کند که آرامش ذهنی را که شایسته شماست برای شما فراهم می کند.

نتبجه گیری
جهت نصب دوربین مدار بسته با استفاده از نیرو های متخصص و کار آزموده همواره آرامش خاطری خواهد داشت که حتی پس از پایان پروژه شما امکان وسیع کردن پروژه بدون هزینه های اضافی در کابل کشی در سیستم شبکه و توزیع برق بین دوربین ها در سیستم های آنالوگ امکان پذیر است .
کاهش نویز : از دیگر اطلاعات مهم در نصب توجه به مسیر سیم کشی ها و حفظ فاصله بین سیم ها جهت کاهش نویز است که تکنسین ها اطلاعات کامل را در این مورد آموزش دیده اند .


افزایش طول عمر پروژه : در هنگام نصب و کابل کشی در نظر گرفتن مسیر کابل ها و محل قرار گیری آنها از قبیل داخل داکت و لوله موحب حفظ عایق و افزایش طول عمر آن میشود .


محل قرار گیری دوربین ها  : در پروژه ها محل قرار گیری دوربین ها و نوع تابش نور خورشید تثیر بسیار زیادی در افت کیفیت تصویر را دارد پس همیشه قرار گیری در جهت پشت به نور خورشید در زمان اوج شدت نور و قرار گیری در محل نسبتا خنک تر نسبت سایر محیط باشد و از نصب دوربین روی بدنه فلزی به دلیل افزایش شدید دما در تابستان و آسیب جدی به قسمت های پلاستیکی و ذوب شدن آنها جلوگیری شود .


انتخاب منبع تغذیه : استفاده از منبع تغذیه مناسب و با دوام نیز از شروط مهم در افزایش ضریب ایمنی و افزایش طول عمر آن میباشد .

منابع :
techprosecurity.com
pars-cctv.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *