دوربین مدار بسته ساختمان

دوربین مدار بسته ساختمان

 

اگر یک آپارتمان ، دفتر یا انبار دارید ، سیستم امنیتی ساختمان می تواند راه حل تمام نیازهای امنیتی شما باشد. در حقیقت ، فن آوری امروز ویژگی ها و گزینه هایی را در مؤلفه های سیستم امنیتی ایجاد کرده است که آنها را تقریباً برای هر نوع ساختمان سازگار می کند.

استخدام یک بخش امنیتی یا استخدام یک پیمانکار امنیتی برای ارائه نظارت امنیتی بر یک ساختمان می تواند یک سرمایه گذاری گران باشد. اگر ساختمان (ها) بخشی از شغل شما است ، ممکن است یک امنیتی کلی بخواهید که برای پوشش دادن منطقه ایجاد شود. از طرف دیگر ، بسیاری از شرکتهای پیمانکاری امنیتی “دارای گرداننده سیستم ” وجود دارند که می توانند استخدام شوند ، اما اینها معمولاً گران هستند و تعهد و هزینه ای را معمولاً در جریان دارند .

یک سیستم امنیتی ساختمان می تواند نظارت و ضبط تمام وقت شما را به صورت 24 ساعته ، 7 روز در هفته با کسری از هزینه سایر روشها به شما ارائه دهد. بعلاوه ، یک سیستم امنیتی ساختمان یک سیستم مؤلفه است که با افزایش نیازهای شما می توان به آن افزود. همچنین ، یک سیستم ویدئویی دیجیتالی از نظر کاربردی متنوع است به گونه ای که تقریباً در هر نوع ساختمان یا جو قابل استفاده است.

نکته اصلی تطبیق پذیری سیستم امنیتی ساختمان ، دوربین فیلمبرداری دیجیتال است. این پیشرفته ترین فن آوری الکترونیکی و مکانیکی موجود را ارائه می دهد تا ویژگی ها و گزینه های باورنکردنی را با قیمت های بسیار اقتصادی ارائه دهد. اساساً دوربینها بر اساس مکانی که در آن استفاده می شوند ، می توانند به دو دسته تقسیم شوند. داخل خانه یا بیرون از منزل.

دوربین های فضای باز همانند دوربین های داخلی است ، به جز اینکه یک کیس یا محفظه را در اختیار شما قرار می دهد که دوربین را در برابر آب و هوا و سایر عناصر محیطی محافظت می کند. دوربین های فضای باز در مکان های مختلفی قابل نصب هستند و می توانند پوشش کاملی از محیط سه بعدی را برای شما فراهم کنند. دوربین های سیستم امنیتی ساختمان را می توان برای پوشش کامل کلیه مناطق بیرونی ساختمان شامل ورودی و خروجی و همچنین در پشت بام قرار داد.

دوربین های داخلی می توانند پوشش لازم را در هر کجا که مورد نیاز است ، به خصوص در ورودی ها ، خروجی ها ، آسانسورها و بزرگراه های اصلی مانند لابی ها و راه پله ها فراهم کنند. بیشتر دوربین های فیلمبرداری دیجیتال قادر به ضبط صدا و همچنین فیلم هستند. هنگامی که اینها در ورودی های اصلی مورد استفاده قرار می گیرند ، می توانند جایگزین نگهبانان ورودی معمولی یا سیستم های کلیدی امنیتی شوند و به طور معمول فقط می توانند برای نظارت بر آنها از یک فرد استفاده کنند.

هر دو نوع دوربین با عملکردهای pan ، کج و / یا بزرگنمایی (PTZ) همراه هستند. برنامه ریزی و کج شدن به دوربین این امکان را می دهد تا موقعیت های خود را تغییر داده و زمینه نمای آن را افزایش دهد. از ویژگی زوم برای بزرگنمایی اشیاء ، به خصوص موارد دور از دوربین ، می توان از لنز تله فوتو قابل تنظیم استفاده کرد. این دوربین ها هنگام استفاده از برنامه نویسی تشخیص حرکت می توانند اشیاء متحرک را ردیابی و دنبال کنند. این نوع سیستم امنیتی ساختمان برای گاراژهای پارکینگ بسیار مفید است.

سایر ویژگی های دوربین سیستم امنیتی ساختمان شامل دید در روز / شب است که می تواند در شرایطی با دوربین های مادون قرمز بسیار کم نور و دید در شب که می تواند تصاویر تاریکی در تاریکی کل ایجاد کند ، تصاویر ویدیویی تولید کند. هر دو نوع دوربین فیلمبرداری با کیفیت بالا تولید می کنند و دوربین مدار بسته دید در شب ، فیلمبرداری با کیفیت بالا از سیاه و سفید یا تک رنگ را در شرایط مادون قرمز تولید می کند.

دوربین های مادون قرمز دید در شب بسیار مفید هستند زیرا هیچ نور مرئی تولید نمی کنند و باعث می شود تا کمی واضح تر شود. دوربین های دید در شب به طور معمول دارای دیودها یا LED هایی هستند که دارای نور هستند و دوربین را همراهی می کنند و نور را در ناحیه مورد نظر تأمین می کنند. به نظر می رسد از یک چراغ سیل یا نور مرئی به دوربین استفاده می شود ، اما چشم انسان نمی تواند آن را تشخیص دهد.

یکی دیگر از مزایای قابل توجه در ساخت دوربین های سیستم امنیتی ، ویژگی بی سیم است. دوربین ها از فن آوری باند رادیویی 2.4 یا 5.8 گیگاهرتز استفاده می کنند تا سیگنال های خود را ارسال کنند و از این طریق نیاز به کابل کشی را برطرف کرده و نصب را به صورت سریع انجام می دهند.

اگر ساختمان شما دارای اینترنت باند پهن است می توانید از دوربین های IP (پروتکل اینترنت) استفاده کنید که با استفاده از اینترنت می توانند شبکه شوند. این دوربین ها از هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشند قابل کنترل هستند.

تصاویر دوربین مدار بسته به پردازنده ای ارسال می شود که تصاویر ویدئویی را به پرونده های ویدیویی دیجیتال استاندارد تبدیل می کند. از آنجا که این پرونده ها اغلب فوق العاده بزرگ هستند ، از یک ابزار COmpression / DECompression یا CODEC برای کاهش اندازه پرونده در ضمن حفظ فیلم با کیفیت بالا استفاده می شود. پس از انجام این کار ، پرونده ها برای مشاهده بعدا یا بایگانی در DVR ذخیره می شوند.

اگر صاحب ساختمان هستید که نیاز به نظارت دارد ، نمی توانید با یک سیستم امنیتی ساختمان اشتباه کنید. این کمک الکترونیکی مقرون به صرفه و مقرون به صرفه می تواند مبلغ زیادی را برای شما صرفه جویی کند که در غیر این صورت برای امنیت هزینه می شود و می تواند با آگاهی از آنچه در 24/7 وجود دارد ، آرامش خاطر را به شما ارائه دهد.

منبع: securitycameraking.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *