هنگام خرید تجهیزات امنیتی چه مواردی را باید در نظر بگیرید

هنگام خرید تجهیزات امنیتی چه مواردی را باید در نظر بگیرید

تجهیزات امنیتی مدرن مانند دوربین های امنیتی و سیستم های کنترل دسترسی هرگز به آسانی و به این اندازه مقرون به صرفه نبوده اند که اکنون در دسترس هستند. ایمنی و امنیت یک مسئولیت مهم برای هر مدیر موفق تجاری یا مدیر شرکت است.

اگرچه می توانید به نگهبانان امنیتی گران قیمت اعتماد کنید ، تجهیزات امنیتی نظارت بسیار مؤثرتر هستند. تجهیزات نظارت امنیتی می توانند تعداد زیادی از محصولات و اجزای سازنده را شامل شوند. در ابتدا ، ممکن است احساس مرور بیش از حد در تمام گزینه ها باشد.

انتخاب تجهیزات مناسب برای ساختن یک سیستم امنیتی فعال برای محافظت از دارایی ها و مردم ضروری است. دانستن نحوه انتخاب سیستم دوربین امنیتی نیز می تواند شما را از خرید تجهیزات غیر ضروری و هزینه های اضافی بیشتر باز دارد.

مقاله زیر به تفصیل در مورد مهمترین عواملی که باید هنگام انتخاب تجهیزات امنیتی یک ملک تجاری در نظر بگیرید ، توضیح می دهد. این مقاله همچنین مزایایی را که یک سیستم امنیتی فعال می تواند به کاربران ارائه دهد ، برجسته می کند.

اگر سؤال دیگری دارید ، می خواهید یک فهرست جامع از محصولات امنیتی را مرور کنید ، یا با یک متخصص تجهیزات نظارت صحبت کنید. لطفاً امروز با تیم فنی پارس تکنیک تماس بگیرید..

دوربین های امنیتی و کیفیت تصویر

شاید اساسی ترین مؤلفه یک سیستم امنیتی فعال ، دوربین های امنیتی است که این سیستم را تشکیل می دهند. اصلی ترین فاکتور که باید هنگام انتخاب دوربین امنیتی در نظر بگیرید کیفیت تصویری است که می تواند تولید کند.

کیفیت تصویر برای گرفتن جزئیات مهم در هنگام جرم ضروری است. تصاویر تولید شده توسط دوربین امنیتی باید واضح و شفاف باشد تا نیروی انتظامی جزئیات مهم مربوط به وقوع یک سرقت یا جرم را مشخص کند.

تصاویر با وضوح بالا همچنین می توانند با ارائه جزئیات مهم در مورد این حادثه ، طرح دعوی بیمه را آسانتر کنند. شما همیشه باید دوربین های امنیتی را انتخاب کنید که وضوح بالاتر و نرخ فریم مناسبی دارند.

جایگذاری دوربین های نظارتی

مکانی که دوربین های امنیتی در آن قرار دارند ، یکی دیگر از عوامل مهم هنگام انتخاب تجهیزات امنیتی برای یک ملک تجاری است. یک دوربین امنیتی تنها که به درستی جایگزینی شده است ، می تواند از خرید دوربین های اضافی جلوگیری و در هزینه شما پس انداز کند.

یک دوربین امنیتی با موقعیت استراتژیک می تواند منطقه بزرگی را کنترل کند. دوربین های نظارت امنیتی می توانند در زوایای مختلفی قرار بگیرند تا به حداکثر نمای دید برسند.

دوربین های امنیتی شبکه IP معمولاً به دلیل وضوح عالی و اتصال بجای دوربین مدار بسته مدار آنالوگ توصیه می شوند. یک دوربین امنیتی IP قادر به انتقال فیلم ها از طریق شبکه IP است و ذخیره سازی و بازیابی فیلم ها را بسیار ساده تر می کند.

نوع اتصال

یکی از مهمترین جنبه های دوربین های امنیتی که باید به آن توجه کنیم ، نحوه اتصال است. به طور خاص ، آیا این دوربین از کابل یا اتصال بی سیم استفاده خواهد کرد.

این که آیا شما باید دوربین های امنیتی بی سیم یا بی سیم خریداری کنید ، به نیازهای امنیتی شما بستگی دارد. دوربین های امنیتی سیمی معمولاً برای خواص تجاری توصیه می شوند در حالی که دوربین های بی سیم می توانند از خواص کمتری مانند خانه ها بهره مند شوند.

این نکته را باید در نظر داشته باشید که دوربین های امنیتی بی سیم کمی گرانتر از همتایان سیمی آنها هستند. این امر در درجه اول است زیرا برای نصب به ابزار و لوازم جانبی بیشتری احتیاج دارند.

تجهیزات امنیتی مدیریت تصویر

یک عامل مهم هنگام خرید تجهیزات امنیتی برای یک ملک تجاری ، سیستم مدیریت فیلم را شامل می شود. سیستم مدیریت فیلمبرداری را می توان قلب یک سیستم دوربین امنیتی دانست.

این سیستم ها وظیفه دریافت ، ذخیره و دسترسی به فیلم های تولید شده توسط دوربین های امنیتی را بر عهده دارند. دو گزینه وجود دارد که می توانید هنگام صحبت از سیستم های مدیریت ویدیو ، از بین آنها گزینه انتخاب کنید.

اینها شامل DVR (ضبط کننده فیلم دیجیتال) یا NVR (ضبط کننده فیلم ویدیویی شبکه) است. بهترین سیستم مدیریت فیلم برای ملک شما بستگی به نوع دوربین های امنیتی استفاده شده دارد. به عنوان مثال ، یک DVR به دلیل محدودیت های آن معمولاً برای ذخیره سازی فیلم ها از دوربین های IP استفاده نمی شود در حالی که یک NVR برای این کار طراحی شده است.

 

 

مزایای سرمایه گذاری در دوربین های امنیتی

تجهیزات امنیتی در گذشته برای دارایی ها و شرکت های بزرگ مورد استفاده گسترده قرار گرفته است. پیشرفت های جدید در صنایع امنیتی و نظارتی باعث شده دوربینهای امنیتی بسیار مؤثرتر و مقرون به صرفه تر باشند. عملکردهای مفید مانند مادون قرمز ، ردیابی حرکت و تجزیه و تحلیل های ویدیویی می توانند مزایای باورنکردنی را ارائه دهند که فراتر از امنیت است.

بازدارندگی جنایات دوربین های امنیتی

یکی از مهمترین مزایای تجهیزات امنیتی مانند دوربین های امنیتی توانایی آنها در جلوگیری از وقوع جرم قبل از وقوع آن است. مطالعات و مصاحبه های انجام شده توسط نیروی انتظامی و سازمان های دانشگاهی به طور مداوم نشان می دهد که مجرمان تمایل دارند از دوربین های امنیتی اجتناب کنند.

دلیل اصلی این امر به این دلیل است که مجرمان نمی خواهند مدارکی در مورد جنایاتشان دستگیر شوند تا اجرای قانون برای بازنگری در اختیار داشته باشد. جنایتکاران به مراتب بیشتر از آن محل که دارای یک دوربین امنیتی محافظتی نباشد ، خاصیت آسیب پذیرتری را داشته باشند هدف قرار می دهند. سرمایه گذاری در دوربین های امنیتی می تواند جلوی وقوع جرم را در وهله اول متوقف کند.

نظارت تصویری از راه دور

همانطور که بسیاری از موارد روزمره ما به هم پیوسته شده اند ، تجهیزات امنیتی مدرن نیز وجود دارد. برخی از سیستم های دوربین امنیتی به کاربران این امکان را می دهند تا از طریق اینترنت به سیگنال ویدیویی دوربین های امنیتی خود دسترسی پیدا کنند. این امر تعدادی از مزایا و برنامه هایی را که از خواص تجاری و مسکونی می توانند از آن لذت ببرند ، افزود.

در بسیاری موارد ، دسترسی به فیدهای ویدیویی از دوربین های امنیتی شما می تواند از طریق یک برنامه روی تلفن شما انجام شود. نظارت تصویری از راه دور می تواند توسط یک شرکت امنیتی با تجربه انجام شود. نگهبانان دیجیتال سیستم امنیتی یک ملک را از یک مرکز خارج از سایت نظارت می کنند. آنها می توانند تعدادی خدمات را انجام دهند و بسیار مقرون به صرفه تر از نگهبانان فیزیکی هستند.

جلوگیری از سرقت کارکنان

متأسفانه ، یکی از بزرگترین منابع سرقت برای یک ملک تجاری از طرف کارمندان تامین می شود. همه کارمندان صادق نخواهند بود و برخی ممکن است سعی کنند از موقعیت و یا دسترسی خود سوء استفاده کنند. حتی اگر آنها به طور مستقیم دارایی یا پول را سرقت نکنند ، می توانند از زمان سرقت کنند. نصب تجهیزات امنیتی شامل دوربین های امنیتی می تواند کارمندان را پاسخگو نگه دارد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *