جلوگیری از سرقت یا تخریب DVR

جلوگیری از سرقت یا تخریب DVR

آیا می خواهید برخی از بهترین راه های جلوگیری از سرقت DVR یا سوءاستفاده آن را بدانید؟ خوب می خواهم در این زمینه به شما کمک کنم. به این روش نگاه کنید ، شکستن آخرین چیزی است که هر کسی می خواهد ، اما حداقل شما برای آن آماده هستید. فرض بر این است که شما یک سیستم دوربین امنیتی امنیتی دارید. اما ، آیا دوربین های امنیتی در آخرین مرحله روی دیوارهای شما آویزان شده اند. برخلاف تصور عامه ، نباید آخرین گام برای آماده شدن شروع این مرحله باشد. بیایید بگوییم سارق میتواند DVR را خرد کند یا به سرقت ببرد ، پس چه می کنید؟ مطمئناً اگر سیستم مبتنی بر IP دارید می توانید آدرس IP را بدون حضور NVR جستجو کنید ، اما اگر آنها برق را قطع کنند ، چه می کنید؟ شما واقعاً در آن مقطع از شانس خارج خواهید شد. اگرچه ، این سناریوها یک چیز وحشتناک است ، اما اقدامات پیشگیرانه ای وجود دارد که می توان آنها را عملی کرد. اکنون ، من نمی توانم قول دهم موفقیت 100٪ از این مراحل حاصل شود ، زیرا اگر کسی بخواهد به اندازه کافی بد عمل کند ، با آن روبرو خواهیم شد. این چند قدم اضافی نه تنها باعث می شود که این کار برای آنها بشدت مشکل شود  ، بلکه ممکن است آنها حتی نداند که دی وی آر در کجا هست.

نکته اول اینکه نصب کردن دوربین امنیتی صرفاً گامی در روند راه اندازی سیستم دوربین امنیتی است. ابتدا سؤال بزرگ را مطرح می کنیم ، مبتنی بر IP یا آنالوگ ، هر دو دارای جوانب مثبت و منفی هستند. بعد خرید تجهیزات و نصب است. اینجاست که اوضاع بسیار مهم و استراتژیک می شوند. داشتن DVR یا NVR بستگی به این دارد که آیا شما یک سیستم IP یا آنالوگ دارید یا خیر. سپس از قرارگیری استراتژیک دوربین ها می خواهیم بپرسند ، آنها کجا نصب می شوند ، به کجا نگاه می کنند. پس از نصب همه ، سیم باید از طریق دیوارها و / یا سقف اجرا شود.

 

یک ثانیه زمان دهید تا واقعاً در مورد آن فکر کنید. این بدان معنی است که سیم را می توان تقریباً در هر مکانی که دوست دارید اجرا کنید. این زمان مناسب برای انتخاب محل قرارگیری DVR برای جلوگیری از سرقت یا تخریب است. اگر در سقف قرار دهید ، سیم از طریق دیوارها به اتاق زیر شیروانی ، با همه چیز پنهان شده ، رد می شود و هیچ اثری از آن باقی نمی ماند تا بفهمند دی وی آر کجا پنهان است.

کمی مشکل که در آن نقطه خاص ، قرار دارد این است که گرما وجود دارد. به یاد داشته باشید که گرما افزایش می یابد ، بنابراین نیازی به گفتن نیست که اتاق زیر شیروانی گرمترین مکان در یک خانه خواهد بود. این ممکن است باعث ایجاد مشکل در طول عمر DVR یا NVR شود. در اینجا یک مرحله اضافی وجود دارد که شما می توانید اتاق زیر شیروانی را به عنوان نقطه پنهان خود انتخاب کنید. در اینجا در محصولات امنیتی TechPro ما DVR و NVR Lockboxes را با وجود پنکه های داخلی ارائه می دهیم تا بتواند DVR شما را در مدت زمان صرف شده در اتاق زیر شیروانی خنک نگه دارد.

صحبت از قفل و امکان استفاده فقط از آن وجود دارد. و اینکه تنها با داشتن قفل دیگر نیازی به مخفی کردن DVR / NVR نیست. این ممکن است به اندازه یک تکنیک عالی مخفی کاری مؤثر نباشد ، اما برای کسانی که می خواهند DVR / NVR را در دیدگاه شخصی ترجیح دهند  ، این راهی برای پیشبرد است. اگرچه این روش مورد علاقه من برای جلوگیری از سرقت نیست ، اما مطمئناً یک روش مؤثر برای جلوگیری از سرقت DVR / NVR است. این یک روش ساده تر برای یک صاحب خانه استاندارد با یک سیستم امنیتی 8 تا 16 کانال به دلیل این واقعیت است که اجرای تمام سیم از طریق دیوارها ممکن است بیش از حد زیاد باشد. با قفل کردن DVR / NVR ، سارق بدون دسترسی به ابزار خاصی قادر به دسترسی به واحد نخواهد بود. شما نیاز دارید آن را به دیوار پیچ و سوار کنید. لازم به ذکر نیست که اندازه DVR / NVR اهمیتی ندارد ، ما دو اندازه متفاوت از قفل بوکس ها را ارائه می دهیم که یکی از ایده آل ها با اندازه کامل و دیگری با سایز کوچک یا مخفی است .

ایده عالی دیگر ، اتصال DVR به باتری پشتیبان یا یو پی اس دوربین مدار بسته است. این امر با هر راه حلی که شما مناسب می بینید عالی خواهد بود و DVR را از قطع شدن برق محافظت می کند. در صورت خاموش بودن دی وی آر این حالت ، بدون ضبط از بین می رود ، نسخه پشتیبان از باتری به DVR ادامه می دهند. پشتیبان گیری از باتری از سلول های منفرد کوچک تا اندازه گیری زمان و تاریخ ساعت در رایانه ها تا امکانات اتاق باتری که از سیستم های منبع تغذیه بدون وقفه برای مراکز داده بزرگ استفاده می کنند ، متفاوت است. این گفته می شود ، اطمینان حاصل کنید که یکی از موارد مربوط به کار را در دست دارید. بعلاوه علاوه بر تهیه نسخه پشتیبان از باتری ، نکته خوبی که می توان در مورد آن اندیشید ، این است که دوربینی است که می تواند کارت SD را در آن قرار دهد.

 

این ممکن است مانع از بین رفتن یا آسیب دیدن DVR شود ، اما اگر یک دوربین مخفی وجود داشته باشد که دارای یک کارت SD در آن باشد ، می توانید فیلم هایی بدون وقفه از آنچه واقعاً رخ داده است ضبط کرده باشید . بسته های مختلفی وجود دارد که ما مانند آن را ارائه می دهیم ، اما تعدادی از آنها مانند یک دوربین ساعت دیواری با SD DVR و یک کارت SD 8 گیگابایت ، هستند و یا دوربین درون یک ساعت زنگ دار با SD DVR و یک کارت SD 8 گیگابایتی و یک دوربین داخل خوشبو کننده هوا با DVR و کارت SD 8 گیگابایتی هستند. احساس راحتی کنید تا به گزینه های دیگری که ممکن است برای شما مناسب باشد نگاهی بیندازید

اگرچه یک سیستم دوربین امنیتی یک راه عالی برای نظارت بر اتفاقاتی است که در اطراف خانه یا محل کار شما رخ می دهد ، اما این ممکن است راه حلی برای هیچ مشکلی نباشد. خرید و نصب یک سیستم هشدار کامل به همراه دوربین های DVR / NVR و امنیتی ممکن است فقط این کار را انجام دهد. سپس سؤال قدیمی را مطرح می كنیم كه چگونه می توان این موارد را از نابودی یا سرقت در امان نگه داشت. صحبت کردن در مورد DVR / NVR به تنهایی این ممکن است سخت ترین کار در جهان نباشد ، فقط یک مقدمه و راهکار کمی را می طلبید. روشی که من موثرترین روش آن می دانم مخفی کردن آن در سقف یا اتاق زیر شیروانی است. تا زمانی که چیزی آن را خنک نگه داشته باشد ، خواه یک قفل باشد که دارای فن داخلی است یا هر چیز دیگری که ممکن است در آنجا بیابید ، در مورد ایمن نگه داشتن آن کافی خواهد بود. در هر صورت ایده های زیادی در آنجا وجود دارد که به راحتی می تواند نیازهای شما را برآورده کند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *