جلوگیری از سرقت رستوران

جلوگیری از سرقت رستوران

از کارمندان گرفته تا میهمانان ، هیچ کس نمی تواند از نظارت تصویری فرار کند

در سالهای فعالیت خودم ، دیدم رستوران ها و کافه ها تقریباً بیشترین نیاز به امنیت ویدیو را دارند. چرا می پرسی؟ خوب ، بسیاری از مکان ها تعداد بیشماری کارمند دارند و همه آنها قابل اعتماد نیستند. فرصت “فقط کمی” برای سرقت رستوران های بزرگ وقت تمام شده است.

یک سیستم دوربین به شما امکان می دهد وقتی مردم از  رستوران شما استفاده می کنند ، مشاهده کنید و ثابت کنید. یکی از بدترین ، رایج ترین ، تهیه غذا یا نوشیدنی رایگان برای دوستان است. این مقدار کوچک از “خوب” می تواند برای شما صدها دلار هزینه در یک شب داشته باشد ! همچنین ،اینکه آیا پیشخدمت ها جیب پول نقد در جیب خود میگذارند ؟ در صورت قرار دادن با دوربین به درستی ، می توانید این را مشاهده کنید.

برگر کینگ شرایطی داشت که کارمندان همیشه در حال خوردن غذای رایگان به عنوان منافع اصلی بودند. نصب دوربین مدار بسته بلافاصله این سرقت از رستورانهای کوچک را متوقف کرد و در نتیجه باعث کاهش کمبودها در هر فروشگاه به طور متوسط ​​1000.00 دلار در ماه شد! وقتی در حال صحبت کردن 600 فروشگاه هستید این مقدار پول زیادی می شود .

اتاق مشروب فروشی دارید؟ منطقه اصلی برای سرقت معمولا بار میباشد . معمولاً دسترسی محدود است اما فرصت هنوز وجود دارد. دوربین مشخص خواهد کرد که مقصر چه کسی است.

انباری. من مواردی را مشاهده کرده ام که کالاهای با ارزش بالا از درب پشت خارج می شود و از دیدرس خارج می شود که توسط یک همدست جمع می شود. این مسئله به اندازه کافی بد است ، اما این مورد از مشکلات همبرگر است ، اما من مواردی دزدیدی از خرچنگ و فیله را از این طریق دیده ام.

درب پشتی منطقه ای است که با نگرانی واقعی است زیرا هر چیزی که ارزش بیشتر داشته باشد بیشتر قابل حذف است. دوربین های داخل و خارج این مشکل را متوقف می کند.

علاوه بر مشکلات بد سرقت در رستوران ها که سیستم دوربین می تواند جلوی آن را بگیرد ، مناطق بسیاری دیگر وجود دارد که یک سیستم دوربین خوب می تواند باعث صرفه جویی زیادی در دارایی شود.

آیا کارکنان شما واقعا وظیفه خود را انجام می دهند در حالی که شما آنجا نیستید؟ ما ویدئویی را دیده ایم که کارمندان آن  مجموعه در محل کار یک مهمانی گرفته بودند !! در زمان کار خود و غذا و نوشیدنی رایگان برای دوستان مورد علاقه خود تهیه میکردند ! راهی عالی برای محبوبیت واقعی. و یک روش عالی برای صدمه زدن به سود شما .

آیا هنگامی که مشتریانی هستند که باید از آنها مراقبت کنند ، پیشخدمت هایی دارند که فقط در اطرافشان ایستاده اند؟ این یکی از راه ها برای بدست آوردن یک رستوران برای داشتن خدمات بد است. حتی اگر آنجا نباشید

همین مورد برای کارمندان آشپزخانه نیز وجود دارد . آیا افراد کافی دارید؟ یا خیلی زیاد دارید؟ آیا آنها به درستی وعده های غذایی را تهیه می کنند؟ آیا آنها محصول را هدر می دهند؟ مشاهده در حالی که شما در آنجا نیستید ، یک وضعیت عالی برای آن وضعیت به شما می دهد.

این یک واقعیت غم انگیز از زندگی است که مردم به استدلال می پردازند. این حتی می تواند منجر به خشونت در محیط کار شود. ویدئویی از این قسمت می تواند منجر به این شود که چه کسی قربانی است و چه کسی آدم بدی است. و این میتواند صحبت ها و تهمت های : دیگری گفت: “او گفت ،” او گفت را به پایان برساند . شما آن را در فیلم میبینید ! یکی دیگر از مشکلات واقعی در رستوران ها می تواند آزار و اذیت جنسی باشد. این دادخواستها هیچ فایده ای برای صاحب رستوران ندارد. اگر فعالیت ها ثبت شود ، مسئولیت سریع می تواند برقرار شود.

یکی دیگر از مشکلات بزرگ رستوران ها ، دعاوی کلاهبرداری است. لغزش و سقوط می تواند منجر به هزینه های کلان حقوقی  و دریافت دیه شود . متأسفانه ، تعداد زیادی از این پوشش ها جعلی است و پس از آن رد کردن آنها بسیار سخت است. اما اگر در دوربین دیده شود ، همه اینها از بین می رود. من این موضوع را در انواع مشاغل دیده ام ، از مغازه های شیرینی فروشی گرفته تا فروشندگان بزرگ خودرو. اگر با این کار کنار بیایید ، پول آسان خواهید داشت ، و گروه های متقلبی نیز وجود دارند که با وکلا و برادرانی همراه هستند که با خوردن این موارد پول خوبی بدست می آورند .

 

امنیت پارکینگ. مشاهده و ثبت آنچه در آنجا اتفاق می افتد می تواند بسیار مهم باشد. از باند های سرقت از اتومبیل گرفته تا فروشندگان مواد مخدر به مشتریان و کارمندان شما.

دفتر. کار مدیر را تماشا کنید. آیا او در حال کار ، تماشای پورنو ، سرگرم کردن یک پیشخدمت ، سرگرمی با دوستان خود است یا بدنبال یک وعده غذایی خوب است یا اینکه او واقعاً کار خود را انجام می دهد! مشاهده اثبات آن آسان است.

 

همچنین بخاطر داشته باشید که هرچه سیستمهای ما برای حل و ضبط فعالیتهای نامناسب کارآمد هستند ، در رفع این مشکلات نیز به همان اندازه مؤثر هستند. اگر فرد بدی به دنبال مکانی برای فعالیتهای آینده است ، فقط دیدن سیستم دوربین شما می تواند ، به او یاد آوری کند که رفتن به مکان دیگری برای اتلاف کردن وقت و ایده بهتر است.

یک سیستم ویدیویی که به درستی نصب شده باشد می تواند ابزاری بسیار قدرتمند برای یک رستوران باشد. چندین مکان دارید؟ شما می توانید همه افراد را در فیلم یا دفتر خود داشته باشید. چقدر زمان باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد ، نیازی به اتلاف وقت برای رانندگی در اطراف نیست. آیا یک کارمند کمی فراتر از مسئولیتهای شغلی خود رفته است؟ با او تماس بگیرید و از او تشکر کنید. تعداد کمی از اخبار در همه جا خواهد بود. ببینید کسی قوانین را می شکند ، با آنها تماس بگیرید و از آنها مشاوره بگیرید. اطمینان حاصل کنید که آنها می دانند “ما آن را در ویدئو داریم!” آیا یک کارمند مرتباً خط مشی را نقض می کند؟

هنگام انتخاب سیستم ویدیویی ، انتخاب عاقلانه بسیار حیاتی است. بسیاری از محصولات بی ارزش نیز در اینترنت به فروش می رسند. برای انتخاب مناسب ، مهمترین کار صحبت کردن با یک طراح سیستم است که می تواند به شما در تنظیم یک سیستم کارآمد کمک کند ، ماندگاری یکی از مواردی است که کیفیت فیلم لازم را برای نتایج پس از آن به شما می دهد. رفتن به Walmart یا Home Depot به شما امکان می دهد جعبه ای از کالای ارزان قیمت را تهیه کنید که به عنوان درجه یک جهت مصرف ساخته شده است. این بدان معناست که این محصول در یک نقطه قیمتی ساخته شده است. و هنگامی که شما به کمک نیاز دارید ، با چه کسی تماس می گیرید؟ هنگامی که به پارس تکنیک رسیدید ، به کالای با کیفیت و درجه تجاری می پردازید. این بدان معناست که محصول ساخته شده تا سطح کیفی و عملکردی داشته باشد. و ، بخش بسیار مهمی از سرمایه گذاری شما خدماتی است که به اینجا خواهید رسید که نیاز به افراد فروش حرفه ای با تجربه واقعی در این زمینه نیاز دارید . ما خوشحال خواهیم شد که اطمینان حاصل کنید که سیستمی را تهیه کرده اید که نیازها و انتظارات شما را برآورده کرده و حتی فراتر از باشد . وقتی نصب را انجام می دهید ، ما در اینجا فناوری هایی داریم که به شما در حد نیاز شما کمک می کند. آنها این کار را در تمام طول روز و شب ارائه دهند ، به خط ضبط کننده خود بروند تا از تنظیم درست آن اطمینان حاصل کنند. در 10سال فعالیت ما، هیچ وقت نتوانسته ام برابری کادر فنی خود را با دیگر شرکت ها در اینجا ببینم. در حقیقت ، مدیر فروش ما نسبت به بسیاری از نمایندگان فناوری در شرکت های دیگر یک فناوری بسیار بهتر است.\n\n به خاطر داشته باشید ، یک سیستم امنیتی فقط یک خرید نیست بلکه یک سرمایه گذاری واقعی در امنیت شما است. این کار را درست انجام دهید ، یک بار آن را انجام دهید ، آن را با دوربین امنیتی پارس تکنیک انجام دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *