دوربین مدار بسته برای خانه ها و مشاغل

دوربین مدار بسته برای خانه ها و مشاغل

زمان بهتری برای نصب دوربین مدار بسته برای استفاده تجاری و مسکونی وجود نداشته است. سیستم های نظارت امنیتی امنیت بی نظیر و با هزینه های مقرون به صرفه را در اختیار صاحبان دارایی قرار می دهند. آرامش خاطر این سیستم ها می تواند برای صاحبان خانه و مشاغل بسیار ارزشمند قلمداد شود.

مقاله زیر نشان می دهد که دوربین مدار بسته چگونه می توانند با صرفه جویی در هزینه ، مزایای امنیتی باورنکردنی با ویژگی های نوآورانه ارائه دهند. به زودی خواهید فهمید که چرا بسیاری از مالکان دوربین های امنیتی را برای محافظت از با ارزش ترین افراد و دارایی های اطراف خود از دنیایی نامشخص اتخاذ کرده اند.

اگر می خواهید به انتخاب بهترین دوربین مدار بسته از متخصص کمک بگیرید ، لطفاً امروز با پارس تکنیک تماس بگیرید.

مزایای دوربین مدار بسته برای خانه

خانه شما به احتمال زیاد بزرگترین سرمایه گذاری شما تا به حال در زندگی خود خواهید بود. مهمتر از همه ، خانه شما مرکز زندگی خانواده است. این امر ایمنی و امنیت را به یکی از مهمترین مسئولیت های صاحبان خانه تبدیل می کند.

در گذشته صاحبان خانه برای محافظت از خانه های خود سیستم های هشدار امنیتی را اتخاذ می کردند. اگرچه سیستم های هشدار امنیتی محافظت می کنند ، اما آنها تنها یک راه حل امنیتی واکنش پذیر در برابر جرم هستند.

این بدان معنی است که آنها فقط پس از ارتکاب جرم و جنایت کار می کنند. سیستم های اعلام خطر امنیتی قادر به جلوگیری از وقوع جرم و یا جمع آوری مدارک اساسی نیستند.

صاحبان خانه شروع به کشف فواید باورنکردنی تصویب دوربین های نظارت امنیتی برای مصارف مسکونی کردند. در زیر برخی از مزایایی که صاحبان خانه می توانند از این راه حل امنیتی پیشگیرانه انتظار داشته باشند ، آورده شده است.

ارتقا دوربین مدار بسته خانه

همانطور که در بالا ذکر شد ، بسیاری از مالکان خانه سیستم های امنیتی و سایر ویژگی های امنیتی را برای محافظت از خانه های خود پذیرفته اند. بسیاری از این سیستم ها فقط می توانند محافظت بسیار زیادی از مزاحمان داشته باشند. محدودیت های آنها تهیه راه حل پویا در مورد امنیت خانه را دشوار می کند.

دوربین های نظارت امنیتی علاوه بر فوق العاده ای قدرتمند به سیستم های امنیتی فعلی منزل شما تبدیل می کنند. با نصب دوربین مدار بسته در خانه خود به شما یک لایه محافظ اضافی به امنیت اضافه می کند که می تواند با سیستم هشدار امنیتی موجود همکاری کند.

کیفیت تصویر با وضوح بالا از دوربین های نظارت امنیتی می تواند حادثه ای را با جزئیات بسیار زیاد ثبت کند. این تصاویر می توانند به اجرای قانون در شناسایی و دستگیری مجرمان جنایی و جلوگیری از وقوع جرم در آینده کمک کنند.

در صورت تمایل به ارتقاء و تعویض دوربین مدار بسته خانه خود با ما تماس بگیرید.

 

نظارت 24 ساعت از همه جا

دوربین های امنیتی مدرن به همان اندازه وصل شده اند که بیشتر فناوری ها و محصولاتی که روزانه از آنها لذت می بریم. دقیقاً مانند تلفن ، ساعت و تبلت ما ، دوربین های امنیتی خانگی اکنون قادر به اتصال به اینترنت هستند. این اتصال به کاربران امکان می دهد دوربین های امنیتی منزل خود را درست از طریق تلفن خود بررسی کنند.
مقاله در مورد کاربرد های برنامه نظارت تصویر xmeye

سیستم های امنیتی دوربین و فیدهای ویدیوی آنها اکنون می توانند به راحتی از یک برنامه در تلفن هوشمند کاربر بررسی شوند. این امر به شما امکان می دهد تا در هنگام تعطیلات در خانه خود حضور داشته باشید و یا در هر زمان و هر زمان مشاهده کنید که فرزندانتان از هر کجا به سر می برند.

ضمنا پارس تکنیک تنها ارائه دهنده  خدمات 24 ساعته دوربین مدار بسته نیز میباشد .

مزایای دوربین مدار بسته برای مشاغل

مشاغل و دارایی های تجاری از دوربین های نظارت امنیتی برای اطمینان از ایمنی و امنیت آنها استفاده کرده اند. نیازهای امنیتی این خواص با نیازهای مسکونی بسیار متفاوت است. بیشتر مشاغل و املاک تجاری نیاز به منطقه بزرگی دارند که ترافیک پا زیاد قابل رصد باشد.

نگرانی های امنیتی بیشماری که درباره این خصوصیات وجود دارد می توان با سیستم دوربین امنیتی به طور مؤثر رفع شد. سیستم های مدرن می توانند بیست و چهار ساعته مانیتورینگ و محافظت از بسیاری از تهدیدات را انجام دهند. علاوه بر این ، این سیستم ها می توانند مزایایی را ارائه دهند که صاحبان مشاغل و دارایی های تجاری ممکن است از آن آگاه نباشند.

نظارت روز و شب

یکی از نوآوری هایی که دوربین های امنیتی مدرن با آن طراحی شده اند ، شامل فناوری قدرتمند تصویربرداری است. این فناوری می تواند تصاویر با جزئیات و وضوح بالا را در انواع محیط و شرایط تولید کند.

نصب دوربین مدار بسته ، مانیتورینگ قدرتمندی را در روز یا شب و حتی از طریق طوفان های باران انجام می دهد. آسیب پذیرترین زمان برای یک تجارت ، ساعت ها است که خورشید کم می کند. مناطق تاریک خارج از شغل شما برای سوء استفاده مجرمان آسان است.

سیستم های دوربین امنیتی به لطف فناوری نور کم می توانند از این مناطق هم در محیط داخلی و هم در فضای باز محافظت کنند. حتی در تاریکی ترین مناطق ، در صورت اقدام به جرم یا وقوع جرم ، شواهد ارزشمندی را می توان جمع آوری کرد.

کاهش و از بین بردن سرقت کارکنان

هر ساله مشاغل به دلیل سرقت کارمندان میلیون ها دلار در ایالات متحده از دست می دهند. متأسفانه همه کارمندان صادق نخواهند بود و برخی ممکن است سعی کنند از دسترسی خود استفاده کنند.

اگرچه ممکن است برخی از کارمندان مستقیماً از شغل شما سرقت کنند ، برخی دیگر ممکن است با انجام ندادن وظایفی که برای آنها پرداخت شده است به طور غیر مستقیم سرقت کنند. دوربین های نظارت امنیتی برای کاهش و در بسیاری موارد از بین بردن کامل سرقت کارمندان بسیار ضروری هستند.

مشاغل می توانند از دوربین های امنیتی برای نظارت بر ثبت اسکناس ، مناطق فقط کارمند و مناطقی که اشیاء با ارزش یا سایر دارایی های حساس در آنها نگهداری می شود استفاده کنند. مدل های مختلف دوربین های امنیتی موجود مزایای منحصر به فردی دارند.

طراحی ها ، شکل ها و انواع دوربین مدار بسته مدرن به صاحبان مشاغل این امکان را می دهد تا به طرز ناخواسته تعدادی از مناطق مختلف را رصد کنند. به عنوان مثال ، دوربین مدار بسته مخفی یا پنهان یک روش عالی برای نظارت بر فعالیت کارکنان و پاسخگو بودن آنهاست.

بازدارندگی از جرم

نشان داده شده است که نصب دوربین های مدار بسته امنیتی قبل از ارتکاب جرم منجر به  متوقف شدن آن شده است. دوربین های امنیتی قابل مشاهده بازدارنده بسیار قدرتمندی را در برابر جرم ارائه می دهند. تحقیقات انجام شده توسط سازمانهای اجرای قانون و مؤسسات دانشگاهی به طور مداوم نشان می دهد كه مجرمان تمایل دارند آسیب پذیرترین خصوصیات را هدف قرار دهند.

خواص آسیب پذیری مشاغلی که دارای دوربین های امنیتی نیستند و یا سایر ویژگی های امنیتی موجود نیستند بسیار زیاد است . مجرمان تمایل دارند که از سیستم های دوربین مداربسته امنیتی جلوگیری کنند زیرا نمی خواهند فعالیت آنها بر روی فیلم ضبط شود.

در صورت نیاز به هرگونه سیستم نظارتی با ما تماس بگیرید تا برترین راه حل ها و محصولات ها را به شما معرفی کنیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *