چگونه به کاهش سرقت مزرعه کمک کنیم

چگونه به کاهش سرقت مزرعه کمک کنیم

سرقت از مزارع ، همچنین به عنوان دسبرد لارسین شناخته می شود که یک مشکل بزرگ بخصوص در کارائیب است و منجر به میلیاردها دلار ضرر میشود .

به عنوان مثال :

ترینداد و توباگو  11.3 میلیون دلار در دوره شش ماهه.

 

کشاورزان مجبور به ترک کار شده اند ، عملیات آبزی پروری به دلیل حملات مداوم توسط باندهای جنایتکار سازمان یافته بسته شده است. آنها جسور هستند و بندرت گرفتار می شوند. تعدادی از سازمان های دولتی به این مشکل پرداخته اند ، اما اقدامات به کندی اجرا شده اند و نیاز به واکنش بیشتر میباشد .

ما پیشنهاد می کنیم از یک روش بسیار مؤثرتر برای مسئله سرقت مزرعه استفاده کنید.  عقل سلیم حاکی از آن است که محل ها نوعی سد اساسی مانند حصار را نصب کنند. سپس ، ترکیبی از عکسهای دوربرد در اطراف منطقه برای محافظت از آن استفاده می شود. دوربین هایی با روشنایی دور برد دید در شب یا IR برای مشاهده منطقه حفاظت شده نصب شود . تیرها به یک دزدگیر وصل شوند که سیگنال را به دفتر نظارت ارسال می کنند. در آنجا پس از دریافت سیگنال ، اپراتورها می توانند به انلاین شوند و دوربین ها را مشاهده کنند تا پاسخ فوری و ضروری دهند . ترجیحاً تسلط کامل است. مسئولان را می توان به جایی كه نفوذ رخ داده هدایت کرد ، و افراد متجاوز را دستگیر یا از بین برد. کشاورزان همچنین تشویق می شوند که برای نظارت بر فعالیت یا استخدام نیرو امنیتی در مواقع تصادفی در اطراف مزرعه رانندگی کنند.
احتیاج به احاطه کل منطقه نیست ، اما مسیری که متجاوزان انتظار می کشند سخت تر خواهد شد. من دیده ام که این سیستم ها بسیار مؤثر هستند. چند سال پیش ، من یک سیستم در امتداد این خطوط برای یک کشاورز در Homestead FL نصب کردم. دو باغ و 5 جریب جداگانه ، انبه و لیچ. این به طور ضروری یک سیستم پیشرفته بود و از انرژی خورشیدی که بر روی تیرها نصب شده بود استفاده می کرد و سیگنال های هشدار بی سیم را به خانه ی مزرعه ارسال می کرد . دو هفته پس از اتمام ، کشاورز سیگنالی دریافت کرد ، اسلحه و دو سگ بزرگش را گرفت و برای بررسی به بیرون رفت. و یک ون جدید پیدا کرد که از طریق خط حصار رانده شده بود ، که تیر را شکسته بود. او صدای متجاوزان را در بیشه خود شنید و با اسلحه خود به هوا شلیک کرد. آنها در جهت مخالف دویدند و کامیون را ترک کردند. از دست دادن کیسه های خود هنگام رفتن بسیار کم است. با بررسی مأمور شریر مطمئن شدند که آنها عنوان قانونی را به کامیون داده بودند . این مشتری خوشحال بود فناوری از آن زمان بهبود یافته و اکنون پرتوهای باتری در دسترس هستند و نیاز سلولهای خورشیدی را برطرف می کنند که عمر باتری 3 سال است
 

این فناوری ارزان نیست ، بنابراین برخی حمایت های دولت لازم خواهد بود. از آنجایی که سارقین مستقیماً به امنیت غذایی حمله می کند ، این پشتیبانی از نظر سیاسی نیز جذاب خواهد بود. یک رویکرد متعادل می تواند نتایج مؤثر و یک زنجیره غذایی محافظت شده ارائه دهد.

تلاش شده است تا اطمینان حاصل شود كه این مسأله از سوی مسئولان جدی گرفته شود ، به زندانی شدن مجرمین تضمین شود و خریداران اموال مسروقه مجازات شوند. این تلاش ها باید ادامه یابد و پشتیبانی شود. تلاش برای متقاعد کردن مصرف کنندگان مبنی بر اینکه خرید این محصولات ایده بدی است ، قطعاً بخش مهمی از برنامه است. بعضی از کشاورزان حتی گفته اند که اگر فقط محصولات میوه شان سرقت شوند آنها را مسموم می کند!

برای نصب نمایندگی ها مزایایی نیز وجود دارد. درآمد مداوم برای نظارت و پاسخگویی وجود خواهد داشت. هر بازار مجبور است تصمیم بگیرد که این هزینه ها چه خواهد بود ، اما تکرار مداوم درآمد همیشه چیز خوبی است. تقاضا برای پرسنل ایستگاه مرکزی متوسط ​​خواهد بود. نگهبانان باید با انگیزه و سریع باشند. آموزش امری حیاتی است.

با توجه به اینکه حفظ وضع موجود فقط تضمین می کند که مشکلات بدتر می شوند ، با افزایش فشار بر کشاورزان آسیب پذیر و افراد مشاغل قانونی ، ضروری است که اقدامات واقعی شروع شود. امنیت غذایی در همه جا یک نگرانی اساسی است. و در مناطقی که مقدار زیادی از آن باید وارد شود ، حمایت از محصولات بومی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

برای نقل قول یک مقام باربیایی ، “این به معنای از بین رفتن معیشت و درآمد کشاورزان است و این خسارات باعث ناپایداری و سودآوری بنگاه های کشاورزی می شود. با توجه به اینکه جامعه كشاورزی دلسرد می شود ، لارسن های ارزشمند نیز مانع توسعه این بخش می شوند. و سرقت مانع تلاش های کشور برای بهبود امنیت غذایی می شود زیرا کشاورزان سرخورده از این بخش خارج می شوند و بدین ترتیب فشار بر عرضه مواد غذایی ملی افزایش می یابد. ”

علاوه بر خسارات توسط زمین کشاورزان ، صیادان و مشاغل آبزی پروری به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند. قایق ها به سرقت رفته یا سلب شده اند ، ماهی های کشاورزی سرقت شده و میگو ها در شب گرفته می شوند و تلفات می تواند افراد را از کار بیاندازد و فشار بیشتری را در منابع غذایی محلی ایجاد کند. اگر یک ماهیگیر قایق یا موتور خود را از دست بدهد ، ممکن است نتواند جایگزینی را خریداری کند و وی را از کار خارج کند. مشکل قابل حل است ، باید برطرف شود. از روشهای ذکر شده در بالا می توان برای حفاظت از این مناطق نیز استفاده کرد ، با این مزیت که می توانند مناطق کمتری برای حفاظت از آنها باشند.

خدمات گشت زنی سازمان یافته می تواند یک عامل بازدارنده قوی نیز داشته باشد. وسایل نقلیه مشخص شده ، چراغ های بارق در حال چشمک زدن ، و پس از آن هیچ چراغی برای مدتی نیست. مراحل گشت استاندارد که باید رعایت شود. این سرویس گشت تلفن همراه همچنین می تواند به عنوان اولین پاسخ دهندگان ، که در حال حاضر در منطقه هستند ، خدمت کند. باز هم ، آنها باید آموزش دیده و مسلح شوند. همکاری کامل توسط گشت های پلیس ، که باید برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه شوند.

این مشکلات یک مشکل حقوقی ، یک مشکل اقتصادی و یک مشکل سیاسی را در هم می آمیزند. لازم است که همه طرفین به حل این مشکل بپردازند و مردم را درگیر در برخورد با این جنایتکارانی کنند که به اقتصاد برخی از جزایر کاملاً آسیب پذیر آسیب می رسانند. بدون اقدام سریع ، مهم نیست که چه دوره ای طی شود ، آسیب های دائمی به این اقتصادهای شکننده وارد می شود.

اگر در مورد این سیستم های امنیتی سؤالی دارید ، با ما تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که به هر طریق ممکن کمک کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *