دزدگیر در مقابل دوربین مدار بسته

دزدگیر در مقابل دوربین مدار بسته

 

اغلب مشتریان از من می پرسند که نصب دوربین مدار بسته یا یک سیستم دزدگیر بهتر است ؟ پاسخ به این سؤال می تواند به دلیل اختلافات پیچیده باشد. آیا شما به دنبال یک سیستم نظارت هستید؟ آیا شما به دنبال یک سیستم هستید که واقعا می تواند جنایتکار را بگیرد؟ آیا می خواهید پلیس کورکورانه پاسخ دهد و نه به موقع؟ آیا می خواهید ویدیویی از جنایتکار داشته باشید تا بتوانید آنها را محاکمه کنید؟ در هر صورت شما اموال خود را حفاظت خواهید کرد. من قصد دارم بر پیشینه و منفی هر دو باشد.

 

سیستم دزدگیر

با سیستم زنگ خطر شما می توانید راه های مختلفی داشته باشید. اگر خانه ای دارید که سیم کشی های تمام ارتباطات را داشته باشد، تنها کاری را که باید انجام دهید این است که شرکتی پیدا کنید که این سیستم را برای شما اجرا خواهد کرد. اگر این یک نصب جدید است، اکثر شرکت ها به سیستم های جدید بیسیم رفته اند که خوب است زیرا تکنسین مجبور نیست که با سیم های در حال اجرا یا مدارهای مناسب کار کند.

یک نکته مهم این نوع سیستم این است که قیمت اولیه شما برای یک آشکارساز حرکت و چند سنسور درب و هنگامی که شما تمام سنسورها و آشکارسازهای که نیاز دارید برای پوشش مناسب محط قیمت به شدت افزایش می یابد، اضافه کنید. سپس شما هزینه نظارت ماهانه را اضافه می کنید و می تواند بسیار پرهزینه باشد. در حال حاضر خانه ای که از قبل سیم کشی دارد با سنسورها در همه درها و همچنین پنجره ها یا حداقل سنسورهای سر و صدا شکستن در و پنجره ها راهی برای افزایش قیمت است.

این به این دلیل است که شما می دانید هر نقطه ورودی پوشیده شده است و شما در مورد باتری و یا یک آشکارساز حرکت متمرکز نیستید که سعی کنید هنگام ورود به خانه خود، آن را انتخاب کنید.

برخی از افراد به سیستم زنگ خطر خود نیاز دارند که به سیستم تلفن ثابت برای اتصال به سیستم برای ارتباطات نیاز دارند. با توجه به سیستم های GSM در هر دو راه حل سخت افزاری سیمی و بی سیم موجود است ، این مسئله بزرگ نیست. این خوب است، زیرا در این روزها مردم از تلفن خانگی خسته شده اند، و همچنین یک لایه حفاظتی دیگر را فراهم می کند که مانع از آن می شود که کسی فقط با بریدن خط تلفن مانع را بردارد . همچنین سیستم هایی وجود دارند که از دستگاه ارتباطی سبک IP استفاده می کنند. دستگاه های سبک GSM و IP صاحب خانه ها و صاحبان کسب و کار جایگزین برای ارتباطات استاندارد تلفن های تلفن همراه هستند، و امنیت بیشتری را در هنگام نیاز به آنها ارائه می دهند. این که آیا شما برای یک سیستم بیسیم از هزینه های بزرگ استفاده می کنید و یا یک سیستم سخت افزاری سیمی در محل خود دارید، حس امنیت بیشتری خواهید داشت زیرا می دانید که مالکیت شما توسط کسی نظارت دارد. یکی از مواردی که باید با هر سیستم هشدار آشنا باشد، الزامات محلی برای مجوزهای زنگ هشدار است. من این را از تجربه خود یاد گرفته ام ، اگر شهرداری شما دارای کد هایی است که نیاز به داشتن یک مجوز ثبت شده در آنها را داشته باشند، مطمئن شوید که هر شرکتی که پرونده ها را با کاغذ بازی می گذارد، فایل های مناسب را داشته باشد. من یک خرابکاری در اموال داشتم و شرکت دزدگیر تمام مدارک را به درستی ضبط نکرد و پلیس به محل پاسخ نمی داد. من احساس می کنم این راهی است که برخی از شهرستانها و شهرداری ها را به درآمد بیشتری می رسانند، اما با این وجود اطمینان حاصل کنید که نیازهای محلی خود را بررسی کرده و پول خود را در سرویس نظارت بر زنگ هدر ندهید.

 

 

 

سیستم دوربین مدار بسته

با سیستم دوربین شما همچنین چندین راه را می توانید داشته باشید. شما می توانید انتخاب کنید که با دوربین های آنالوگ و یک DVR (ضبط کننده دیجیتال) استفاده کنید یا می توانید به دوربین های IP HD (پروتکل اینترنت) و NVR (Recorder Network Video Recording) برسید. این سیستم ها در هر دو پیکربندی سیمی و بی سیم می باشد. من فقط یک سیستم سیمی به دلیل سختی آن پیشنهاد می دهم. اگر می خواهید توضیح بیشتری از این که من این احساس میکنم را می دانم را بدانید ، می توانید مقاله من در مورد دوربین های بی سیم و بی سیم را بخوانید.

اگر شما انتخاب می کنید با سیستم دوربین مدار بسته آنالوگ باقی بمانید، چندین نوع دوربین و ضبط کننده برای انتخاب در بازار وجود دارد. من شخصا با DVR های Ultimate Mini سری TechPro Security Products روانه می شوم، زیرا آنها با یک جرقه کوچک صدایی بزرگ میسازند. آنها به شما در زمان ضبط D1 در تمام کانال ها، ورودی های صوتی و امکان یکپارچگی هشدار داده می شود. اگر با یک سیستم انتقال دهنده ی آنالوگ پیش بروید ، خودتان یک مزیت دارید و به دوربین های 700tvl برسید تا عکس هایی را که از ضبط کننده یا دی وی آر خود بیرون می کشید ، به حداکثر برسانید. مراقب باشید، همه دوربین های 700tvl یکی نیستند، با دوربین های Techpro شما به طور واقعی دوربین های 700tvl که دارای تراشه های بالای سونی در داخل هستند. من چندین بار متوجه شده ام که شرکت هایی وجود دارند که مشخصات مشابه دوربین های Techpro دارند، اما زمانی که من آنها را سفارش دادم و دمونتاژ کردم، آنها خیلی باهم تفاوت داشتند .

در حال حاضر اگر به دنبال کیفیت مطلق در رزولوشن در سیستم دوربین خود باشید، به دنبال Techpro NVR می روید. من واقعا NVR های مینی را برای اکثر برنامه های کاربردی دوست دارم، زیرا آنها مشخصات ضبط مانند ان وی آر های بزرگ را دارند و رد پای مؤثرتری در اختیار شما می گذارند در حالی که هنوز هم امکان یکپارچگی زنگ هشدار را فراهم می کند. ترجیح تنظیم شخصی من با دوربین های IP من این است که دوربین های 2MP (مگاپیکسلی) در خارج از ساختمان من با دوربین های 1.3MP در داخل استفاده شود. این ممکن است برای برخی دیگر عجیب و غریب باشد، اما من در برنامه در فضای باز یافتم که قادر به استفاده از وضوح اضافی برای بزرگنمایی دیجیتال در تصویر ضبط شده است. شما به طور کلی دارای محدوده بزرگتری برای پوشش در قلمروی فضای باز هستید که از قلمرو داخلی خود دارید.

با یک سیستم دوربین ایده آل شما می خواهید دوربین هایی را داشته باشید که در جلوی و عقب ملک قرار دارند. شما همچنین می خواهید حداقل یک دوربین تصویر برداری از هر طرف اموال، بسته به مدت زمان تصویر آن باشد. در حال حاضر به یاد داشته باشید که تمام ساختارها به طور یکسان ایجاد نمی شوند، بنابراین اگر مناطقی وجود داشته باشند که بر روی ساختمان قرار می گیرند، به دوربین های بیشتری نیاز خواهید داشت تا پوشش مورد نیاز خود را دریافت کنید. برای انواع دوربین هایی که پیشنهاد می کنم می خواهم مقاله من را بخوانید:
دوربین های امنیتی پنهان در مقابل دوربین های امنیتی قابل مشاهده.

 

پیوستن به نیروها

اکنون هر حرفه ای به خوبی آموزش دیده به شما می گوید که یک دفاع لایه ای بهترین دفاع است. در حالی که یک لایه تنها می تواند این کار را انجام دهد، لایه های بیشتری ایمنی خود را تضمین می کند. من می گم این به این دلیل است که من در مورد سیستم های دوربین با یکپارچگی هشدار صحبت کرده ام، این کمک می کند که یک دفاع لایه ای ایجاد کنم. در حال حاضر راه های متعددی وجود دارد که شما می توانید در مورد یکپارچه سازی یک سیستم هشدار با یک سیستم دوربین عمل کنید. من می خواهم در مورد اصول صحبت می کنم، اما به یاد داشته باشید که می توانید به همان اندازه که می خواهید، پیچیده شوید.

یکی از دلایل اصلی این که من یک سیستم هشدار سیمی را دوست دارم این واقعیت است که ادغام به یک سیستم دوربین را بسیار ساده تر می کند. به عنوان مثال، با هر تماس از یک سیستم زنگ خطر، سیگنال سیم از تماس با پنل هشدار وجود دارد. با استفاده از این می توانید به این کابل وصل شوید و آن را به یکی از ورودی های هشدار دهنده سیستم دوربین بکشید، به شما این امکان را می دهد که سیستم دوربین را با اطلاعاتی که داده می شود، پاسخ دهید. آنچه در خانه من انجام دادم، هر تماس برای بخش های خاص خانه من را به دوربین هایی که این مناطق را تماشا می کنند، مرتبط می کند.

هنگامی که یکی از این ارتباطات به وجود می آید، DVR من این سیگنال را می گیرد، عکس هایی را از دوربین هایی که تعیین کرده ام، به من ایمیل می فرستد، و برنامه TechproSS Plus در تلفن من را بلافاصله به من هشدار می دهد. این بسیار خوب و کارآمد است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *