مزایای نصب دوربین مدار بسته همسایه

مزایای نصب دوربین مدار بسته همسایه

محبوبیت سیستم های امنیتی محله با جوامع دروازه دار و مناطق مسکونی HOA رو به افزایش است. ساکنان یک محله می خواهند بدانند که خانه ها و خانواده های آنها چه در روز و چه در شب امن است.

 

سیستم های دوربین مدرن امنیتی به لطف ویژگی های ابتکاری و فناوری پیشرفته و بروز ، به کاربران مزایای باورنکردنی را ارائه می دهند. با وجود این ، سیستم های امنیتی هرگز تا این حد برای یک محله برای مقاصد اقتصادی مقرون به صرفه تر نبودند .

اجتماعات و محله های دروازه دار چالش های امنیتی بی نظیر خود را دارند. اگرچه بسیاری از این چالش ها ممکن است از قبل آشنا باشند ، بهتر است بدانید دقیقاً به چه نوع دوربین های دیده بانی در محله نیاز دارید.

مقاله زیر مزایای سیستم های دوربین امنیتی محله و برخی ملاحظات برای اطمینان از انتخاب صحیح محصولات امنیتی را نشان می دهد. اگر سؤال دیگری دارید یا مایل به یادگیری چگونگی انتخاب بهترین سیستم دوربین امنیتی هستید ، به بخش آموزش دوربین مدار بسته مراجعه کنید و یا فرم تماس با ما را امروز پر کنید .

 

 

سیستم های امنیتی همسایگان مانع ارتکاب جرم می شوند

جوامع دروازه دار به طور معمول تعدادی ویژگی امنیتی مانند ورودی های دروازه دار و یک دیوار حاشیه را در اختیار شما قرار می دهند تا مجرمان و جنایت کاران را از آن خارج کنید. اگرچه این ویژگی ها می توانند مفید باشند ، اما یک مجرم نیز می توان آنها را به راحتی دور بزند .

سارقان به راحتی می توانند با ابزارهای بسیار ساده دیوار را رد و تخزیب کنند. در مقابل ، نصب دوربین مدار بسته می توانند جلوی وقوع جرم و جنایت را بگیرند.

حضور سیستم های امنیتی همسایگان می تواند مجرمان را از هدف قرار دادن این همسایه باز دارد. دلیل این امر این است که یک محله با یک سیستم دوربین امنیتی موثر ، امنیت و ایمنی کلیه ساکنان و خانواده های آنها را ارزیابی می کند.

 

نظارت جرم را با سیستم های امنیتی همسایگان بهبود ببخشید

یکی از مهمترین مزایای نظارت در محله ، آگاهی ساکنان از خطرات احتمالی است. دوربین ها و محصولات امنیتی مدرن به گونه ای طراحی شده اند که به هم وصل شوند ، از طریق سیگنال دیجیتال ، فید های ویدیویی و اطلاعات را ارسال می کنند.

 

بازیابی فیلم های با وضوح بالا آسان تر از همیشه است. از هرگونه فیلم یا شواهدی می توان برای هشدار به ساکنان استفاده کرد تا نسبت به افراد خاص هوشیار باشند.

سیستم های امنیتی محله فعال هستند

بر خلاف سیستم های امنیتی آنالوگ گذشته که فقط می تواند جنایتی را که رخ داده است به ثبت برساند ، دوربین مدار بسته امنیتی IP کارهای بسیار بیشتری انجام می دهد. به عنوان مثال ، در صورتی که یک مجرم موفق به ورود به محله شود ، دوربین های امنیتی می توانند شواهد فیلمبرداری را بیشتر انجام دهند.

امکاناتی مانند تشخیص حرکت می تواند هر کسی را که وارد قاب دوربین می شود ، تشخیص دهد. هنگامی که این اتفاق بیفتد ، سیستم امنیتی می تواند به پرسنل امنیتی محله هشدار دهد.

هشدار را می توان از طریق چیزی به عنوان پیام متنی دریافت کرد و مزایای بزرگی را ارائه می دهد. برای مثال ، زمان پاسخ با استفاده از سیستم های امنیتی محله می تواند به طرز چشمگیری کاهش یابد.

به محض اطلاع رسانی ، با اجرای قانون محلی می توان تماس گرفت تا بلافاصله به اوضاع پاسخ دهد.

 

مانیتورینگ ویدیو از راه دور و سیستم های امنیتی محله

بسیاری از جوامع با سیستم های امنیتی محله همچنین یک سرویس نظارت بر فیلمبرداری از راه دور را برای بهبود برنامه امنیتی خود استخدام می کنند. شرکت های نظارت بر امنیت از راه دور تیم هایی از کارشناسان امنیتی حرفه ای را کار می کنند که فیدهای امنیتی یک ملک را تحت نظر دارند.

این می تواند به نظارت بر کل جامعه گسترش یابد. خدمات نظارت بر فیلمبرداری از راه دور حتی می توانند جایگزین استفاده از نگهبانان امنیت فیریکی و کاهش برای بخشی از هزینه شوند.

کارشناسان امنیتی بیست و چهار ساعت شبانه روز اموال را از تأسیسات خارج از سایت رصد می کنند. با استفاده از تجزیه و تحلیل های ویدئویی و سایر فناوری ها و نرم افزارهای پیشرفته ، کل محله را می توان در شب و روز به طور مؤثر کنترل کرد.

در صورت شناسایی فعالیت مشکوک ، بلافاصله کارشناس امنیتی هشدار داده می شود. اگر آنها تشخیص دهند که فعالیت مشکوک یک تهدید است ، می توانند بلافاصله اقدام کنند.

در بعضی موارد ، نظارت امنیتی می تواند از طریق میکروفن های داخل دوربین ها از مزاحم خارج شود. این شرکت ها همچنین رابطه نزدیکی با مامورین محلی برقرار می کنند. این رابطه زمان پاسخگویی را کاهش می دهد و می تواند در جلوگیری از وقوع جرم در حال پیشرفت باشد.

 

ملاحظات مربوط به سیستم های امنیتی محله

قبل از سرمایه گذاری در سیستم های امنیتی محله ، ابتدا باید درک کنید که محله چه چیزی نیاز دارد و محصولاتی که بهترین کارایی را دارند. همیشه توصیه می شود با یک متخصص سیستم های امنیتی مشورت کنید تا در تعیین آسیب پذیری های محله به شما کمک کند.

برخی از عوامل زیر را در نظر بگیرید.

 

 

قرار دادن دوربین امنیتی

یکی از مهمترین عوامل برای اطمینان از اثربخشی سیستم های امنیتی ، پوشش است. با پوشش بیشتر می توان مناطق بیشتری از جامعه را رصد و ایمن نگه داشت.

چند مکان اصلی وجود دارد که می توان دوربین های امنیتی را برای حداکثر پوشش محله نصب کرد. این مکانها شامل وسایل ساکن ، تیر برق ها و ساختمانها است. از آن مکان ها می توانید فاصله و دامنه لازم را تعیین کنید.

انتخاب لنزهای سیستمهای امنیتی محله مناسب

انتخاب لنز های اشتباه یکی از رایج ترین اشتباهاتی است که مصرف کنندگان هنگام انتخاب بهترین دوربین های امنیتی برای محله ایجاد می کنند. این لنز برای دید واقعی زمینه دید را فراهم می کند.

لنزهای صحیح به دوربین اجازه می دهد تا تصاویر با وضوح بالا تولید کند. کاربران می توانند جزئیات واضحی را که می تواند برای تشخیص فعالیت مشکوک حیاتی باشد ، بزرگنمایی کنند.

 

الزامات هارد دیسک سیستم های امنیتی چیست؟

یک عامل مهم در انتخاب سیستم های امنیتی محله ، تعیین فضای ذخیره دیجیتال مورد نیاز است. بسته به زمان و نحوه ضبط شما ، فضای هارددیسک لازم را تعیین خواهد کرد.

می توانید دوربین های امنیتی را تنظیم کنید تا هنگام تشخیص حرکت یا چیزی از قسمت دید دوربین امنیتی ، ضبط را شروع کنند. یکی دیگر از عوامل شامل مدت زمان عقب گشت است و اینکه چند روز می خواهید فیلم ویدیویی را بازیابی کنید.

برای کمک به تعیین نیازهای فضای دیسک سخت ، از ماشین حساب هارد دیسک دوربین مدار بسته ما استفاده کنید.

 

با یک شرکت امنیتی حرفه ای تماس بگیرید

یک متخصص سیستم های امنیتی می تواند به شما در اطمینان به رسیدگی از هرگونه آسیب پذیری امنیتی کمک کند. ایمنی و امنیت یک سرمایه گذاری مهم برای حفظ امنیت ساکنان شما است.

برای کمک به انتخاب بهترین محصولات برای جامعه خود ، با پارس تکنیک تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *