مزایای استفاده از HDCVI

مزایای استفاده از HDCVI

اخیراً TechPro Security اعلام کرده است که آنها فروش یک فناوری جدید و با نام تجاری HDCVI را آغاز کرده اند. آیا تاکنون از HDCVI چیزی شنیده اید؟ خوب اگر نه ، من آن را برای شما تجزیه خواهم کرد. اول ، HDCVI مخفف High Definition Composite Video Interface است. HDCVI یک فناوری انتقال ویدیو است که به راستی توانایی باز کردن نماهای جدید و بهبود یافته به جهان سیستم امنیتی را دارد. این فناوری جدید تقریباً شبیه به انواع تکنولوزی هایی هست که وجود دارد و در مواردی از آن فراتر رفته است. داشتن یکی از این سیستم ها ممکن است راهی برای شما باشد. کیفیت کمتر از IP را می خواهید؟ HDCVI وجود دارد. آیا می خواهید کابل کواکسیال را با فاصله بیشتر از HDSDI را اجرا کنید؟ HDCVI وجود دارد. اگر این مسئله برای شما کافی نیست ، بگویید که شما از قبل یک سیستم آنالوگ موجود دارید و می خواهید قبل از خرید DVR HDCVI DVR برخی از دوربین های HDCVI را امتحان کنید. این دوربین ها قابلیت اجرا بر روی سیستم آنالوگ را نیز دارند. یک سیم بنفش و سیاه به قلاب رنگی دوربین وصل شده است که هنگام پیچاندن به یکدیگر ، امکان مشاهده دوربین را بر روی آنالوگ DVR می دهد. بنابراین ، HDCVI یک راه حل اختیاری برای برنامه های با کیفیت بالا مگاپیکسلی است ،

هر دو سیستم HDSDI و HDCVI توانایی ارسال و دریافت سیگنال HD @ 720p را دارند. اگرچه ممکن است این درست باشد HDCVI در این دسته از مزیت های بیشتری برخوردار است. به دلیل استدلال اجازه دهید به شما بگوییم فاصله انتقال HDSDI 100 متر یا نزدیک به 350 فیت میباشد . ، فاصله انتقال HDCVI در حدود 500 متر یا 1600 فوت است. منظور من روشن شده است ، این یک تفاوت بیش از حد برای مقایسه است. طول سیم تصویر دوربین 5 برابر شده است . این نه تنها گزینه های شما برای قرار گرفتن دوربین را گسترده تر می کند ، بلکه گزینه های شما را برای قرارگیری DVR جهت جلوگیری از سرقت یا آسیب را نیز کاهش می دهد. آن را در برابر سیستم IP قرار دهید و HDCVI نتیجه مشابهی را کسب می کند. سیستم های IP عالی هستند ، اشتباه نکنید ، با بهترین کیفیت ، اما باید هزینه آن را بپردازید. با استفاده از IP ، دوربین ها از طریق شبکه ای اجرا می شوند که به سوئیچ ها نیاز دارد تا تمام دوربین را به همان شبکه وصل کرده و سپس یک کابل واحد را به NVR برگردانید. مشاهده چگونگی اتصال سیستم های IP به شما نشان می دهد که چگونه مشکل و تأخیرها می توانند رخ دهند. اگر می خواهید از NVR برای مشاهده از راه دور به شبکه وصل شود ، باید یک کابل را به همان سوئیچ و دوربین ها راه اندازی کنید ، که باعث ترافیک بیشتر نیز می شود. با استفاده از HDCVI ، هر دوربینی از یک کابل منفرد برای هر دوربین استفاده می کند ، که به DVR می رسد که برای هر دوربین مسیری ایزوله ایجاد می کند. بنابراین HDCVI نسبت به سیستم IP دارای اعتبار ، کیفیت مناسب و قیمت مناسب تری است.

فناوری HDCVI شامل استفاده از دوربین های HDCVI و DVR HDCVI است و وقتی به عنوان یک سیستم کنار هم قرار بگیرند ، تقریباً مبتکر انه است. گزینه های دوربین در مرحله راه اندازی آن محدود است اما با افزایش تقاضا احتمالاً لنزهای واریفوکال ، عملکرد PTZ (Pan Tilt Zoom) ، صدا و افزایش وضوح تصویر وجود دارد.  HDCVI DVR دقیقاً مانند هر DVR دیگر از طریق کابل کواکسیال کار می کند ، فقط قادر به انتقال یک سیگنال به فاصله دورتر است. دقیقاً مانند دوربین ها ، آنها به تعداد کانال و فضای ذخیره سازی محدود می شوند ، اما در نهایت به داشتن فضای ذخیره بالاتر (از جمله فضای ذخیره سازی قابل ارتقا) ، کانال های بیشتر و قابلیت وضوح بالاتر منتقل می شوند. فناوری HDCVI همچنین ممکن است علاوه بر Hybrid باشد که می توانید از دوربین های HDCVI در کنار IP جانبی استفاده کنید تا بتوانید از بهترین های هر دو تکنولوژی لذت ببرید.

ترفند دیگری که به HDCVI یک مزیت نسبت به آنالوگ و HDSDI می بخشد ، توانایی نه تنها دریافت سیگنال بلکه ارسال پیام برای ایجاد انتقال دو طرفه است. برای درک بیشتر انتقال سیگنال از طریق فقط یک کابل ، هر دو سیگنال صوتی و ارتباط داده دو طرفه در آنچه به عنوان منطقه خالی کردن گفته می شود ، تعبیه شده اند. منطقه خالی سازی ، به عبارت ساده تر ، همگام سازی را با سیگنال ویدیویی تقویت می کند. کانال های داده رو به جلو و معکوس کامپوزیت در منطقه بسته بندی قاب هستند ، و یک انتقال دو طرفه انتهای به انتها را درک می کنند. به عبارت ساده تر ، این فناوری به شما اجازه می دهد تا از DVR به کنترلر OSD دسترسی پیدا کنید. این به شما امکان می دهد دوربین را مشاهده کرده و عملکردهای داخل آن دوربین مانند ، فوکوس دوربین ، کنترل Pan Tilt Zoom (PTZ) و همچنین زنگ هشدار در زمان واقعی و غیره را از DVR مشاهده کنید. همچنین ، داده های خروجی رو به جلو از سرعت بالایی با سرعت انتقال بالا پشتیبانی می کنند زیرا زمان ارسال و سرعت باود سیگنال برقی قابل پیش بینی است. در حالی که این روند ادامه دارد ، پایان دریافت از عملکرد بالایی برخوردار است. برخلاف آن ، داده های خروجی معکوس به دلیل فرکانس سیگنال کم و داده های محدود ، از نرخ پایین تر باود پشتیبانی می کنند ، که تحت تأثیر قرار گرفتن امپدانس قرار دارد. اگرچه ، کانال معکوس می تواند سیگنال الکتریکی را در طی انتقال مسافت طولانی تا حدی بازگرداند.

ضریب هزینه HDCVI نسبت به سایر فن آوری های دیگر مانند سیستم های HDSDI و IP بطور قابل توجهی کمتر است. با استفاده از HDSDI شما همان کیفیت را کسب می کنید اما 3-4 برابر بیشتر از یک HDCVI قابل مقایسه پرداخت می کنید. دلیل این امر به این دلیل است که فناوری HDSDI برای ساخت هزینه زیادی دارد. فناوری IP طی چند سالی که خارج شده است ، به طرز چشمگیری کاهش یافته است ، اما هنوز هم در مقایسه با HDCVI گران است. HDCVI همچنین از مزیت IP برخوردار است زیرا در صورت داشتن سیستم آنالوگ موجود می توانید همچنان از سیم موجود استفاده کنید و این باعث کاهش قیمت خواهد شد. همچنین با استفاده از سیم موجود ، قابلیت های بیشتری نسبت به آنالوگ دارید ، بدون اینکه کابل اضافی را اجرا کنید ، به شما امکان می دهد صدای PTZ یا صوتی را در مکان های مورد نظر خود قرار دهید.

اگر به HDCVI علاقه دارید مشکلی نداریم که شما را تحت پوشش قرار داده است تا به دنبال امنیت خود در شرکت پارس تکنیک باشید. چندین فیلم مفید دیگر وجود دارد که به شما نشان می دهد استفاده از هر سیستمی که شما مناسب می دانید چقدر ساده است. اگر این کار برای شما مؤثر نباشد ، مشکلی نداریم که یک تیم پشتیبانی عالی فناوری در انتظار تماس شما میباشد. -اگر مایل به کمک ما و هر گونه سوال که شما ممکن است داشته باشید نیاز به راهنمایی دارید . امروز با شماره 02133872548 با ما تماس بگیرید. چه کسی بهتر از پارس تکنیک شمارا راهنمایی خواهد کرد؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *