بسیاری از موارد استفاده از دوربین های امنیتی

بسیاری از موارد استفاده از دوربین های امنیتی

دوربین ها از زمان پیدایش تا  الان بسیار تغییر کرده است . بعضی از این تصاویر برای اولین بار از یک تکه کاغذ با کلرید نقره ایجاد شدند . تصاویر بیشتر سایه های تاریک بدون جزئیات واقعی بودند. نیسفور نیپس اولین کسی بود که در ایجاد این تصاویر گزارش شد.

متاسفانه عکس او کاملا تاریک بود در آن زمان . تمامی مراحل بسیار دست و پا گیر بود. شما نیاز به حمام شیمیایی برای توسعه دادن تصویر دارید . همه این اتفاقات در اطراف سال 1786 بود متاسفانه نیسفور نیپس به اندازه کافی عمر طولانی نداشت برای دیدن حاصل کار خود را . حدود بیست سال بعد دوربین جعبه پا به عرصه ظهور گذاشت .اگرچه شروع به تولید تصاویر با کیفیت برای مدت زمان طولانی دست و پا گیر بود .

همانطور که می بینید این دوربین نیاز به یک پایه ثابت دارند تا هنگام گرفتن تصویر کاملا حرکت باقی بمانند . این دوربین به خوبی برای مردم کار می کرد زمانی که همه چیز بود کمی کندتر از امروز بود . این تصاویر مناسب برای آلبوم های عکس و سایر رسانه های حروفچینی چاپ، کتاب و جزوات به عنوان مثال.

دوربین مدار بسته در صنایع پزشکی

دوربین های امروز در همه چیز و همه جا قابل استفاده هستند . پس از سفر به مطب دکتر آنچه که کمی دلسردکننده است می توانید با نگاه کردن تصویر کاملا رنگی . سیستوسکوپی یک آزمایش است که با آن داخل مثانه شما را برای تعیین هر گونه مسائل رویه ادراری نگاه و تعیین میکنند . سیستوسکوپی ابزاری است که استفاده می شود. این عکس از یک cytoscope واقعی:

 

این دوربین به دکتر اجازه می دهد تا دکتر به آنچه که شما را آزار میدهد نگاهی بیاندازد . در حال حاضر این به عنوان تلویزیون مدار بسته است. خوراک های ویدئویی به طور مستقیم از یک لوله به یک مانیتور برای دکتر جهت نگاه کردن او و هر یک از اعضای خانواده ی شجاع که همراهتان است نمایش داده میشود . cytoscope یک دوربین ضد آب به دلایل روشن است، بنابراین آن را قوی برای محیط های مرطوب میسازند .

 

 

طول کار: 370mm
انحراف: 210° Up & 150°Down
میدان دید: 120°
عمق میدان: 3mm-50mm
CV-1.5 لوله درج OD:

(1.5mm Channel)

4.7mm x 5.4mm

این مشخصات بسته به جایی که شما دوربین را در آن استفاده میکنید متفاوت است، اما همانطور که می بینید آن بسیار کوچک است.

نوع دیگری از دوربین های رادیکال برونکوسکوپ است. این طراحی شده است به یک دکتر یا پزشک اجازه می دهد تا داخل دستگاه تنفسی شما را مشاهده کند .

 

بسته به روش ارائه مراقبت از طریق بینی یا دهان بیمار وارد بدن میشود . در این روش دستگاه از طریق گلو و به راه های هوایی فرد منتقل می شود .  خود دوربین شامل یک دوربین با نور است .این مانند خدمه دوربین شما فقط در ریه های آنها پمی باشد. هنگامی که دوربین در داخل است شما می توانید هر گونه انسداد یا التهابی که شاید بیمار داشته باشد را ببینید .

همانگونه که دوربین رشد محبوبیت در مردم را داشته و ماورای آنچه به عنوان دوربین قرار گذاشته شده است

در عکس زیر یک تازه کار است که اهمیت قادر بودن به ضبط در اطراف وسیله نقلیه خود را درک کرده است.

 

در سطح حرفه ای یو پی اس نیاز به قرار دوربین بر روی کامیون هنگام تحویل آنها پیدا کرده است. سه دلیل اصلی برای این مستقیما از راننده یو پی اس وجود دارد. اولین و بارز ترین این خواهد بود برای جلوگیری از سرقت و رهگیری . دلیل دوم این است برای کمک به راننده برای جلوگیری از وارد شدن به حوادث است. دلیل سوم این است برای جلوگیری از ضرب و جرح برخی از مردم در اطراف کامیون، مانند هنگامی که مردم در تلاش برای هل دادن و یا سوار شدن بر پشت کامیون هستند . ظاهرا آن را بیش از شما و یا من فکر می کنم اتفاق می افتد. مردم تقریبا در هفته در حال از سرقت سوار بر پشت کامیون یو پی اس بوت شود. است که در مورد عنوان روشن به عنوان skitching یک سوار بر یک اسکیت بورد توسط حلق آویز بر روی سپر کسی.

یکی دیگر از استفاده های بزرگ برای دوربین های IP است که استفاده از آنها را در موارد اجارهای  مانند چهارگانه ها یا وسایل نقلیه چهار چرخ است. من یک مشتری دارم که دوربین های دام IP را بر روی تجهیزاتی که خود اجاره میدهد نصب میکند و سپس فیلم آنها را به مشتریان به فروش می رساند .بنابراین نه تنها آن ویدیو را از هر سهل انگاری مردم می توانید بگیرید بلکه یک فیلم یک فیلم درخشان از دیوانه بازی آنها احتمالا از قرار نیست انجام شود نیز هست.

موتور کراس ها  به طور کل با استفاده گسترده تر از دوربین ها بر روی کلاه در حال رشد است. موتور سواران در حال حاضر قادر به اشتراک گذاشتن سواری خود را از طریق جنگل ها، تپه های شنی، یا درشیار ها هستند . قبل از همه اینها تنها با تجهیزات ضبط دیده می شد که با شبکه های تلویزیونی و کابل همراه بود.

نسکار دوربین را  با قرار دادن آنها بر روی اتومبیل به سطح بعدی برده است . نسکار دارای یک سرویس به نام “RaceBuddy” بسیار باحال است اگر شما دنبال مسابقات موتور سواری میباشید. شما شش فید های ویدئویی را از راننده دریافت می کنید . همچنین شما قابل دیدن نمای پش کامل هستید که شگفت انگیز است که قادر به دیدن رهبر با همه پشت سر خود هستید که آن را دریافت کنید.بعد شما قادر به دیدن مردم و راه از داخل گودال هستید . این است که همه از طریق اینترنت بسیاری از کاربران را می توان در سیستم وارد شده در تمام تصویر های دوربین های مختلف را نگاه کنند . چه چیزی باعث شد RaceBuddy نوآورانه باشد این که چگونه آنها با استفاده از جریان های ویدئویی در یک وب سایت. هر دوربین و یا DVR دارای محدودیتی برای بسیاری از کاربران می توانند در یک زمان وارد شوید. با توجه به جریان RTSP به یک وب سرور بنابراین و تکثیر خوراک به کاربران در وب سایت است. این روش اجازه می دهد تا به بسیاری از مردم را به مشاهده بپردازند بدون اضافه بار شبکه شما.

دوربین مدار بسته اتوبوس

نصب دوربین مدار بسته در اتوبوس های مدرسه و حمل و نقل عمومی برای بیشتر شدن امنیت عمومی روز به روز بر دوربین هایشان افزوده میشود . دوربین نصب شده بر روی اتوبوس کمک به حل اختلافات بین مسافر و یک سرنشین دیگر و یا مسائل با راننده اتوبوس میشود . در حال حاضر یک راه برای اطمینان از مردم در اتوبوس و اپراتور انجام کار درست است. این نیز کمک می کند اپراتور انجام برخی از کارهای مهم تر مانند راندن در ترافیک سنگین اختلاف بین سواران میانجیگری نمیکند.

حالا هر اشتباهی که کودکان دوست داشتنی ما در اتوبوس در حالی که رفتن به مدرسه انجام می دهند ضبط میشود ، اما خوب است که همیشه تا مطمئن شوید که به خصوص که در یک دادگاه قانونی هستید .

دوربین های دیجیتال با بلوغ تکنولوژی کوچکتر و کوچکتر و قیمت دوربین مدار بسته نیز کمتر میشوند . از زمینه های پزشکی تا میدان های مسابقه، و دوربین های اجرای قانون که ساخت هر تصویر با ارزش تر از 1000 کلمه است. محدوده ی یک دوربین از سرگرمی به ابزار تجارت تغییر کرده است و این ابزار در حال گرفتن تصاویر دقیق تر با گذشت زمان است .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *