اهمیت سیستم دوربین مدار بسته در محل کار

اهمیت سیستم دوربین مدار بسته در محل کار

در دنیای تکنولوژیکی که با کارگران و کارفرمایان زندگی می کنیم، می توانیم با یک سیستم دوربین امنیتی محل کار را مفید تر کنیم. داشتن یک سیستم دوربین امنیتی، شیوه ای غیر عقلانی است تا اطمینان حاصل شود که کسب و کار شما در یک دنیای پر از خطای انسانی و ناسازگاری رشد می کند.

مزایای چندگانه مدیریت کارآمد زمان ، جلوگیری از دست رفتن، بهبود کارایی کارکنان و راه عالی برای کشف و بهبود اشتباهات کارکنان است. مقاله زیر توضیح می دهد که مزایا به مراتب بیشتر از معایب داشتن یک سیستم مانیتورینگ دوربین امنیتی مدرن در هر محیط کاری که مایل به رشد در یک دنیای در حال تغییر است، میباشد .

برای شروع، پیشگیری از سرقت و از دست دادن محصول هنگامی که سیستم دوربین امنیتی فعال است بسیار کارآمدتر در محل کار اجرا از این وقایع جلوگیری می کند. اساسی ترین توضیح این پدیده این است که وقتی یک انسان می داند که او تماشا می شود، آنها تمایل دارند کار درست را انجام دهند و مانند کارمند خوب و نمونه عمل کنند. هنگامی که کارمند متوجه می شود که اقدامات او توسط “چشمی در آسمان” مشاهده می شود، او می داند که اگر عمل اشتباهی صورت بگیرد ، اقدامات آنها واکنش سریعی در پی خواهد داشت. اگر یک محصول به سرقت برود یا گم شده باشد، همیشه راهی برای ردیابی و برگشت وجود خواهد داشت و اگر کسی اشتباه کرده یا از موجودی به سرقت کرده باشد، در نتیجه باعث می شود که این شرکت زمان و پول ارزشمند خود را از دست ندهد. در این دنیای کاری رقابتی که ما در آن زندگی می کنیم، هیچ جایگاهی برای کارکنانی وجود ندارد که فکر می کنند که آن را خوب درک می کنند تا مقداری از بالا به پایین کشیده بشوند . همچنین بسیاری از مشتریان تلاش می کنند که از یک کسب و کار یا شرکت استفاده کنند و تصمیم بگیرند که چیزهای ارزشمندی را از آنها بگیرند، اما تا زمانی که فرد بالا دست آنها را تماشا می کنند این جرایم می تواند منجر به توقف آن شود. سیستم های نظارت همچنین می توانند در حین سرقت با ارائه شواهدی از اینکه چه کسی تیرانداز بوده و چگونه مالک با اجرای قانون خود را محافظت می کند، کمک می کند. اعتقاد من این است که سرقت اشتباه است و اگر بتوان از آن جلوگیری کرد، باید اقدامات لازم را انجام دهیم تا اطمینان حاصل شود که این اتفاق نمی افتد و بارها و بارها ثابت شده است که شما نمی توانید چشم های موجود در آسمان گول بزنید .

مطالعات نشان داده اند که نظارت در هر محیط کار می تواند به طور قابل توجهی بهبود اخلاق کاری و مدیریت زمان کارکنان شما را افزایش دهد. شما برای یافتن هرگونه کسب و کار پر رونق که کارکنان خود را در تمام طول روز وقت خود را در تلفن و فیس بوک خود در سراسر فیس بوک بازی می کنند، کار سختی انجام می شود و هر کاری را انجام می دهد. بنابراین البته قوانینی وجود دارد که در محیط کار اجرا می شود. اما چگونه کارفرمایان اطمینان می دهند که این قوانین نگهداری می شود تا مکان کار بتواند مولد باشد و برای هدف مشترک حرکت کند. خوب جواب این است که یک سیستم دوربین امنیتی نصب شده است. رئیس همیشه نمیتواند کارکنانش را ببیند تا مطمئن شوند که کار می کنند و مشغول وقت تلف کردن نیستند . اما با سیستم دوربین امنیتی، کارمند همیشه حس می کند که رئیس می تواند تماشا کند، بنابراین طبیعی است که بخواهند سخت کار کنند و رئیس افتخار به آنها افتخار کند . مزایا در هنگام بهره وری و کارآیی محل کار بعد از نصب دوربین مدار بسته بسیار زیاد می شود .

متاسفانه بعضی از انسان ها فاسد شده اند و بسیار اشتباه می کنند. خطای انسانی دلیل اصلی هر گونه اشتباهی است که در هر محیط کاری ایجاد می شود. به عنوان مثال، زمانی که یک محصول در یک انبار اشتباه برچسب گذاری می شود و مشتری چیزی اشتباه دریافت می کند ، شما به سادگی می توانید از طریق فیلم ضبط شده  اشتباه را بیابید. اگر مشکلی بیش از یک بار با یک کارمند اتفاق افتد، ممکن است وقت آن رسیده است که کمک های قابل اطمینان بیشتری پیدا کنید و اجازه دهید اشتباه جبران شود. اگر شرکت هیچ سیستم امنیتی نظارتی نداشته باشد، هیچ راهی برای دانستن اینکه چه کسی اشتباه می کند، وجود ندارد و بنابراین هیچ راهی برای حل این مشکل به راحتی قابل حل نیست. با تصب دوربین مدار بسته در محل کار همیشه احساس تماشای آنها وجود دارد که همیشه یک کارمند می خواهد کار خود را درست انجام دهد. یک سیستم دوربین امنیتی اطمینان حاصل خواهد کرد که کارکنان شما به سختی کار می کنند و کار را درست انجام می دهند. دوربین همچنین یک روش معقول برای دانستن اینکه آیا مشتری در مورد محصولی که از آنها در حال گرفتن است دروغ می گوید یا نه . به عنوان مثال، می گویند مشتری یک قطعه گران قیمت را دریافت می کند و سپس شرکت را به شکایت می کشد که هیچ محصولی دریافت نکرده است. خوب اگر دوربین های روبروی محوطه محموله را داشته باشید، اثبات آن را حتی اگر با کیفیت سیاه و سفید بوده باشد کافی است و پرونده بسته خواهد شد.

بسیار مهم است که کارمندان و مشتریانتان همیشه در معرض امنیت قرار گیرند. خشونت در محل کار به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است. یک سیستم دوربین امنیتی می تواند به کارکنان احساس امنیت دهد و همیشه از خشونت در محیط کاری جلوگیری کند. کارکنان و مشتریان شما به راحتی خرید و کار خواهند کرد، به خصوص اگر یک نگهبان امنیتی همیشه در حال تماشای دوربین ها و نظارت بر دوربین ها باشد. به امید خداوند حادثه هرگز اتفاق نمی افتد، اما اگر نیازی به مرور باشد شما قادر خواهید بود نوار را بکشید و اطمینان حاصل کنید که هر کس مسئول است پاسخگو باشد. همچنین ممکن است که شما نیاز به حادثه ثبت شده به دلایل قانونی یا برای دادگاه داشته باشید. حداقل این است که شاکی نمی تواند شما را مسئول حادثه کند . در این صورت شما شواهد سخت و اثبات درستی از آنچه اتفاق افتاده است خواهید داشت .

در نهایت بحث وجود دارد که هزینه نصب یک سیستم دوربین امنیتی در محل کار بسیار گران است. من می دانم که اگر من یک کسب و کار بسیار سودآور را اداره می کردم پس می خواهم از منافع خود محافظت کنم و از نظر قانونی خودم را حفظ کنم، قبل از نگرانی در مورد صرف چند دلار اضافی. من اعتقاد دارم که بهتر است تا ایمن باشیم تا متاسف. در نتیجه، من فکر می کنم این است که بیش از یک ایده خوب در نظر قرار دادن نصب دوربین امنیتی در هر محل کاری است که مایل به ادامه سود و رشد است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *