نکاتی در مورد انتخاب بهترین دوربین های مدار بسته 

نکاتی در مورد انتخاب بهترین دوربین های مدار بسته

برای بسیاری از مصرف کنندگان خرید دوربین مدار بسته برای خانه یا محل کار خود به راحتی انجام می شود . این امر به این دلیل است که اکثر مردم دانش لازم در مورد خرید دوربین های امنیتی را ندارند.

خرید دوربین های امنیتی مناسب می تواند آرامش خاطر بیست و چهار ساعت در روز را فراهم آورد. شما برای داشتن یک سیستم دوربین مدار بسته کارآمد چگونه تصمیم می گیرید که به چه چیزی نیاز دارید؟

ادامه مطلب را بخوانید تا در مورد انتخاب سیستم دوربین امنیتی برای منزل یا شغل خود بر اساس نیازهای خود ، بیشتر بدانید. اگر سؤال دیگری دارید یا مایل به دیدن دوربین های امنیتی برای خرید آنلاین هستید ، حتماً به فروشگاه اینترنتی دوربین مدار بسته ما مراجعه کنید.

 

مکان هایی برای دوربین های مدار بسته

اکثر مردم فکر می کنند سوال اصلی که باید به آنها پاسخ دهند این است که به چه تعداد دوربین امنیتی نیاز دارند. یک راه بهتر برای نگاه کردن به این سؤال است که از خودتان بپرسید ، “کجا باید دوربین های امنیتی را نصب کنم؟”

با قرار دادن دوربین های امنیتی در مکان های استراتژیک ، شما به احتمال زیاد تعداد کمتری نیاز خواهید داشت و هنوز تاثیر یک سیستم مؤثر را حفظ خواهید کرد. در زیر برخی از برنامه های مکان مورد نظر را مشاهده می کنید.

 

میدان دید دوربین امنیتی

دوربین های نظارت تصویری کارآمد باید دید واضحی از منطقه مورد نظر برای نظارت داشته باشند. منطقه ای که دوربین امنیتی آن را پوشش می دهد به عنوان میدان دید شناخته می شود. شما باید قسمت کلی دید خود را برای مکانهای دوربین امنیتی از جمله فضای باز و سرپوشیده تعیین کنید.

تعیین میدان دید نیاز به اندازه گیری دارد که انتخاب بهترین کیفیت و لنز دوربین امنیتی را تحت تأثیر قرار خواهد داد (اطلاعات بیشتر در مورد لنزها ) . بهترین راه برای بدست آوردن اندازه گیری میدان دید برای هر دوربین ، مشاوره با یک متخصص دوربین امنیتی برای انجام ارزیابی است.

تعیین هویت بازدید کنندگان با وضوح بالا

حتی با بودجه متوسط ​​، باید بتوانید بازدیدکنندگان از خانه یا محل کار خود را به وضوح شناسایی کنید. وضوح تفصیلی به شما کمک می کند تهدیدات ممکن را بسیار سریعتر شناسایی کنید و به شما امکان می دهد قاطعانه پاسخ دهید.

شناسایی افرادی که وارد یک ملک تجاری می شوند برای حفظ ایمنی و امنیت در این نوع ملک ضروری است. یکی از اولین کارهایی که شما باید انجام دهید این است که تعیین کنید افراد اجازه ورود و خروج به چه مناطقی را دارند که از اموال استفاده کنند.

برخی از این مناطق شامل ورودی های پارکینگ ، دروازه ها ، درها ، پنجره ها و سایر نقاط ورودی مشابه است. دوربین های نظارت تصویری که خریداری می کنید باید بتوانند به صورت شبانه روزی این مناطق را رصد و ضبط کنند.

بازدید کنندگان را با دوربین های مدار بسته نظارت کنید

یک سیستم نظارت تصویری باید قادر به نظارت و ضبط تمام ترافیک و فعالیت بازدید کنندگان باشد. هنگامی که یک جرم مرتکب شده است ، با دسترسی سریع به فیلم های نظارتی ، می توانید به بازیابی اموال مسروقه و متوقف کردن جرایم آینده کمک کنید.

با این وجود ، نظارت بر فعالیت بازدید کنندگان بیشتر از پیشگیری و حل جرائم است. کلیه مشاغل و دارایی های تجاری باید دارای دوربین های نظارت تصویری به عنوان راهی برای محافظت از خود در برابر آسیب های احتمالی و پرونده های قانونی باشند.

در یک مکان مسکونی ، دوربین های امنیتی می توانند سرنخ هایی مانند توضیحات وسیله نقلیه ، مسیر حرکت ، شاهد احتمالی و موارد دیگر را ضبط کنند.

انواع دوربین های نظارت تصویری

تعدادی از دوربین های مختلف نظارت تصویری برای انتخاب وجود دارد.در مجموع جانمایی ، نوع دوربین امنیتی که انتخاب می کنید می تواند امنیت ملک یا محل اقامت شما را بهبود ببخشد.

میزان انواع دوربین امنیتی موجود در ابتدا می تواند بسیار زیاد باشد. در زیر راهنمای انواع دوربین های امنیتی که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید آورده شده است. قبل از برجسته کردن انواع مختلف دوربین های امنیتی ، ابتدا باید اهمیت لنز دوربین را برجسته کنیم.

لنز دوربین امنیتی

انتخاب اندازه مناسب لنز برای بدست آوردن ویدیوی دقیق و واضح هنگام نظارت بر خانه ، املاک یا شغل شما بسیار مهم است. یک لنز دوربین خوب حتی می تواند کاستی های دوربین های امنیتی متوسط ​​را جبران کند. لنزهای دوربین امنیتی به میلیمتر اندازه گیری می شوند. هرچه لنز میلی متر بیشتر باشد ، می توانید بیشتر زوم کنید.

یک روش عالی برای درک بهتر نحوه کار لنزهای دوربین در نظر گرفتن چشمانخود است. یکی از چشمان شما تقریباً همان دیدگاه لنز دوربین 3 میلی متری دارد. این تقریباً زاویه 90 درجه است.

وقتی به منطقه ای نگاه می کنید که ممکن است بخواهید آن را کنترل کنید می توانید یکی از چشمان خود را ببندید و تصور کنید که لنز دوربین 3 میلی متری قادر به دیدن چه زاویه دیدی است. اگر در انتخاب اندازه لنز دوربین مشکلی دارید ، همیشه توصیه می شود با یک متخصص دوربین امنیتی مشورت کنید

.

دوربین های مدار بسته سنتی یا ثابت / باکس

اگرچه آنها قدیمی ترین طراحی موجود هستند ، اما دوربین های امنیتی سنتی ثابت هنوز هم یکی از محبوب ترین ها هستند. دوربین های امنیتی ثابت یا جعبه دارای هزاران لنز مختلف هستند.

این امر آنها را برای تعدادی از برنامه ها از جمله نظارت تصویری در خانه و مشاغل بسیار مفید می کند. دوربین های نظارت تصویری سنتی به راحتی شناخته می شوند و آنها را به عنوان یک عامل بازدارنده قدرتمند در برابر جرم و جنایت تبدیل می کنند.

دوربین مدار بسته دام

در سال های اخیر ، دوربین های نظارت تصویری دام به طور فزاینده ای محبوب شده است. بیشتر دوربین های امنیتی دام با تنظیم دوربین داخلی 3 محوره ، لنزهای واریفوکال و نور مادون قرمز برای موقعیت های کم نور ارائه می شوند.

بزرگترین دلیل افزایش محبوبیت آنها این است که می توان آنها را تقریباً در هر مکانی در محیط فضای باز و بیرون از منزل قرار داد. دوربین های امنیتی دام همچنین می توانند درون محیط مخلوط شوند.

 

دوربین مدار بسته بالت

دوربین های بالت ، همچنین به عنوان دوربین های سیلندری معروف هستند ، بسیاری از قابلیت ها و کارکردهای مشابه بسیاری از همتایان خود را دارند. علاوه بر این قابلیت ها ، دوربین های امنیتی بالت به لطف لنزهای قدرتمند واریفوکال از برد مادون قرمز بیشتری برخوردارند. دوربین های امنیتی بالت اغلب به صورت عمودی بر روی ستون ها یا دیوارها نصب می شوند.

PTZ دوربین مدار بسته

مهمترین مزیتی که دوربین های امنیتی PTZ به کاربران می دهد ، توانایی آنها برای کنترل از راه دور عملکردهای چرخش ، شیب و زوم است. شما می توانید به سرعت از هر جای دنیا نوع ویدیو را از راه دور تنظیم کنید.

دوربین مدار بسته مخفی

همیشه باید حداقل یک دوربین امنیتی مخفی را هنگام نصب دوربین مدار بسته در محلی در پروژه در نظر بگیرید . دوربین امنیتی مخفی تقریباً غیرممکن است که یک مجرم متوجه آن شود و بنابراین آن را دستکاری کند.

همچنین می توانید شواهد قدرتمندی را با دوربین امنیتی مخفی جمع آوری کنید. مکان های عبوری اجباری بهترین مکان برای نصب دوربین های مدار بسته مخفی هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *