نظارت تصویر پمپ بنزین

نظارت تصویر پمپ بنزین

اکثر ایستگاه های پمپ بنزین هرگز جای سرگرم کننده ای برای رفتن نیست. شما مخارج پول زیادی را برای پر کردن مخزن خود می گیرید و ممکن است دچار عصابانیت شوید زیرا فرد مقابل شما نمیتواند به پمپ اول برسد و به شما اجازه دهد تا شما نیز بنزین بزنید . منظورم این است که این کار تا انتها ادامه خواهد داشت، یک میلیون دلیل که چرا مردم می خواهند از پرداخت پول بنزین جلوگیری کنند وجود دارد. سرقت و دزدی احتمالا یکی از موارد این لیست است، شاید شماره دو، زیرا قیمت بنزین دیوانه کننده است! نظارت بر ایستگاه های پمپاژ برای ایمنی مشتریان و کارکنان بسیار مهم است.

پرش به راست که به شما اجازه میدهد تمیز بمانید . شما هرگز نمی توانید به طور موثر از سرقت های پمپ بنزین و یا هر سرقت در مورد آن جلوگیری کنید. با این حال، شما قطعا می توانید جنایتکاران را در عمل بگیرد و به مقامات در اجرای عدالت کمک کند. چه کسی می داند؟ شاید حتی بعضی از آنها دوربین ها را ببینند و مانع شوند. اکثر دزدان حتی وقتی به دوربین نگاه می کنند توجهی نمی کنند. به طور کلی یک سرقت از یک پمپ بنزین فرایندی به خوبی درک نخواهد شد، در بیشتر مواردی مانند اشتباهات به وجود آمده و به آسانی با دوربین گرفته می شود .

در حالی که دوربینها یک ایده عالی برای صاحبان بنزین هستند، ممکن است تنها چیزی که برای ایمنی کارمندانشان ضروری نیست، باشد. یک قدم به جلو جهت پیشرفت بردارید و به برخی از کنترل دسترسی نگاه کنید، زیرا قفلهای درب تنها می توانند این کار را انجام دهند. آیا تا به حال بعد از نیمه شب به پمپ بنزین ها رفته اید؟ 9 بار از 10 درها قفل می شوند و شما مجبورید از یک پنجره استفاده کنید و کارمند چیزی را که شما نیاز دارید از داخل برای شما بیاورد.

این کار برای ایمنی آنها انجام می شود، اما فکر می کنید که چقدر این کار آسان است تا دریب را بشکنید و داخل شوید. چرا که این کار اضافی برای اطمینان از ایمنی کارکنان شما انجام می شود و برخی از قفل های مغناطیسی (قفل مغناطیسی) بر روی آن درب ها با دکمه “فشار برای خروج” در داخل و یک کارت خوان خارجی در خارج قرار می گیرند. به این ترتیب هیچ کس از طریق آن درب وارد نمی شود مگر اینکه آنها اجازه دسترسی داشته باشند یا اینکه آنها سیم یرق را ببرند . این تمام چیزهایی که در مورد سرقت های پمپ بنزین  وجود دارد و نه اینکه یک فرایند به خوبی شناخته شده باشد

. هیچ فردی از یک پمپ بنزین سرقت نمی کند تا برای بریدن سیم برق اقدام  کند ، به احتمال زیاد تا به امروز در مورد آن فکر نکرده است. حالا شما می توانید بگویید، خوب اگر کارت خوان را نابود کنید چه می شود ؟ خواننده کارت چیزی است که این درب ها را بسته نگه می دارد، قفل های مغناطیسی در داخل این کار را انجام می دهند. در حال حاضر ما قفل مغناطیسی ما در اینجا  می تواند در هر نقطه از 600 تا 1500 پوند فشار (بسته به اینکه قفل mag lock شما خریداری می شود) را تحمل کند .

بازگشت به دوربین TP-LP700W ایده آل برای یک پمپ بنزین است و در جایی به سمت پارکینگ ها حرکت می کند. TP-LP700 نسخه یک دوربین مدار بسته پلاک خوان است. هنگامی که مردم دوربین مدار بسته را می بینند، اولین چیزی که به ذهنشان می آید، چراغ های قرمز است. این دوربین کمی متفاوت است. این دوربین عکس فوری ندارد، آن را در DVR مانند هر دوربین آنالوگ دیگر ثبت می کند. این دوربین به دلیل دید روشن و عکس های با کیفیت بالا در خواندن پلاک ماشین ها شناخته شده است.

پس از آن، هر دوربین برای بررسی پمپ بنزین شما کافی است، بسته به اینکه چگونه می خواهید ضبط های خود را انجام دهید. برای ضبط با کیفیت بالا شما می توانید با یک سیستم IP، گران تر اما با ارزش در کیفیت فیلم استفاده کنید . همچنین، برای در نظر گرفتن بودجه، شما می توانید کیفیت مگاپیکسل با یک سیستم HDCVI دریافت کنید. HDCVI یک محصول نسبتا جدید است که به ویدئو کیفیت مگاپیکسلی را بر روی کابل کواکسیال انتثال می دهد. این سیستم ایده آل برای یک صاحب پمپ بنزین است که در تلاش برای جلوگیری از سرقت است.

در پایان روز بدون توجه به اینکه سیستم شما تصمیم به همراهی با آن است ، یک سیستم امنیتی در ایستگاه شما بی فایده است. حتی اگر شما فقط نشانه هایی مبنی بر اینکه CCTV در این مکان استفاده می شود وجود داشته باشد یا چند دوربین ساختگی را نصب کرده اید، که هرگز بهترین ایده نیست، مجرم جرم و جنایت هنوز متعهد شده است تا اقدام به جرم کند . اکنون، از آنجا که موضوع دوربین های ساختگی خارج است، اجازه دهید توضیح دهم که چرا این بهترین ایده نیست. بله، شانس خوبی وجود دارد اگر آنها را ببینند باز هم خواهند شد.

 

همه اینها گفته می شود، یک ثانیه دیگر را هدر ندهید، به فروشگاه اینترنتی دوربین مدار بسته بروید و یا با ما تماس بگیرید . ما با یک تیم فروش متخصص در انتظار تماس شما برای کمک به شما در مورد سوالات / نگرانی هایی که ممکن است در مورد خرید یک سیستم وجود داشته باشد داریم  . همچنین پس از خرید سیستم، فراموش نکنید که اگر مشکلی یا سوء تفاهم های ساده ای با سیستم دارید، می توانید با تیم پشتیبانی فنی خود تماس بگیرید. آخرین چیزی که می خواهید این است که یک کارمند را از راه های آزار و اذیت دور نگه دارید تا فروشگاه شما را مورد سرقت قرار ندهد و هرگونه اقدام پیشگیرانه ای در آن داشته باشید. هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید با قفل مغناطیسی ساده، کارت خوان، و فشار برای خروج از دکمه تنظیم استفاده کنید تا ایمنی کارکنانتان پس از ساعتهای کاری معمولی تضمین شود. حالا یک جفت از دوربین های امنیتی به معادله اضافه کنید و در DVR یا NVR ادغام کنید و حالا همه آنها را تنظیم کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *