گذشته و آینده دوربین های امنیتی در سیستم قضایی

 

گذشته و آینده دوربین های امنیتی در سیستم قضایی

دوربین های امنیتی از ووداستاک در گذشته دور هستند. در دهه 1960، بانکها در سراسر ایالات متحده شروع به استفاده از دوربین برای حفاظت از محیط خود کردند. در دهه 70، سیستم امنیتی Akai از یک دوربین تک رنگ متصل به یک حلقه برای خنثی کردن VTR برای حفظ داده ها استفاده کرد. بعدا در دهه 90 چندتایی معرفی شد که امکان مشاهده و ضبط سیگنال های ویدئویی چندگانه، ضبط حرکات و ضبط ویدیو را داشت. همه ما می دانیم که چه قابلیت های کامپیوتری برای ضبط داده ها به سی دی ها، دی وی دی ها، درایوهای فلش و هارد دیسک های بزرگ ساخته شده است.

 

 

دوربین های امنیتی ساختمان دادگاه

نمایندگان کلانتر معمولا از جلوی دادگاه محافظت می کنند. آنها هنگام غلبه بر شخصیت شخص، بر این باورند که این یک جنایتکار برجسته یا قربانی خشمگین است. نگهبانان دادگاه باید همه چهره هایشان را پوست کنده نشان دهند در تمامی ساعات و با استفاده از سیستم های دوربین مدار بسته، یکی از ابزارهای مشاهدات در زمان واقعی است که برای انجام این کار بسیار دشوار مورد استفاده قرار می گیرند.

دوربین های امنیتی مسئولیت دارند که هنگام حضور در تمام جلسات دادگاه، قضات، وکلا، دادستان ها، مردم، زندانیان و خبرنگاران ایمن باشند. نظارت بر این دوربین ها اختصاص یافته تکنسین هایی است که بدنبال وقایع ناخواسته هستند . رابط دادرسی ها، حرکات و محکومیت ها می توانند در پایگاه داده های دادگاه ثبت شده و ذخیره شوند. دوربین های امنیتی نیز کمک می کنند تا زندانیان را از داخل و خارج از خانه دریافت کنند.

 

دوربین مدار بسته در زندان

استفاده از نظارت دوربین امنیتی در زندانها، مدتهاست که در حال انجام است. سیستم های قدیمی تر از دوربین های آنالوگ ساخته شده بودند که به یک مانیتور تلویزیون آنالوگ بدون هیچ ضبط کننده ای بودند ، و سپس BETA MAX و VHS / VCR با توانایی ضبط بدون مدت طولانی هستند .

 

در حال حاضر در دنیای جدید ما می توانیم به دیسک های سخت که دارای فضای ذخیره سازی بی نهایت هستند ضبط کنیم. هنگامی که یک درگیری وجود دارد، دوربین های امنیتی دوربین زندان هرگز دروغ نمی گویند. دوربین های امنیتی امکان نظارت 24 ساعته در داخل و خارج از زندان را دریافت می کنند، اتاق ، کافه تریا، آسانسور ها و هر منطقه ای که باید مورد بررسی قرار گیرد. حتی زمانی که زندانیان به دادگاه می روند قاضی آنها را از طریق پیکربندی دوربین نظارت می کنند. دیدار با یک سیستم 2 وجهی تلفن و تلفن صوتی انجام می شود، شما متوجه می شوید که زندانی از طریق یک صفحه نمایش داده شده و با تلفن صحبت می کنید.

 

بازداشت خانگی

 

دستگیری خانه گزینه دیگری برای متهمان بالغ و نوجوان است که برای جرم بازداشت شده اند که زندانی را جهت مجازات های مجلس دولتی و فدرال را با نوعی از سیستم نظارت مانند دستبند مچ پا جهت بازدید مقامات رسمی یا مقامات فدرال برای بررسی بر روی زندانی در یک محدوده برنامه ریزی شده میباشد

 

من واقعا بر این باور هستم که دوربین های امنیتی آینده نظارت بر مجرمان با استفاده از دوربین های دیجیتال و دوربین های دیجیتال IP و تکنیک های مشاهده و ضبط صدا هستند. زمان، پول، منابع، تأییدیه ها و خط تلفن برای نظارت بر بازداشت زندانی خانه، طول می کشد، با استفاده از یک دستبند مچ پا که باید اثبات شود، طول می کشد، اما اگر یک جنایتکار واقعا می داند که چه کار می کند، می تواند از طریق عبور از امنیت از بین برود خارج از دستبند یا غیرفعال کردن گیرنده رادیو بلوتوث است.

 

 

TechPro Security Products اکنون می تواند تفکر جدید و نوآورانه خارج از جعبه DVR را پیشنهاد دهد و ابزار هزینه ای، زمان و ابزار دقیق برای انجام کار را ارائه دهد. بیش از حد احتمال دارد که افراد اینترنت را در خانه خود داشته باشند تا یک یک خط تلفن، بنابراین نصب دوربین های نظارت IP دلپذیر می شود . مرحله ی 1 وضعیت زندانیان بازداشت خانگی را ارزیابی می کند. هنگامی که مرحله 2 ایجاد شد، یک متخصص شبکه اختصاصی مجاز IP دوربین نصب و پیکربندی میکند دوربین های IP را برای مقامات ایالتی یا فدرال جهت نمایش در دوردست تنظیم میکنند ، دسترسی و ثبت به یک سرور مبتنی بر فضای امن ابری مبتنی دسترسی و ضبط اطلاعات نیز در دسترس میباشد .

 

 

متخلفان بزرگسال و نوجوان که برای جرایم بازداشت شده اند، می توانند مدت زمانی را که بر اساس پیوند خود اعمال می شوند، مانند خروج از شهرستان یا خانه و یا به طوری که دادگاه بازداشت خانه را انتخاب می کند . خوب چه راهی بهتر برای نظارت بر یک فرد محدود به خانه خود و فرد متهم را در مورد آزادی یا پیگیری نظارت کنید . تصور کنید که آرامش خاطر داشته باشید که قربانیان  سرپرستی وثیقه های خود را دارند اگر دوربین های IP را که اجباری در محل مورد تایید متخلفان نصب شده است اجرا کنند یا یک متهم آزاری جنسی  که آیا مجرم او حقیقت را می گوید. مشاهده و ثبت زمان واقعی جواب گو است که محل را امن تر، هوشمندانه تر و قوی تر میکند .

 

عفو مشروط و وثیقه

عفو مشروط و وثیقه بسته به قوانین یا قرارداد دادستان های ایالتی یا فدرال، زندانیان را به حالت تعلیق یا نظارت بر حبس مرتبط می کند ، اما چگونه افسر موظف به نظارت بر تمام این موارد نقض کننده در همان زمان است؟ TechPro Security IP Technology با استفاده از دوربین های IP برای نظارت بر وثیقه و عفو ها جواب گو است. هنگامی که مجرمین در حال بررسی هستند بدون هیچ زحمتی، شما می توانید نقض کنندگان تحت نظر دادگاه را در هر زمان با استفاده از نرم افزار TechPro امنیت PSS را مشاهده کنید. آیا مجرمین نوشیدنی می نوشند یا مهمانی میگیرند ، و این که واقعا در محل ساکنان تحت نظارت زندانی زندگی می کنند .

 

مجرمین جنسی

مجرمین جنسی ثبت شده که به این عنوان در دادگاه طبقه بندی شده اند، مرتکب جرم های تکرار شده اند ، اکنون می توانند با استفاده از تکنولوژی IP Security دوربین 24 ساعت شبانه روز 7 روز هفته، با استفاده از تکنولوژی IP Security دوربین، دسترسی به اینترنت در خانه مجرم جنسی ثبت شده را بررسی کنند. دوربین های امنیتی یک بازدارنده بزرگ هستند، اگر فکر می کنید که کسی همیشه شما را تماشا می کند، شما بیش از حد احتمال دارد مرتکب جرم نشوید. افسران امدادرسانی و ایمنی می توانند از طریق دوربین های IP در زمان واقعی در یک مکان محلی درخواست بازپخش را انجام دهند،

دوربین های خودرو پلیس

 

دوربین های آنالوگ مدارک تصویری ضبط شده پلیس ها را برای سال ها ضبط کرده اند و مقامات دوربین های جدید مگاپیکسلی جدید میخواهند که واقعا می توانند از لحاظ زمان واقعی بارگذاری شده در ابر به دلیل شواهد دستکاری نشده ، در ضبط ویدئو و صوتی استفاده شوند . وکلا و دادستان از فیلم های ضبط شده پلیس استفاده کرده اند و در پرونده های بزرگ وارد شده اند. فیلم های ضبط شده کمک می کند تا از بین بردن هر گونه اتهام غلط علیه افسران پلیس و افراد بازداشت شده استفاده شود . دوربین های پلیس رویدادهایی مانند آزمون های DUI، تعقیب پلیس، سرعت، تصادفات و دستگیری ها را ثبت می کنند. اتومبیل های پلیس در حال حاضر دارای دوربین هایی هستند که قادر به اسکن کردن پلاک ها برای مجوز های منقضی شده و معلق هستند. دوربین های موبایل سالها ضبط خیابان ها و نقاط مکانی را برای نقشه گوگل ضبط کرده اند، خیابان های شهر ما را برای نرم افزار GPS راه اندازی کرده اند. دوربین های دیجیتال حتی برای کسانی که چراغ قرمز را رد میکنند و قوانین ترافیک را نیز نقض نظارت می کنند .

من می توانم آینده دسترسی و کنترل از راه دور را مشاهده کنم . تصور کنید یک کسب و کار مانند یک رستوران یا بار است که دارای سیستم کامل دوربین امنیتی است که برای دسترسی از راه دور با استفاده از یک آدرس IP خارجی پیکربندی شده است و نگهداری وجود دارد و مدیر یک هشدار جهت تماس 911 را می بیند و داده های ارسال شده با آدرس IP خارجی سیستم دوربین مدار سته های تجاری و افسر در مسیر می تواند دوربین محل مورد نظر را در لپ تاپ خودروهای پلیس مشاهده کند .  مزیت دید در زمان یک وضعیت خطرناک بسیار با ارزش است! اگر جنایتکاران قبل از رسیدن مقامات به آنجا فرار کنند ، هنوز می توانند فیلم های ضبط شده را ببینند و مظنونین را ردیابی کنند و مسیر حرکتی و خروج از رانندگی را به پلیس برساند تا مظنونان را ردیابی کند. من نمی توانم صبر کنم تا ببینم آینده برای دوربین امنیتی امنیتی چیست.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *