مشاهده دوربین مدار بسته در چندین تلویزیون

مشاهده دوربین مدار بسته در چندین تلویزیون

 

وقتی برای خود یک سیستم دوربین مدار بسته گرفتید و یا اینکه dvr خود را در اتاق خواب یا گاراژ خود راه اندازی کردید و هر زمان که شما در شرکت با شنیدن سر و صدا در خارج از خانه موبایل خود را بیرون بکشید تا با دستگاه تلفن همراه خود و اجرای برنامه اقدام به دیدن تصاویر دوربین ها کنید و یا رفتن به جایی که DVR خود را برای مشاهده در انجا نصب کرده اید ، در اینجا راه حلی است برای این مشکل، بنابراین شما می توانید دوربین های خود را در تمام تلویزیون های خود فقط با رفتن به یک کانال خاص بر روی هر تلویزیون در خانه خود را ببینید،

در حال حاضر شما برای استفاده ار این امکان قابلیت به تغییر هر یک از تنظیمات را دارید ، اما داشتن تصویر در تمام تلویزیون ها شما به شما آرامش ذهن می دهد و آن را به یک میانبر ساده است که موجب صرفه جویی در زمان شما خواهد شد که دسترسی به تلفن همراه خود را در همه زمان ها به و یا از این توانایی برای رفتن به نظارت بر DVR است . شما همچنین می توانید آن را در آشپزخانه خود را در حالی که شما در حال پخت و پز به عنوان زمانی که تلویزیون به همان سیستم هم بر روی یک سیستم ماهواره ای و یا یک سیستم کابل متصل می شود نیز استفاده کنید .

 

چه چیز های نیاز خواهید داشت

سیستم تلویزیون ماهواره ای

 • بشقاب کامل چشم انداز PVDP2 Diplexer تلویزیون دو ماهواره ای ترکیب کننده دو آنتن (PVDP2) توجه داشته باشید * هر Diplexer ماهواره باید کار کند، دید کامل Diplexer ترجیحا
 • هر نوع RF مدولاتور
 • BNC به Video connector

سیستم تلویزیون کابلی

 • هر نوع RF مدولاتور
 • BNC به Video connector

آداپتور (اختیاری)

 • “Y” RCA Splitter / Adapter RCA Splitter

لینک های سریع:

سیستم ها :

 • راه اندازی سیستم تلویزیون ماهواره ای خود
 • راه اندازی سیستم های تلویزیون کابلی خود
 • * آداپتور اختیاری
 • CATV آداپتور انتقال دیجیتال
 • بی سیم A / V فرستنده و گیرنده

راه اندازی سیستم تلویزیون ماهواره ای خود

نکته* این برای سیستم های شبکه دیش دار میباشد . بعضی از سیستم های ماهواره ای یک سوئیچ آنتن دارند که اگر قابل به ارائه قدرت و نصب مادولاتور آر اف در یک جعبه عایق باشند شما میتوانید این را بدون اضافه کردن 2 دیپلکسر برای هر تلویزیون دارید . با کتابچه راهنما سیستم رایزنی کنید  . تصویر 6 نشان می دهد این نوع از اتصال

نمونه سیستم یک سیستم شبکه دیش (گیرنده رادیو دو با تیونر مدولاتور خروجی) توجه داشته باشید این سیستم برای دو تلویزیون عمل میکند .

 

 

اتصالات:

یافتن خطوط که از ال ان بی به گیرنده های ماهواره ای است. توجه * بسیاری از یک سوئیچ متصل از ال ان بی دیش که به تمام انداز ورود به سیستم یا diplexers می رود.

 

 

تصویر 1: با سوئیچ دی پی

تصویر 2 : بدون سوئیچ دی پی

تصویر 3: Rf مادولاتور به دیپلکسر

تصویر 3 اتصال مورد نیاز از زیر و بم کننده RF به diplexer که تزریق یک سیگنال RF به خط موجود نشان می دهد.

 

راه اندازی آداپتور خود

آداپتور اختیاری است و آن  فقط در حالت تک کانال کار خواهد کرد، به این معنی یک کانال به صورت تمام صفحه برای یک کانال آداپتور برای کار است مگر اینکه آداپتور از میکروفون به DVR با استفاده از یک “Y” کابل جداکننده آداپتور شنود گذاشته باشند. بدون اتصال به آداپتور در گیرنده تا پایان نیاز به اضافه بودن سیگنال آر اف است . تصویر 4 برای کابل مورد نیاز را مشاهده کنید.

 

تصویر 4

تصویر 5

 

اتصال گیرنده ماهواره ای بسیار ساده است، در تصویر 5 اتصال کابل رسیور از اولین diplexer ما که در حال حاضر به بالا در / از ‘A “در diplexer نصب شده است میبینید پس از آن اتصال ساخته شده است آنتن به تلویزیون ورودی / خروجی diplexer “C” و در نهایت اتصال “B” رسیور ورودی / خروجی به رسیور روی گیرنده های ماهواره ای متصل میشود .

هنگامی که شما این را انجام دادید این به تمام اتصالات انجام شده روی صفحه نمایش تنظیم شده روی گیرنده شما می آید .

 

جستجو برای کانال های محلی پس از اتصال به شبکه ساخته شده

رسیور خود را روشن کنید وارد منو شوید امکان 6 را انتخاب کنید که ” راه اندازی سیستم ” میباشد . به امکان 8 بروید ” کانال های محلی ” روی پنجره حدید انتخاب کانال های محلی ، انتخاب ” جستجو کانال های محلی ” زسیور شما شروع به جستجو میکند کانال های محلی ، کانال های محلی که رسیور پیدا میکند در سمت چپ نمایش داده نمیشود ، شما میتوانید قدرت هر کانال را ببنید بعد از اینکه شما دکمه زدن را بزنید . بعد دکمه کنسل را بزنید دوبار برای خروج از منو ، در نهایت به قسمت راهنمایی بروید و مدولاتور آر اف روشن است ، کانال 65 یا یا یک کانال که توسط یک ایستگاه استفاده نشده و تداخل ایجاد نکند .

زمانی که شما کانال آر اف مدولاتور انتخاب کردید و به همان کانال تنظیم کردید در تلویزیون خود شما باید همه ی دوربین مدار بسته خود را در آن کانال بخوبی ببینید اگر آداپتور به خوبی نصب شده باشد اگر شما اداپتور اسپلیتر را نصب یا انتخاب کرده باشید خارج از dvr خود .

 

 تصویر 6 : سوئیچ ماهواره با ورودی آنتن

 

راه اندازی تلویزیون کابلی خود

راه اندازی سیستم های تلویزیون کابلی بسیار ساده تر از راه اندازی یک سیستم ماهواره ای با DVR خود و بم کننده RF.

 

تصویر 7: Comcast کابل دریافت کننده

 

اتصالات

بیایید با شناسایی سیم کشی خانه چگونه است شروع کنیم .

تصویر 8: شبکه خانه

توجه کنید که در تصویر 8 ما باید یک شبکه سازمان یافته، با هر دو کابل اترنت و کابل هم محور با این توزیع را اجرا کنید.

در این سیستم ما باید یک مودم Comcast کابلی را پیدا کنید کابل که از خروجی به 2 راه جدا کننده که به مودم با اتصال جداگانه می رود، اجازه می دهد تا مودم را به اتصال را جدا کند . بیایید با یک کابل کوتاه و جدا کننده دو راه به aerial بر روی مدولاتور آر اف میبینید  . تصویر 10 یک عدد 2 علامت گزاری شده و متصل شده به خروجی تلویزیون / وی سی آر یا جعبه کابل  ها قدرت را به ار اف مدولاتور و اداپتور ویدئو وصل میکند . اگر شما اداپتور ویدئو را وصل کرده اید  یا تنظیمات در دی وی آر میباشد . اداپتور اختیاری میباشد و این فقط در کانال تکی کار میکند . به این معنی که یک کانال فقط باید در تمام صفحه باشد .

 

تصویر 9 : اتصال به آر اف مدولاتور

 

تصویر 10: RF مادولاتور

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *