ملاحظات و مزایای شرکت های دوربین مدار بسته

ملاحظات و مزایای شرکت های دوربین مدار بسته

شرکت های امنیتی دوربین می توانند با ابزارهای امنیتی که می توانند امنیت خاطر را در اختیار شما و شرکت ها و جوامع متروکه قرار دهند،. این که خانواده ها در اجتماع یا مالکیت یک کسب و کار بزرگ زندگی می کنند، حفاظت از آنها یکی از اولویت های اصلی HOA یا شرکت است.

تعداد زیادی از دوربین های امنیتی آنلاین و محصولات مرتبط با هزینه های متنوعی وجود دارد که فقط در مورد هر نوع بودجه اندازه گیری می شود. از لحاظ قیمت، مهم است که به یاد داشته باشید که تولید کنندگان دوربین های ارزان قیمت دوربین را از ارزان ترین اجزای موجود و پردازنده ها خواهند ساخت .

این دوربین ها از مکانیزم های تصویربرداری با کیفیت پایین استفاده می کنند که قادر به ضبط ویدئوی واضح نیستند. اجزای با کیفیت پایین نیز در شرایط خاصی از شرایط آب و هوایی مانند گرمای یا سزما شدید ، بسیار سریعتر می شوند.

انتخاب بهترین سیستم دوربین امنیتی برای شرایط شما، ابتدا به نظر شما یک چالش است. یکی از بهترین قوانین که باید همیشه به یاد داشته باشید این است که شما چیزی را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. خوشبختانه اکثر بودجه ها می توانند سیستم دوربین امنیتی بسیار موثر داشته باشند.

صنعت نظارت همچنان به پیشرفت و نوآوری ادامه می دهد. محصولاتی که در گذشته ممکن است به نظر رسیده از علم تخیلی یا به استفاده نظامی محدود شده باشند، اکنون بسیار رایج و مقرون به صرفه از هر زمان دیگری است.

 

تماس با شرکت دوربین امنیتی برای کمک

یکی از راه های فهمیدن اینکه سیستم امنیتی چگونه بهترین سود را به اموال و ملک شما می رساند ارتباط داشتن با شرکت مورد نظر است . یک شرکت دوربین امنیتی، یک تیم بزرگ از کارشناسان امنیتی را که آسیب پذیری های امنیتی مشترک را درک می کنند، استخدام می کند.

آنها همچنین می توانند اموال را در شناسایی چالش های امنیتی منحصر به فرد که اموال ممکن است داشته باشند ، کمک نماید. با درک آنچه کسب و کار شما، جامعه و یا دیگر نیازهای ملک شما را از صرف پول در محصولات غیر ضروری یا ناکارآمد نگه می دارد.

بسیاری از شرکت های دوربین امنیتی برای انتخاب از وجود دارد. توصیه می شود که فقط با یک شرکت با تجربه و ارائه محصولات با کیفیت کار کنید. یک شرکت باید به خوبی تاسیس شود و شهرت برای برتری داشته باشد.

 

ملاحظات هنگام انتخاب دوربین مدار بسته

دوربین های امنیتی در مجموعه ای بزرگ از اندازه ها و طرح های مختلف هستند که قابلیت های مختلفی را ارائه می دهند. اکثر مردم با عوامل مختلفی که هنگام خرید دوربین های امنیتی و نظارت بر محصولات مورد توجه قرار می گیرند، نا آشنا هستند. بقیه این مقاله این عوامل مهم و جزئیات را در مورد چگونگی تعیین بهترین شرایط برای اموال شما برجسته خواهد کرد.

اگر سوال های بیشتری در مورد نصب دوربین مدار بسته دارید با ما تماس بگیرید

لنز های دوربین مدار بسته

شرکت های دوربین امنیتی دوربین های امنیتی با دو نوع مختلف لنز ارائه می دهند: فوکوس ثابت و متغیر. یک دوربین امنیتی ثابت لنز معمولا از سیستم نصب و شروع بکار سریع استفاده می کند.

لنز ثابت نمی تواند نقطه کانونی را در منطقه یا خارج از یک منطقه تغییر دهد. لنز متمرکز متناوب به طور کلی توصیه می شود زیرا این نوع لنز قدرت دوربین امنیتی را افزایش می دهد.

شرکت های دوربین امنیتی می توانند به شما در انتخاب بهترین لنز متمرکز متغیر برای کسب و کار، ورودی محیط شما یا محل های دیگر ملک کمک کنند.

 

روشنایی دوربین امنیتی

شرکت های دوربین های امنیتی را وابسته به روشنایی ارائه می دهند. روشنایی یک منطقه از مهمترین عوامل در تعیین کیفیت فیلم است.

اگر می خواهید از دوربین های امنیتی رنگی استفاده کنید ، به میزان کافی نور نیاز خواهید داشت تا عملکرد آنها به درستی انجام شود. اگر نور محیط کم شود بدلیل نور خورشید غروب خورشید یا خاموش کردن چراغ ، دوربین امنیتی باید بتواند کم بودن نور را به اندازه کافی جبران کند.

دوربین های امنیتی سیاه و سفید با تمیز کردن جزئیات در محیط های کم نور ، زمان آسان تری دارند. در واقع ، بسیاری از دوربین های امنیتی رنگ در صورت کاهش نور به یک نقطه خاص ، به فیلم سیاه و سفید تغییر می کنند.

برخی دوربین های امنیتی وجود دارند که دارای پردازنده های کم نور هستند که برای دیدن در شرایط تاریک طراحی شده اند. دوربین های شبانه مانند دوربین های مدار بسته Starlight قادر به دیدن در شرایط بسیار کم نور هستند. دوربین های امنیتی که از نور مادون قرمز استفاده می کنند نیز در زیر شرح داده شده است.

 

دوربین های امنیتی مادون قرمز

شرکت های دوربین امنیتی باید از دوربین های مادون قرمز (IR) برای استفاده انتخاب کنند. دوربین های امنیتی مادون قرمز دارای چراغ های IR LED در خارج از دوربین قرار دارند تا نظارت و ضبط در شرایط کم نور را بهبود بخشد.

یک دوربین امنیتی معمولی IR می تواند تصاویری را در حدود پنجاه پا در مقابل دوربین امنیتی ضبط کند، گاهی اوقات خیلی بیشتر. اضافه کردن چراغ به یک منطقه تاریک همچنین می تواند یک روش موثر برای بهبود کیفیت تصاویر گرفته شده توسط دوربین امنیتی در شرایط خاص باشد.

دوربین های امنیتی با تشخیص صورت و پلاک ماشین

در بعضی موارد ممکن است مجبور شوید جزئیات صورت یا یک پلاک را شناسایی کنید. یک مثال اصلی از این استفاده از یک دوربین امنیتی برای تایید افراد مجاز است.

شناسایی شماره پلاک شماره یک عملکرد دیگری است که دوربین های امنیتی می توانند ارائه دهند. دوربین های امنیتی مجاز می تواند به شناسایی وسایل نقلیه ورود و خروج آنها کمک کند. بهترین دوربین های امنیتی برای استفاده در هر دو مورد دوربین های IP هستند.

یک دوربین امنیتی IP به سیستم ذخیره سازی می پردازد و تصاویر بزرگ فرمت شده را ذخیره می کند. تصویر بزرگتر گرفته شده، ساده تر خواهد بود به صورت دیجیتالی گسترش داده و زوم در جزئیات که باید شناسایی شود. این دوربین ها باید در مکان هایی قرار بگیرند که می توانند به طور واضح پلاک ها و ویژگی های صورت برای عملکرد مطلوب را مشاهده کنند.

دستگاه های ضبط و شرکت های دوربین امنیتی

صرف نظر از اینکه دوربین دوربین امنیتی پیشرفته است، هنوز به یک روش برای ذخیره داده های ویدئویی نیاز دارید. این می تواند با استفاده از دستگاه های ذخیره سازی رسانه ای که شامل ضبط کننده های دیجیتال (DVR)، ضبط ویدئوهای شبکه (NVRs) و سرورهای ویدئویی انجام شود.

برخی از دوربین های امنیتی دارای قابلیت ذخیره سازی داخلی نیز می باشند. گزینه های ذخیره سازی ابری نیز در آنها وجود دارد اما قیمت آنها بدلیل داشتن اشتراک فضای ابری گران تر است.

شرایط ذخیره سازی شما تعیین خواهد کرد که چه نوع سیستم ذخیره سازی برای وضعیت شما مناسب است. فیلم های بیشتری را که می خواهید دیجیتال ذخیره سازی کنید که نیاز دارید و پخش کنید. پیدا کردن تعادل مناسب اطمینان حاصل خواهد کرد که شما برای واحد ذخیره سازی خود بیش از حد هزینه نکنید و یا برای هزینه های ذخیره سازی خود کمی هزینه کنید

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *