بهترین برنامه های دوربین مدار بسته برای IOS

بهترین برنامه های دوربین مدار بسته برای IOS

 

پیشرفت های فناوری این امکان را برای شما فراهم کرده است که سیستم امنیتی خود را با تلفن هوشمند یا تبلت خود کنترل کنید. این نرم افزار برای یک دستگاه iOS ترکیب شده و آن را به اولین سیستم امنیتی دوربین موبایل در جهان تبدیل می کند. این یک روش مناسب برای نگه داشتن چشمان بر خانه در هنگامی خارج از کشور یا در تعطیلات هستیم است . این سیستم از جدیدترین فناوری ها استفاده می کند تا امکان مشاهده تصاویر از بیشتر مرورگرهای رایانه ای یا پخش مستقیم فیلم ها از تلفن هوشمند را فراهم کند .

نحوه انتخاب ارائه دهنده امنیت

اولین قدم برای ایجاد یک سیستم امنیتی خانگی خوب ، تعیین چگونگی مشاهده تصاویر است. اگر می خواهید سیستم شما توسط یک ارائه دهنده امنیتی حرفه ای کنترل شود ، باید اطمینان حاصل کنید که آنها زمان پاسخگویی خوبی دارند. بسیار مهم است که در صورت سرقت از خانه شما بتوانید در زمان سریع پاسخ ارائه دهد. برخی از سیستم ها می توانند مستقیماً به کلانتر محلی شما وصل شوند. ارائه دهنده امنیتی را انتخاب کنید که تجهیزات امنیتی را اجاره می دهد. به این ترتیب ، دیگر نیازی به پرداخت هزینه تجهیزات جانبی نیست. اکثر شرکت های امنیتی برای نصب دوربین مدار بسته و سیستم امنیتی هزینه ای را از شما دریافت می کنند.

سعی کنید یک شرکت امنیتی پیدا کنید که معاملات ویژه ای را برای مشتریان جدید ارائه می دهد. نصب یک سیستم امنیتی در خانه شما به محافظت از اشیاء با ارزش و خانواده شما کمک می کند. برای تعیین اینکه کدام سیستم دوربین مدار بسته بهترین گزینه برای خانه شما است ، باید با یک شرکت امنیت خانه تماس بگیرید. یک شرکت امنیتی خانگی می تواند به تمام سوالات شما در مورد نصب و راه اندازی سیستم شما پاسخ دهد. سیستم های امنیتی خانگی با تکنولوژی پیشرفته بوده و سیستم های بی سیم را ارائه می دهند. این بدان معناست که دیگر لازم نیست سیم را در تمام دیوارهای خانه خود نصب کنید تا سیستم امنیتی نصب شود. اگر کسی سعی کند درب خانه شما را باز کند ، یک سیستم امنیتی به شما هشدار می دهد. اگر می خواهید سیستم امنیتی شما به صورت حرفه ای کنترل شود ، باید از یک شرکت سیستم هشدار استفاده کنید.

این شرکت ها خدمات مانیتورینگ را با قیمت ماهانه پایین ارائه می دهند. مهم نیست که به چه نوع سیستم هشدار نیاز دارید ، باید بتوانید تجهیزات را از طریق شرکت نظارت اجاره دهید. وقتی زمان جابجایی شما فرا رسید ، شما به سادگی تجهیزات را به شرکت نظارت برمی گردانید. این اقتصادی ترین روش برای نصب سیستم دزدگیر است. اگر ترجیح می دهید تجهیزات خود را تملک کنید ، می توانید سیستم های هشدار را بصورت آنلاین یا در فروشگاه امنیت محلی منزل خود خریداری کنید. اکثر مزاحمت های خانگی در طول روز اتفاق می افتد. این در حالی است که سارقین انتظار دارند کسی در خانه نباشد. آنها ممکن است روزها قبل از انتخاب هدف خود ، از این محله استفاده کنند.

سارقین احتمالی اغلب درها را می کوبند تا ببینند چه کسی در طول روز در خانه است. به همین دلیل است که بسیاری از شهرها قوانینی را در رابطه با وکالت به تصویب رسانده اند. در بسیاری از جوامع سراسر کشور ، مخالف قانون است که وکلا درهای خود را ببندند. این فقط به قوانین موجود در جامعه شما بستگی دارد. امنیت خانه علاوه بر زنگ هشدار ، شامل مناطق دیگر خانه شما نیز می شود. حتما باید از درب و پنجره های خود قفل خوبی داشته باشید. می توانید سنسورهایی را نصب کنید که روی درها و پنجره های شما نصب شده اند و هنگام شروع کار به شما هشدار می دهند.

نظارت بر سیستم امنیتی خود

اگر تصمیم دارید که یک شرکت امنیتی استخدام نکنید ، مسئولیت نظارت بر خانه خود را بر عهده خواهید داشت. انجام این کار دشوار است ، به خصوص اگر تمام روز در محل کار باشید. اگر سیستم مشکلی را تشخیص دهد ، می توانید سیستم های امنیتی را استفاده کنید که از فناوری تلفن های هوشمند استفاده می کنند تا متن ارسال کنند یا با شما تماس بگیرند. این یک روش مناسب برای نظارت بر خانه شما از هر نقطه کشور است. اگر یک سیستم امنیتی با امکان نظارت بر آن را از تلفن هوشمند خود انتخاب می کنید ، می توانید برای تماس با شما یا ارسال متن به برنامه خود برنامه ریزی کنید. اگر جواب ندهید می توانید سیستم را تنظیم کنید تا با چند شماره تماس بگیرد. دوربین های نصب شده در خانه شما از سنسورهایی استفاده می کنند که حرکت را تشخیص می دهند. هنگامی که دوربین حرکت را حس می کند ، سیستم امنیتی مطابق تنظیمات شما پیامی را برای شما ارسال می کند.

نکات مربوط به امنیت منزل

اگر اخیراً وارد خانه خود شده اید ، باید قفل ها را تغییر دهید. بسیاری از صاحبان خانه های جدید فراموش می کنند که مستاجران قبلی کلیدهای یکسانی داشتند. شما هرگز نمی دانید صاحبان خانه های قدیمی چه تعداد کلید به آنها داده اند. برای امنیت ، باید تمام قفل های خانه را تغییر دهید. این شامل درب بازکن درب گاراژ است. دریابید که چگونه می توانید کد را در درب بازکن گاراژ خود تغییر دهید. برخی از درب بازکن های گاراژ از فناوری استفاده می کنند که هر بار که می توانید گاراژ را باز یا بسته کنید ، کد را تغییر می دهد. برای اطمینان ، در مورد تولیدکننده درب گاراژ خود تحقیق کنید. درهای گاراژ می توانند به طور تصادفی به تنهایی باز شوند. به خصوص اگر درب بازکنی گاراژ حساس دارید. بارها و بارها صاحبان خانه دزدیده شده اند زیرا درب گاراژ باز بود.

کد هشدار یا کلیدهای خانه خود را به کسی ندهید. این شامل خدمات نظافت و ترمیم است. اطمینان حاصل کنید که شخصی در خانه است که در را برای دیگران باز کند. این به سادگی خطر نمی کند. اگر کلیدهای خانه خود را گم کردید ، تمام قفل ها را تغییر دهید. قفل درها و پنجره ها باید ایمن باشد. برای نصب قفل های با کیفیت و بن بست می توانید یک قفل ساز استخدام کنید. متجاوزان اغلب از طریق پنجره ها یا درها وارد خانه شما می شوند. منطقه مشترک دیگر درب گاراژ است که از گاراژ به خانه شما منتهی می شود. تمام درهایی را که به خانه شما منتهی می شود با بستن بست ایمن کنید. درها باید از مواد چوبی با کیفیت ساخته شده باشند که سارق را مجبور به تغییر مسیر به داخل می کند.

اطمینان حاصل کنید که محوطه سازی اطراف خانه مانع مشاهده نمی شود. متجاوزان اغلب از محوطه سازی ضخیم برای مخفی کردن و ناشناخته ماندن استفاده می کنند. اگر شاخه های بزرگی از درخت وجود دارد که به خانه شما آویزان است ، باید کسی را برای هرس کردن آنها استخدام کنید. شما باید به خانه خود نگاه کنید به همان روشی که یک سارق انجام می دهد. به دنبال مناطقی باشید که ممکن است باعث شود یک دزد داخل خانه شما راحت نباشد ، به خانه خود بروید. تلویزیون های صفحه نمایش بزرگ و الکترونیک گران قیمت را جلوی چشم و پنجره ها نگذارید. افرادی که از کنار خانه شما عبور می کنند می توانند به داخل خانه نگاه کنند و ببینند که چه چیزی متعلق به شماست. هنگامی که یک دستگاه الکترونیکی گران قیمت خریداری می کنید ، جعبه را در کنار خانه بیرون نریزید. این یک دعوت به یک سارق بالقوه است که شما چیزی را دارید که باعث می شود ارزش ورود به خانه خود را داشته باشد. لوازم الکترونیکی و جواهرات مواردی هستند که سارقان هنگام ورود به خانه شما به دنبال آن هستند.

وقتی وارد منطقه جدید می شوید ، نام خود را فقط با نام خانوادگی خود ذکر کنید. این کار باعث می شود فردی جنسیت شما را تشخیص ندهد. هرگز اجازه ندهید که کسی در خانه شما از تلفن استفاده کند. انها را به اطلاعات ببرید و برای برقراری تماس برای آنها پیشنهاد دهید. بدون باز کردن درب می توانید با آنها صحبت کنید. یک سوراخ زیرچشمی را در درب جلوی خود نصب کنید. همچنین می توانید برای مکالمه با افراد در دم درب هستند ، یک سیستم مخابره داخل ساختمان نصب کنید. اگر کسی را نمی شناسید در کمترین مقدار باید با آنها صحبت کنید. به این ترتیب ، آنها فکر نمی کنند خانه شما خالی است و شما می توانید قربانی خشونت شوید. بیشتر سارقین به خانه هایی که اشغال نشده اند بزور وارد می شوند. در صورت تعجب سارق ، خشونت می تواند رخ دهد. همیشه با هر کسی که از طریق درب به خانه می آید صحبت کنید. آنها می توانند صدای شما را بشنوند و شما خودتان را در معرض خطر قرار نمی دهید.

 

برخی از آژانس های اجرای قانون خدمات رمزگذاری را برای ساکنان جامعه ارائه می دهند. سرویس رمزگذاری الکترونیک با ارزش یک کد ویژه را برای شما علامت گذاری می کند. اگر سارق سعی در فروش اجناس شما در فروشگاه پیاده رو داشته باشد ، می توان آن را برای شما ردیابی کرد. فروشگاه های گروپ باید مواردی را که به طور روزانه به فروش می رسد ، به سازمان اجرای قانون ارائه دهند. در صورت ارائه ممیزی امنیتی در محله شما از سازمان اجرای قانون خود بخواهید. این یک روش عالی برای بازرسی خانه شما از مشکلات امنیتی است. همچنین باید از مشکلات احتمالی سرقت در منطقه خود مطلع شوید. این به شما کمک می کند از محیط اطراف خود مطلع شوید. اگر برنامه ای برای تماشای جرایم محله را ندارید ، می توانید یکی از آنها را به تنهایی شروع کنید. درهای همسایه خود را بکوبید و آنها را بشناسید. این یک روش عالی برای اطمینان از سالم ماندن محله شما است.

بسیاری از سارقان به دنبال مس و همچنین لوازم الکترونیکی گران هستند. اگر سیستم تهویه مطبوع شما دارای سیم های مسی است که قابل مشاهده است ، برای پنهان کردن سیم ها ، به پیمانکار خود مراجعه کنید. همچنین سیم کشی مس در برخی از لامپ های لوله کشی وجود دارد. سارقان مس میفروشند و سود خوبی کسب می کنند. شما با سیستمی که دیگر کار نمی کند ، باقی خواهید ماند. هزینه تعمیر گران خواهد بود. گاراژ خود را تمیز نگه دارید تا بتوانید اتومبیل های خود را در گاراژ پارک کنید. این کار باعث می شود برنامه های شما برای سارقان سخت تر شود. این یک راه است که سارقان هدف خود را انتخاب می کنند. آنها به دنبال افرادی می گردند که پیش بینی برنامه خود را برای آنها آسان می کند. همچنین باید شب هنگام نور بیرون خانه را روشن کنید. می توانید چراغ های خورشیدی کم هزینه نصب کنید که ظاهر خانه شما را بهبود بخشد و همچنین از شما محافظت بیشتری خواهد کرد. چراغ های شناسایی حرکت نیز انتخاب خوبی است. این چراغ ها روشن نمی شوند مگر اینکه حرکت را تشخیص دهند.

اگر در خیابان پارک می کنید درب گاراژ خود را داخل خودرو نگذارید. این یک راه عالی برای دسترسی یک سارق به خانه شما است. سارقان خانگی معمولاً به طور تصادفی انتخاب نمی شوند. سارقین وقت خود را برای مطالعه محله و خانه های قربانی آنها می گیرند. بعضی اوقات آنها فقط با جستجوی درب گاراژ می توانند از طریق یک محله مسافرت کنند. اگر درب گاراژ خود را باز بگذارید ، یک سارق می تواند به داخل آن پرش کرده و تجهیزات ورزشی گرانقیمت شما را سرقت کند. شما می توانید دوربین های نظارتی خریداری کنید که جعلی هستند اما دقیقاً شبیه دوربین های واقعی هستند. برخی از این مدلها حتی دارای چراغ های LED هستند که باعث می شود فلش های آنها قابل باور باشد. سارقان غالباً از خانه هایی که دوربین های امنیتی در خارج از خانه مستقر هستند جلوگیری می کنند. بسیاری از خانه های دیگر برای آنها انتخاب کرده اند که دوربین های امنیتی ندارند.

ترکیب تعدادی از روشهای امنیتی می تواند احتمال سرقت خانه شما را کاهش دهد. رایج ترین زمان روز برای سرقت در منازل در روزهایی است که افراد در محل کار هستند. فصل تابستان سرقت های بیشتری را به همراه دارد زیرا فصل تعطیلات است که مردم از خانه دور می شوند. وقتی به تعطیلات می روید ، مطمئن شوید که خانه شما به نظر نمی رسد مانند کسی در خانه نباشد. خدمات تحویل روزنامه را لغو کرده و نامه خود را نگه دارید. این سرنخ شماره یک است که شما در تعطیلات هستید. همچنین می توانید تایمر برای روشن و خاموش کردن چراغ های خود در زمان های مختلف روز نصب کنید. به یاد داشته باشید ، بیشتر سارقین خانه های مورد نظر خود را برای چند روز مشاهده می کنند. اگر از تایمر استفاده می کنید ، غیبت شما به این اندازه قابل توجه نخواهد بود. پیروی از این نکات مربوط به امنیت منزل می تواند احتمال قربانی شدن جرم را کاهش دهد. هیچ سیستمی کاملاً ضد احمق نیست اما باید سعی کنید خطرات خود را کاهش دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *