دوربین مدار بسته بی سیم برای خانه ها

دوربین مدار بسته بی سیم برای خانه ها

 

دوربین های امنیتی بی سیم برای خانه ها به گزینه ای بسیار محبوب و مقرون به صرفه برای نظارت بر امنیت و نظارت تبدیل می شوند. دوربین های امنیتی بی سیم برای خانه ها مزایای و کاربردهای بسیاری نسبت به دوربینهای امنیتی معمولی “سیمی” دارند و پیشرفت های اخیر در فن آوری ، آنها را به گزینه ای مناسب برای مصرف کننده مسکونی متوسط ​​تبدیل کرده است.

دوربین های امنیتی بی سیم برای خانه ها اساساً به همان روشی که دوربین های امنیتی “سیمی” کار می کنند ، مگر اینکه آنها + تصاویر ویدئویی خود را از طریق امواج رادیویی به جای کابل های کواکسیال که از دوربین های امنیتی به واحد پردازش منتقل می شوند ، انتقال می دهند. اگرچه برخی از دوربین های بی سیم وجود دارند که از باتری های قابل شارژ به عنوان منبع تغذیه استفاده می کنند ، اما اکثر دوربین های بی سیم هنوز هم نیاز دارند که یک سیم از منبع تغذیه به دوربین وصل شود.

دوربین های بی سیم در بسیاری از انواع و اندازه ها با کارکردهای متنوعی در دسترس هستند. دوربین های امنیتی بی سیم برای خانه ها می توانند بر اساس مکانی که در آن استفاده می شوند ، به دو دسته اصلی تقسیم شوند. دوربین های فضای باز معمولاً ضد آب هستند و ممکن است تقریباً در هر نقطه خارج از خانه نصب شوند. آنها اغلب برای نظارت بر محیط ، مانیتورینگ مسیرها ، دروازه ها و ورودی ها و ورودی های دیگر و همچنین ساختمان های مستقل مانند ریخته ها ، گاراژها و انبارها استفاده می شوند. دوربین های امنیتی داخلی همانند دوربین های امنیتی در فضای باز از همان عناصر محافظت نمی کنند و برای استفاده در داخل خانه طراحی شده اند. دوربین های امنیتی بی سیم برای خانه هایی که در داخل خانه ها استفاده می شوند ، اغلب به عنوان دستگاه نظارت امنیتی برای هر اتاق استفاده می شوند. دوربین های مداربسته شب و روز مانند مانیتور کودک یا برای ارائه مراقبت های نظارت بر افراد غیر سرپایی ،

دوربین های امنیتی بی سیم برای خانه ها دارای چندین ویژگی استاندارد و اختیاری هستند. دوربین های امنیتی می توانند دوربین های نوع شب / روز یا دوربین دید در روز / شب باشند. دوربین های بی سیم که به دوربین های روز / شب گفته می شوند دارای یک تراشه تصویربرداری الکترونیکی بسیار حساس هستند به نام یک دستگاه شارژ شده شارژ یا CCD. این دوربین ها می توانند در شرایط پر نور روز و در محیط هایی با نور بسیار کم در دسترس (مانند شب های مهتاب) ویدئویی بسیار واضح و با کیفیت تولید کنند. آنها برای ایجاد تصویری باید از نور مرئی استفاده کنند.

به عنوان جایگزینی برای دوربین های امنیتی بی سیم روز / شب برای خانه ها ، می توان از دوربین های دید در شب بی سیم استفاده کرد. این دوربین ها قادر به دیدن نور مادون قرمز (IR) هستند که برای چشم انسان نامرئی است. این دوربین ها ویدئویی با رنگی بسیار واضح و با کیفیت بالا با نور مرئی موجود و بسیار واضح ، با کیفیت بالا و فیلم های تک رنگ یا سیاه و سفید را در شرایط مادون قرمز تولید می کنند. دوربین های IR بی سیم دارای آرایه ای از دیودهای ساطع کننده نور IR یا LED هایی هستند که لنز دوربین را محاصره می کنند. این LED ها نور IR را منتشر می کنند که برای چشم انسان نامرئی است اما همانند نور مرئی برای دوربین IR ، منطقه مورد نظر را روشن می کند. این دوربین ها مخصوصاً برای نظارت در بیرون از منزل در شب یا در منازل تاریک مفید هستند.
دوربین های امنیتی بی سیم برای خانه ها چندین ویژگی دیگر نیز در دسترس هستند. دوربین ها می توانند از ویژگی های پان ، شیب و زوم هم به صورت دستی و هم به صورت خودکار برای جابجایی دوربین به منظور ردیابی حرکت یا تغییر میدان دید استفاده کنند. اکثر دوربین های بی سیم همچنین دارای مانیتورینگ صدا هستند به طوری که ممکن است صدا و همچنین فیلم ضبط شود.

یکی دیگر از ویژگی های مفید دوربین های امنیتی بی سیم برای خانه ها ، امکان استفاده از شبکه IP است. شبکه IP یا شبکه پروتکل اینترنت اجازه می دهد تا تصاویر دوربین ها از طریق اینترنت مشاهده شوند و نظارت بر دسترسی را در هر جایی که اینترنت موجود باشد فراهم می کند. این کار برای افرادی که ممکن است بخواهند در هنگام کار یا هنگام مسافرت از خانه خود بررسی کنند بسیار راحت است. علاوه بر این ، شبکه های IP روشی را برای شبکه سازی آسان به شرکت های نظارت امنیتی فراهم می کند در صورتی که شما صاحب خانه بخواهید ویدیوی آنها توسط یک سرویس نظارت 24/7 تحت نظارت قرار گیرد.

یک سیستم دوربین مدار بسته بی سیم خانگی معمولی شامل دوربین های بی سیم ، واحد گیرنده و پردازنده ، مانیتور و ضبط کننده فیلم دیجیتال یا DVR است. بسیاری از سیستم های دوربین بی سیم امنیتی نیز می توانند با استفاده از کامپیوتر شخصی به جای پردازنده و DVR از این سیستم مقرون به صرفه تر شوند.

دوربین های امنیتی بی سیم برای خانه ها می توانند راحتی و ذهن شما را برای دانستن آنچه در محل زندگی شما در هر زمان ، هر مکان و هر روز اتفاق می افتد فراهم کند. طیف گسترده ای از ویژگی های آنها باعث می شود آنها را فقط در مورد هر نوع برنامه مسکونی مفید بدانیم.
منبع : https://www.securitycameraking.com

1 دیدگاه دربارهٔ «دوربین مدار بسته بی سیم برای خانه ها»

  1. بازتاب: دزد گیر یا دوربین مدار بسته - دوربین مدار بسته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *