چگونه یک میکروفون را به یک سیستم دوربین امنیتی وصل کنیم

چگونه یک میکروفون را به یک سیستم دوربین امنیتی وصل کنیم

اهمیت ضبط صدا در یک سیستم نظارت

قوانین ایالتی است که آنچه در آن مجاز در رابطه به ضبط صدا است متفاوت است. برخی قوانین 1-حزب که در آن تنها 1 حزب باید بدانند که آنها در حال ثبت صدا هستند . کشورهای دیگر، مانند اینجا در فلوریدا نیاز است که هر دو طرف مطمئن شوند که آنها در حال ثبت شدن صدا هستند.

وقتی اجازه داده میشود و با توجه به قانون در دولت شما، ضبط صدا علاوه بر نظارت تصویری می تواند بسیار مفید باشد. به عنوان مثال، در یک محیط خرده فروشی / دفتر، شما قادر نخواهید بود که صدای مشتریان خود ضبط کنید اما شما قادر خواهد بود برای ضبط صدای کارکنان خود مکالمات آنها را ضبط کنید (تا زمانی که آنها آگاه از در حال ضبط آن هستند ). به عنوان یک صاحب شغل شما قادر خواهید بود برای فهمیدن که آنها درحال اتلاف وقت در اطراف هستند و یا در حال برنامه ریزی برای دزدی چیزی هستند . یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای استفاده از ضبط صدا در یک جلسه اداری به سند سازی و آنچه که گفته شده است میباشد .

امکانات بی پایان برای دلیل این که چرا شما می خواهید صدا را ضبط کنید وجود دارد و لطفا هر کسی که در حریم خصوصی خود مانند دستشویی و رختکن است را ضبط نکنید …شما در برابر قانون پاسخگو هستید . اگر شما می دانید که با نظارت صوتی مشکلی ندارید  با توجه به قانون دولت خود ، من می خواهم به توضیح دهید که چگونه شما می توانید یک میکروفون را به یک سیستم دوربین مدار بسته امنیتی خود متصل کنید .

 

روش های مختلف برای اتصال یک میکروفون به دوربین های امنیتی

در هر یک از این تصاویر من می خواهم به شما توضیح دهم چگونگی اتصال میکروفون های ما در تنظیم های مختلف از جمله تنظیمات آنالوگ و IP مگاپیکسل است.

در یک سیستم آنالوگ، راه اندازی یک میکروفون بسیار ساده است و چیز زیادی در مورد یک سیستم آنالوگ است که شما لازم نیست که یک میکروفون را در کنار دوربین قرار دهید . شما می توانید میکروفون در وسط یک اتاق داشته و دوربین را در گوشه ای از اتاق به عنوان مثال.

 

در این پیکربندی من می خواهم اتصال یک میکروفون با استفاده از کابل ترکیبی به یک سیستم DVR مینی ایکس ام آی میباشد . میکروفون دارای 2 پورت خروجی است . یکی برای قدرت (منبع تغذیه) طوری که که این یک میکروفون طراحی شده است و دیگری برای جریان صوتی. اتصال قدرت درست مثل تأمین انرژی یک دوربین آنالوگ است. شما از یک فیش قدرت مادگی (PT-3) استفاده میکنید که به برق وصل است که به پورت نیروی میکروفون متصل میشود . برای اتصال از PT-3 به 18-2 از کابل سیامی استفاده کنید و انتهای دیگر از 18-2 به یک جعبه توزیع وصل کنید .

برای صدا، شما یک نری RCA به BNC مادگی (RCA-M-BNC-F) از پورت صوتی از میکروفن RCA است نیاز دارید. در این تصویر که من با استفاده از RG59 کابل سیامی با یک کانکتور BNC برای انتقال صدا. در DVR کوچک و ورودی صوتی هستند RCA و غیره شما را به RCA-M-BNC-F به منظور اتصال RG59 به DVR کوچک نیاز دارند. توجه داشته باشید: شما باید از میکروفون برای تعداد کانال مشابه دوربین شما می خواهید برای ضبط وصل کنید. از آنجا که این DVR کوتاه تنها 4 پورت صوتی، شما فقط یک انتخاب کانال 1/4 برای دوربین داشته باشد.

 

در این شکل من اساسا از همان برپایی قبلی غیر از دی وی آر سایز کامل استفاده میکنیم .

 

 

این پیکربندی مانند همان مجموعه دقیق به عنوان یک DVR کوتاه، به جز حجم DVR کامل است که بجای پورت BNC از پورت های صوتی  RCA استفاده میشود . بنابراین، تنها تفاوت در کنار DVR است ، شما نیاز به تبدیل BNC به RCA ندارید. فقط کانکتور BNC با پورت صوتی ارتباط برقرار میکند . نکته: مطمئن شوید که میکروفن را به همان کانال دوربین متصل کنید .

در دو تصویر بعدی من میگروفن را با کابل های نصب و استفاده یا حاضر آماده راه اندازی کردم

 

در این دو تنظیمات بالا، میکروفون نیاز دارد که به دوربین نزدیک باشد تا از قدرت آن استفاده کند که از طریق یک شکاف قدرت (PT-6) به اشتراک گذاشته شده است . خروجی یکی از مادگی ها به انتهای جدا کننده منبع تغذیه پورت میکروفون متصل میشود . قسمت دیگر به ورودی مادگی منبع تغذیه دوربین متصل میشود . از طرف دیگر از PT-6 به پورت قدرت مادگی کابل حاضر آماده متصل خواهد شد . طرف دیگر کابل را به یک منبع تغذیه وصل کنید.

برای صدا، فقط فیش صوتی قرمز را به درگاه RCA از میکروفون متصل میکنند . سر دیگر کابل را در جک ورودی صدا  به DVR متصل میکنند . برای DVR کوچک ، به یک فیش RCA صوتی نیاز است . برای DVR  اندازه کامل، شما یک BNC نری به مادگی RCA نیاز دارید که به فیش صوتی BNC متصل میشود . توجه: میکروفن باید به همان کانال دوربین مورد نظر متصل شود.

در راه اندازی بعدی به شما نحوه اتصال یه میکروفن آی پی به یک دوربین مگاپیکسل آی پی را نشان خواهم داد .

 

در دنیا IP، دوربین کدگزاری خود را برای صدا انجام میدهد ، پس میکروفون به طور مستقیم به دوربین های IP متصل میشود . برای دوربین های ما در پارس تکنیک تنها دوربین های IP که ویدئو آنهایی که قبول شده است  ذکر شده در تصویر بالا و بعدی است. در تصویر بالا، شما یک RCA نری به نری جفت (که تنها مورد ما فروش نیست) به پورت های صوتی متصل شده از میکروفون برای پورت های صوتی از دوربین های IP نیاز دارند . برای منبع تغذیه میکروفون شما یک PT-3 مادگی قدرت و اتصال دهنده به یک نری قدرت PT-4 از طریق سیم قدرت 18-2 استفاده میشود . اتصال دهنده مادگی شاخه به میکروفون و اتصال دهنده نری شاخه به منبع تغذیه میباشد .

در تصویر بعدی میکروفن آی پی به هر نوع از دوربین های پی تی زد ما متصل خواهد شد .

 

در پیکربندی گذشته، من نشان میدهم که چگونه یک میکروفون IP به هر یک از دوربین های IP PTZ متصل کنید . منبع تغذیه هم دقیقا همانند دیاگرام در تصویر راه اندازی خواهد شد . برای صدا، آی پی PTZ دارای 2 سیم بیرون آمدن از آن است . این 2 سیم شما باید برای اتصال به یک Balun-P استفاده شود و پس از آن کانکتور BNC از Balun-P را به یک RCA-M-BNC-F که متصل به پورت RCA از میکروفون است متصل می شود.

در هر یک از این 6 تنظیمات، صدا واضح و روشن است و شما را از کیفیت صوتی که می توانید ضبط کنید شگفت زده خواهد کرد . لطفا، فقط به یاد داشته باشید به پیروی از قوانین دولت خود باشید . اگر شما نیاز به کمک از محصولات ما را داشتید با پشتیبانی فنی رایگان ما تماس بگیرید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *