آیا نصب دوربین های امنیتی “جعلی” ایده خوبی است؟

آیا نصب دوربین های امنیتی “جعلی” ایده خوبی است؟

آیا می توانم چند دوربین ظاهری نصب کنم و تمام امنیت لازم را برای دفع مجرمان داشته باشم؟

شما می توانید . چرا نمی خواهید برخی از دوربین ها را در اطراف خانه یا محل کار خود نصب کنید فقط برای اینکه مردم فکر کنند دوربین دارید؟ از نظر سطح منطقی به نظر می رسد و به عنوان یک متخصص حرفه ای ، باید اعتراف کنم که قبلاً این کار را انجام داده ایم. در بعضی مواقع منطقه ای وجود دارد که گرفتن کابل برق و / یا فیلمبرداری به مکان های خاص غیرممکن است. دلیل دیگر نگرانی های مربوط به بودجه است.

برای روشن شدن این گزینه فقط باید آخرین راه حل باشد. تنها یک دلیل برای داشتن یک دوربین کاملاً جعلی وجود دارد. اگر واقعاً اعتقاد دارید که فقط ایجاد یک دوربین برای آگاهی مردم از وجود آن تا جلوی جرم یا نفی فعالیت در یک منطقه خاص را بگیرد ، ممکن است دچار اشتباه شوید. به عنوان مثال ، ما برخی از دوربین های با بالاترین کیفیت را در تجارت داریم و آنها همیشه جلوی جرم را نمی گیرند ، اما آنچه آنها ارائه می دهند اثبات دقیقی است. جلوگیری از وقوع جرم همان چیزی نیست که دوربین ها برای آن طراحی شده اند و بهترین راه برای استفاده از آنها به طور کامل نیست.

اگر به دنبال دوربین های امنیتی برای جلوگیری از وقوع جرم در اطراف خانه خود هستید ، ممکن است مراحلی را طی کنید . اولین قدم ، تأمین امنیت محیط شماست. با اطمینان از قفل بودن درها و پنجره های خود ، نه تنها هنگام ترک ، بلکه هنگام خانه بودن نیز شروع کنید. به سادگی نصب نرده ها و قفل دسترسی دروازه به حیاط خلوت خانه شما اکثریت قریب به اتفاق جنایتکاران عادی را ناامید می کند. چراغ های فعال شونده با وجود حرکت نیز می تواند در شب به مقدار فوق العاده ای کمک کند.

اضافه کردن یک دوربین جعلی به این ترکیب چیزی بیش از یک احساس غلط امنیتی و تزیین بدی را ایجاد نمی کند. اگر همه چیز به درستی تضمین شده است ، شما واقعاً نمی توانید کارهای دیگری انجام دهید تا جلوی نصب یک سیستم امنیتی را بگیرید. این یک سیستم دو بخشی است که از یک سیستم دوربین با کیفیت بالا شروع می شود تا از بیرون خانه شما و همچنین داخل آن نظارت داشته باشد. ما در تالارهای گفتگو آنلاین دوربین مدار بسته ما اطلاعات تکمیلی در رابطه با نحوه تصمیم گیری برای استفاده از دوربین ها و مکان ایده آل برای مکان یابی آنها داریم ، بنابراین من اکنون به این موضوع دسترسی پیدا نمی کنم. نکته اصلی من فقط اجرای نیاز دوربین و آنچه در سیستم شما انتظار دارد است.

چیدمان دوربین در محیط خارجی باید روی تمام نقاط ورودی و هر چیزی که در خارج از آن می خواهید مشاهده کنید. ماشین ها ، قایق ها ، سیستم های تهویه مطبوع ، ریخته گری ابزار ، بخاری استخر و مکان هایی که ممکن است بچه های شما بازی کنند مواردی هستند که باید در خارج از خانه به آن فکر کنند. ما همچنین دوربین هایی را که امکان است که در داخل پیشنهاد  کنیم. این نه به معنای ایجاد مزاحمت در حریم خصوصی بلکه برای گرفتن برخی از فیلم ها اگر کسی قصد ورود به داخل را داشته باشد . اینجاست که قسمت دوم معادله وارد می شود.

اگر شخصی وارد خانه شما شود یا قادر به سرقت اموال یا اشیاء یا آسیب به ملک شما را داشته باشد ، یک سیستم دوربین امنیتی فقط باید بتواند فیلم ویدئویی از افراد و آنچه انجام داده است داشته باشد. همچنین می خواهیم اشاره کنیم که این دقیقاً همان چیزی است که سیستم های هشدار با نظارت از راه دور یا اطلاع رسانی از راه دور برای آن طراحی شده است. اطلاع رسانی واقعی مبنی بر اینکه یک درب باز شده یا یک پنجره شکسته شده است ، ابزاری بزرگ برای توانایی در اطلاع رسانی به اجرای قانون و پاسخ به موقع است.

هشدار هشدار بخش بزرگی از نرم افزار دوربین امنیتی نیز هست. ما می توانیم DVR یا NVR خود را تنظیم کنیم تا وقتی دوربین تشخیص حرکت را داده و اطلاع دهد . همچنین می توان روزها یا زمانهای خاصی را برای فعال شدن این عملکرد اختصاص داد. ما همچنین یکی از کم کاربردترین ابزارها در نرم افزار خود داریم که به آلارم اجازه می دهد تا اقدامات خاصی را در DVR انجام دهد. ما می توانیم تنظیمات را بهینه کنیم بنابراین اگر یک سنسور درب یا حسگر پنجره در سیستم زنگ دار شما فعال شود ، زنگ داخلی دی وی آر  را خاموش می کند. این می تواند چند کار را برای شما انجام دهد. می توان آن را تنظیم کرد تا DVR برای شما ایمیل بفرستد با یک عکس فوری که در آن درب باز شده است. همچنین می تواند باعث شود تا همه دوربین ها برای مدت زمان طولانی تمام وقت ضبط کنند.

قابلیت پیوند سیستم های دوربین مدار بسته با سیستم های دزدگیر یک جهش بزرگ در تأمین امنیت و نظارت بر هرگونه فعالیت در اطراف خانه شما است. با این حال ، به اندازه این همه به نظر می رسد ، هنوز هم ممکن است جلوی همه مجرمان را بگیرد و یا فقط آنها را کند کند. این یک قدم بزرگ برای قرار دادن چند دوربین جعلی در اطراف خانه شما است اما گام منطقی بعدی برای جلوگیری از وقوع جرم است. اگر شما و همه همسایگان خود شروع به قرار دادن سیستم هایی در اطراف محله خود کنید ، می توانم تضمین کنم که بیشتر جنایتکاران قبل از اینکه حتی یک خانه را در منطقه خود امتحان کنند ، دو باره فکر می کنند.

امیدوارم این امر به شما در جهت نگه داشتن چشمان شما در جهت مناسب در مورد آنچه در واقع برای حفاظت از خانه خود نیاز دارید ، کمک کند. این نیز همان منطق برای محافظت از مشاغل شما است. چند مورد از علایق ممکن است تغییر کند اما دامنه کلی کارهایی که باید انجام شود همان است. ما باید در کنار پوشش خوب در داخل مشاغل از تمام نقاط ورودی و موارد حساس محافظت کنیم. ادغام این با یک سیستم زنگ خطر امنیتی ، از تجارت شما محافظت می کند.

روشهای اضافی زیادی برای استفاده از سیستم دزدگیر امنیتی مانند نظارت از راه دور وجود دارد و مواردی از این دست که روشهای بیشماری برای استفاده کامل از یک سیستم دوربین مدار بسته وجود دارد. ما فقط نوک کوه یخ را مشاهده کردیم که فقط آنچه را که واقعاً توانمند است و آنچه برای تأثیرگذاری بر امنیت تأثیر دارد ، لازم است بدانیم. اگر هنوز احساس می کنید نصب دوربین مدار بسته امنیتی جعلی تنها چیزی است که شما نیاز دارید ، ما می توانیم کمک کنیم. واحد فروش ما می تواند در این زمینه به شما کمک کند – 02133872548  من هنوز دوربین های واقعی و دستگاه ضبط واقعی و آلارم واقعی را پیشنهاد می کنم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *