انتخاب سیستم دوربین مدار بسته برای کسب و کار

انتخاب سیستم دوربین مدار بسته برای کسب و کار

بیا با آن روبرو شویم. در حال حاضر شما باید یک سیستم دوربین امنیتی را در کسب و کار خود نصب کنید . مهم نیست که اگر شما تنها چند کارمند دارید و یا شما یک شرکت دارای 500 کارمند هستید . کسب و کار شما وسیله امرار معاش شما است. محافظت از آن باید اولین اولویت شما باشد . نمی شود با این تفکر که فقط به خاطر اینکه شما ممکن است پول نقد در دفتر خود نداشته باشید و یا ممکن نیست شما چیزی که واقعا ارزش دزدیدن داشته باشد را داشته باشید دلیل آن باشد که شما به نصب دوربین مدار بسته نیاز ندارید و فریب بخورید . مشتریان تنها مجرمانی نیستند که کسب و کار ها باید از آنها آگاه باشند. اگر شما تصمیم گرفته اید که دوربین برای کسب و کار خود بگیرید پس شما باید بدانید که در حال تلاش برای محافظت از چه چیزی هستید . اجازه دهید در مورد بهترین روش برای محافظت آن صحبت کنیم .

در اینجا چند مناطقی که به طور کلی باید به آنها رسیدگی شود. هر کسب و کار اولویت های مختلف از آنچه را که بزرگترین دارایی است و به طوری که این ممکن است همه را برای شما یا آنها ممکن است همه را برای شما داشته باشد.

 

 

دوربین مدار بسته مسئولان صندوق

دو بخش مهم برای نظارت بر صندوق نقدی وجود دارد. شماره اول و مهمتر از همه این است که چقدر پول نقد است و اینکه که در، و چه مقدار است که بیرون میرود . تمام سیستم های صندوق نقدی مدرن و نقاط دستگاه های فروش هستند نه تنها قادر به دیده شدن توسط یک دوربین  وجود دارد بلکه دوربین همچنین می تواند یک بازخوانی از آنچه که بر روی صفحه نمایش انجام شده است را نشان دهد .

ما نیاز به نصب یک دوربین جهت صندوق نیاز داریم و همچنین یک دستگاه متصل به آن که نشان دهد آنچه در حال انجام است. بعد ما نیاز به دوربین برای نشان دادن آنکه چه کسی در پشت صندوق است را داریم . این است که عمدتا برای مشتریان به معنای، این است که ما در حال حاضر می دانم که در حال کار است ثبت نام. این دوربین ایده آل باید یک دوربین با وضوح بسیار بالا مستقیما به چهره مشتریان اشاره میکند زمانی که آنها در مقابل صندوق نقدی ایستاده اند . این دوربین می آید بسیار کار آمد است و اکثرا زمانی که یک سرقت رخ می دهد، و هیچ کس نمی خواهد صاحب کسب و کار باشد که تنها قادر به ارائه یک شات صورت برفکی را به پلیس برای تحقیقات ارائه میدهد .

دوربین مدار بسته کالا ها

تقریبا غیرممکن است برای دیدن هر قطعه از کالا در یک فروشگاه و همچنین دیدن آن از زوایای مختلف . تنها راه برای نظارت بر محصولات خود به طور موثر آن است که نصب دوربین مدار بسته به درستی و برای دید کلی قرار داده شود . این با یک مرور کلی در همه فروشگاه شروع می شود. اگر شما راهرو متعدد دارید پس یک دوربین برای هر ردیف مورد نیاز است.

دوربین ها نیز باید در محل عبور در هر مسیر که گردشگرها را از مسیر اصلی به فرعی متصل میکند . این راه اندازی کل با توجه به این واقعیت است که هر مغازه و یا کسب و کار دارای لایه های مختلف دارای آیتم های بسیار متفاوت برای محافظت است.

شما می دانید که مردم می خواهند جمع شوند و در اغلب  جایی که معمولا آیتم های گم میشوند . این ها محل هایی هستند که باید به بهترین وضع محافظت شوند. دوربین های متعدد از جهات مختلف . این دوربین همچنین نیاز به شامل بودن وضوح بالا هستند که به سمت هر ورودی اشاره میکند بنابراین ما یک عکس چهره عالی از هر کس که به کسب و کار شما وارد میشود دارید . هر انبار یا محل نگهداری که نیاز به نزدیک شدن است شما نیز باید همان کار را انجام دهید . همه راهرو ها نیاز دارد تا دیده شوند برای هر کسی که میرود و می آید  و ما نیز همچنین نیاز به دیدن به اندازه کافی برای شناسایی آنچه در حال انجام است داریم .

دوربین مدار بسته فضای باز

همه ورودی ها و خروجی ها باید پوشش داده شود. اگر شما یک تلاش برای ورود غیر قانونی یا تلاش برای شکستن درب ما نیاز به دانستن آنکه چه کسی بوده است .

این بهتر است با دوربین های متعدد به دست آید بنابراین ما می توانیم حداقل دو نقطه دید را برای هر چیزی در نظر بگیریم . پارکینگ های عمومی نیز باید پوشش داده شود، و نوع مرور کلی در اینجا به طور کلی نوع تصاویر به طور معمول کفایت می کند.

شناسایی خودرو ها زیرکانه است، بنابراین ما باید قادر به شناخت ، مدل، و رنگ هستیم. در واقع گرفتن یک پلاک دشوار است وقتی که کسی در فاصله دور بسیار سریع رانندگی  میکند ، به طوری که اولویت این است که تمرکز در واقع شناسایی چه نوع از ماشین بود. هر ورودی اصلی باید یک دوربین خاص برای اینکه که ورودی / خروجی باید دوربین خاص خود را داشته باشد فقط در مورد داخل دوربین دارای نمایه خوب چهره نمیباشد .

یکی دیگر از محدوده های بزرگ نگرانی در اینجا کامیون های تحویل است.

بسیاری از آسیب شامل نه تنها ضربه زدن راننده کامیون تحویل به چیزی در راه خود در هنگام ورود یا در هنگام خروج است . این ضروری است که اگر شما یک محل بارگیری دارید،

ما نیاز به دیدن تمام منطقه بالابرها و خارج از حوضه بارگیری به بررسی آنکه چه کسی که به سمت ساختمان می آید و یا انکه که درب را زمانی که خارج میشود باز میزارد .

 

دوربین مدار بسته برای کارمندان

پیگیری کارکنان خود را در همه زمان ها با دوربین مدار بسته برای اجرای کسب و کار کارآمد بسیار ضروری می باشد. آنها در همه جا باید قابل دسترسی باشند و باید توسط حداقل یک دوربین مشاهده شوند. در اینجا دوباره، زوایای متعدد از آنچه انجام می دهند میباشد و جلوگیری از اینکه آنها پشت خود را به دوربین نکنند . اگر شما یک کسب و کار به سبک اداری دارید که در آن نگرانی های کمتری به کار با سرقت شدن کالا ها دارید و بیشتر به کار کارکنان با آنچه که آنها در طول روز انجام میدهند دارید ، نصب چند دوربین در اطراف مغازه کافی است . ما می توانیم تمام محل اتلاف وقت آنها و نقطه های مخفی را پوشش دهیم . که عملکرد شغلی را افزایش می دهد فوق العاده زمانی که مردم در واقع به انجام وظیفه میپردازند را افزایش میدهد.

همانطور که با تمام سیستم های دوربین های امنیتی آشنا شدیم ، آن باید به طور خاص نیازهای شما را تامین کند. توصیه من به شما آوردن یک شرکت نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته به کسب و کار خود است. هر شرکت معتبر به شما مشاوره رایگان و برآورد کلی تخمین ها را میدهد .

این نباید تنها شامل یک پیاده روی درون کسب و کار شما باشد ، بلکه یک زمان واقعی نشستن با شما و گوش دادن به نگرانی های شما و مناطق مورد نظر شما است .

پس از همه اینها، چیزی که خوب است که دوربین های امنیتی است که آن چیزی باشد که شما می خواهید و آنچه را نشان دهد که شما میخواهید . شروع با ساخت یک لیست از نگرانی های شما با جزئیات تمام مناطقی که نیاز دارید پوشش داده شود. تصمیم بگیرید که اگر شما مراقبت کارمندان و یا مشتریان حتی اگر شما آنها را می شناسید ، زیرا، دوربین مدار بسته مخفی همیشه یک گزینه است. هنگامی که شما یک ایده خوب از چه شما نیاز دارید در ذهن دارید ، ایجاد تماس تلفنی و کمک یک متخصص به شما از طریق گرفتن نیازهای شما می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *