اتصال به DVR خود از طریق شبکه و یا اینترنت

اتصال به DVR خود از طریق شبکه و یا اینترنت

 

 

DVR های که ما به فروش می رسانیم در اینجا در hisilicon دارای امنیت بالا و کاربر پسند و یک طیف گسترده ای از ویژگی های که به شما اجازه برای تنظیم نیازهای خاص ، نصب و راه اندازی را میدهد . یکی از ویژگی های جالب تر در DVR های ما این است که شما می توانید آنها را از طریق اینترنت هنگامی پورت ها را فوروارد کنید و به کارایی ها آن دسترسی داشته باشید . به این معنی که شما می توانید در تعطیلات بروید و هنوز هم قادر به ورود به DVR خود را به منظور مشاهده نمایش دوربین های زنده خود  و یا فیلم ضبط شده باشید تا زمانی که شما می توانید این کار را انجام دهید که به یک کامپیوتر با اتصال به اینترنت دسترسی داشته باشید . شما حتی می توانید با استفاده از یک تلفن هوشمند برای این منظور استفاده کنید . این توانایی فقط یک راه دیگر از دوربین های امنیتی است می تواند که می تواند شما آرامش ذهن بدهد تا همیشه به  معنای امنیت قادر به مشاهده محل نصب دوربین مدار بسته که به اندازه کافی با یک سیستم دوربین امنیتی محافظت شده است .

راه اندازی شبکه برای این روند تا حدودی مشکل است که بیش از حد دشوار است اگر شما برخی از پورت انتقال را درک کنید و داشتن کمی تجربه شبکه کامپیوتر است. از آنجا که بسیاری از مردم درک درستی از این ندارد، بخش پشتیبانی فنی ما برای کمک در دسترس است و حتی می توانید به یک کامپیوتر در شبکه با DVR به منظور کمک این مجموعه استفاده کنید. در این مقاله ما قصد داریم به بررسی دقیق تر در این ویژگی شگفت آور مفید و چگونه را راه اندازی آن بپردازیم .

اولین گام در روند گرفتن این مجموعه این است که مطمئن شوید که شما باید شبکه خود را از لحاظ فیزیکی به درستی راه اندازی کرده باشید . ایده اصلی این است که شما یک روتر را به مودم خود متصل کنید و پس از آن یک کامپیوتر و DVR خود را به روتر متصل کنید . این بسیار مهم است که شما DVR و کامپیوتر خود را به همان روتر دقیقا متصل کنید ، حداقل در حالی که در حال تنظیم هستید . هنگامی که شما مجموعه ای فیزیکی از DVR و شبکه را به درستی پیکربندی کردید ، سپس وقت ایجاد چند تغییر تنظیمات در DVR است .

اتصال به “دی وی آر” از طریق شبکه

گام بعدی در این فرایند رفتن به کامپیوتر به منظور رسیدن به برخی از اطلاعات در مورد شبکه شما که نیاز به وارد کردن به DVR را دارد به طوری که آن را به کار در شبکه خود پیکربندی کنید . شما باید کلید ویندوز یا پنجره را فشار دهید و “cmd” را تایپ و کلید اینتر را بزنید . در نسخه های قدیمی تر ویندوز شما ممکن است نیاز باشد run را انتخاب کنید .

هنگامی که شما پنجره خط فرمان را باز کردید شما نیاز به تایپ دستور “ipconfig” در خط فرمان دارید که دو قطعه مهم از اطلاعات بازگشت (همانطور که در تصویر 1 نشان داده شده) به شما نمایش داده میشود . شما باید توجه داشته باشید از ماسک زیر شبکه و دروازه پیش فرض برای این شبکه به دلیل نیاز به تغییر صفحه شبکه DVR اطلاع داشته باشید و آنها را در آنجا منعکس کنید .(اصلی منو> تنظیمات> شبکه). شما همچنین نیاز دارید مطمئن شوید که سه سری اول از اعداد در آدرس IP در صفحه شبکه و در DVR باید همانند یکدیگر باشد و همچنین تمامی اعدادمربوط به  gateway و آخرین سری از اعداد در نیازهای آدرس IP منحصر به فرد در شبکه شما است. به این منظور که مطمئن شوید که آدرس IP DVR شما منحصر به فرد است لازم است در پنجره cmd خط فرمان را دوباره با فرمان ping فاصله آدرس ای پی دستگاه وارد کنید (آدرس IP که شما می خواهید به DVR اختصاص دهید ). هنگامی که شما مطمئن شدید که هیچ دستگاه دیگر در شبکه شما با استفاده از آن آدرس وجود ندارد ، شما می توانید آن را به دی وی آر اختصاص دهید  (تصویر 2 نشان می دهد فرمان پاسخ سریع یک آدرس IP که در حال حاضر به دستگاه اختصاص داده شده است). در حالی که شما در صفحه شبکه هستید شما همچنین باید شماره پورت HTTP به 88  قبل از ذخیره تغییرات تنظیمات تغییر دهید.

 

تصویر 1.نحوه پینگ گرفتن

تصویر (نحوه پینگ گرفتن و اطلاع از وجود آدرس آی پی تکراری)2.حالا که DVR به درستی راه اندازی شده است برای شبکه شما، شما نیاز به برخی از تغییرات تنظیمات در مرورگر اینترنت اکسپلورر خود قبل از اینکه قادر به اتصال به DVR خود را داشته باشید . شما باید اینترنت اکسپلورر برای این تابع استفاده کنید ؛ مرورگرهای دیگر فقط با آن به درستی کار نمی کنند . هنگامی که شما اینترنت اکسپلورر را باز کردید شما نیاز به رفتن به tools> internet گزینه> securityزبانه> سطح سفارشی را دارید . هنگامی که شما این منو را باز کردید شما نیاز به تغییر دادن دو تنظیم دارید . آنها “دانلود امضا کنترل های اکتیو ایکس” و یا “download signed ActiveX controls” و “دانلود بدون علامت کنترل های اکتیو ایکس” “download unsigned ActiveX controls” دارید. هر دو از این تنظیمات باید به طور قطع تنظیم شود. سپس شما نیاز به اعلام تغییرات تنظیمات دارید . حالا شما آماده برای اتصال به DVR خود هستید .

در واقع شما به سه بخش از داده ها نیاز دارید که در نوار آدرس اینترنت اکسپلورر وجود دارد؛ (آدرس IP) 🙁 HTTP پورت # //): HTTP – در اینجا فرمول را میبینید . به عنوان مثال – http://192.168.1.108:88. تنها بخشی از این مثال که تغییر خواهد کرد آدرس IP است. اگر شما بر روی یک کامپیوتر است که در همان شبکه است هستید بعد شما نیاز به آدرس داخلی DVR دارید (که یکی این است که بر روی صفحه  نمایش DVR در قسمت شبکه است) می باشد. شما نیاز به استفاده از آدرس IP خارجی دارید اگر شما در حال اتصال به DVR از یک کامپیوتر خارج از شبکه استفاده میکنید . ما بحثی در مورد چگونگی پیدا کردن آدرس IP خارجی خود را بعدا در این مقاله توضیح میدهیم.

در هر صورت هنگامی که شما اطلاعات اتصال وارد کنید ، از شما خواسته خواهد شد که یک دانلود کوچک اکتیو ایکس را اجرا کنید . پس از اتمام دانلود شما صفحه ورود به سیستم در جعبه برای رابط DVR را (همانطور که در تصویر نشان داده شده است 3) می ببینید. در این مرحله این یک ایده خوب ضربه زدن به دکمه نمایش سازگاری برای جلوگیری از هر گونه مشکلات صفحه نمایش است. این ایده خوبی است برای ایجاد یک میانبر به صفحه دی وی آر جهت اضافه شدن به بخش مورد علاقه در این نقطه است که ورود به رابط سیستم را در در آینده آسان تر میکند . بعد از آن شما آماده برای ورود به DVR خود با استفاده از حساب مدیر هستید که می تواند در DVR مستقیم استفاده شود خواهد بود.

 

تصویر 3.

دو راه برای مشاهده فیلم های زنده از دوربین های خود از طریق این رابط وجود دارد. راه اولین که ساده ترین است زدن دکمه مشخص شده به عنوان “باز کردن همه ” است که در سمت چپ این صفحه واقع شده است. راه دیگر برای باز کردن دوربین خود با انتخاب یک جعبه مشاهده از قسمت وسط از این صفحه نمایش و انتخاب یک دوربین مدار بسته را از لیست در سمت چپ است برای واگذاری دوربین است که شما می خواهید به آن اختصاص دهید .

رابط کاربری وب سرویس به شما می دهد تقریبا تمام قابلیت های که شما بطور مستقیم در  DVR را دارید ارائه می دهد . ویژگی های است که آن را به شما می دهد که شامل دسترسی توانایی برای مشاهده فیلم ضبط شده خود را با زدن دکمه ‘جستجو’ و تنظیم تقریبا تمام تنظیمات که شما می توانید به طور مستقیم در DVR انجام دهید. این رابط نیز به شما توانایی ساده ترین راه برای استخراج فیلم ضبط شده خود از DVR می دهد که ان را دریافت و آن را به یک کامپیوتر بدهید .

اتصال به “دی وی آر” از اینترنت

به منظور قابلیت اتصال به DVR از خارج از شبکه که در آن نصب شده است، شما نیاز به دریافت TCP و HTTP پورت های باز هستید . این پورت در صفحه شبکه DVR نشان داده شده است. هنگامی که شما این پورت های باز را دارید شما باید به http://www.canyouseeme.org بروید . این وب سایت به شما اجازه تأیید میدهد که این پورت ها باز می باشد یا نه و آن به شما آدرس IP خارجی برای آن شبکه را نشان می دهد. این آدرس که شما نیاز به استفاده از به منظور اتصال به DVR خود را از مکان های مختلف است. شما نیاز به ایجاد تغییرات تنظیمات در مرورگر اینترنت اکسپلورر خود را دارید و استفاده از همان فرمول اتصال  میکند که پیش از این ذکر شد. تا زمانی که شما با استفاده از آدرس IP خارجی در فرمول اتصال، استفاده کنید شما باید قادر به ورود به DVR در این نقطه و از هر نقطه دیگر باشید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *