درک دوربین امنیتی 360 Fisheye

درک دوربین امنیتی 360 Fisheye

یکی از پرکاربردترین محصولات نظارتی مدرن ، دوربین امنیتی 360 fisheye است که قابلیت های ابتکاری و مزایای قدرتمندی را ارائه می دهد. طراحی دوربین امنیتی fisheye چندین سال است که در حال استفاده است.

به تازگی ، دوربین های امنیتی fisheye به لطف درک دوربین امنیتی 360 Fisheye بیشتر مصرف کنندگان در درک نحوه استفاده از این محصول ، از محبوبیت بالایی برخوردار شده اند. پیشرفت های جدید در فناوری و نرم افزار تصویربرداری ، این دوربین های امنیتی را به همان اندازه مؤثر ساخته است.

ایمنی و امنیت یک مسئولیت مهم برای هر کسب و کار موفق است. اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است که در مورد آسیب پذیری ها و تهدیدات امنیتی ملک خود در نظر بگیرید.

بهبود امنیت ملک شما به طرز شگفت آوری مقرون به صرفه است و حتی می تواند از وقوع جرم جلوگیری کند. اتخاذ دوربین های امنیتی fisheye برای مشاغل یا دارایی شما یکی از راه های بهبود امنیت است.

در مقاله بعدی ، دوربین های امنیتی fisheye برای چه مواردی استفاده می شود و برخی از مکان هایی که از تصویب آنها بیشترین بهره را می برد. اگر سؤال دیگری دارید یا دوست دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، حتما امروز با دوربین Camera Security تماس بگیرید.

 

طراحی دوربین امنیتی Fisheye

مهمترین مزیت دوربین امنیتی 360 fisheye ، قابلیت مشاهده آن در زوایای وسیع در یک محیط بزرگ است. این کار با استفاده از لنز fisheye انجام می شود.

لنز fisheye اغلب در عکاسی برای پوشاندن منطقه بزرگتر از لنزهای معمولی استفاده می شود. دوربینی با لنز fisheye قادر به ضبط خیلی بیشتر است و به سرعت توسط صنعت نظارت برای استفاده در دوربین های امنیتی تصویب شد.

دوربین امنیتی مانند نیم کره زمین به نظر می رسد و به راحتی می توان آنرا با احتیاط جای داد. برخلاف دوربین های امنیتی معمولی ، یک دوربین امنیتی fisheye می تواند فیلمبرداری با وضوح بالا و بدون هیچ گونه نقاط کور را ضبط کند.

در یک ملک گسترده یا بزرگ ، نقاط کور همیشه یک نگرانی هستند و می توانند به راحتی توسط مزاحمان و سارقین مورد سوء استفاده قرار بگیرند. نمای پانوراما تضمین می کند که هر گوشه از یک ویژگی را می توان کنترل کرد.

مکانهای ایده آل برای 360 دوربین امنیتی Fisheye

ملک های بزرگ و باز همواره چالشی برای تأمین امنیت بوده است. دلیل اصلی این امر این است که اکثر دوربین های امنیتی معمولی در مسافت های طولانی کیفیت فیلم را از دست می دهند.

یک دوربین امنیتی 360 fisheye قادر به حفظ کیفیت فیلم در مسافت های بزرگ است. صاحبان املاک و مشاغل از همه نوع می توانند از این دوربین های امنیتی ابتکاری بهره مند شوند.

با قرار دادن دوربین امنیتی fisheye در یک مکان متمرکز ، می توانید یک منطقه بزرگ را پوشش دهید. 360 دوربین پانوراما برای نظارت بر زاویه دید گسترده عالی هستند.

بسیاری از دارندگان مشاغل و دارایی ها از دوربین های امنیتی fisheye خود در رابطه با سایر انواع دوربین های امنیتی استفاده می کنند. اگرچه دوربین های امنیتی fisheye بسیار کارآمد هستند ، اما به طور کلی توصیه می شود که آنها جزئی از سیستم نظارت تصویری بزرگتر باشند.

با داشتن حداقل تعداد دوربین ، می توانید به طور موثری یک سیستم دوربین کاملاً امنیتی پوشیده ایجاد کنید که به راحتی تهدیدات را از همه زاویه ها تشخیص دهد. خواص خاص که می تواند از دوربین امنیتی 360 fisheye بهره مند شود ، در زیر آمده است.

360 برنامه کاربردی دوربین امنیتی Fisheye

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، می توان از یک دوربین امنیتی 360 fisheye در تنظیمات مختلف استفاده کرد. تعداد برنامه های مجاز توسط این دوربین های امنیتی فرصت های جدیدی برای محافظت از مهمترین دارایی های خود از جمله افراد در اختیار صاحبان مشاغل و دارایی قرار می دهد.

در زیر تعدادی از برنامه هایی که دوربین های امنیتی fisheye به طور معمول مورد استفاده قرار می گیرند و تنظیماتی هستند که بیشترین سود را دارند.

نظارت بر کارمندان (ساختمانهای اداری باز)

متأسفانه ، یکی از بزرگترین تهدیدها برای فضای تجاری یا فضای اداری از داخل ایجاد می شود. سرقت کارمندان است که مسئول زیان میلیون ها نفر برای مشاغل با اندازه ای در ایالات متحده است.

اگرچه کارمندان می توانند اسناد و دارایی های با ارزش را سرقت کنند ، اما می توانند میزان ساعات مفید کاری در زمان خود را نیز سرقت کنند. کارمندان می توانند هزینه هزاران کار را با زمان تلف شده نابود کنند و بهره وری را آسیب برسانند .

نصب دوربین امنیتی fisheye می تواند کارمندان را پاسخگو و از انجام وظایفی که برای آنها پرداخت می شود اطمینان حاصل کند. این امر به ویژه در فضای بزرگ و سرپوشیده مانند ساختمان اداری باز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

تشخیص تهدید (فضاهای عمومی)

تشخیص تهدیدات در اماکن عمومی ، مانند اماکن تفریحی و بارها ، به یک نگرانی اساسی تبدیل شده است. تیراندازی های گسترده برای فضاهای عمومی به یک واقعیت وحشتناک تبدیل شده است و مدیران املاک به سرعت شروع به تقویت این مناطق کردند.

تهدیدات کمتری از قبیل اختلافات جسمی و سرقت نیز باید در فضاهای داخلی با ترافیک زیاد مرتفع شود. یک دوربین امنیتی 360 fisheye که به صورت استراتژیک قرار می گیرد ، می تواند به سرعت تهدید را قبل از تبدیل شدن به یک مسئله مهم ، شناسایی کند.

پرسنل امنیتی محلی و اجرای قانون می توانند به سرعت از وضعیت موجود مطلع شوند و به آنها امکان می دهد سریعتر در برابر یک تهدید پاسخ دهند.

دوربین های امنیتی Fisheye برای گاراژها و پارکینگ های زیادی (کشف حادثه)

پارکینگ ها و گاراژها همیشه هدف سارقان و سرگردان ها بوده اند. بسته به عواملی مانند نورپردازی و زمان روز ، یک پارکینگ و حامیان آن می توانند در برابر مجرمان آسیب پذیر باشند.

اتومبیل هایی که یک شبه مانده اند به خصوص آسیب پذیر هستند. برای بهبود امنیت و ایجاد پارکینگ یا گاراژ مکانی امن تر ، دوربین های امنیتی پانورامای 360 درجه باید بسیار مورد توجه قرار گیرند.

حامیان انتخاب پارکینگ شما نسبت به پارک کردن وسایل نقلیه خود بسیار امن تر خواهند بود و مجرمان می دانند که به جای دیگری بنگرند. در صورت وقوع یک جرم ، می توان شواهد مفصلی جمع آوری کرد که می تواند به اجرای قانون در شناسایی عاملان کمک کند.

این می تواند شانس بازیابی اموال مسروقه را افزایش دهد.

خرده فروشی (پیشگیری از سرقت)

یک فروشگاه خرده فروشی موفق اهمیت محافظت از کالاها را از مغازه داران و بازداشت سارقان مسلح می داند. یک دوربین امنیتی 360 fisheye می تواند هر راهرو برای مغازه داران بالقوه را رصد کند.

حضور این دوربین های امنیتی مانع از خریدن کالاهای تبلیغاتی از کالاهای جیب شده می شود. مهمتر از همه ، این حتی می تواند از وقوع سرقت های مسلحانه جلوگیری کند.

مجرمان شواهدی از جنایات خود نمی خواهند و دیدن دوربین های امنیتی fisheye به آنها هشدار می دهد که فروشگاه خرده فروشی شما از امنیت و امنیت برخوردار است. در صورت عدم حذف کامل با قرار دادن دوربین های امنیتی fisheye در نزدیکی صندوق های پول و در مناطق فقط خرده فروشی (پیشگیری از سرقت)کارمند ، سرقت کارمندان نیز می تواند بسیار کاهش یابد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *