انرژی خورشیدی و دوربین مدار بسته

انرژی خورشیدی و دوربین مدار بسته

 

بسیاری از سازمان های دولتی در حال استفاده از انرژی خورشیدی برای برق تجهیزات خود را که نمی تواند در هر راه دیگری از انرژی خورشیدی مجهز شود. شاید دلیلش این تجهیزات است که در یک منطقه کنترل از راه دور و یا برای بهره وری بیشتر و انرژی سبزتر هستند .

یکی از دلایلی که امکان دارد شما از انرژی خورشیدی استفاده خواهید کرد  تجدید پذیری آن انرژی است. انرژی پاک تولید  می کند و به شبکه بستگی ندارد. در صورتی که یک طوفان وجود داشته باشد، این سیستم دوربین های برق خورشیدی هنوز هم میتوانند کار کنند . انرژی خورشیدی  مشوق های مالیاتی دارد . که دولت فدرال ارائه می دهد مشوق های مالیاتی برای کسانی که در خانه و کسب و کار خود آنها را نصب کنند . نه تنها می تواند قدرت تجهیزات مدار بسته شما را تامین کند ، بلکه شما همچنین می توانید مقدار زیادی از دستگاه های در منزل و کسب و کار خود را از برق آن تغذیه کنید .

اجازه دهید به جلو رویم و ریاضی پایه آن را پوشش دهیم که شما می توانید به عنوان یک راهنما استفاده کنید

 

(کشش جریان x 24 ساعت) / ساعات پیک خورشید = آمپراژ مورد نیاز

کشش جریان  : مقدار جریانی (آمپر) توسط یک دستگاه در یک مدار الکتریکی مصرف می شود.

در یک سیستم خورشیدی، هر میلی آمپر جریان است که صرفه جویی شده است می توانید مقدار زیادی از پول را در دراز مدت را صرفه جویی دهد. شما باید در مورد جریان کل از هر برنامه فکر کنید به طوری که شما می توانید کل کشش جریان که در آن ممکن باشد به خصوص با تجهیزات نظارت به حداقل برسانید.

نور خورشید ساعات اوج: اشاره به “خورشید ظهر” است که زمانی که خورشید در حال گذر نصف النهار محلی است و آن را بالاترین حالت در آسمان است. بسته به مکان خود در نیمکره و زمان از سال میزان ساعت به شما خواهد شد، معمولا مردم از 3 تا 5 ساعت از نور مستقیم خورشید دریافت خواهند کرد. به همین دلیل سیستم های انرژی خورشیدی در زمینه هایی مانند آریزونا، تگزاس، فلوریدا و دیگر کشورهای جنوب بسیار محبوب می باشد.

آمپر مورد نیاز برای سیستم شما: پانل های خورشیدی برای جذب اشعه خورشید به عنوان یک منبع انرژی برای تولید برق و یا گرم کردن یک کنترل کننده شارژ طراحی شده است. باتری های ویژه ای برای ذخیره برق استفاده می شود . این باتری طراحی شده است تا به در برابر چرخه شارژ و د شارژ شدن چندین باره این مقاوم باشند . (DOD )نشان دهنده آنکه یک باتری چند بار میتواند پر و خالی شود قبل از آن که غیر قابل استفاده شود . همچنین، ظرفیت باتری 10 برابر اندازه که پانل های خورشیدی ارائه میشود تا در صورت اور شارژ شدن غیر قابل استفاده نشود . باتری خودرو استاندارد ایده آل برای این کار نیست.

هنگام در نظر گرفتن سیستم خورشیدی مواردی هست که باید در مظر گرفته شود .

 

مثال :

آقای جیمز نیاز نصب و راه اندازی در اموال خود در آریزونا را دارد. مقابل دروازه خود هیچ منبع قدرتی ندارد و آن  در حدود 1000 پا از هر منبع قدرت دور است. در این سیستم ما با استفاده از یک IPOB-EL1MPIR50 و TP قدرتمند M5 برای اتصال این دوربین IP به شبکه های موجود استفاده میکنیم .

مجموع جریان کششی در این سیستم چه مقدار است ؟

نیاز به تعیین محموع جریان کششی برای این نوع از سیستم هستیم . پس ما باید مجموع جریان هر دو دستگاه را حساب کنیم .

دستگاه IPOB-EL1MPIR50 دارای کشش جریان 4w = 4000mA و the Tp Loco M5 جریان کشی 5.5W=5500mA .

دستگاه (1) mA = دستگاه (2) mA = مجموع جریان mA

4000mA + 5500mA = 9500mA

چه مقدار جریان برای راه اندازی این نوع از سیستم مورد نیاز است ؟

برای تعیین شدت جریان برق کل ما اول باید ساعت آمپر (آمپر ساعت) مورد نیاز در هر روز را محاسبه کنیم بنابراین ما باید از جریان کشی در حال حاضر کل ساعت در یک روز است که 24 ساعت جمع شود.

 

جریان کشی کل  ضرب در مجموع ساعات هر روز = آمپر در ساعت

9500mA / 1,000 = 9.5A

9.5A X 24hr = 228Ah

چند ساعت نور خورشید این سیستم در روز دریافت میکند؟

 

محل 1 = 6.0hrs        محل 2 = 5.5 hrs

محل 3 = 5.0 hrs        محل 4 =  4.5 hrs

محل 5 = 4.2 hrs        محل 6 = 3.5 hrs

با توجه به محل سکونت من در فلوریدا، ما می دانیم که ما در مورد 4.1 ساعت از نور مستقیم خورشید را دریافت کنید. بنابراین ما به آه با ساعات متوسط ​​از نور خورشید است که این مکان دریافت تقسیم می شوند.

آمپر در ساعت / مجموع جنس نور = مجموع آمپر

228Ah / 4.1 = 55.6A

چگونه شما می توانید وات پنل خورشیدی را تعیین کنید .

ما نیاز به تعیین اندازه پانل و وات مورد نیاز برای فعالیت این دوربین مدار بسته و نقطه دسترسی بی سیم. پانل های خورشیدی در وات در 17 ولت امتیاز. برای تعیین وات اجازه می دهد تا پیش بروید و ضرب بار 55.6A 17.

 

 

مجموع کشش جریان X ولتاژ در یک پنل = مجموع توان

5.56A X 17 = 945.2W

در این مثال ما نیاز به یک پنل خورشیدی داریم که بتواند در مجموع 945.2W تولید کند

 

چه اندازه باتری ما برای این سیستم نیاز داریم؟

بیایید بگوییم  ما نیاز به ارائه حداقل 1-2 روز رزرو پس از ذخیره داریم . باتری ها در آمپر اندازه گیری شده اند . از آنجا که ما در حال حاضر می دانیم که کل کشش جریان کنونی ما برای این سیستم ما 9500mA ضرب 48 ساعت.

 

مجموع کشش جریان  X 48 ساعت = آمپراژ باتری مورد نیاز.

9500mA/1,000 = 9.5A

9.5mA X 48 hours = 456Ah

باتری مورد نیاز برای این سیستم خواهد بود 456Ah یک باتری معمولی ‘چرخه ‘ بین 60 و 80 آمپر ساعت است.

استفاده از انرژی خورشیدی برای تجهیزات قدرت مانند یک سیستم نظارت ما برای اولین بار نیاز به محاسبه همه چیز را جهت اطمینان حاصل شود که ما به اندازه کافی قدرت و قابلیت اطمینان به پشتیبانی از سیستم در حال نصب را دارا است.

 

چگونه به نصب پانل های خورشیدی

قبل از نصب هر پانل های خورشیدی مطمئن شوید که شما به طور قانونی همه چیز را در نظر گرفته اید ، برخی از جوامع با پانل های خورشیدی راحت نیستند و نیاز به مجوز خاص است . محل نصب یا باید اشاره شرق یا غرب باشد هر کجا آن را به بیشترین نور خورشید را دریافت می کنند.

 

پس از نصب پانل های خورشیدی به سراغ  اتصالات الکتریکی بروید.

اگر شما نیاز به ایجاد یک آرایه از پانل های خورشیدی به دلیل خروجی بیشتر از پانل های خورشیدی پروژه خود دارید می توان آن را خسته کننده و بسیار وقت گیر دانست همه اینها منتهی به سیم شما است. آماده سازی تمام ابزار و برنامه ریزی خود از هر نوع ضروری است.

بریدن سیم جهت اطمینان از جابجایی یک پنل به پنل دیگر ، مطمئن شوید که طول اضافه را در نظر گرفته اید .

 • یک چهارم اینچ از انتهای عایق سیم را جهت اتصال به پنل از کابل خود لخت کنید .
 • سرسیم خود را با پرس محکم کرده و با پیچ به به کانکتور متصل کنید .
 • تمام ترمینال ها را در صفحات لحیم کاری کنید با لمس پنل با آهن بعد به لحیم با پنل نه با آهن . این کار را برای همه پنل ها در همان ردیف انجام دهید .
 • یا شما میتوانید سیم لخت را به ترمینال پنل با لحیم یا پرس متصل کنید . من لحیم کاری را ترجیح میدهم

اتصال ترمینال پنل خورشیدیاتصال ترمینال پنل خورشیدی

 • پلاریته مثبت پنل اول خود را به پلاریته منفی پنل ردیف بعدی متصل کنید
 • پلاریته منفی پنل اول خود را به پلاریته مثبت پنل ردیف دوم متصل کنید

 

 • این مرحله در سراسر سیستم خود را تکرار کنید.
 • سیم ها را جهت جلوگیری از اتصال کوتاه جدا نگه دارید

 

سیم کشی موازی:

 • پلاریته مثبت پنل اول خود را به پلاریته مثبت پنل ردیف بعدی متصل کنید و این کار را انتها ادامه دهید
 • پلاریته منفی پنل اول خود را به پلاریته منفی پنل ردیف بعدی متصل کنید و این کار را انتها ادامه دهید
 • استفاده از داکت در کل سیستم شما. استفاده از بست کمربندی جهت اتصال و نوار چسب الکتریکی برای حفظ همه هادی با هم جهت جلوگیری از هر گونه آسیب سیم .

اتصالات نهایی

پنل های خورشیدی خود را به ورودی مثبت و منفی رگولاتور متصل کنید سپس اتصالات مثبت و منفی باتری ها خود را چک کنید و آن را ولتاژ خروجی وصل کنید . مطمئن شوید مشکلی برای ولتاژ وجود ندارد سپس اتصالات خود را به پایان برسانید .

حالا شما محل پایه دیگر ما Tp-Loco M5 نیاز دارید برای اتصال این به دوربین موجود در شبکه فعلی باشد آن را نیز باید در خط دید باشد . شما میتوانید همین برپایی برای هرکدام از این موارد انجام دهید فقط قبل از انجام از صحیح بودن محاسبات اطمینان حاصل کنید . شما میتوانید هرکدام از این محصولات را در فروشگاه دوربین مدار بسته پیدا کنید .

محصول نهایی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *