کجا باید دوربین های امنیتی خود را در کسب و کارم قرار دهم؟

کجا باید دوربین های امنیتی خود را در کسب و کارم قرار دهم؟

کجا باید دوربین های امنیتی خود را در کسب و کار من قرار دهم؟ ممکن است در اول سوال نسبتا ساده به نظر برسد. دقیقا چه چیزی می خواهید ببینید ؟ با این حال، هنوز در حال طراحی برخی از عناصر در طراحی برنامه نصب دوربین مدار بسته خود است که ممکن است در نظر نگیرید. من برخی از چیزهایی را که ممکن است بخواهید در یک قسمت با بخش بندی بخش هایی که می توانید با الویت “بر اساس درخواست” مشاهده کنید، ذکر کرده ام.

ساختمان خارجی پارکینگ های عمومی : واضح است که یکی از محبوب ترین مکان های برای دوربین ها، پارکینگ ها  میباشد که برای امن کردن نیز می تواند سخت باشد. آنها اغلب مناطق بزرگی هستند که اهداف نامعلوم برای ورود، خروج و یا سفر نیستند. علاوه بر این، شما اغلب با تعدادی از ناشناخته ها و متغیرها کار می کنید. این عامل ناشناخته عظیم به این معنی است که شما باید برای چیزی که در هر کجا در این منطقه بزرگ اتفاق می افتد آماده شوید. استفاده از زوم شیب و زاویه دید ، چند دوربین واریفوکال و دوربین های مگاپیکسلی رایج است و ترکیب آنها حتی یک روش موثر برای پوشش دادن نقاط بیشتر برای شماست.

حیاط خارجی ساختمان ها :مناطق حیاط اغلب جایی است که شرکت برخی از دارایی های گران قیمت خود را حفظ می کند. ماشین آلات، موجودی و سایر موارد عمده و بزرگ در این محوطه نگهداری می شود. این می تواند یک وضعیت پیچیده برای امنیت باشد. به طور مطلوب، دوربین هایی که بر روی مناطق خاص متمرکز شده اند، دوربین های مگاپیکسل یا دوربین های ردیابی خودکار گزینه های عالی هستند و البته ترکیبی از این ها حتی بهتر است.

محیط داخلی بیرون ساختمان : پوشش ورودی های بیرونی یک ساختمان می تواند زیرکانه باشد و در صورت امکان نباید با دوربین هایی که برای مجهز شدن به منازل یا حیاط ها استفاده می شود ترکیب شود. زاویه تصویر بزرگتر مورد استفاده برای ضبط یک منطقه بزرگ منجر به نمایش کوچکتر اشیاء در آن تصویر ظاهر شود (و به این ترتیب جزئیات کمتری مشاهده می شود ). بنابراین، به خاطر جزئیات، شما باید از دوربین های جداگانه برای این اهداف استفاده کنید. بدست آوردن بزرگترین و واضح ترین عکس ها از افراد ورود و خروج از یک ساختمان یا منطقه، در بسیاری از شرایط بسیار حیاتی است.

مدیریت و امنیت منطقه ساختمان بیرونی :عدم دسترسی و مناطق حساس را نمی توان به راحتی و قیمت مناسب با دوربین مناسب ضبط کرد. بسیاری از ضبط کننده ها می توانند تنظیم شوند که در صورت حرکت در یک ناحیه خاصی از میدان دید دوربین، یک متن، ایمیل یا اطلاع رسانی به شما ارسال کنند . علاوه بر این، دوربین های Pan Tilt Zoom را می توان برای تغییر جهت و بزرگنمایی و بزرگ شدن میدان دید در صورت فعال شدن حرکت در یک منطقه مشخص آموزش داد.

ثبت پلاک خودرو خارج ساختمان : ضبط اطلاعات خودرو را می توان به راحتی انجام داد. کلید اهمیت کیفیت این کار بیشتر مربوط به نزدیکی دوربین نسبت به خودرو است. گرفتن اطلاعات وسیله نقلیه می تواند برای مقامات بسیار مفید باشد در صورتی که اتفاقی بر روی اموال شما اتفاق می افتد.

امنیت داخلی ساختمان :با توجه به مکان های داخلی دوربین، ملاحظات زیادی وجود دارد. بدیهی است که شما می خواهید کلیه نقاط مورد علاقه خود را داشته باشید، اما بیشتر از آن چیزی است که باید در نظر بگیرید. شما می خواهید نقاط ورودی اصلی خود را پوشش دهید. در مورد خانه شما، انجام این کار با یک دوربین مخفی ممکن است اطلاعات بحرانی را برای شناسایی پتانسیل های احتمالی که از وجود دوربین دور نیست مطلع سازند. در کسب و کار شما، یک دوربین وریفوکال فوق العاده با کیفیت بالا به شما یک رکورد از همه کسانی که وارد می شوند میدهد . شما همچنین می خواهید مناطق مهم خود را با دوربین خود پوشش دهید. ثبت نوع اسکناس ها و شمارش مناطق، اسلحه و صندوق های پول نقد، جعبه های جواهرات و اتاق های تئاتر می تواند موقعیت های مناسب برای قرار دادن یک دوربین مخفی یا بلند بالا باشد.

کنترل فهرست موجودی داخلی ساختمان : به وضوح یکی از مهمترین اهداف دوربین ها حفاظت از ارزش های موجود در یک ساختمان است. قرار دادن دوربین در مناطق ترافیکی بالا، ایجاد یک رجیستری برای ورود و خروج افراد از منطقه با فهرست موجودی میباشد . دوربین های اضافی قرار داده شده در مناطقی از اقلام بسیار ارزشمند و مهم است و همیشه به عنوان یک راه اضافی برای موارد پیشنهاد آن حساب می شود. یکی دیگر از فلسفه آن این است که یک دوربین در خروجی برای نظارت بر افراد در هنگام خروج از ساختمان میباشد .

جلوگیری از وقت کشی کارکنان :نگه داشتن زمان بر شما می تواند بسیار مهم تر از آنچه که متوجه باشید باشد . که آن را تبدیل به مهم شدن بیشتر و بیشتر میکند تا راهی رایج برای پیدا کردن وقت کشی در محل کار باشد و این امر میتواند در محل کار بین دوستان و همکاران سرایت کند و داشتن دوربین مدار بسته میتواند از رایج شده آن جلوگیری کند .

سرپرستی داخلی ساختمان :این روزها دوربین نیز از محبوبیت بیشتری برخوردار شده است. این دوربین ها به صاحب کسب و کار کمک می کند تا با بازدید روی کارکنان خود و فعالیت هایی که انجام می دهند، اجرا  شود. آنها می توانند مورد استفاده قرار گیرند و از سیاست های ایمنی برخوردار شوند، رعایت و آموزش کارکنان در محل کار، مشاهده مشتریان / ارباب رجوع برای تحقیق در مورد رفتارها و اجرای قوانین، مقررات و استانداردهای کسب و کار شما مورد استفاده قرار گیرد. در نهایت، دوربین های داخلی شما به شما امنیت خاطر میدهند و محل مورد نظر شما را متمایز می کند که به شما امکان می دهد به سادگی نگاه کنید و ببینید دقیقا چه زمانی در حال حرکت به راه خود در کار هستید.

کنترل دارایی های داخلی ساختمان داخلی : در هر کسب و کار، سرمایه گذاری های گرانبهایی وجود دارد که نیاز به امنیت دارند. همه چیز از ماشین آلات گران قیمت یا رایانه ها، به گاوصندوق ها و سند ها، موجودی خام و بسیاری از افراد در کسب و کار (مشتریان و کارکنان به طور یکسان) دارای قابلیت بالقوه به سرقت رفتن یا آسیب دیدن است. نگه داشتن چشم در دارایی های ارزشمند، استفاده واضح از دوربین ها است.

ثبت اشخاص ورودی داخلی ساختمان :حتی اگر این آخرین ورودی وبلاگ من در جایگاه دوربین باشد، ممکن است در واقع مهمترین باشد. رجیستر ورود و خروج و جزئیات افراد و افرادی که می آیند و می روند می توانند در مورد بسیاری از وقایع حیاتی باشند. قرار دادن دوربین در هر ورودی که تنها به معنای واقعی کلمه فضای مورد نیاز برای ورود یا خروج از ساختمان است امنیت را به سمت منطقه مطلوب هدایت می کند، سران مردم از طریق آن به شما یک تصویر واضح و دقیق از چهره شما می دهند. هنگامی که یک محیط با دوربین جفت می شود ، اکنون می توانید آن شخص را بر اساس الف) لباس و نگاه خود ببینید و ب) به سادگی از دوربین به دوربین و ردیابی حرکات او بپردازید. اگر آن شخص در تصاویر ضبط شده دزدی، خرابکاری، و یا در هر گونه اقدام دیگری مورد توجه قرار گیرد گرفتار می شود؛ شما هم اکنون می توانید به سادگی از طریق فیلم برگردید  تا زمانی که به نقطه ای که در آن ساختمان وارد شده اید بروید. در آن لحظه، شما این تصویر بزرگ و زیبا از چهره آنها را دارید. اگر دیگر نقاط ورودی محدود (مانند دیگر دربها) وجود داشته باشد که اجازه دسترسی به زمینه های مورد علاقه یا اهمیت یا ارزش را می دهد، می توانید از سایر دوربین های ضبط چهره به عنوان راهی برای اطمینان از اینکه آن فرد همان است، استفاده کنید و اطلاعات بیشتری در مورد آنها بدست آورید .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *