از کجا سیستم دوربین مدار بسته با کیفیت پیدا کنیم

از کجا سیستم دوربین مدار بسته با کیفیت پیدا کنیم

جایی که شما سیستم دوربین مدار بسته خود را میخرید مهم است

هزاران نفر از فروشندگان سیستم های نظارت تصویری وجود دارد. در سراسر جهان از چین در فروشگاه های جعبه بزرگ در گوشه کنار ها. چگونه سیستم CCTV خود را انتخاب می کنید؟ شما نیاز به تصمیم هوشمندانه دارید؟ شما در حال سرمایه گذاری قابل توجهی هستید و میخواهید تصمیم هوشمندانه بگیرید. شما باید تصمیم بگیرید که واقعا مهم است – قیمت؟ کیفیت؟ میزان پشتیبانی کردن؟ و سپس، چطور می توان تعیین کرد که چه عرضه کننده می تواند یا حتی به آنچه که می خواهید، به شما بدهد. این مقاله نحوه یافتن سیستم های امنیتی با کیفیت بالا را توضیح می دهد.

بدون شک، اگر شما با کمترین قیمت از چین واردات کنید . متاسفانه، همه چیزی که به دست خواهد آمد قیمت پایین خواهد بود. همانطور که صدها نفر از شرکت های چینی وجود دارد، پیدا کردن یکی که با شما بتواند کار کند یک کار دیوانه کننده است. مشکل زبان بزرگ خواهد بود، دستورالعمل های چاپی واقعا یک چالش است و کیفیت کلی محصولات ضعیف خواهد بود. شما هیچ پشتیبانی فنی دریافت نخواهید کرد. اگر بخواهید یک قسمت بد را بازگردانید، ممکن نخواهد بود. آنها یک جعبه قطعات، دوره ای را به شما ارائه می دهند.

یک انتخاب دیگر فروشگاه های بزرگ جعبه خواهد بود. قیمت ها به عنوان واردات مستقیم نخواهد بود، اما درجه ای از پشتیبانی را خواهید گرفت. اما پشتیبانی فنی دشوار خواهد بود. شما هیچ کمک معنی داری خرید خود را دریافت نخواهید کرد. انتخاب شما این است که آنچه را در قفسه نگه دارید و سپس امیدوار باشید که برای شما کار خواهد کرد. گرفتن اطلاعات در مورد عملکرد سیستم؟ جواب منفی. پس از فروش کمک؟ مشکل وجود ندارد

در مورد فروشندگان آنلاین چطور ؟ مطمئنا بسیاری از آنها وجود دارد. اما چه کسانی خوب هستند و چه کسی قصد دارند فقط پول شما را بگیرند و فرار کنند؟ چگونه می توان تعیین کرد که کدام ادعا درست و دروغ است؟ آجر و ملات در برابر یک کامپیوتر روی یک میز در اتاق خواب؟ زمان در کسب و کار؟ ضمانتنامه؟ پشتیبانی فنی؟ تمام سوالات معتبر

در مورد فروشگاه های جاسوسی چطور ؟ بسیاری از آنها در اطراف ما هستند ؟ اما آیا آنها دانش واقعی در مورد نصب دوربین مدار بسته را دارند؟ به نظر می رسد که آنها به اعمال فیزیکی آگاه هستند و نه به تکنولوژی . آنها همچنین می خواهند دوربین های بی سیمشان را به فروش برسانند که کمی بهتر از اسباب بازی ها است. مراقب باش!

توزیع کنندگان امنیتی بزرگ وجود دارند که سیستم های ویدئویی را تقبل می کنند. اکثر افراد برای کسب و کار شما بسیار مشتاق نخواهند بود، و بسیاری شنا را از خود دور می کنند مگر اینکه شما یک شرکت با مجوز نصب باشید . یک سیاست تجاری معتبر، زیرا آنها نمی خواهند با فروشندگان خود رقابت کنند که این خیلی خوب نیست .

من بهترین خدمات را باور دارم. یک شرکت با ساختار  واقعی با 28 نفر از کارکنان و  انبار 200 متری و چندین نماینده در ایران همراه 10 تجربه در زمینه کسب و کار، و به عنوان یک شرکت نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته معتبر میباشد .

اگر مطمئن نیستید که چه چیزی برای سیستم خود نیاز دارید، فروشندگان بسیار ماهر ما شما را به بهترین راه حل برای پاسخگویی به نیازهایتان راهنمایی خواهند کرد. حتی فروشندگان ما تجربه واقعی در زمینه سیستم دوربین امنیتی دارند. اگر هنگام نصب سیستم خود یک چالش داشته باشید، تکنسین پشتیبانی ما به شما کمک خواهد کرد تا همه چیز خوب طی شود. اگر مشکلی دارید شش ماه یا شش سال بعد، این پشتیبانی فنی هنوز هم برای شما رایگان است. درست است که من گفتم رایگان! این سطح حمایت در این صنعت نامعلوم است. اگر شما یک خرابی در سیستم را داشته باشید (که بسیار نادر است) توسط تیم فنی ما به سرعت جایگزین یا تعمیر خواهد شد .

یک سیستم پیچیده بزرگ نیاز دارید؟ ما می توانیم از طرح ها و مشخصات هر سیستم استفاده کنیم. ما اخیرا چندین سیستم دوربین 200 نفره را برای تولید کنندگان ماری جوانا در ایالت واشنگتن انجام داده ایم که به شرایط بسیار دقیق دولت مربوط می شود. ما می توانیم نیازهای شما را برآورده کنیم،با رضایت کامل شما.

وبسایت ما،یک نقطه شروع عالی است. همه محصولات ما در فروشگاه دوربین مدار بسته ما نشان داده شده است، با مشخصات فنی، تصویر ها از سیستم های در حال اجرا، و قیمت ها.
ما حتی بررسی مشتریان واقعی را نیز داریم! در صورت سر در گمی در مورد فن آوری های مختلف با ما تماس بگیرید، ما برای شما روشن خواهیم کرد . و ما شما را در محصولاتی که فقط کار نمی کنند راهنمایی می کنیم . متأسفانه بسیاری از کمپانی های دیگر وجود دارند که از سوی فروشندگان ناشی با یک وب سایت بسیار زیبا سازماندهی میشوند و کیفیت و پشتیبانی آنها بسیار ضعیف است.

 

 

بنابراین، نگاهی دقیق به اطراف منطقه ای که می خواهید محافظت کنید بندازید ، یک ایده ای را که می خواهید برای رسیدن به آن پیدا کنید، بیرون بیاورید و تماس بگیرید. کاملا مطمئن نیستید؟ به هر حال، با ما تماس بگیرید، ما خوشحالیم که کمک می کنیم. ما به شما کمکی می کنیم که توسط هیچ شرکت دیگری به شما داده نخواهد شد.

فقط خلاصه آنچه ما ارائه می دهیم

 • هشت سال در تجارت
 • نیرو های با تجربه
 • فروشگاه  بسیار جامع
 • محصولات با کیفیت عالی
 • پشتیبانی پیشرو
 • پشتیبانی پس از فروش
 • مشاوره نصب و پشتیبانی
 • پشتیبانی فنی پس از فروش تا مدت زمانی که شما محصولات ما را دارید .
 • گارانتی در تمام محصولات
 • سفارشات در همان روز حمل می شود
 • طراحی سیستم از نقشه یا طرح شما .
 • برداشت از مشخصات مورد نیاز
 • نسخه ی نمایشی کامل که برای شما تنظیم شده است

چیزهایی که ما به شما نمی دهیم

 • نگرش. در اینجا اتفاق نمی افتد
 • محصول بد هر محصول قبل از استفاده و نصب کاملا آزمایش شده است. در صورت خراب شدن ، یک ضمانت واقعی برای نجات شما می آید.
 • نیروی فنی کار آزموده و دوره دیده

پس اگر شما نیاز به یک سیستم نظارت ویدئو یا سوالاتی درباره دوربین مدار بسته و سیستم های نظارتی  دارید و ما قادر به پشتیبانی آن هستیم با ما تماس بگیرید .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *