اهمیت دوربین های پلیس

اهمیت دوربین های پلیس

آیا پرسنل اجرای قانون باید از دوربین های پلیس استفاده کنند؟

پاسخ این است که به عنوان یک نقطه قوت، “بله!” به ویژه از سقوط اخیر در فرگوسن، MO. در فرگوسن یک افسر پلیس سفید پوست یک نوجوان سیاه پوست را کشته است و از آنجا که شواهد واقعی وجود ندارد، هیچ راهی برای گفتن اینکه پلیس بیش از حد در استفاده از زور بیش از حد مجاز است یا اگر مجرم به آن رسید، وجود ندارد. اگر افسر به نوعی از دوربین بدن استفاده کرده بود، شواهد مشخص شده بود. از امروز، اداره پلیس فرگوسن برای استفاده از دوربین های پلیس برای ثبت رویدادها استفاده می کند .

در مناطق دیگر کشور، دوربین های پلیس تصویب شده اند و برخی از آنها در آمار اولیه برای کاهش جرم موفق بوده اند. در یک مطالعه ذکر شده از سوی ایالات متحده آمریکا امروز، به نظر می رسد که اداره پلیس ریالتو در کالیفرنیا دوربین های پلیس را در سال 2012 به تصویب رساند و تاکنون 88٪ کاهش شکایت شهروندان و کاهش 60 درصدی موارد استفاده از زور را داشته است. نویسنده مقاله نمی دانست که آیا این به علت دوربین بود و یا این که افسران در حال حاضر خودشان را تماشا می کردند و به همین دلیل رفتار افسران پلیس بهتر انجام می شد.

 

دوربین پلیس چیست؟

دوربین پلیس دستگاهی است که می تواند توسط افسر پلیس برای ضبط فیلم های ضبط شده در هنگام انجام وظایف خود، به آن پاسخ داده شود، به دنبال تماس برای ، پیگیری کسی، در مورد حوادث و بسیاری موارد دیگر، استفاده می شود. در گذشته، این دوربین ها بر روی داشبورد ماشین پلیس نصب شده و توسط نمایش تلویزیونی “Cops” معروف شده اند، جایی که این اقدامات را به عنوان افسران رانندگی نشان می دهد. یکی از دلایلی که به این مسئله مربوط می شود این است که هر چه زودتر پلیس از ماشین بیرون بیاید و مجرمان را دنبال کند، فیلم های نظارت بیشتری وجود ندارد، مگر اینکه یک هلی کوپتر با یک دوربین تحت تعقیب وجود داشته باشد. حتی پس از آن، هیچ نمای نزدیک و صدایی وجود ندارد و اگر تعقیب به جنگل برسد، هیچ ضبطی وجود ندارد.

از آنجایی که برای این تعقیب و بازداشت مهمتر است که تصاویر مستند باشد، به ویژه در دادگاه که افسران پلیس در حال حاضر شروع به پوشیدن دوربین های بدنی می کنند.

 

دوربین های پلیس زیادی در بازار وجود دارد و این دوربین بدن AXON تنها نمونه ای از مواردی است که برخی از سازمان های اجرای قانون از آن استفاده می کنند. چیزی که من در مورد این دوربین خوشم میاد دید وسیع آن است. درست مانند دوربین مدار بسته پارس تکنیک، دوربین AXON می تواند زاویه بیشتر از همه دوربین های موجود در بازار را ببیند، همانطور که می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

 

میدان دید برای دوربین پلیس بسیار مهم است زیرا در سمت چپ و راست آن بیشتر نشان داده شده است و توانایی دوربین های پلیس معمولی خارج از آن هستند. هنگام ضبط، به خاطر شواهدی که می خواهید تا آنجا که ممکن است به به شواهد ، زمان ضبط نیاز دارید .

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده در مورد این دوربین بافر ویدئو است. درست همانطور که DVR ها و NVR های ما می توانند قبل از رویداد حرکت ثبت کنند، این دوربین پلیس بدن در 30 ثانیه قبل از افسر فشار دکمه ضبط را نشان می دهد. این به دلیل دوربین همیشه در حال ضبط و حذف هستند حتی زمانی که دکمه ضبط را فشار نمی دهند .

یکی از ویژگی های سوم این دوربین توانایی ضبط در نور کم است که اجازه می دهد بیشتر در شب هنگامی که تمام افسر دارای چراغ قوه است دیده شود. دوربین های پلیس دیگر نمیتوانند در نور کم ثبت شوند، بنابراین همه مواردی که در دادگاه نشان داده می شود یک تصویر تیره با صدا است.

این ها همه ویژگی های عالی هستند، اما با داشتن ضبط های شگفت انگیز، قادر به تبدیل فیلم به مدرک برای وکلا نیستند که قصد استفاده از آنها را در یک محاکمه دارند.

 

شواهد دوربین مداربسته پلیس

در دوربین مدار بسته، فیلم های ضبط شده بر روی هارد دیسک DVR قرار می گیرند و می توان فیلم ها را به راحتی برای مقامات برای استفاده به یک دستگاه ذخیره سازی مانند یک درایو شات انتقال داد. برای دوربین پلیس، این به همان اندازه ساده نیست، اما راه حل ایجاد شده توسط سایت مرکزی آپلود و سازندگان دوربین AXON Taser وجود دارد. هنگامی که افسر ساعت وظیفه اش تمام میشود ، همه چیز که او باید انجام دهد، دوربین را در شارژر قرار دهد و دستگاه به طور خودکار تمام فایل ها را به سایت مرکز شواهد و مدارک پلیس آپلود می کند، در صورتی که سازمان سیستم خود را برای ارسال به آن سرویس فعال کند.

در غیر این صورت، اگر سازمان برای اجرای قانون محل ذخیره خود را برای حفظ فیلم در رایانه های خود که گزینه در دسترس است برای همیشه فعال کند . حفظ شواهد دیجیتالی و حفظ آن می تواند بسیار پر هزینه باشد و به همین دلیل سایت آپلود یک راه حل عالی است. افسران می توانند با جستجوی تاریخ، مکان، متن و سایر روش ها برای پیدا کردن فیلم های دقیق مورد نیاز، جستجوهای ساده انجام دهند. این امر مخصوصا در صورتی مفید است که یک شهروند شکایت خود را از نحوه دستگیرش یا دادگاه برای شواهد احضار کند. در هر صورت، افسران اطمینان می دهند که فیلم های آنها حقیقت هستند.

 

نتیجه

در نتیجه، زندگی روزمره ما بسیار مهم است که ثبت شود. با استفاده از دوربین مدار بسته خانه های ما، کسب و کارها و مدارس ضبط شده، که باید مستندات مربوط برای افسران پلیس انجام شود. دوربین های پلیس می توانند نه تنها ضبط کنندۀ آنچه جنایتکاران و اقداماتی که آنها انجام می دهند را ذخیره کنند ، بلکه آنها نیز به افسران پلیس توجه دارند. افسرانی که از هیچ دلیلی از قدرت خود بیش از حد استفاده می کنند و قادر به از بین بردن آن نخواهند بود، و همچنین اگر یک جنایتکار از کنترل خارج شود ، آن نیز مستند می شود و یک بازداشت مشخص صورت می گیرد.

چیزی که من نمیتوانم در مورد آن پیدا کنم این است که آیا یک افسر پلیس مجازات دارد اگر دوربینش را روشن نکند. به نظر من اعتقاد دارم که اگر افسر “فراموش کند” دکمه ضبط را بزند و سپس چیزی بحث برانگیز اتفاق می افتد مانند آنچه در فرگوسن اتفاق افتاد، و سپس افسر باید مجازات شود.

امیدوارم که دوربین های پلیس میزان جرم و جنایت را از بین ببرد زیرا جنایتکاران می دانند که تحت نظارت هستند و همچنین امیدوارم که خشونت پلیس همانطور که در ریالتو، کالیفرنیا انجام می شود، کاهش یابد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *