5 دلیل اصلی چرا باید در خانه خود سیستم امنیتی نصب کنید

5 دلیل اصلی چرا باید در خانه خود سیستم امنیتی نصب کنید

 

روز به روز تعداد بیشتری از افراد سیستم های دوربین امنیتی را در خانه های خود نصب می کنند ، اما شاید شما هنوز این جهش را نگرفته اید. اگرچه ممکن است در زمینه خرج کردن پولی که همراه با خرید و نصب یکی از این سیستم ها است ، دچار تردید شوید ، اما مطمئناً باید در تصمیم خود تجدید نظر کنید. اگرچه نصب یک سیستم امنیتی خوب در خانه خود یک سرمایه گذاری اندک انجام می شود ، اما مطمئناً وقتی می توانید با بهره گیری از مزایای بسیاری از داشتن یکی از این سرمایه گذاری ها ، ارزش آن را پیدا کنید.

حتی اگر فکر می کنید در یک محله امن زندگی می کنید و نیازی به سیستم امنیتی و نصب دوربین مدار بسته در داخل و اطراف خانه خود ندارید ، باید بدانید که جرم و جنایت می تواند در هر نقطه و هر زمان دیگری اتفاق بیفتد. جنایات خطرناک و وحشتناک همیشه در محله های خوب و “ایمن” اتفاق می افتد ، و شما نمی خواهید راه سختی را که محله شما به همان اندازه که فکر می کنید امن نیست پیدا کنید. بنابراین ، مطمئناً باید در اسرع وقت نصب یکی از این سیستم ها را در نظر بگیرید. در این صورت نه تنها می توانید از پنج مزیت زیر بهره مند شوید ، بلکه می توانید از مزایای دیگری نیز بهره مند شوید.

 

#1 – افزایش ضریب امنیت خاطر

یکی از اولین مواردی که هنگام نصب سیستم دوربین مداربسته خود تجربه خواهید کرد ، حس عظیمی از آرامش است. اگر شما فردی هستید که زیادی نگران است ، واقعاً به یکی از این سیستم ها احتیاج دارید تا بتوانید خیلی از نگرانی خود را در مورد خانه ، املاک و خانواده خود کم کنید . شما واقعاً می توانید آرامش را تجربه کنید.

وقتی سیستم خود را نصب کردید ، دیگر نگران این نیستید که خانه شما در هنگام رفتن به محل کار یا در تعطیلات در خانه امن باشد یا خیر. همچنین می توانید از کودک و فرزندان خود را در خانه بخوبی مراقبت کنید یا امن نگه دارید و احساس اطمینان بیشتری داشته باشید و نیازی به استرس در مورد چیزهای با ارزشی که در بیرون از منزل و یا وسایل نقلیه که در گاراژ خود دارید نیست .

بسیاری از دستگاه ها و سیستم های دوربین امنیتی در خارج وجود دارند که برای افرادی که نگرانی زیادی دارند مناسب است. به عنوان مثال ، می توانید دوربین هایی را در قسمت هایی که بیشتر نگران آنها هستید قرار دهید ، مانند جلوی ورودی خانه و در نزدیکی گاراژ یا ساختمان خود ، دوربین های امنیتی مستقر کنید. همچنین می توانید اجزای دیگری را که با سیستم دوربین نظارت شما کار خواهد کرد ، نصب کنید ، مانند زنگ سارق که به یک سرویس کنترل زنگ متصل است. مهم نیست که چه مقدار از نگرانی شما باشد ، تجهیزات زیادی در آنجا وجود دارد که باعث می شود احساس بهتری داشته باشید. بنابراین ، مطمئناً سرمایه گذاری شمابه خوبی ارزش آن را پیدا خواهد کرد ، حتی اگر هیچ کس هرگز سعی در ارتکاب جرمی بر روی املاک شما نداشته باشد ، زیرا شما می توانید یک بار احساس جدیدی از آرامش خاطر را تجربه کنید پس از آنکه بدانید آنچه را انجام داده اید می تواند از خانه ، خانواده و داراییهای گرانبهای خود محافظت کنید.

 

شماره 2 – مراقب باشید چه کسی به خانه شما می آید و می رود

دانستن اینکه چه کسی وارد خانه شما شده و از آن خارج می شود و چه کسی به ملک شما می رود همیشه چیز خوبی است. این می تواند به شما کمک کند تا افراد نسبت به کارهایی که انجام می دهند پاسخگو باشند ، همچنین می تواند گزینه های شما را در صورت بروز برخی از جرایم در اموال شما نسبت به اینکه به چه کسی شک کنید کم کند . با داشتن دوربین های نظارتی در نزدیکی ورودی های خانه و حیاط خود ، همیشه می توانید شواهدی ویدیوی قوی از هر کس داشته باشید و در همه اوقات بر املاک خود مسلط باشید .

 

شماره 3 – بازدارندگی جرایم قبل از آنکه اتفاق بیافتد

یکی از بهترین مواردی که در مورد نصب دوربین مداربسته وجود دارد این واقعیت است که آنها می توانند به پیشگیری از وقوع جرم و جنایت کمک کنند قبل از این که حتی اتفاق بیفتد. اگرچه مطمئناً فیلم دوربین مدار بسته شما می تواند به پیدا کردن جنایتکار که علیه شما ، خانواده و یا اموالتان جرمی مرتکب شده کمک کند تا یک جنایتکار را آسان تر پیدا کنید ، حس بهتر این است که بدانید ممکن است یک شخص خیلی ترسیده باشد و سعی کند جرمی مرتکب شود اگر او متوجه شود که شما دوربین های نظارتی در محل دارید.

حقیقت این است که اکثریت قریب به اتفاق جنایتکاران در خارج نمی خواهند حین سرقت ، خرابکاری یا ارتکاب جرم دیگری علیه شما گرفتار شوند. اکثر مجرمان می خواهند به سادگی مرتکب جرم شوند ، سپس به روز خود ادامه دهند. گرفتار شدن با دوربین و یافتن خود در زندان یا دادگاه احتمالاً بخشی از این طرح نیست ، بنابراین بیشتر این افراد به دنبال راهی برای ارتکاب جنایات خود بدون گرفتار شدن هستند .

 

این خبر مثبت برای افرادی است که سیستم دوربین مدار بسته را در داخل و اطراف خانه خود نصب کرده اند ، اما برای افرادی که نمی دانند مثبت ترین اخبار نیست. این بدان معنی است که اگر شما یک سیستم دوربین نظارت داشته باشید ، بسیاری از مجرمان و مجرمان شغلی به طور یکسان به دوربین های امنیتی شما نگاه می کنند و تصمیم می گیرند به دنبال خانه دیگری باشید که چنین سیستمی در آن برقرار نباشد. اگرچه این ممکن است بهترین اخبار برای افراد دیگر در منطقه شما باشد که برای محافظت از خانه خود از اقدامات احتیاطی مربوط به امنیت استفاده نکرده اند ، اما می تواند خبر خوبی برای شما باشد زیرا این بدان معنی است که بسیاری از مجرمان تمایل به ترک خانه شما ، چیزهای شما و خانواده تان هستند تا اینکه خطر گرفته شدن در دوربین را نداشته باشند و احتمالاً به دلیل جنایات آنها تحت پیگرد قانونی قرار بگیرید.

بنابراین ، اگر می خواهید خانواده و خانه خود را در برابر جنایات در مقابل بیشتر مجرمان مورد نظر مصون نگه دارید ، حتماً باید یکی از این سیستم ها را نصب کنید. هنگام انجام این کار ، اطمینان حاصل کنید که دوربین های شما قابل رویت هستند اما در مکانی قرار گرفته اند که نمی توان آنها را دستکاری کرد. همچنین ، علامت های “این مکان مجهز به دوربین مدار بسته است را در محدوده ملکی خود قرار دهید تا به مردم اطلاع دهید که تحت نظارت ویدیو هستند. این می تواند شگفتی هایی حیرت آور داشته باشدتا در زمان مبارزه با جرم و جنایت و قبل از وقوع آن آماده کار باشد.

شماره 4 – کاری راجع به جرایم رخ داده انجام دهید

اگرچه بسیاری از مجرمان احتمالاً فقط به خانه ای که دارای دوربین های مداربسته باشد نه می گویند و علائم مربوط به آنها به صورت برجسته نمایش داده می شود ، همیشه این احتمال وجود دارد که شخصی هنوز ریسک کند و اگر داشته باشد سعی در ارتکاب جرم در املاک شما خواهد کرد. اگرچه هنوز یک دوربین مداربسته با این وجود داشته باشید باز هم با این شرایط ، اگر یکی از این سیستم ها را در کار خود داشته باشید ، بسیار محافظت می شوید.

 

با وجود تعداد مناسب دوربین های نظارتی بر روی دارایی شما و با قرار گرفتن این دوربین ها در قسمت های مناسب از ملک شما ، می توانید فیلم های ارزشمندی را ضبط کنید در صورتی که شخصی مرتکب برخی از جنایات در اموال شما شود. هنگامی که این فیلم را دارید ، می توانید آنرا به مأمورین پلیس منطقه خود تحویل دهید تا درمورد این جنایت کاری انجام دهند.

 

کارمندان اجرای قانون در مورد جرمی که مرتکب شده باشند بسیار دشوار است اگر هیچگونه مدرک بصری نداشته باشند که به آنها کمک کند وقوع جرم یا اثبات واقعی این جنایت را پیدا کنند یا اینکه شخص خاصی این شخص بوده باشد. کسی که این کار را کرده است ، اما کار فیلم های مأمور پلیس هنگامی که فیلم دوربین مداربسته دارند ، به مراتب آسان تر می شود. بنابراین ، اگر این شواهد ویدئویی را داشته باشید در صورت وقوع جرم همیشه چیز خوبی است.

 

همچنین ایده خوبی است برای نصب سیستم هشدار سارق در رابطه با سیستم دوربین مداربسته که به فکر نصب آن هستید. با نصب سیستم هشدار سارق ، شانس اینکه مأموران اجرای قانون آن را به سرعت به صحنه جنایت بکشند ، به میزان قابل توجهی افزایش می دهند تا کاری در این باره انجام دهند. سپس ، همین مقامات اجرای قانون می توانند از فیلم های دوربین مداربسته شما برای “پیمان قرارداد” و گرفتن مجرم استفاده کنند. آنها همچنین می توانند این فیلم را به دادستان های محلی و وکلای منطقه تبدیل کنند تا بتوانند از این اثبات در دادگاه استفاده کنند تا محکومیت را تأمین کنند. این به شما اطمینان می دهد که مجرمی که مرتکب جرمی در املاک شما شده است ، بهای جرایم خود را پرداخت می کند ، و می تواند به محله و جامعه شما در کل نسبت به جرم و امنیت بسیار کمک کند.

 

شماره 5 – خانه خود را در حالی که دور هستید تماشا کنید 

رفتن به تعطیلات قرار است یک زمان هیجان انگیز و مثبت باشد ، اما یک چیز که می تواند سرگرمی را تحت الشعاع قرار دهد ، در حین دور بودن نگران خانه خود بودن . درست است که خانه در هنگام ترک در تعطیلات ممکن است مستعد ابتلا به سرقت و جرایم دیگر باشد ، همچنین این واقعیت دارد که بسیاری از افراد هنگام ترک خانه های خود برای مدت زمان طولانی احساس راحتی نمی کنند. خوشبختانه ، اگر سیستم امنیتی خوبی در خانه خود داشته باشید ، نیازی به نگرانی در مورد نحوه انجام خانه در حالی که در آنجا هستید ، نگران نباشید.

بسیاری از سیستم های دوربین مداربسته این امکان را برای شما فراهم می کنند که بتوانید هنگام دور بودن ، دوربین مداربسته خود را جابجا کنید ، که می تواند در حین خارج بودن و در شهر – مثلاً اجرا کردن کارها ، بیرون رفتن برای شام ​​یا رفتن به محل کار و در حالی که شما در تعطیلات هستید. بنابراین ، لازم نیست نگران این احساس باشید که می تواند با فکر کردن به اینکه همه چیز در خانه شما در حالی که شما دور هستید اشتباه باشد نگران باشید. درعوض ، می توانید به راحتی تصاویر دوربین مداربسته خود را در تلفن هوشمند یا لپ تاپ خود ببینید تا بتوانید از نظر فیزیکی ببینید که چه اتفاقی می افتد.

در کنار داشتن امکان تماشای فیلم در حین تعطیل بودن – در شرایطی که در یک حالت قرار دارید ، در نیمه ی دیگر  از کشور یا حتی در آن طرف جهان هستید – می توانید بر روی سایر جنبه های سیستم دوربین نظارت خود نیز حساب کنید. خانه شما در هنگام مسافرت امن است. به عنوان مثال ، اگر دوربین های نظارتی در محل خود دارید و اگر مورد توجه افرادی باشد که در حال پیاده روی و رانندگی هستند ، ممکن است لازم نباشید که نگران افرادی باشید که به هر حال سعی در ارتکاب جرم در املاک شما داشته باشند ، حتی اگر از خانه دور باشید. شما همچنین می توانید روی سیستم دزدگیر سارق خود حساب کنید تا در صورت عبور کسی توسط ردیاب های حرکتی شما یا تلاش برای ورود به خانه خود ، به مقامات و شرکت سیستم اعلام سرقت هشدار دهد.

موارد دیگری نیز وجود دارد که می توانید با داشتن سیستم امنیتی در خانه خود به منظور امنیت خانه خود در هنگام تعطیلات ، آنها را انجام دهید. به عنوان مثال ، می توانید از همسایه بخواهید که خانه شما را بررسی کند و روزنامه و نامه شما را از صندوق های شما بیرون بکشد ، و می توانید شخصی را استخدام کنید تا چمن خود را کوتاه کنید و در حالی که دور هستید ، به چمن خود بپردازید. با رعایت این موارد احتیاطی و همچنین موارد دیگری مانند عدم اطلاع در وب سایتهای رسانه های اجتماعی مبنی بر اینکه در خارج از شهر قرار دارید ، می توانید به محض بازگشت از سفر از امنیت و امنیت خانه خود اطمینان حاصل کنید.

نه تنها می توانید روی این پنج دلیل حساب کنید که دلایل نصب دوربین مدار بسته در خانه شما وجود دارد ، بلکه دلایل زیادی نیز وجود دارد. بنابراین ، اگر در حصار نصب سیستم دوربین مداربسته هستید ، دیگر نباید دریغ کنید. درعوض ، باید بلافاصله با یک متخصص مرتبط با امنیت صحبت کنید تا بیشتر بدانید که هزینه آن چقدر خواهد بود و برای نصب یکی از این سیستم ها در خانه خود باید چه کاری انجام دهید. اگر این کار را انجام دهید ، مطمئناً خوشحال می شوید که وقتی توانستید از این پنج مزیت و بیشتر بهره مند شوید ، این کار را کردید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *