بهترین دوربین های امنیتی 2018

بهترین دوربین های امنیتی 2019

دلایل مختلف بسیار برای خواستن بهترین دوربین های امنیتی در حال حاضر موجود است. به خصوص از زمانی که بهترین دوربین های امنیتی 2019 هزاران ویژگی های جدید و باور نکردنی را ارائه میدهد . دوربین های امنیتی مدرن همه چیز را دارند از ردیابی زنده تا دید در شب است و توانایی کنترل از راه دور . در واقع ، دوربین های بی سیم جدید قادر به اتصال به یک شبکه Wi-Fi و امکان دسترسی توسط دستگاه های شخصی با اتصال به شبکه هستند . در این مقاله، من می خواهم به ارائه برخی از جدیدترین و نوآورانه ترین محصولات ما که قطعا متعلق به بهترین سیستم دوربین امنیتی 2019 بپردازم . اگر می خواهید برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد محصولات مورد بحث در این مقاله و یا اطلاعات بیشتر در مورد برند ما ( MVTECH) کسب کنید به وب سایت دوربین مدار بسته مراجعه کنید .

 

بهترین طراحی های دوربین مدار بسته 2019

دوربین های امنیتی یک راه بسیار طولانی در طول دهه گذشته طی کرده است . برای شروع، اجازه دهید سبک های مختلف دوربین شما می توانید بفهمیم . حالا دوربین های امنیتی در تعدادی از سبک ها و طرح های مختلف آمده است. هر طراحی جداگانه برای یک هدف خاص ساخته شده و بهترین کارایی را در تنظیم مورد نظر خود دارد . این بدان معناست که یک طراحی به طور خاص ساخته می شود تا یک محدوده عریض داخلی را ارائه دهد در حالی که دیگری ممکن است بهتر برای نظارت مسکونی در فضای باز مناسب باشد . این طرح های مختلف ذکر شده برای شما تا انتخاب کنید:

 

تمامی این پیشرفت ها در طراحی جعبه اصلی دوربین های امنیتی است . هر چند که سبک هنوز در سیستم های نظارت قدیمی تر استفاده می شود، شکل حجیم آن منسوخ شده است و با باریک تر شدن جایگزین شده است ، شکل صاف و صیقلی جایگزین شده است.

. این حیاتی است، زیرا برای دریافت بیشتر از سیستم های امنیتی خود شما باید قادر به اتصال دوربین های خود به اینترنت باشید . به این ترتیب، بهترین گزینه قطعا دوربین های امنیتی IP است .

گذشته از دسترسی از راه دور این دوربین به شما اجازه، دسترسی داشتن به رزولوشن بالا از فیلم های نظارت خود را میدهد که در دوربین امنیتی IP درخشان است. حتی ضعیف ترین دوربین امنیتی IP خارج از رنج از بهترین دوربین های امنیتی HD میباشد . شما می توانید یکی از فیلم های ما برجسته ما را با وضوح بالا در دوربین های امنیتی IP نسبت به رزولوشن دوربین های امنیتی HD در زیر تماشا کنید.

 

بهترین دوربین های مدار بسته 2019| امکانات

اینجا جایی است که ما واقعا میبینیم که چگونه فن کنونی در صنعت نظارت به کجا آمده است. ویژگی های در حال حاضر در دوربین های امنیتی بیشتر و بیشتر در دسترس است و فوق العاده افزایش یافته است. حتی ویژگی های که در اطراف برای مدتی بوده است (دید در شب، تشخیص حرکت) بسیار بهبود یافته است. دوربین های مدار بسته که از فن آوری استار لایت استفاده میکنند تا قابلیت دید در شب باور نکردنی را فراهم کند . فیلم با وضوح بالا از مناطقی که مقدار کم یا هیچ نوری برای صدها پا وجود ندارد . شما می توانید فیلم را از یک دوربین استار لایت IP زیر تماشا کنید.

 

د

 

در جدید ترین دوربین ویژگی هایی همچون تشخیص حرکت، ردیابی، و اعلام شئ از دست رفته وجود دارد که در دوربین های جدید ما وجود دارد . با تشخیص حرکت، شما می توانید دوربین های امنیتی خود را برای ثبت تصاویر برای یکبارهنگام وجود حرکت در اموال شما وجود دارد استفاده میشود . همچنین می تواند تنظیم شود تا به شما با ارسال یک تماس، متن و یا ایمیل به شما هشدار دهد .

خصوصیت ویژگی شی گم شده از یک روش مشابه استفاده میکند . با استفاده از ویژگی شی از دست رفته، شما می توانید هشدار شئ یا چیزی که در محل شما در حال ضبط از دست رفته دریافت خواهید کرد. این می تواند چیزی به بزرگی یک ماشین یا چیزی کوچک مانند یک گیاه باشد . با این قابلیت، شما هرگز نگرانی دوباره در مورد فهمیدن گمشدن چیزی در خانه یا محل کار ندارید .

قابلیت ردیابی کاملا جدید نیست، اما قابلیت های آن در حال حاضر تقریبا غیر واقعی است . آن همیشه دوربین را به طور مداوم محدوده دید را اسکن میکند و با ارائه فواصل دقیق بین اجسام  ثابت و اجسام متحرک کار میکند . این همچنین اجازه می دهد یک دوربین در یک جهت به حرکت در آید در اطراف و به دنبال آنچه در حرکت است ردیابی کند بدون اینکه شما کاری انجام دهید . این می تواند زوم مثبت و منفی بر روی شی داشته باشد این ردیابی زوم و باعث می شود شناسایی مجرمان و یا خرابکاران آسان تر شود .

 

بهترین دوربین های امنیتی 2019 | درباره ی ما

دوربین های امنیتی پارس تکنیک توزیع کننده و عمده فروشی آنلاین دوربین های امنیتی و تجهیزات نظارت است . این اجازه می دهد تا ما به تمام نیازهای نظارت برای کل کشور پاسخ میدهیم  و ارائه دهنده سریع حمل و نقل در قسمت های شرق و غرب هستیم .

ما همچنین دارای همکاری با شرکت های امنیتی دیگر و ارائه دهنده یک سرویس کامل با مشاوره تخصصی برای هر جنبه از صنعت امنیت هستیم . پارس تکنیک دارای یک تیم نصب و راه اندازی سیستم امنیتی است که کمک می کند تا مشتریان بهترین محل دوربین و این محصولات عملیاتی را پیدا کنند .

اگر شما هر گونه سوال در مورد محصولات شرح داده شده دارید با ما تماس بگیرید . در این مقاله و بازدید وب سایت ما برای یک نگاه کامل در مجموعه گسترده ما از دوربین های امنیتی و تجهیزات نظارت است .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *