دوربین مدار بسته در ارتش

دوربین مدار بسته در ارتش

 

بعضی وقتها در میدان ضروری است که چشم اضافه  داشته باشید . وقتی این میدان تبدیل به میدان جنگ شود یک چشم اضافه بتواند معنی مرگ یا زندگی را بدهد . این دلیلی است که دوربین مدار بسته در ارتش امریکا در حداکثر اهمیت است . نیاز به دوربین مدار بسته بیسیم در میدان بهتر است معین باشد . مرد ها و زن ها که از این سیستم ها استفاده می کنند نیاز به دسترسی بسیار کمی به سیم کشی داشته باشند .  این جایی است که گروه هایی مانند اتحاد امنیت فیزیکی متقابل (PSIA) و انجمن گسترش رابط شبکه ویدئو (ONVIF) به بازی میاید .

درحالی که دی وی آر ها ، ان وی آر ها و دوربین های بر پایه آی پی در میدان جنگ استفاده میشود با PSIA وONVIF سازگار هستند و آنها قادر به داشتن قابلیت همکاری و داشتن امتیاز استفاده از هر نرم افزار ویدئو تجزیه و تحلیل در بازار است. به خاطر داشته باشید، دوربین مدار بسته کاربردهای مختلفی در ارتش دارد و میدان جنگ تنها یکی از بسیاری کاربرد های آن است .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد PSIA یا ONVIF،

و اینکه انها درباره چی هستند و هدف کلی آن چی است بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

http://www.psialliance.org/about.html
http://www.onvif.org/About/Organization.aspx

 

یکی دیگر مکان های پیدا کردن دوربین مدار بسته در ارتش در پایگاه است . یک پایگاه ارتشی یکی از امنیتی ترین مکان ها در دنیا است . در آنجا چندین چیز وجود دارد که نیاز دارد در پایگاه نظامی نظارت شود . اینکه چه کسی می آید و چه کسی میرود یا اینکه چه چیزی می آید و میرود که این برای نظارت بر پایگاه ارتشی خوب است . یکی از محبوب ترین دوربین که در یک پایگاه نظامی پیدا می کنید دوربین پان شیب زوم (PTZ) است . بزرگترین استدلال پشت این بودن که بسیار پرطرفدار است این است که طیف وسیعی از حرکت ها را در رنج خود دارد . حرکت به چپ، حرکت به سمت راست، پرش به بالا، و یا سقوط به پایین از اقدامات PTZ است که حرکات را میگیرد .

استفاده از PTZ در یک پایگاه نظامی توجه به این واقعیت بسیار مهم و بزرگ است که از میزان جنبش و در اطراف پایگاه و تنظیم خودکار ردیابی وجود خواهد داشت که به طور خودکار هر حرکت را ردیابی کند که آیا مشکوک و یا طبیعی است ، این مبتکرانه است. علاوه بر این، استفاده از مادون قرمز (IR) به موفقیت نظارت بر هر چیزی در شب و یا در شرایط کم نور بسیار مهم است .

استاندارد IR در هر نقطه از 50 تا 150 اینچ دید شب خوب است ، اما این ممکن است آن را برای عملیات نظامی در پایگاه خوب نباشد . روشنگر مادون قرمز اجازه می دهد تا سنسور مادون قرمز برای دیدن دورتر در تاریکی مطلق فقط به عنوان یک نور افکن به چشم غیر مسلح کمک کند. زمانی که IR طول می کشد همه چیز بر روی صفحه نمایش اثر بگزارد .

علاوه بر این، دوربین های هوایی یک دارایی بزرگ برای ارتش و همه مردم مرتبط با آن است . یک PTZ نصب شده در پایین یک هواپیمای بدون سرنشین تنها نمی تواند یک سلاح کشنده باشد، اما می تواند به افزایش احتمال زندگی چند ذخیره شدن است.

نه تنها آن را یک تکنیک نجات زندگی است آن را همچنین می توانید به عنوان یک ابزار رهگیری استفاده کنید

. این هواپیماهای بدون سرنشین می تواند بر منطقه دشمن پرواز کند و اجازه دهد سربازان روی زمین بدانند چه خبر است . این میتواند این کار را با گرفتن عکس هایی و همچنین تصویر پخش زنده فیلم روی صفحه نمایش آگاه سازی کند. سربازان در حال حاضر نقاط ورود ، انتظارات و بهترین راه خروج را میدانند . امتیازاتی هست که اگر چیزی اشتباه پیش برود . دوربین مدار بسته اینگونه یک دارایی بزرگ برای ارتش است، همچنین دوربین در کلاه سربازان یک روش عالی آموزشی میباشد . نیاز به یادآوری نیست و آن نشان می دهد که افسران فرمانده چگونه نیروهای خود را در موقعیت های خاص اداره کنند. هنگامی که افراد مسئول را ببینید آنچه که در این زمینه بهتر می تواند به آنها کمک کند مردان خود برای مبارزه با امکان بیشتر آماده می کند.

 

 

دوربین GoPro موجود درکلاه ایمنی محبوب ترین امکان نوع مورد استفاده است . با جدیدترین نسخه از دوربین GoPro دوربین Hero3 + بودند چند لوازم جانبی برای محصول منتشر شده در چند سالگذشته وجود دارد.

. این محصولات واقعا ارتش را کمک میکند . اتصال این دوربین ها به کلاه ایمنی کمک بزرگی برای ارتش بود . لازم به ذکر است بک پک وای فای و کمک راه دور این را ساخته است . پخش تصاویر این دوربین ها روی هر کامپیوتر ، تبلت و گوشی هوشمند وصل میشود . این امکانات از دوربین GOPRO و در نسخه دوربین Hero3 + ساخته شده که آن را به طور غیر منتظره ای برای جریان ویدئو از یک سیستم دوربین GOPRO آسان میکند .

یک ساختار کاملا شگفت انگیز شناخته شده به عنوان دوربین SeeSnake یک ابزار بسیار مهم مورد استفاده در ارتش است.

در حالی که دوربین های استاندارد نظارت مناطق اطراف آن پایگاه به خوبی دوربین های SeeSnake خارج از میدان جان ها  نجات میدهد . دوربین SeeSnake اجازه می دهد تا نیروهای جایی را ببینند که به طور معمول جزء نقاط کور هستند . شرح بیشتر از این دوربین فوق العاده این است که ، شما می توانید آن را جهت نگاه کردن به اطراف گوشه ها و یا دورن درب ها استفاده کنید.

درست قبل از تخریب یک درب، یک سرباز حامل این دوربین کوچک می تواند این دوربین “مار” مانند را  از زیر درب رد کند و اگر هر چیزی به طور بالقوه خطرناک است را در طرف دیگر ببیند .

“مار” بودن یک کابل همراه دوربین که با خود را در یک انتها متصل به یک صفحه نمایش ال سی دی کوچک در دست اپراتورهای نگهداری می شود . این پخش مستقیم تصاویر زنده همچنین می تواند در کمک نیروهای آمریکایی در دنبال مواد منفجره مخفی در داخل و اطراف درب ها که فقط در حال انتظار جهت تحریک هستند باعث کمک می شود . بدون این نوع از تکنولوژی سربازان ما در تاریکی مشکلات بسیاری خواهند داشت و در بسیاری از مسائل، و اطلاع این سربازان از این تکنولوژی برای کمک و پشتیبانی به آنها، خانواده ها و عزیزان از سربازان می تواند بسیار ساده تر باشد .

با تمام این تکنولوژی بزرگ دوربین مدار بسته و مردان و زنان شگفت آور هوشمند وجود دارد که آن را اداره می کنند، سربازان ما هستند که در کنترل در شرایط خاص کنترل بیشتری دارند . این که آیا آن میشود روی یک PTZ نصب شده بر روی یک هواپیمای بدون سرنشین و یا فقط دوربین های اساس IP برای پایگاه ، مردان و زنان مبارز برای کشور ما بیش از یک مجموعه فوق العاده از چند چشم برای تماشای آنها را داشته باشد.

 

 

یکی از شگفت انگیز ترین چیز هایی که آنها نیاز به نزدیکی پایگاه ندارند برای کمک از طریق محصولات بر پایه دوربین مدار بسته میباشد . کلاه ایمنی دوربین دار نیرو ها به هرچیزی مربوط به ماموریت و دوربین های ماری که نیرو های مارا از هرچیزی امن نگه میدارد که ممکن است دیده نشود یا با این تکنولوژی قابل شناسایی نباشد . اینها و بسیاری از این مثال های بزرگ چگونگی کمک دوربین مدار بسته به ارتش امریکا میباشد .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *