انتخاب بهترین سامانه دوربین مدار بسته امنیتی

انتخاب بهترین سامانه دوربین مدار بسته امنیتی

سیستم نظارت امنیتی دوربین به طور جدی بستگی به موقیعت دارد. هر خانه، کسب و کار و اموال متفاوت است و نیازهای امنیتی مختلفی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

تعیین اینکه چه چیزی نیاز به اموال به شما کمک می کند انتخاب بهترین سیستم دوربین امنیتی را شروع کنید . مصرف کنندگان می توانند از ویژگی ها و توابع بی شماری که می توانند یک راه حل امنیتی واقعا پیشگیرانه را ایجاد کنند و انتخاب کنید.

حتی کمترین دوربین های امنیتی مدرن از تکنولوژی قدرتمند از جمله کیفیت تصویر با وضوح بالا و دید در شب استفاده می کنند. فروشندگان به طور معمول دوربین های معمول را با اغلب سیستم های نظارت امنیتی در یک پکیج به فروش می رسانند .

بسیاری از فروشگاه های آنلاین دوربین مدار بسته اجازه می دهند مشتریان خود را در صورت نیاز به جایگزینی با دوربین های امنیتی عمومی با مدل های تخصصی بسپارند. مقاله زیر، سؤالاتی را که باید بپرسید تا مشخص کنید چه مدل دوربین امنیتی مورد نیاز شما است، مشخص می کند .

پاسخ دادن به این سوالات ما را در درک بهتر از نیازهای کسب و کار و یا امنیت خانه شما کمک میکند . اگر میخواهید بیشتر بدانید یا با یک متخصص دوربین امنیتی تماس بگیرید، اکنون میتوانید از پارس تکنیک دیدن کنید.

 

سیستم نظارت تصویری سیمی یا بی سیم؟

اگرچه دوربین های امنیتی بی سیم مصرف کنندگان را با مزایای منحصر به فردی را ارائه می دهند، اما آنها همچنین دارای تعدادی محدودیت هستند. دوربین های امنیتی بی سیم نیاز به یک منبع برق، مانند یک پریز نزدیک.

فن آوری بی سیم با استفاده از این تکنولوژی اجازه می دهد تا دوربین های امنیتی برای ارسال سیگنال های ویدئویی خود به یک مانیتور یا DVR استفاده کنند . اگر چه برخی از این دوربین های امنیتی قادر به اجرای باتری هستند، اما آنها نیاز به جایگزینی آن را دارند.

ماهیت تکنولوژی دوربین مدار بسته بی سیم باعث تداخل یک نویز با چالش جدی می شود. تداخل سیگنال می تواند به شدت کیفیت ویدئو و اثربخشی کلی آنها را کاهش دهد.

علیرغم محدودیت ها، یک سیستم نظارت امنیتی دوربین بی سیم همچنان در تنظیمات خاص مناسب است. یک سیستم سیمی می تواند هر دو ویدیو و قدرت را از طریق یک سیم به نام سیم کشی siamese عرضه کند. DVR یا مانیتور می تواند تمامی نیازهای برق را مدیریت کند.

 

رنگی یا سیاه و سفید؟

اکثر دوربین های مدرن امنیتی یک وضوح بالا و یک تصویر رنگی را ایجاد می کنند که جزئیات را بسیار ساده تر می کند. با این وجود تعدادی از مزایای استفاده از یک تصویر سیاه و سفید وجود دارد.

دوربین های امنیتی که فقط در محیط های کم نور عمل می کنند باید از تصویر برداری سیاه و سفید استفاده کنند. هنگامی که نور کم تشخیص داده می شود، اکثر دوربین های امنیتی رنگی در واقع سیاه و سفید می شوند.

به طور معمول، دوربین های امنیتی که فقط در سیاه و سفید کار می کنند، کمی ارزان تر از همتایان رنگی خود هستند. این باید در هنگام تعیین آنچه که دوربین های امنیتی به بهترین وجه برای اموال شما مناسب است، توجه شود.

 

آیا قابلیت دید در شب مورد نیاز است؟

دوربین های امنیتی که در طول شب هنگام نور کمتری نیاز به مراقبت از اموال دارند، باید با قابلیت دید در شب مجهز شوند. محدوده دیدنی شبانه گاهی با تعداد چراغ های LED در دوربین امنیتی اندازه گیری می شود.

یک سیستم نظارت امنیتی دوربین عمومی با پانزده تا سی چراغ LED کار می کند. این به طیف دید شبانه حدود پانزده و نیم فوت می رسد، گاهی اوقات خیلی بیشتر است.

در مقابل، یک دوربین امنیتی با قابلیت دید در شب، مانند دوربین های نظارت دید در شب استار لایت Starlight، یک صد و پنجاه فوت خواهد داشت.

 

الزامات کیفیت تصویر متفاوت چیست؟

یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب یک سیستم نظارت امنیتی دوربین، الزامات کیفیت تصویر ضروری است. مکان های مختلفی که مورد نظارت قرار می گیرند، الزامات کیفیت تصویر مختلفی دارند که باید مورد توجه قرار گیرند.

به عنوان مثال، اگر شما نیاز به گرفتن عکس شماره پلاک در یک محل پارکینگ دارید، باید دوربین یک پلاک را ضبط کنید. دوربین های دیگر ممکن است فقط نیاز به شناسایی افرادی که در درب هستند را داشته باشند .

در بیشتر موارد، کیفیت تصویر را می توان بر اساس تعداد خطوط تلویزیون (TVL) در اینچ تعیین کرد. اکثر دوربین های امنیتی در بیشتر مکان ها از 400 تا 420 TVL است.

در مقایسه، یک دوربین امنیتی با وضوح بالاتر، معمولا دارای تلویزیون های 480 تا 520 تلویزیون تلویزیون می باشد. مهم این است که در نظر داشته باشید که اکثر دوربین های امنیتی IP شبکه معمولا وضوح تصویری بسیار بیشتری نسبت به دوربین های مدار بسته آنالوگ تولید می کنند.

یکی دیگر از عوامل مهم برای یادآوری این است که دامنه مورد نیاز نیز بر الزامات کیفیت تصویر تأثیر می گذارد. به عنوان یک قاعده کلی، دوربین امنیتی با وضوح بالاتر مورد نیاز است.

 

دوربین های امنیتی به چه معنی هستند؟

یک سیستم نظارت امنیتی دوربین که خارج از آن استفاده می شود، به نوع خاصی از هوای فشرده نیاز دارد. اکثر دوربین های امنیتی عمومی می توانند در فضای باز تحت شرایط “عادی” آب و هوا استفاده شوند.

اگر دوربین امنیتی در معرض بارش باران یا باد قرار بگیرد، پس بهتر است ارتقاء بدنه داده شود و دوربین های امنیتی و براکت هایی نصب شود. این اطمینان حاصل خواهد کرد که هوای قدرتمند به دوربین امنیتی آسیب نمی رساند.

اگر چه توصیه می شود که دوربین های امنیتی فقط در خارج از دسترسی قرار گیرند، در برخی موارد، استفاده از تقویت کننده های بدنه و براکت های نصب شده برای محافظت در برابر خرابکاری مهم است.

به طور کلی توصیه می شود که اکثر دوربین های امنیتی که خارج از آن عمل می کنند، باید تقویت شوند. در بسیاری از موارد، دوربین های امنیتی دام وندال بهترین گزینه هستند.

 

چیدمان محیط چیست؟

درک طرح کسب و کار شما، خانه یا سایر ملک، عامل مهمی در انتخاب دوربین مدار بسته است. برای مثال یک خانه ممکن است نیاز به نظارت چند زاویه کلیدی داشته باشد.

در مقابل، یک پارکینگ نیاز به دوربین های امنیتی با درجه بالایی از دامنه، که می تواند در آب و هوای سنگین کار می کنند و کیفیت تصویر روشن را تولید می کنند. کسب و کار خرده فروشی ممکن است نیاز به قرار دادن دوربین های امنیتی در مناطق کارمند تنها و یا بالاسر صندوق نقدی داشته باشد .

هر دارایی متفاوت است و نیازهای خاص بسته به نوع خاص خواهد بود. پیاده روی از طریق اموال می تواند به شما کمک کند تا بهتر بتوانید مدل های دوربین امنیتی مورد نیاز خود را خریداری کنید.

 

همچنین اگر محیط زیست به آرامی تغییر کند، مانند در محل ساخت و ساز، مهم است.

کمک به تعیین امنیت دوربین امنیتی

صاحبان ملک می توانند تشخیص خود را از میزان امنیت تعیین کنند  آنچه اموال شما را در مورد آن محافظت کند ممکن است محافظ کنند یا نهیک حرفه ای با دانش گسترده ای از دوربین های امنیتی موجود می تواند به شما در انتخاب سیستم دوربین امنیتی مناسب برای یک ملک کمک کند.. همیشه برای مشاوره با شخص با تجربه و متخصص مانند یک متخصص دوربین امنیتی بسیار مفید است.

یک حرفه ای با دانش گسترده ای از دوربین های امنیتی موجود می تواند به شما در انتخاب سیستم دوربین امنیتی مناسب برای یک ملک کمک کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *