نصب و راه اندازی CCTV – خوب و بد

نصب و راه اندازی CCTV – خوب و بد

نصب خوب / بد نصب

چه چیزی برای نصب دوربین مدار بسته مناسب است و چه چیزی بد است؟

نصب دوربین مدار بسته خوب با ارتباط بین مشتری، فروشنده و نصب کننده شروع می شود.

ضروری است که مشتری را در مورد آنچه برای انجام مورد نیاز و آنچه مشتری می خواهد انجام شود را آموزش دهد. چه فن آوری مناسب ترین است و کدام با بودجه ای که او در ذهن داشته بهتر است و کار خواهد کرد. اگر بخواهد یک سیستم لوکس داشته باشد، اما نمی خواهد پول لازم را صرف کند، فروشنده باید این را کاملا مشخص کند. همیشه کسی وجود دارد که به او این قیمت را می دهد و کار این فروشنده است که با آموزش به مشتری او را در خطرات سرمایه گذاری در یک سیستم که کیفیت مورد نظر او را ارائه نمیدهد آگاهی دهد . آسان نیست، اما کاملا ضروری است. عدم انجام تمام این کارها باعث می شود که تقریبا در هر مورد نصب بدی داشته باشد.

هنگامی که سیستم طراحی شده است، زمان تولید محصولات است. خرید محصولات با کیفیت بسیار مهم است، زیرا این پایه را برای نصب موثر تنظیم می کند. اگر یک دوربین چند منظوره مورد نیاز است، آن را خریداری کنید. اطمینان حاصل کنید که مشخصات در ضبط مناسب است، که هارد دیسک کافی در آن گنجانده شده است، و هارد دیسک ویدیو بهینه سازی شده است. استفاده از کابل با کیفیت خوب نیز بسیار مهم است. کیفیت تصویر به سیم خوب بستگی دارد. خرید از یک تامین کننده قابل اعتماد، زندگی را بسیار ساده تر می کند. اطمینان حاصل کنید که وقتی شما یک سوال فنی دارید، می توانید آنها را راهنمایی کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها یک رکورد خوب RMA داشته باشند و مایل به تعمیر و یا جایگزینی محصولات معیوب می باشند.

بعد، ارتباط بین فروشنده و نصب بسیار مهم است. همه مکان های دستگاه باید به وضوح شناسایی شوند، سیم های اجرا شده باید گذاشته شوند، محل اتصال سر به نقطه تعیین شده و دسترسی به برق تأیید شود. هر نصب بیش از 4 دوربین باید با یک نقشه ارائه داده شود ، نشان دادن همه نقاط. عدم انجام هرکدام از اینها باعث سردرگمی و اشتباه خواهد شد. پشتیبانی نتیجه  بخش خواهد بود. تماس ها گران هستند و به اعتبار شما آسیب می رسانند.  بسیاری از نصب کنندگان در یک کار بدون دستورالعمل کامل فرستاده می شود. بدیهی است، این مسئولیت فروشنده است و یک ضرورت است.

نصب کننده قبل از برداشتن یک ابزار باید شغل را برنامه ریزی کند. مکان های دستگاه ها و سیم اجرا می شود، در پایان ، همه، به طوری که نصب به راحتی و بدون تاخیر ناشی از سردرگمی شود. تمام تجهیزات و ابزارها را به یک نقطه مرکزی، ببرید و نردبان ها و سایر تجهیزات را بیاورید. این سازماندهی باعث بهبود فرایند نصب شود.

اکنون نصب واقعی می تواند شروع شود. به طور کلی، اجرای کابل اولین مرحله است، سپس دستگاه ها را بچرخانید، سپس اتصالات سر را ببندید. اطمینان حاصل کنید که تمامی سیم ها صحیح و درست هستند. این چیزی است که مشتری هر روز آن را می بیند و بد بودن سیم باعث می شود که او  تصور کند که کل کار شما بد است. اطمینان حاصل کنید که دوربین ها مستقیما و درست هستند، جعبه ها هم سطح هستند و سیم مستقیم و منظم درون آن قرار دارند. نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته خوب نیاز به هر چیزی از نوع خوب و یا قابلیت پاک کردن بلافاصله را دارد . یک نصب بد یک تاثیر بد دارد . حتی چیزهای کوچک هم مهم هستند، مثل BNC ها باید درست انجام شود. BNC های بد موجب افزایش خدمات و هزینه های غیر ضروری می شود.

هنگامی که نصب کامل شده است، یک نصب خوب بر روی تمام کار تاثیر خواهد شد، مطمئن شوید که همه چیز درست است. هنگامی که او راضی است، مهمترین مرحله شروع می شود – آموزش مشتری. این یک بخش حیاتی از کار است و نقطه ای است که نصب کننده بد یک کار سریع و کثیف را انجام می دهد و می رود. نصب کننده خوب زمانی را برای اطمینان از این که مشتری واقعا درک تمام عملیات لازم برای استفاده و پشتیبانی و کاربری از سیستم را بطور کامل آموزش می دهد .

مشاوره در مورد مشکل اساسی تصویر برداری و سایر مسائل و چگونگی رفع آن با شرکت تماس بگیرید، با آن صحبت کنید. باز هم، ارتباطات پایه کاملا حیاتی است و متأسفانه خیلی نادر است. آخرین نکته برای نصب کننده این است که مشتری در مرحله تکمیل و پذیرش ثبت نام کند. زمان خوبی برای درخواست ارجاع و پرداخت آن است !

ما شاهد مثال های بسیار زیادی از نصب های وحشتناک و کارهای ناپایدار بوده ایم و به مشتریان ما به مشتری ناراضی تبدیل شده اند که هرگز مجدد بر نمی گردند اما هرکسی می داند کاری که شما انجام داده اید را چه کسی می داند. این واقعا غم انگیز است که شما در نظر بگیرید که چقدر زمان اضافی برای انجام کار شسته و رفته لازم است. یک سرمایه گذاری بسیار کوچک در زمان می تواند و در رضایت مشتری بسیار متفاوت باشد.

بسیاری از نصب های بد را می توان به نصب کنندگان با  ضعف آموزشی نسبت داد که فقط بهتر از آن نمی دانند . این آموزش و نظارت برای نصب کنندگان امکان انجام کار مناسب را می گیرد. اطمینان حاصل کنید که نصب کننده های شما قبل از اینکه آنها را به محل نصب ارسال کنید بخوبی آموزش داده اید که چشم انداز نصب شما را بخوبی انجام خواهد داد. اطمینان حاصل کنید که او می داند که فقط از نصب کنندگان آموزش دیده و با تجربه ای استفاده می کنید که تغییر زیادی می کنند.

نمونه های بسیار زیادی از نصب واقعا خوب وجود دارد. این ها شغل هایی هستند که به مشتریان رضایت و حس خوبی میدهند و منجر به ارجاعات و کسب و کارهای آینده می شود. و شرکتی که مدتهاست در آن قرار دارد. همیشه جالب بود که دو یا سه سال پیش به صفحات زرد پیوستند و دیدیم که چند شرکت دیگر در کسب و کار نیستند. آنها شرکت های ضعیف بودند که مطمئن نبودند که وظایف به درستی انجام شده باشند، و واقعا سعی نکردند نیاز های مشتریان خود را برآورده کنند، که ارزان ترین قطعات را خریداری کردند و اینکه زمانی را برای آموزش مناسب نیرو های خود نکردند. همچنین اینها شرکتهایی بودند که به شهرت کل صنعت آسیب زدند.

نصب یک دوربین CCTV خوب هزینه ای نیست، اما نتایج بسیار خوبی را به ارمغان می آورد. استفاده از محصول مناسب، نصب هوشمند توسط کارکنان واجد شرایط، برقراری ارتباط بین همه طرف ها و زمان مناسب برای نظارت بر کار، نتایجی را که همه می خواهند، به دست می آورند. و باعث می شود که شما هنوز هم در کسب و کار باشید حتی زمانی که مشتری شما سیستم دیگری را می خواهد و یا برادرش، و غیره

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *