خطرات عدم وجود سیستم امنیتی در خانه شما

خطرات عدم وجود سیستم امنیتی در خانه شما

 

اگر به فکر خرید دوربین مدار بسته برای خانه خود بوده اید ، احتمالاً سعی کرده اید هم جوانب مثبت و هم منفی را وزن کنید تا متوجه شوید که آیا خرید و نصب دوربین مدار بسته مناسب برای شما و خانواده شما است. با این حال ، اگر تصمیم گرفتید که نبود یکی از این سیستم ها بهتر است ، قطعاً باید دوباره فکر کنید. اگرچه برخی از مردم سالها بدون داشتن سیستم امنیتی در خانه هایشان مشکلی ندارند ، شما نمی توانید تصور کنید که همین اتفاق برای شما و خانواده ات رخ خواهد داد ، حتی اگر تاکنون با هیچ حادثه ای برخورد نکرده اید و حتی اگر زندگی می کنید. در یک محله امن شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی ممکن است برای خانه و خانواده شما رخ دهد ، و نمی خواهید هیچ یک از عزیزان یا وسایل گرانبهای خود را با خطر غیرضروری مواجه کنید. بنابراین ، برای شما مهم است که از همه خطرات عدم وجود سیستم امنیتی در خانه خود آگاه باشید.

خطرات عدم وجود دوربین مدار بسته در خانه شما

 

جلب توجه شما با تعجب

اگرچه بسیاری از سرقت ها و وقایع زمانی که افراد در خانه نیستند اتفاق می افتد ، نباید تصور کنید که در حالی که شما و خانواده در خانه هستید ، هیچ اتفاقی نمی افتد. واقعیت این است که برخی از افراد حتی اگر افراد داخل خانه باشند از خانه شما سرقت می کنند و حتی ممکن است برخی افراد به قصد آسیب رساندن به خانواده شما وارد خانه شوند. حتی اگر اسلحه ای در خانه دارید ، هرگز نمی دانید چه موقع می توانید با سوپرایز شوید.

اگر یک سیستم امنیتی در خانه خود نصب کرده باشید ، با این وجود احتمال کمتری در تعجب شما وجود دارد. با وجود سیستم هشدار سارق ، در صورتی که شخصی سعی کند به داخل خانه شما بخورد ، می توانید با صدای بلند زنگ آگاه شوید. اگر دوربین مداربسته دارید ، می توانید قبل از اینکه هر اتفاقی بیفتد شخص را روی دوربین قرار دهید. این کار به شما فرصت می دهد تا به جای ترک کردن شما ، یک برنامه برای چگونگی اداره اوضاع را بفهمید تا در غافلگیر شدن گرفتار شوید.

 

 

خانه شما می تواند مانند یک اردک نشسته باشد

حتی اگر شما ممکن است بخواهید که بتوانید تمام وقت خود را در خانه بگذرانید تا از آن محافظت کنید ، اما در دنیای امروز این امر به سادگی امکان پذیر نیست. با این حال ، روشن نبودن سیستم امنیتی در حالی که شما از خانه دور هستید ، خطر بزرگی است زیرا باعث می شود خانه شما دقیقاً مانند یک اردک نشسته در آنجا نشسته باشد.

حتی اگر همسایه هم داشته باشید ، لزوماً نمی توانید روی آنها حساب کنید تا 24 ساعت شبانه روز خانه شما را حفظ کنند . آنها وظایف خود را نیز بر عهده دارند و مجبور هستند برای رفتن به محل کار و انجام کارهای دیگر مجبور به ترک شوند ، بنابراین احتمال این وجود دارد که در خانه شما چیزی باشد که ممکن است در خانه شما اتفاق بیفتد. حتی اگر همسایگان شما در حین روز رفتن به خانه شما بروند ، هنوز یک فرصت بسیار خوب وجود دارد که یک سارق بتواند از کنار آنها دزدکی وارد خانه شما شود.

سپس ، بسیاری از اتفاقات وحشتناک که می توانند رخ دهند وجود دارد ، همه در حالی که شما در محل کار هستید و حتی به فکر فاجعه ای نیستید که می تواند به خانه شما حمله کند. به عنوان مثال ، یک سارق می تواند تمام دارایی های با ارزش شما را بدست آورد ، یا حتی می تواند در خانه شما صبر کند تا اینکه شما و اعضای خانواده تان به آنجا برسید. بدیهی است که این امر می تواند برای خانواده شما خطرناک باشد و می تواند باعث شود شما با ارزش ترین ، گرانبها ترین  دارایی و احساسات خود را از دست بدهید.

 

این امر می تواند بسیار دیر باشد تا افسران پلیس به آنجا برسد

حتی اگر اتفاقی بیفتد که اشتباه است یا اگر همسایگان شما با مقامات محلی اجرای قانون تماس می گیرند تا به آنها اطلاع دهید که کسی در خانه شما در حال ورود است ، می تواند مدتی طول بکشد تا اداره پلیس محلی شما کسی را به خانه شما اعزام کند. هنوز نمی توان گفت چه اتفاقی می افتد در این بازه زمانی.

شما نیاز به اثبات آنچه اتفاق افتاده را نخواهید داشت

به همان اندازه که مایه تاسف است ، هر روز سرقت ها و جنایات دیگر در املاک مسکونی رخ می دهد. اگرچه بسیاری از آنها حل می شوند ، بسیاری از آنها نیز چنین نمی کنند. این بدان معنی است که آمار خوبی نیست که شخصی که به خانه شما نفوذ مبکند و اگر در سیستم خود امنیت نداشته باشید ، گرفتار می شوید.

با این وجود داشتن یک سیستم امنیتی و دوربین مدار بسته در خانه شما می تواند تفاوت بزرگی در اینکه آیا فردی که مرتکب جرم در املاک شما شده ، گرفتار شده است باشد یا خیر. اگر سیستم هشدار سارق دارید بلافاصله با اداره پلیس محلی خود تماس خواهید گرفت ، به این معنی که آنها با سرعت بیشتری در راه خواهند بود و احتمال بیشتری دارد که عامل اتفاق را بگیرید. اگر دوربین های نظارتی در داخل و اطراف منزل خود دارید ، ممکن است بتوانید از فیلم های دوربین های خود استفاده کنید تا به وکلای محلی ، دادستان ها و افسران پلیس محلی خود کمک کنید تا شخصی را که به خانه شما وارد شده و اموال  شما را سرقت کرده را پیدا کنید ، از فیلم های دوربین های خود استفاده کنید. در غیر این صورت مرتکب جرم در خانه یا اطراف خود شده اید. این امر نه تنها می تواند احساس امنیت بیشتری داشته باشد و حتی می تواند به شما در بازگرداندن وسایل خود کمک کند ، بلکه می تواند به امنیت خیابان ها و خانه های همسایگی شما نیز کمک کند

نبود باز دارنده در آنجا

احتمالاً بسیاری از خانه ها و مشاغل که دارای سیستم های هشدار امنیتی و دوربین های نظارت هستند ، آنها به دلیل برخورداری از سیستم امیتی تمایلی به گرفتار شدن ندارند ، اغلب به روش مورد پسند خود ادامه می دهند. متأسفانه برای شما ، این بدان معنی است که آنها تا زمانی که خانه ای پیدا نکنند که این نوع تجهیزات امنیتی را نداشته باشد ، به این کار ادامه خواهند یافت.

سیستم های امنیتی و دوربین های نظارتی همانطور که بسیاری از مردم میدانند به عنوان بازدارنده قوی عمل می کنند. همانطور که مردم نمی خواهند به زندان بروند و مرتکب جرم نشوند اگر فکر کنند احتمال خوبی وجود دارد که گرفتار شوند. این بدان معنی است که شانس اینکه وقتی این نوع تجهیزات را به طور برجسته نصب کنید ، به خانه شما وارد شود بسیار کمتر از آن است که اصلاً این تجهیزات را نداشته باشید.

ممکن است شما متعلقات خود را پس نگیرید

اگر مثل بسیاری هستید و احتمالاً حداقل چند مورد در خانه خود دارید که برای شما بسیار مهم است. به عنوان مثال ، شما ممکن است مواردی داشته باشید که دلایل احساساتی یا جواهرات بسیار پرهزینه ای هستند. اگر یک یا همه این موارد را گم کنید ، احتمالاً بسیار ناراحت می شوید ، و اگر کسی وارد خانه شما شود ، قطعاً این اتفاق می افتد.

در صورت داشتن دوربین های نظارتی و یک سیستم امنیتی ، نه تنها به شما در جلوگیری از گرفتن مجرمان از این وسایل کمک می کنید ، بلکه به شما کمک می کند اگر کسی این وسایل را از آنها دزدید ، احتمال بازگشت این موارد را نیز افزایش میابد . به عنوان مثال ، در صورت داشتن سیستم امنیتی نظارتی در محل ، قانون می تواند خیلی سریعتر به خانه شما برسد ، این بدان معنی است که مقامات اجرای قانون اموال شما را بازیابی می کنند و آن را به شما باز می گردانند. شما همچنین می تواند به اطمینان از گرفتاری شخص کمک کند ، این بدان معنی است که شما می توانید وسایل خود را پس بگیرید.

یک فاجعه دیگر می تواند رخ دهد

مواردی مانند آتش سوزی و سطح بالای منواکسید کربن می تواند خانه و خانواده شما را در معرض خطر قرار دهد ، اما محافظت از خود و عزیزانتان در برابر این موارد دشوار است. اگر سیستم امنیتی مناسبی در خانه خود دارید ، با این وجود ، می توانید به طور معمول از بین بردن و نظارت بر این موارد تصمیم گیری کنید ، این می تواند به حفظ امنیت خانواده کمک کند.

ممکن است خانواده شما احساس امنیت نکنند

بدون داشتن این نوع فناوری در خانه شما ، احساس امنیت بیشتر برای خانواده شما دشوار خواهد بود تا اگر دوربین مداربسته و یک سیستم امنیتی دارید. بنابراین ، شما می توانید با انجام این قدم ساده و بسیار مهم در احساس امنیت خانواده خود تفاوت جدی ایجاد کنید.

شما نمی توانید خانه خود را در حالی که دور هستید تماشا کنید

بسیاری از جرایم در هنگام دوری مالکان از محل مورد در زمانی ، مانند تعطیلات ، در مورد املاک مسکونی مرتکب شوند ، و مطمئناً نمی خواهید اتفاق بدی رخ دهد در حالی که قرار است از سفر خود لذت ببرید.

اگرچه می توانید از همسایگان خود بخواهید که مراقب خانه شما باشند و حتی اگر می توانید از ترفندهای خاصی پیروی کنید تا به نظر برسید که شما در خانه آنجا هستید سکونت داشته باشید ، ترک خانه خود همراه مراقبت با یک سیستم امنیتی خوب است. گزینه به مراتب بهتر. با وجود یک سیستم امنیتی است ، اگر شخصی قصد ورود به خانه شما را داشت ، فوراً به شما اطلاع داده می شود ، و می توانید با دانستن اینکه به پلیس نیز اطلاع داده می شود ، اطمینان داشته باشید. اگر سیستم دوربین مداربسته خوبی در کار باشد ، حتی می توانید در صورت فعال بودن جریان ، هر بار که یک بار فیلم خود را تماشا کنید و به خانه خود با سیستم لپ تاپ یا دستگاه دیگر وارد شوید!

.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *