چگونه بهترین سیستم های دوربین مدار بسته را انتخاب کنید

چگونه بهترین سیستم های دوربین مدار بسته را انتخاب کنید

با استفاده از فن آوری های در حال تغییر در صنایع امنیتی و نظارت، دشوار است که در مورد آنچه که جدیدترین سیستم های دوربین های نظارتی است جهت انتخاب سرعت ببخشید. همچنین می توانید بدانید چگونه هنگام انتخاب محصولات جدید، سیستم دوربین های امنیتی را انتخاب کنید.

برای حفظ نظارت دقیق بر آنچه که برای شما مهم است و حفظ امنیت بالا در کسب و کار شما، مهم است که قابلیت ها و ویژگی های مناسب را در دستگاه های خود انتخاب کنید. خوشبختانه، چندین سیستم مدرن دوربین های نظارت تصویری برای فروش وجود دارد که می تواند مزایای امنیتی قدرتمندی را به شما ارائه دهد.

انتخاب بین گزینه های مختلف مهمترین عامل تصمیم گیری در مورد آنچه که می خواهید به طور موثر در منطقه ای که می خواهید در آن نظارت داشته باشید، موثر خواهد بود. با این حال، تنها راه شناختن گزینه های موثر برای برنامه های نظارت شما، شناختن گزینه های مختلف شماست.

هنگام انتخاب تجهیزات برای حفاظت از اموال خود، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید. اگر شما آماده خرید تجهیزات امنیتی دوربین آنلاین هستید یا مایل به بحث در مورد نیازهای نظارتی خود به یک متخصص امنیت باشید، با پارس تکنیک برای کمک تماس بگیرید.

 

چگونه بهترین سیستم دوربین مدار بسته را انتخاب کنید

فن آوری هایی که در زمینه امنیت و نظارت وجود دارد، در بسیاری از روش های چشمگیر و نوآورانه پیشرفت می کنند. در بازار امروز، گزینه های سیمی و بی سیم برای سیستم های دوربین های نظارتی وجود دارد.

سیستم های دوربین مدار بسته بی سیم به طور کلی برای استفاده در برنامه های مسکونی محبوب هستند زیرا آنها نصب آسان تر هستند و دوربین های امنیتی بی سیم به راحتی می توانند در هر جایی که مورد نیاز هستند حرکت کنند. در کسب و کارها و بعضی از خانه های بزرگتر، سیستم های دوربین امنیتی سیمی ممکن است مناسب تر باشند.

سیستم های دوربین امنیتی سیمی با کابل هایی وصل می شوند که دوربین امنیتی را مستقیما به دستگاه وصل می کند که در واقع محل ضبط و نگهداری فیلم های نظارتی است. سیستم های دوربین امنیتی شبکه IP نیز به طور کلی نوعی اتصال سیمی دارند، اما بسیاری از دوربین های آی پی دیجیتال داده ها را بدون ضبط ویدیو و قادر به انتقال داده ها از طریق اتصال به شبکه هستند.

 

عوامل مهم برای نظر گرفتن در سیستم های امنیتی

اولا، اگر شما می خواهید دوربین های مختلف دارای قابلیت چرخش و زوم کردن داشته باشید و اگر می خواهید آنها را در داخل یا خارج نصب کنید، باید تعداد دوربین های امنیتی مورد نیاز را تعیین کنید. دوربین امنیتی خود را احتمالا مهمترین بخش سیستم نظارت است، زیرا هنگامی که شما به آن نیاز دارید، فیلم ضبط می شود.

شما باید از دوربین های امنیتی خود مطمئن باشید تا بیشترین سرمایه گذاری خود را انجام و انتظار داشته باشید . به همین دلیل معمولا توصیه می شود با شرکت دوربین امنیتی درباره نیازهای نظارتی خود صحبت کنید.

در حال حاضر، دوربین های نظارت دوربین را می توان با استفاده از فن آوری آنالوگ و شبکه IP تهیه کرد . اکثر مردم ترجیح می دهند از سیستم های دوربین دیجیتال به علت مزایای بسیار آن استفاده کنند. شبکه های IP دوربین دارای سیستم های دوربین مدار بسته آنالوگ هستند. به طور خلاصه، دوربین های امنیتی IP شبکه معمولا یک تصویر با کیفیت بالا را تولید می کنند، اما در ابتدا و در مدت زمان طولانی نیز در هزینه ها صرفه جویی می شود.

به غیر از ارزان بودن، دوربین های آنالوگ دوربین مدار بسته قادر به ارسال سیگنال های خود بر روی انتقال داده ها از طریق یک آدرس IP می باشند. سیستم های آی پی دیجیتال باید از یک آدرس IP جداگانه برای هر دوربین استفاده کنند و نیاز به مقدار قابل توجهی از پهنای باند را دارند، اما به احتمال زیاد کمتر از نویز رنج می برند.

برخی از سیستم های دوربین مدار بسته مدرن با استفاده از یک دستگاه متصل به شبکه به شما اجازه می دهد تا ببینید که از طریق دوربین از راه دور چه اتفاقی می افتد  . اگر میخواهید فیدهای دوربین امنیتی خود را از طریق گوشی هوشمند، لپتاپ یا رایانه دسکتاپ خود ببینید،باید مطمئن شوید که یک سیستم دوربین شبکه را انتخاب کرده اید که به شما این دسترسی از راه دور را می دهد.

همچنین فهمیدن مقدار فضای ذخیره سازی که لازم دارید را درک کنید. هر سیستم می تواند مقدار متفاوت فیلم را بسته به فضای دیسک سخت موجود در دستگاه ضبط ویدئو نگه دارد. برای مثال، اگر شما می خواهید پنج روز فعالیت را ذخیره کنید، شما نیاز به فضای بیشتری دارید تا کسی که دوربین هایی داشته باشد که تنها زمانی ثبت می شوند که حرکت تشخیص داده شود.

آخر، چند دوربین امنیتی که میخواهید نصب شود را بررسی کنید. این موضوع در مورد دستگاه ضبط که انتخاب می کنید، تعیین کننده است. هر ضبط کننده ویدئوی تنها قادر به ضبط یک مقدار مشخصی از کانال ها است.

هر دوربین که شما دارید می خواهد بر روی یک کانال متفاوت اجرا میشود. هنگام انتخاب یک ضبط کننده ویدئویی برای سیستم نظارت، مطمئن شوید که شما یک DVR یا NVR دارید که می تواند تصاویر را از هر دوربینی که برای نصب آن انتخاب می کنید ضبط کند.

اگر در مورد هر کدام از این عوامل مطمئن نیستید، لیست کلی از ویژگی های مختلفی را که می خواهید از تجهیزات مانیتورینگ خود انتظار دارید تهیه کنید و با متخصصان شرکت ما صحبت کنید. ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که در حالی که شما از آنچه از بودجه خود انتظار دارید را ببینید .

1 دیدگاه دربارهٔ «چگونه بهترین سیستم های دوربین مدار بسته را انتخاب کنید»

  1. بازتاب: انتخاب بهترین سامانه دوربین مدار بسته امنیتی - دوربین مدار بسته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *