دوربین مدار بسته در ساختمان های مسکونی

دوربین مدار بسته در ساختمان های مسکونی

نظارت بر ساختمان – تهاجم به حریم خصوصی؟

نگرانی و اختلاف نظر در مورد نصب دوربین مدار بسته در ساختمان های مسکونی وجود دارد. از سوی دیگر ساکنان می گویند این حمله به حریم خصوصی آنها است. از طرف دیگر افرادی هستند که از نظارت به دلایل ایمنی خوششون می آید. یکی از ساختمان های مسکونی به ویژه در خبر اخیر آمده است و این ساختمان در خیابان 740 پارک است. تعداد کمی از ثروتمندترین افراد در نیویورک در خیابان 740 پارک زندگی می کنند و در سال گذشته سری سرقت هایی که بیش از 250،000 دلار بود، وجود دارد! برای یک ساختمان مسکونی با ارزش بالا که یکی از سخت ترین مکان ها برای دیدار است، به هیچ وجه وارد نشوید، این نظریه این است که این سرقت ها “درون شغلی” بودند. چه کسی باید بداند زمانی که پرسنل نگهبان و پرسنل امنیتی هر دو تغییر می کنند یا در یک دور مشخص اتفاق می افتد. اگر دوربین های امنیتی در هر راهرو وجود داشته باشد، مجرمان در حین ارتکاب جرم تصاویرشان ضبط و توسط دوربین امنیتی دستگیر خواهند شد.

احساس امنیت در ساختمان باید بیشتر از مسئله حفظ حریم خصوصی باشد. برای هر ساختمان، صرف نظر از ثروت ساکنان آن، دوربین های امنیتی بسیار مهم است. یک مسئول درب نمی تواند تمام نکات ظریف از یک ساختمان را بدون دوربین های امنیتی نظارت کند و اگر او مشغول باز کردن درب یا حمل بسته ها باشد، حتی نمی تواند دوربین را نگاه کند. به همین دلیل مهم است که دستگاه ضبط مانند NVR یا DVR با فضای ذخیره سازی هارد دیسک کافی داشته باشیم تا ضبط شود. یک ساختمان مسکونی با قدرتی عالی می تواند صدها دوربین امنیتی داشته باشد. نصب دوربین مدار بسته در هر راهرو در هر طبقه و همچنین ورودی و خروج به هر درب خارجی که لازم است میتواند انجام شود . گزارش هایی از ساختمان های مسکونی با دوربین های امنیتی در فضای باز وجود دارد که جرایم را در خیابان ها به دست می آورند که مقامات محلی برای اجرای عدالت با آن جنایتکاران استفاده می کنند. رزولوشن  بالاتر از دوربین های امنیتی جزئیات بیشتری می تواند از جنایتکار بگیرد. از ویژگی های صورت و خالکوبی یا لباس ، یک سیستم امنیتی با کیفیت بالا میتواند تمام جزئیات آن را بگیرد.

 

سیستم دوربین امنیتی ساختمان مسکونی

برای به دست آوردن جزئیات با کیفیت عالی در فیلم های دوربین امنیتی، قطعا یک سیستم مگاپیکسل شبکه IP را توصیه خواهم کرد.

ان وی آر 32 کانال

32 کانال ضبط ویدئو شبکه می تواند تا 32 دوربین از نوع دوربین های مگاپیکسل IP را در رزولوشن 1080p HD واقعی ضبط کند. NVR 32ch می تواند تا 8 هارد دیسک داشته باشد. در حال حاضر پارس تکنیک هارد دیسک های DVR و NVR را از 1TB تا 4TB به فروش می رساند و بنابراین با 4TB هارد دیسک شما به معنای واقعی کلمه می توانید 32 ترابایت دوربین فیلم امنیتی را با این 32 دوربین NVR نگه دارید! این NVR یک واحد مستقل است به این معنی که لازم نیست به یک کامپیوتر متصل شود تا کار کند. این NVR به درستی به شبکه شما وصل می شود و شما می توانید از طریق کامپیوتر با استفاده از نرم افزار مشاهده خاص، آن را از راه دور مشاهده کنید. این همچنین به این نکته اشاره می کند که اگر ساختمان شما نیاز به دوربین های امنیتی بیشتری داشته باشد، می توانید چندین این NVR ها را دریافت کنید و همه آنها را همراه با نرم افزار نظارت TechProSS برتر ما که به صورت رایگان از سایت ما در دسترس است دانلود کنید . با استفاده از TechProSS برای مشاهده تمام NVR های خود از راه دور از هر رایانه، پیکربندی آن ساده است و میتوانید مقاله را برای توضیح «نحوه استفاده از TechProSS» برای مرجع بررسی کنید.

3 Megapixel IP Vandal Dome Security Camera

برای ساختمان های مسکونی، یک دوربین امنیتی عالی از دوربین 3 مگاپیکسلی آیپد انحنا می باشد. ضبط 3 مگاپیکسل به شما یک تصویر از پیکسل های 2048h x 1536V را می دهد که بسیار بیشتر از یک تصویر از بیشتر دوربین های امنیتی در بازار است. تصور کنید قادر به زوم کردن به یک ضبط برای دیدن جزئیات بدون اعوجاج و یا pixelization. این همان چیزی است که دی وی آر های 3 مگاپیکسلی برای شما انجام می دهند. تفاوت بین کیفیت ها قادر به ایجاد شناسه مثبت در یک جنایتکار و دستگیری بدلیل عدم شناسایی جنایت ناشی از یک تصویر تحریف شده دلیل آن است که شما باید بدنبال یک دوربین IP بروید. یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده در مورد این دوربین این است که آن را Proof Vandal. این دوربین دام به مواردی مانند خفاش بیس بال مقاوم است و بنابراین ضربه تاثیری بر آن نمی گذارد. یکی دیگر از ویژگی های این دوربین این است که زیبایی ظاهری آن است. این کوچک است (حدود 4 اینچ)، بنابراین دوربین امنیتی به عنوان مثال برای دکور در راهرو نمی افتد.

نتیجه گیری

نگرانی عمده در مورد حفظ حریم خصوصی در نظارت ساختمان، واقعیت این است که چه کسی فیلم دوربین امنیتی را تماشا می کند. در بسیاری از موارد ممکن است آن را کارگر یا کارکنان امنیتی ببینند و شاید صاحب یا مدیر ساختمان باشد. بعضی از ساکنین نگران نباشند که کسی به آنها نگاه می کند در حالی که در محل کارش در حال ورزش است . من می دانم که اگر من یک زن بودم ممکن است این نگرانی را داشته باشم. از سوی دیگر، می خواهم بدانم محل زندگی من امن است و با داشتن یک دوربین امنیتی در محل ورزش ممکن است همسایه یا بازدید کننده ای را از تلاش برای انجام هر کاری برای شما بی نیاز کند. من قطعا دوربین ها را در راهرو ها می خواهم تا اطمینان پیدا کنم که آیا کسی در اطرافش می ماند و می تواند مقامات را آگاه کند. دوربین های امنیتی همچنین می توانند در تمام زمان ها مورد توجه نگهبان باشند تا مطمئن شوند که او در محل کار خود حضور دارد و وظیفه اش را انجام می دهد.

بهتر است سیستم دوربین امنیتی، بهترین کیفیت ضبط را داشته باشند . تنها چیزی که مقامات و مجری قانون در سیستم های نظارتی به آن اهمیت میدهند کیفیت آن است. با دوربین های شبکه و دوربین های امنیتی 3 مگاپیکسلی ، مطمئن باشید که ساختمان مسکونی شما در برابر مجرمان محافظت می شود. هنگامی که می دانید که آنها ثبت می شوند، هیچ جنایتکار هوشمندی وارد نمی شود .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *