چگونگی اتصال دوربین های دیجیتال HD-CVI به DVR HD-CVI

چگونگی اتصال دوربین های دیجیتال HD-CVI به DVR HD-CVI

 

HD-CVI یک نام تجاری تکنولوژی دوربین مدار بسته جدید است که ویدئو با کیفیت بالا را ارائه میدهد بیش از استاندارد کابل کواکس است. در این مقاله، من گزینه های مختلف در مورد نحوه اتصال خود را HD-CVI دوربین به DVR HD-CVI خود را توضیح دهد. همه از محصولات من را نشان می دهد در https://cctv-i.ir/shop/ در دسترس هستند.

 

اولین پیشنهاد را که بیشتر از همه پیشنهاد میدهم .

همانطور که شما می توانید در گزینه 1 ببینید این پیکربندی با بهره گیری کابل ترکیبی دوربین مدار بسته با جعبه توزیع راه اندازی شده است . نکته مهم در مورد HDCVI (کیفیت بالا کامپوزیت رابط ویدئو) همانطور که گفته است که شما می توانید به وضوح 720p بیش از آنالوگ با کابل کواکس قابل دستیابی است. برای قدرت دوربین HDCVI در این پیکربندی شما یک جعبه توزیع نیاز دارند. یکی در این تصویر یک جعبه توزیع 4 کانال است. 18-2 سیم که از کابل سیامی را در جعبه توزیع متصل و از طرف دیگر رو به قدرت مادگی متصل می شود ، که پس از آن را به پورت قدرت دوربین متصل می شود. برای دیدن و ضبط این ویدئو، شما به بخشی RG59 از کابل ترکیبی برای ضبط HDCVI ویدئویی دیجیتال (DVR) از طریق یک کانکتور BNC به جک ورودی ویدئو وصل کنید. از طرف دیگر کابل را به پورت BNC بر روی دوربین از طریق یکی دیگر از کانکتور BNC وصل کنید.

در گزینه بعدی، شما همان نوع پیکربندی بجز یک آداپتور که به جای یک جعبه توزیع استفاده شده را می ببینید.

 

در این گزینه شما از یک منبع تغذیه یک آمپری جهت روشن کردن دوربین استفاده می کنید . اگر شما چندین دوربین دارید میتوانید از چند منبع تغذیه جداگانه یا منبع تغذیه چهار کانال استفاده کنید .

در پیکربندی بالا برای قدرت، شما یک فیش قدرت مادگی برای اتصال به منبع تغذیه نیاز دارید ، ضمیمه 18-2 سیم از کابل ترکیبی ، و ضمیمه انتهای دیگر از 18-2 به فیش مادگی برق متصل میشود . سپس، فقط به درگاه برق بر روی دوربین HDCVI فیش قدرت متصل میشود. به خاطر داشته باشید که شما از این برای هر دوربین حتی اگر از یک منبع تغذیه 4 کانال استفاده میکنید باید انجام دهید. برای ویدئو ، اتصالات همان است که در گزینه 1 می باشد.

گزینه بعدی ساده ترین است اما اصلا توصیه نمی شود (هر چند آن کار می کند و برای تازه کارها خوب است).

 

در این امکان ما از یک کابل حاضر آماده برق و تصویر استفاده میکنیم . بدون سیم کشی خاصی است . برای قدرت، تنها با اتصال منبع تغذیه به آداپتور برق از پلاگین و بازی کابل، و سپس پلاگین طرف دیگر به پورت برق دوربین متصل کنید  .برای ویدئو، اتصال BNC از کابل را به ورودی ویدئو در دی وی آر HDCVI  وصل میکنیم و قسمت دیگر را به انتهای دیگر به پورت BNC از دوربین.

در پیکربندی بعدی نمودار شامل همان راه اندازی همانند بالا به جز با یک جعبه توزیع به عنوان منبع تغذیه میباشد .

 

در این پیکربندی نشان میدهد که چگونه برای اتصال یک دوربین HDCVI به DVR HDCVI، قدرت از طریق یک جعبه توزیع قدرت تولید می شود. برای ارسال به قدرت دوربین با استفاده از کابل حاضر آماه همانطور که در بالا از جعبه توزیع نشان داده شده است، شما یک فیش قدرت مادگی نیاز دارید. به پورت در جعبه توزیع اتصال دو سیم فیش قدرت مادگی و اتصال انتهای دیگر از فیش قدرت مادگی به درگاه پلاگین برق  کابل. سپس، ضمیمه انتهای دیگر از پلاگین و  کابل به دوربین HDCVI متصل میشود . برای ویدیو  فیش BNC از کابل را به ضبط کننده HD-CVI دیجیتال ویدئو و سر دیگر را به دوربین متصل می کنید .

در گزینه بعدی، ما به استفاده از Cat5e کابل / CAT6 اترنت برای ویدیو و انتقال قدرت استفاده میکنیم.

 

نکته مهم در مورد کیفیت بسیار بالا رابط ویدئو کامپوزیت (HD-CVI) این است که فیلم را می توان از طریق هر دو استاندارد کابل کواکسیال و یا کابل اترنت جاری کزد . در نمودار بالا، قدرت با یک منبع تغذیه در شروع می شود. به منظور از درگاه برق در منبع تغذیه به کابل اترنت بروید، شما نیاز به استفاده از یک ویدئو و فیش قدرت balun منفعل دارید . منبع تغذیه به درگاه قدرت balun و سپس دو شاخه کابل اترنت به RJ45  و جک Balun متصل میشود . سپس در طرف دیگر کابل اترنت را به جک RJ45 از Balun سمت دوربین وصل است و پورت قدرت دوربین که به balun متصل می شود.

 

در آخرین گزینه در این مقاله، ما با استفاده از همان پیکربندی جز با یک جعبه توزیع استفاده میشود .

در این پیکربندی، همه چیز کمی ترفند دار است . در عوض فقط بجای متصل کردن کابل اترنت با استفاده از RJ45 جکهای شما با چند سیم که در داخل کابل اترنت است کار خواهید کرد . دو تا از سیم، قدرت و دو سیم برای ویدیو شما استفاده خواهد شد. هر کدام از دو سیم استفاده می کنید، شما باید مطمئن شوید که شما  از همان دو سیم در پایان نیز استفاده کنید .

برای قدرت، اتصال اولین جفت از سیم به جعبه توزیع نیاز است . در سمت دوربین، اتصال همان هایی که دوسیم به فیش قدرت مادگی ، و سپس اتصال به فیش برق کابل برق بر روی دوربین HDCVI. برای ویدیو، استفاده از یک جفت سیم دیگر از کابل اترنت و هر دو در انتها متصل به baluns ویدئو غیر فعال است. اتصال یک بالون به دوربین  و دیگری به فیش بی ان سی روی دوربین .

در نتیجه، بسیاری از گزینه های مختلف برای اتصال به DVR HDCVI به دوربین HDCVI وجود دارد. ما به شدت دو گزینه اول برای بهترین وضوح تصویر و کیفیت را توصیه کند. کابل اتصال و اجرا یا حاضر آماده کابل بسیار آسان است، اما دارای وضوحی به خوبی به کابل کواکسیال استاندارد نیست. برای اطلاعات بیشتر در مورد HDCVI، به صفحه مرتبط در وب سایت ما مراجعه کنید.

تفاوت بین دوربین مداربسته HD-TVI, HD-CVI و AHD

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *