دوربین های امنیتی ضد آب برای هر مکان در فضای باز

دوربین های امنیتی ضد آب برای هر مکان در فضای باز

اگر شما در فکر خرید دوربین مدار بسته برای فضای باز به منظور تحت نظارت داشتن و حفظ اموال خود هستید و چیز دیگر که شما ممکن است در مورد آن نگران باشید این است که دوربین شما خارج از منزل در شرایط آب و هوایی امن خواهد بود .

اگر چه این درست است بیشتر دوربین های مدار بسته در فضای بیرونی بخوبی تصویری را ارائه نمی دهد، به خصوص در شرایط بارانی، این بدان معنا نیست که شما باید نصب دوربین مدار بسته در اطراف خانه خود را رها کنید . در عوض، شما باید از دوربین های امنیتی ضد آب برای هر فضا در فضای باز استفاده کنید . هنگامی که شما آن را انجام دهید، شما می توانید تمام مزایای نگهداری اموال در فضای باز اموال خود را تحت نظارت داشته باشید و بدون نگرانی در مورد دوربین خودکه توسط باران و یا عناصر دیگر از بین برود لذت ببرید.

 

 

آیا بیشتر دوربین های مدار بسته ضد آب هستند؟

شما نباید فقط نصب دوربین مدار بسته را خارج از منزل قرار دهید . در واقع، حتی برخی از دوربین های امنیتی است که برای استفاده در فضای باز تبلیغ میشوند بهتر است خارج از منزل  در عوض، شما باید برای دوربین های امنیتی که به عنوان ضد آب بودن آگهی است. در غیر این صورت، شما می توانید با دوربین های امنیتی آسیب دیده زمان بعدی آن باران به پایان برسد.

 

چرا شما به دوربین های امنیتی ضد آب نیاز دارید ؟

داشتن دوربین مدار بسته در بخشی از فضای باز در اموال خود را به ترتیب برای شما به خودتان، خانواده تان، خانه خود و وسایل در داخل و اطراف خانه خود را امن نگه دارید، ضروری است. با دوربین های مدار بسته، شما می توانید یک چشم بر درب و هر کسی که وارد و خارج اموال خود هستند را نگه دارید، و شما همچنین می توانید شواهد فیزیکی را در صورتی که کسی مرتکب جرم می شود را گرفت . به علاوه، داشتن دوربین های مدار بسته در اموال خود بسیار مفید است اگر شما انتظار گروهی را دارید یا در غیر این صورت در دنبال کردن چیزی هستند و آنها می توانند به شما احساس واقعا امن و مطمئن بدهند ، حتی اگر چیزهای بد در حال روی دادن هستند در در محله شما و در اطراف شما.

از آنجا که شما می خواهید از تمام مزایا دوربین های امنیتی لذت ببرید ، با این حال، شما قطعا می خواهید مطمئن شوید که پیدا دوربین های امنیتی ضد آب که  بتوانید به ضبط فیلم تعداد تمام وقت، بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است با هر نوع شرایط آب و هوایی حساب کنید . اگر دوربین های شما توسط آب از بین برود، تصویر برداری آنها متوقف خواهد شد ، که می تواند شما را بدون حفاظت در زمانی که شما به آن نیاز دارید ترک کنند. همچنین می تواند پر هزینه به باید به جای دوربین های مدار بسته خود را به دلیل آنها توسط باران خراب شده تبدیل شده است، و هر گونه ضمانت است که ممکن است با دوربین خود آمده احتمالا باطل شود در صورتی که دوربین مرطوب می شود. بنابراین، بهتر آن است که همیشه بدنبال بهترین مدلهای ضد آب باشید اگر شما قصد استفاده از آنها را خارج از منزل خود دارید .

 

آیا شما نیاز به دوربین ضد آب دارید اگر دوربین شما در زیر یک سرپناه قرار بگیرد؟

اگر شما در حال برنامه ریزی در مورد نصب دوربین های امنیتی خود در ایوان و یا در گاراژ بدون سقف خود و یا در زیر نوع دیگری از پناهگاه هستید،  اگرچه ممکن است که شما فکر کنید ممکن باز خیس شود بدلیل باران و وزش باد در پناهگاه مخصوصا در هنگام طوفان . این بدان معناست که شما احتمالا هنوز هم نیاز به استفاده از یک دوربین مدار بسته ضد آب با قرار دادن دوربین خود را در زیر یک سرپناه و یا نوع سقفی از آن است.

 

در مورد باران های کوچک نگران نباشید

اگر شما فکر می کنید که در مورد دوربین های مدار بسته خود که خارج از منزل هستند اولین باران روی آنها میبارد نباید باشد. در صورت خرید دوربین مدار بسته درست و برای مدل های که به طور کامل ضد آب هستند و بدنبال دوربین های جهت استفاده در فضای باز طراحی شده اند هستید ، نباید نگران باران و یا طوفان ها باشید

خانه خود را حتی در بدترین طوفان ایمن و امن نگاه دارید

فقط به خاطر یک سیل، طوفان، رعد و برق بد یا سایر بلایای طبیعی به این معنا نیست که هیچ کس نمی خواهد به سرقت مسلحانه خانه شما و یا ارتکاب جرم دیگری دست نزند.  بنابراین، مهم است که به خانه خود را در همه زمان ها تحت نظارت باشد، حتی در بدترین مطلق طوفان. با این حال، شما چیزهایی مهم تری را برای نگرانی در طول این نوع از فاجعه دارید که آیا دوربین های مدار بسته شما به درستی کار میکند یا نه و یا اینکه آیا آنها توسط آب و هوا آسیب دیده اند .

خوشبختانه، شما می توانید خانه خود را حتی در طول بدترین طوفان ها و جاری شدن سیل امن نگه دارید اگر شما دوربین مدار بسته ضد آب مناسب نصب کرده باشید . با این حال، مطمئن شوید که آنها خیلی مقاوم به ارتفاع یا منطقه دیگر که آنها را برای بهترین نتایج در آن منطقه  نصب شده است امن باشد . سپس شما می توانید بقیه وقت خود را جهت آمادگی قریب الوقوع طوفان به جای تأکید بر دوربین های مدار بسته خود و صرف نگرانی در مورد آماده شدن بقیه خانه خود به نگه داشتن خانه و وسایل خود و امن عزیزان در طول این زمان غم انگیز است.

 

امتحان کردن انواع مختلف دوربین های مدار بسته ضد آب

درست همان گونه که مقدار زیادی از انواع دیگر دوربین مدار بسته وجود دارد، همچنین مقدار زیادی از دوربین های مختلف امنیتی ضد آب جهت انتخاب کردن شما وجود دارد ، بنابراین عاقلانه انتخاب نمایید. به عنوان مثال، شما می توانید بدنبال دوربینی باشید که ویژگی های مختلفی را  ارائه می دهد که میتواند ضبط فیلم را در شرایط نوری مختلف انجام دهد ، و شما حتی می توانید بدنبال سبک های مختلف برای اطمینان باشد که دوربین های جدید خریداری شده به توانایی دوربین های نصب شده هست .

 

آیا دوربین های مدار بسته ضد آب در واقع بخوبی کار میکند ؟

اگر شما در دوربین های مدار بسته ضد آب مناسب را انتخاب کنید، آنها نیز کیفیت فیلم بسیار عالی دارند و فقط به عنوان یک دوربین با کیفیت بالا نظارت داخلی خواهد بود. در بالای گرفتن فیلم که شما به منظور حفظ امنیت خانه خود و ایمنی از مجرمان، سارقان و دیگر شکارچیان نیاز دارید دوربین های مدار بسته شما بسیار محکم و مقاوم خواهد بود که شما در واقع می توانید آن را در یک تنگ ماهی پر از آب خود قرار دهید تا کاملا خیس شوند و هنوز هم می تواند فیلم های نظارتی را ضبط کند و اینکه می تواند سارق مسلح را در زندان بی اندازد .

 

 دوربین های مدار بسته خود را ضد آب و برای فضای بیرون امن کنید

اگر شما در حال حاضر چند دوربین مدار بسته در دست دارید و می خواهید از آنها استفاده کنید اما فهمیده اید که آنها ضد آب نیستند ، شما ممکن است تردید به بیرون رفتن و خرید دوربین های بیشتری برای استفاده از خارج از منزل را داشته باشید . این به این معنا نیست که شما باید در امن نگه داشتن خارج از خانه خود و محافظت کردن آن توسط دوربین های مدار بسته،بی اعتنا باشید ، و این نیز به این معنا نیست که شما باید به بیرون بروید و مقدار زیادی از پول را صرف خرید دوربین مدار بسته ضد آب کنید . در عوض، شما در واقع می تواند دوربین های مدار بسته موجود خود را ضد آب کنید که حتی در بدترین طوفان آنها  کاملا برای استفاده در فضای باز مناسب خواهند شد .

به منظور انجام این کار، شما به سادگی نیاز به بدنه ای دارید که برای این موارد طراحی شده اند که دوربین های مدار بسته به طور منظم به منظور استفاده در فضای باز آماده قرار داده شده است . هنگامی که شما به دنبال این موارد هستید ، با این حال، مطمئن شوید که بدنبال جنس با کیفیت بالا هستید که در عوض کیفیت بالا و فوق العاده سخت باعث خواهد شد دوربین های مدار بسته شما را از باران و سایر عناصر در حالی که آنها در فضای باز استفاده می شود محافظت شود .

 

دوربین مدار بسته ضد آب خود را بهتر است در کجا قرار دهم؟

اگر چه شما ممکن است تعجب کنید که کجا شما باید دوربین های مدار بسته ضد آب جدید خود را قرار دهید شما باید بدانید که شما می توانید آنها عملا در هر نقطه قرار می دهد! با این حال، یک چند چیز وجود دارد که شما احتمالا می خواهید به خاطر داشته باشید در زمانی که مخواهید آنها را نصب کنید تا بهترین نتایج وجود داشته باشد .

 

  • اطمینان حاصل کنید که شما قادر به نظارت بر ورودی و خروجی های خانه شما به خوبی با دوربین های مدار بسته ضد آب خود دارید .
  • در نظر بگیرید با اشاره دوربین های مدار بسته ضد آب خود را به سمت مناطق از خانه یا اموال خود که گران قیمت هستند ، مانند ابزار، تجهیزات چمن و دیگر اموال مشابه . شما همچنین ممکن است بخواهید که چشم خود را به چیزهایی مانند موتور های آبی، اتومبیل و سایر وسایل نقلیه نگهدارید.
  • اطمینان حاصل کنید که شما دوربین های مدار بسته ضد آب جدید خود را تا به اندازه کافی بالا نصب کرده اید که آنها را نمی توان به راحتی توسط کسی که می خواهند به سرقت دوربین دست بزنند دور نگه دارد و همچنین کسانی که قصد فضولی کردن را دارند به طوری که آنها نتوانند در فیلم های نظارت شما  دیده شوند، مانند دستکاری به عنوان کردن در حال که ارتکاب جرم و جنایت صورت گرفته است .
  • در هنگام نصب دوربین های مدار بسته ضد آب در فضای باز، شما نیاز دارید مطمئن شوید که آنها امن نصب شده اند به طوری که آنها را نمی توان به راحتی به اطراف کشیده شده و منتقل شده و یا آسیب دیده بخصوص در طول یک طوفان جدی .
  • اگر شما نیاز به یک نصب حرفه ای دارید از استخدام نصاب حرفه ای دوربین مدار بسته نترسید .

با انتخاب دوربین های مدار بسته ضد آب و پیروی از این راهنمایی ها برای نصب آنها در مکان های مناسب، شما هرگز نگرانی در مورد اینکه امنیت خانه شما به خطر بیافتد نخواهید داشت ، حتی اگر شما در یک منطقه بارانی زندگی می کنند یا اگر یک طوفان جدی به خانه شما بزند در هر زمانی در آینده .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *