انتخاب بین سیستم های دوربین مدار بسته آنالوگ و دوربین های IP شبکه

انتخاب بین سیستم های دوربین مدار بسته آنالوگ و دوربین های امنیتی IP شبکه

مقالات و مطالب بسیاری در دسترس هستند که در مورد مزایای سیستم های نظارت آی پی بر سیستم های دوربین مدار بسته آنالوگ و بالعکس را توضیح میدهند . با این حال نیاز هایی، برای دوربین های امنیتی IP شبکه و همسایگان آنالوگ قدیمی خود، الزامی است.

همچنین یک دوربین مداربسته یکپارچه که ترکیبی از تکنولوژی های آنالوگ و آی پی است، به عنوان یک سیستم ترکیبی شناخته می شود، دارای مزایایی نیز است. اگر بدانید که بهترین گزینه برای نیازهای امنیتی و نظارتی شما چیست، مهم این است که بدانید که چه چیز هایی این تکنولوژی های مختلف نظارت را از هم جدا می کنند.

اگر به انتخاب بهترین سیستم دوربین امنیتی نیاز دارید، ما را در ذهن داشته باشید. پارس تکنیک افتخار دارد که در میان برترین شرکت های ارائه دهنده سرویس نظارت تصویر قرار گیرد که دارای طیف گسترده ای از دوربین های امنیتی، تجهیزات نظارت و سایر تجهیزات امنیتی هستند.

با پارس تکنیک تماس بگیرید تا با یک متخصص امنیت صحبت کنید و جزئیات بیشتری در رابطه با هر یک از نیازهای امنیتی و نظارت خود داشته باشید یا با ما تماس بگیرید به طور مستقیم برای بحث در مورد وضعیت خود با یک عضو آگاه از تیم فروش ما صحبت کنید .

 

سیستم های نظارت تصویری آنالوگ – تلاش و درستی

به سادگی، دوربین های نظارت تصویری آنالوگ دوربین ارزان قیمت تر از دوربین های امنیتی IP هستند. همچنین آنهایی که تمایل به اداره محیط های بزرگ با نگرانی های محیطی مانند نفوذ به محیط دارند، بهتر است آن را با دوربین های IP انجام می دهند.

چیز دیگری که باید در نظر بگیریم این است که دوربین های آنالوگ نسبتا استاندارد شده اند و به طور کلی با سیستم های دوربین امنیتی موجود کار می کنند. علاوه بر این، این بدان معنی است که سیستم های نظارت آنالوگ معمولا می توانند از مارک های چند دوربین امنیتی ساخته شوند.

با این حال، کابل کشی برای دوربین مدار بسته آنالوگ می تواند گران باشد و مشکلات خود را مطابق با الزامات دوربین های امنیتی آنالوگ به طور مستقیم به ضبط ویدیو متصل می کند. کابل کواکسیال گرانتر از کابل اترنت است، که اغلب در یک سیستم نظارت IP با اتصال Power Over Ethernet (PoE) استفاده می شود. بسته به اندازه سیستم دوربین آنالوگ، هزینه آن در واقع می تواند از یک سیستم IP بالاتر باشد.

بسیاری از سیستم های دوربین امنیتی آنالوگ به سرعت از رده خارج می شوند ، چرا که صنایع امنیتی و نظارتی همچنان با سرعت افزایش می یابند. در نهایت، یکی از نقاط قوت سیستم های دوربین مدار بسته آنالوگ، توانایی آنها برای ضبط فیلم های با کیفیت تصویری واضح و تمیز است.

 

دوربین های امنیتی IP – قابلیت های بزرگ

دوربین های نظارت بر شبکه IP به طور معمول گران تر از دوربین های امنیتی مدار بسته هستند، اما کیفیت تصویر باالتری که دوربین IP با چندین مزیت دیگر به همراه دارد، اشتباه نیست.

ویژگی های سرخود از قبیل تشخیص حرکت تصویر، زنگ هشدار جعلی و زنگ فعال، دوربین را برای تجزیه و تحلیل و به طور خودکار به رویدادها پاسخ می دهد و اعلان های هشدار دهنده را به هر کجا برای کاربران می فرستد.

فن آوری هایی مانند شبکه Wi-Fi و PoE (Power over Ethernet) قابلیت انعطاف پذیری را با دوربین های سنتی آنالوگ CCTV فراهم می سازد. PoE اجازه می دهد تا دوربین های IP بدون نیاز به نصب یک سیم برق جداگانه است .

برق برای دوربین توسط کابل اترنت ارائه شده است. دوربین های امنیتی بی سیم برای مناطقی که کابل های در حال اجرا امکان پذیر نیست در دسترس هستند. این امر باعث می شود سیستم های دوربین امنیتی IP شبکه نیز در مقیاس پذیری وسیع تری به نظر برسند زیرا نیاز امنیتی و نظارت برای یک کسب و کار یا ملک نیاز به تغییر پیدا می کند.

 

سیستم های دوربین مداربسته ترکیبی – بهترین از هر دو جهان

یک رمزگذار تصویر (همچنین به عنوان یک سرور ویدیویی شناخته می شود) تمام مزایایی که تکنولوژی دیجیتال ارائه می دهد بدون استفاده از سرمایه گذاری شما در یک سیستم CCTV آنالوگ امکان پذیر می کند. یک رمزگذار تصویر دیجیتال سیگنال های ویدئویی آنالوگ و تصاویر دیجیتال را به طور مستقیم بر روی یک شبکه IP ارسال می کند، اساسا سیستم نظارت تصویری آنالوگ را به سیستم نظارت تصویری شبکه ای تبدیل می کند.

این همچنین کاربران را قادر می سازد تصاویر را از راه دور با استفاده از یک مرورگر وب یا نرم افزار مدیریت ویدیو بر روی هر کامپیوتر محلی یا از راه دور در یک شبکه مشاهده کنند. سیستم های ترکیبی نیز یک ایده عالی برای در نظر گرفتن زمانی که یک سیستم دوربین مدار بسته آنالوگ در حال حاضر وجود دارد به منظور جلوگیری از تعمیرات عمده ای از زیرساخت ها، که می تواند سرمایه گذاری پر هزینه داشته باشد استفاده قرار گیرد .

 

 

حفاظت از سرمایه گذاری دوربین مدار بسته آنالوگ خود

به طور کلی، ترکیبی از مزایای سیستم های دوربین امنیتی آنالوگ و شبکه IP می تواند به آسانی انجام شود. یک سیستم آنالوگ دوربین مداربسته متصل به یک سرور ویدیویی، مزایایی کامل از یک راه حل نظارت تصویری شبکه IP فراهم می کند.

این که آیا شما اولین سیستم دوربین امنیتی خود را خریداری می کنید و یا شما یک خریدار با تجربه تر هستید و مایل به ارتقاء و یا گسترش راه حل نظارت تصویری موجود خود هستید، ابتدا از یک فروشگاه مطمئن دوربین امنیتی مطمئن، مشاوره بگیرید .

ما می توانیم اطلاعاتی را که شما نیاز دارید به شما ارائه دهیم تا به شما در تصمیم گیری درست برای تمام نیازهای سیستم امنیتی دوربین شما کمک کند. انتخاب سیستم نظارت تصویری مناسب و فروشگاه دوربین امنیتی آنلاین می تواند یک چالش باشد.

از تجربه و دانش آزاد از انواع دستگاه های نظارت امنیتی که متخصصان آن را ارائه می دهند، استفاده کنید. ببینید چه گزینه هایی برای شما در نظر گرفته شده است برای یک سیستم نظارت که به تناسب نیازهای شما طراحی شده و هزینه ای که می تواند از بودجه شما پشتیبانی کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *