بهترین کابل های قدرت و صوت سازگار با سیستم امنیتی شما

بهترین کابل های قدرت و صوت سازگار با سیستم امنیتی شما

در پشت هر سیستم بزرگ نوآورانه، روش انتقال دروغ وجود دارد . شما می دانید که چه چیزی را برای سیستم نظارت خود میخواهید  و آن شامل چه چیزی است ، اما ممکن است یک عامل مهم به بازی آید . یکی از جزئیات مهم که به عنوان تحقیقات زیاد و یا تشخیص به عنوان اجزای دیگر دریافت نکرده:

 

چند روش برای سیم کشی دوربین های امنیتی شما و دستگاه های ضبط ویدئو (DVR / NVR / دو رگه) وجود دارد. در چند بخش بعدی، ما به هر یک از متد های کابل کشی و دانشی که مسلزم آن است را بررسی میکنیم .

 

اتصال و اجرا

راه حل کابل ، که توسط تازه کار و سرگرمی می باشد. این نوع از سیم کشی کابل کشی پیش ساخته متشکل از قدرت و ویدئو و در برخی موارد صوتی می باشد. اتصالات در این کابل ها در حال حاضر قبل از وصل شده است. ارتباط ویدئویی و صوتی در کابل اتصال و اجرا (حاضر و آمده نصب) می تواند RCA نری یا BNC نری باشد .

به طور معمول شما نیاز به bnc  نوع مادگی هنگام نصب دوربین مدار بسته آنالوگ نیاز دارید و یا اجرای یک تغییر بیش از آداپتور به ایجاد و RCA نری به BNC نری میباشد. درجه سیم کشی درکابل اتصال و استفاده معمولا رشته های آلومینیومی یافت میشود و به دلیل این قوام قدرت و انتقال ویدیو با افزایش طول بدتر می شود و حساس به تداخل فرکانس از چنین چیزهایی بیشتر میشود :

  • بالاست های لامپ
  • ژنراتورها
  • فرستنده FM / AM
  • واحدهای A / C
  • کابل کشی برق (Romex، THHN و برخی از آلومینیوم یا فولاد چادری MC سیم کشی)

بین طول / نوع و شرایط محیطی من شخصا به مسیر های مختلف برای گزینه کابل کشی را ادامه میدهم .

 

اتصال کابل و اجرای دوربین مدار بسته

کابل ترکیبی

در حال حاضر ما در حال صحبت کردن کابل های ترکیبی هستیم روشی حرفه ای برای آشکار کردن قدرت خود ، ویدئو و صدا برای طرح نظارت آنالوگ است. متشکل از (2) انواع مختلف سیم با هم توسط پوششی پیوند خورده است ، که به راحتی می تواند از هم جدا شوند در صورت نیاز. معمولا متشکل از کواکسیال RG59 برای ویدئو و 18/2 (سنج / جفت) رشته برای قدرت میباشد . سیامی کارایی و راحتی در اجرا تنها برای هر دوربین (یا میکروفون) را فراهم می کند. سیامی است که به شدت محافظت شده است، بر خلاف کابل اتصال و اجرا ، پس از آن با دوام تر است و می تواند در فواصل طولانی تر اجرا (تا 1000 فوت بدون نیاز به یک تکرار) شود  و کمتر در معرض تداخل امواج (نویز) است . معمولا، کابل سیامی می توان در افزایش از 500ft یا 1000ft پیدا شده است. کابل سیامی کمی بیشتر درگیر به نصب با توجه به نیاز های لازم از اتصالات است. بسیاری از تغییرات سیامسی (کابل ترکیبی) برای حالات مختلف نصب وجود داشته است .

 

 

 

Cat5/Cat5e/Cat6/Cat6a

این نوع کابل در بسیاری از برنامه های کاربردی از داده، صدا و ویدئو به قدرت، باعث و منابع ارتباطی استفاده می شود. با استفاده از (CAT) کابل می تواند اثبات کند بسیار مدبر و کارآمد است زمانی که به عنوان فید سیم کشی نظارت شما استفاده شده است. اجازه دهید یک نگاهی به طبقه بندی های مختلف بیاندازیم :

 

Cat5
کمی قدیمی تر / کمی کندتر

CAT5 کابل کشی، همچنین به عنوان رده 5 شناخته می شود، نوع قدیمی تر از سیم های شبکه است. کابل CAT5 به حمایت “نظری” سرعت 10 / 100Mbps در ساخته شد. این نوع از CAT شامل (8) سیم تکی در (4) جفت است . از آنجا که CAT5 یک نوع قدیمی تر از کابل کشی است، شما احتمالا نمی خواهید آنها بهم ریخته در قفسه های فروشگاه خود ببینید، اما شما ممکن است برخی کابل های پچ شده شناور در اطراف از روتر قدیمی تر و سوئیچ و یا دستگاه های شبکه های دیگر داشته باشد.

 

کابل Cat5e – سریع تر و دخالت کمتر

رده 5 افزایش یافته است کابل کشی، همچنین به عنوان Cat5e شناخته شده است ، بهبود در CAT5 کابل کشی است. این برای پشتیبانی از سرعت 1000 مگابیت در ثانیه “گیگابیت” ساخته شده بود، بنابراین در تئوری، آن سریع تر از CAT5 است . همچنین کاهش در نویز ، نویز که شما گاهی اوقات می توانید بین سیم های داخل کابل ببینید . هر دو  از این پیشرفت ها به منظور احتمال بیشتری برای دیدن سریعتر و سرعت قابل اعتماد از کابل CAT5e در مقایسه با کابل کشی CAT5 است.

 

CAT6 – سریع، قابل اعتماد و مقاومت بیشتری به نویز

رده 6 کابل کشی کلاس بعدی از کابل CAT5e است و شامل چند بهبود بیشتر است. این مشخصات حتی سختگیرانه تر است هنگامی که بحث نویز به میان می آید. این قادر است از 10 گیگابیت سرعت در برخی موارد تا فاصله (180ft و کوتاه تر) است. شما احتمالا هرگز در خانه به این سرعت نیاز نخواهید داشت ، و بهبود نویز اضافی به یک تفاوت بزرگ با استفاده معمول را ندارد، بنابراین نیازی به عجله کردن و سیم کشی مجدد همه چیز را به CAT6 ندارید . اگر شما در حال خرید کابل جدید یا انجام نصب جدید را کنید، شما ممکن است ظرفیت تکنولوژی های پیشرفته آینده را داشته باشید .

Cat6a – آخرین

رده 6A آخرین استاندارد در خانواده CAT است. این دسته ایده آل برای شبکه های 10GBASE-T است، به خصوص برای اجرا فواصل دور است . Cat6a دو برابر قابلیت CAT6 با انجام تا 500 مگاهرتز را دارد و اجازه می دهد تا 10GBASE-T برای مسافت های طولانی تر تا 328 پا را دارد . هردو نوع کابل کشی دارای انواع اجرا (CAT6 / Cat6a) هستند که سازگار پشتی با کابل های CAT3، CAT5، و برنامه های کاربردی از Cat5e  را دارند .

 

کابل اترنت را به یک دسته ترتیبی عددی (CAT) بر اساس مشخصات مختلف برخوردار شده توسط هر نوع کابل گروه بندی می شوند. این دسته ها عبارتند چگونه ما می توانیم چه نوع کابل کشی خود را برای یک کاربرد خاص باید تمایز قائل شود. تولید کنندگان ملزم به پایبندی به این قوانین و استانداردهای که فرآیند نصب آسان تر است میباشد .

 

پس چگونه همان کابل سنج فیزیکی نویز را از بین میبرد و اجازه سرعتهای بالاتر را می دهد ؟  آن را از طریق پیچش سیم و عایق سازی انجام میدهد . دو تفاوت اصلی فیزیکی بین CAT-5 و CAT-6 کابل، تعداد پیچش در هر سانتی متر در سیم و غلاف (روکش) ضخامت دارد. “پیچش کابل؟”

شما ممکن است بپرسید. پیچش کابل مورد استفاده برای سیم تلفن که کنار خطوط برق بود  توسط الکساندر گراهام بل در سال 1881 کشف شد . او کشف کرد که با چرخاندن کابل هر 3-4 قطب، آن باعث کاهش نویز و افزایش محدوده آن میشود . با این دانش، ما باید بیشتر از این روش پیشرفته استفاده کنیم . جفت پیچ خورده کابل کشی یک نوع از سیم کشی که در آن دو هادی از یک مدار تنها با هم برای اهداف لغو کردن EMI (تداخل الکترومغناطیسی) از منابع خارجی پیچ خورده است. به عنوان مثال، تابش الکترومغناطیسی از unshielded جفت پیچ خورده (UTP) کابل ها، و تداخل بین جفت های همسایه میباشد. جفت پیچ خورده گامی برای انواع کابل های اترنت برای از بین بردن تداخل بین سیم داخلی (XT)، سیم و خارجی (AXT) میباشد.

 

 

بررسی اجمال تخریب کمتر

برای بهترین کیفیت در هنگام نصب دوربین مدار بسته من استفاده از خط راهنمای زیر را پیشنهاد می کنم :

 

سیستم ANALOG- آنالوگ را می توان با کابل حاضر آماده یا اتصال و استفاده ، سیامسی و هر یک از (CAT ) کابل کشی طراحی شده است. شما شاهد یک افزایش کیفیت و عملکرد از کابل سیامسی از کابل کشی با کابل حاضر آماده می باشید . هنگام استفاده از سیم کشی CAT برای انتقال قدرت و داده ها به ضبط و دوربین برای یک سیستم آنالوگ شما نیاز به Baluns خواهید داشت .نیاز به کابل کشی برای انتقال داده از کابل کشی به اتصالات کواکسیال میباشد . در حال اجرا در CAT5 / 6 کابل کشی شما اجازه می دهد تا یک مزیت جهت ارتقاء به یک سیستم IP مگاپیکسلی را به راحتی داشته باشید .

 

خط پایین: سیامسی و CAT برندگان برای نصب آنالوگ هستند.

 

HD-SDI– این نوع نصب و راه اندازی نیاز دارد تا فقط با کابل سیامسی تکمیل شود! شما می توانید هر نوع کابل حاضری و یا دسته (CAT) را استفاده کنید . تکنولوژی HD-SDI است که معمولا در زمانی انتخاب میشود جهت ارتقاء دوربین های خود را به رزولوشن های HD بدون حذف یا جایگزینی هزینه سیم کشی مجدد انتخاب و یا تمایل داشتن به دوربین های مگا پیکسلی خود بدون نیاز به ایجاد یک شبکه LAN نصب و راه اندازی کنید .

 

خط پایین: سیامی (RG59 / RG6) تنها.

 

IP Megapixel- این نوع از دوربین تنها می تواند با داده ها (CAT) کابل طراحی شده است کار کند . با توجه به پهنای باند بالا ناشی از انتقال داده های خام، من پیشنهاد استفاده از کابل CAT5e یا CAT6 برای انتخاب نصب و راه اندازی را دارم . لطفا مطمئن شوید که به دنبال همه مشخصات مورد نیاز در محیط از نوع خود باشد.

 

خط پایین: از Cat5e کافی برای هر دوربین تحت 5MP استفاده شود . اگر رزولوشن هر دوربین خود را بالاتر از 5MP انتخاب کنید باید از کابل CAT6 استفاده کنید .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *