نحوه استخراج فیلم ضبط شده از DVR روی اینترنت

نحوه استخراج فیلم ضبط شده از DVR روی اینترنت

نام تجاری Techpro Security Products DVR ها دارای لیست طولانی از ویژگی های عملی هستند و هیچ یک از آنها مفید تر از توانایی نمایش فیلم های دوربین مدار بسته خود را از هر نقطه از جهان نیست . این کار هنگامی انجام می شود که DVR و شبکه ای که در آن نصب شده اند ، به درستی با هم کار می کنند . این ویژگی به شما امکان می دهد تا هر دو ویدیو زنده و ضبط شده را از رایانه مشاهده کنید. چند راه مختلف وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید. در این مقاله ما در حال بررسی این تابع از طریق سرویس وب است که از اینترنت اکسپلورر استفاده می کند. این احتمالا ساده ترین راه برای راه اندازی است و نیازی به نصب نرم افزار ندارد. این یک راه عالی برای استخراج فیلم ضبط شده ضبط شده از DVR از طریق اینترنت است.

این ویژگی به شما امکان دسترسی به تقریبا تمام تنظیمات را می دهد که می توانید از طریق DVR به طور مستقیم تنظیم کنید، به طوری که با آن ارتباط برقرار کنید و از طریق یک مانیتور و ماوس به آن متصل شوید. شما همچنین قادر به مشاهده نمایش های زنده از هر دوربین هستید که می خواهید نظارت کنید. علاوه بر داشتن تمام قابلیت های تعامل با DVR به طور مستقیم، اتصال به DVR از طریق سرویس وب به شما اجازه می دهد تا فیلم های ضبط شده را از DVR خود به طور مستقیم به کامپیوتر خود دانلود کنید.

در حال حاضر ما قصد داریم نگاهی به روند گرفتن این ضبط فیلم از DVR خود را به کامپیوتر شما، که نسبتا مستقیم به جلو است بندازیم . هنگامی که از طریق سرویس وب به DVR خود وارد شوید، یک سری دکمه ها در بالای صفحه نمایش می بینید که شامل دکمه ای است که به عنوان «جستجو» مشخص شده است (همانطور که در تصویر 1 نشان داده شده است). با کلیک بر روی این دکمه اولین گام در حال مشاهده فیلم ضبط شده شما می باشد.

 

تصویر 1

هنگامی که صفحه “جستجوی” را کشیده اید، ابتدا باید به قسمت مرکزی بالای صفحه توجه کنید. این بخش به عنوان “پارامتر” برچسب گذاری شده است. شما باید تاریخ و زمان برای “زمان شروع” و “زمان پایان” را انتخاب کنید که شامل فریم زمان فیلم ضبط شده است که مورد نظر شما است. بعد، شما باید دوربینی را که می خواهید از منوی کشویی کنار جایی که آن را “کانال” می گویند، انتخاب کنید. این به طور مستقیم در زیر جایی که شما زمان و تاریخ وارد شده است قرار دارد . شما همچنین باید مطمئن شوید که علامت چک در جایی که آن را “جریان اصلی” می گوید به منظور به دست آوردن بالاترین کیفیت پخش ممکن است علامت گزاری کنید . تصویر 2 یک مثال کلی از نحوه تنظیم این بخش را نشان می دهد.

 

تصویر 2

هنگامی که بخش “پارامتر” به درستی تنظیم شده است، مرحله بعدی کلیک روی دکمه “جستجو” در گوشه سمت راست بالای این صفحه است (همانطور که در تصویر 3 نشان داده شده است). هنگامی که شما این را انجام می دهید، لیستی از رویدادهای ویدیویی وجود خواهد داشت که در قسمت پایین این صفحه نشان داده می شود (همانطور که در تصویر 4 نشان داده شده است). به منظور مشاهده ویدیو از هر یک از این رویدادها، شما فقط باید بر روی آنها دوبار کلیک کنید. این لیست تنها می تواند حداکثر یک صد رویداد را نگه دارد. اگر این لیست را از بین ببرید و آنچه را که دنبال آن هستید پیدا نکنید، باید پارامترهای جستجو را در بالای این صفحه تنظیم کنید تا جستجو در بلوک بعدی انجام شود.

 

تصویر 3

تصویر 4

در حالی که شما در حال مشاهده یکی از فایل های  ضبط شده هستید ، متوجه خواهید شد که کنترل هایی وجود دارد که در امتداد رابط قرار دارند که به شما امکان می دهد که فیلم ها را به نحوی که می خواهید مشاهده کنید (همانطور که در تصویر 5). از سمت چپ، متوجه خواهید شد که یک نوار لغزنده در پایین وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا قسمت های مختلف فایل ویدیویی را پر کنید. همانطور که این فرایند را از سمت چپ به راست در این نوار ادامه می دهید، بعدا دکمه های پخش، مکث و توقف را مشاهده خواهید کرد – عملکرد این دکمه ها بسیار ساده است. دو دکمه آخر به شما در سمت راست این صفحه می رسند دکمه های آهسته و سریع به جلو است. هر دوی این دکمه ها دارای سطوح مختلف هستند – دکمه آهسته اجازه می دهد تا حداکثر 1/8 سرعت نرمال و سریع جلو را برای حداکثر هشت برابر سرعت نور معمولی فراهم می کند.

 

تصویر 5

اگر شما تا کنون نیازمندی یا تمایل دارید که فیلم ضبط شده را از DVR استخراج کنید، خواهید دید که این رابط همچنین راه ساده ای برای انجام این فرایند ارائه می دهد. هنگامی که شما یک فایل ویدیویی خاص یا گروهی از آنها را مشاهده کرده اید، باید با کلیک کردن بر روی دکمه “جستجو” در بالای صفحه اولیه سرویس وب، مجددا به صفحه نمایش پخش بروید. هنگامی که شما در صفحه پخش قرار می گیرید، باید فایل را دوباره قرار دهید و بر روی آن کلیک کنید تا نوار آبی داشته باشد. سپس شما باید بر روی دکمه دانلود در قسمت بالا سمت راست این صفحه کلیک کنید (همانطور که در تصویر 6 نشان داده شده است). هنگامی که شما این کار را انجام می دهید، یک پنجره مرورگر را باز می کند تا فایل ویدیویی ضبط شده را در محل مورد نظر خود بارگیری کنید.

 

تصویر 6

قبل از اینکه شما در واقع فایل ویدئویی را دانلود کنید، یک تنظیم وجود دارد که باید اطمینان حاصل کنید که مسیر را انتخاب کنید. این تنظیم در پنجره دانلود است و به عنوان “ذخیره به عنوان نوع” (همانطور که در تصویر 7 نشان داده شده است) مشخص شده و بر نوع فرمت ویدیویی که بارگیری می شود، تاثیر می گذارد. فرمت DAV گزینه بهتر برای انتخاب این گزینه است، اما بازنگری دارد. چیز خوبی در مورد نوع فایل DAV این است که هر بخش از این فایل ها را نمی شود اصلاح یا جعل کرد . بخش منفی این نوع از فایل های ویدئویی که از این طریق فرمت شده اند این است که آنها بر روی اکثر دستگاه های پخش رسانه ای استاندارد بر روی رایانه پخش نمی شوند .

 

تصویر 7

راه آسانی در این مسئله وجود دارد. شما به سادگی نیاز به استفاده از پخش کننده / تبدیل کننده فایل که بر روی دیسک است که همراه با DVR شما در نظر گرفته شده است وجود دارد و همچنین می توانید این سی دی همراه دی وی آر را از طریق وب سایت ما دانلود کنید. این برنامه به شما اجازه می دهد که فایل DAV را در فرمت اصلی خود پخش کنید و یا آن را به فرمت AVI تبدیل کنید. فرمت AVI فرمتی است که در تقریبا تمام پخش کننده های ویدئوی استاندارد که در رایانه موجود هستند، پخش می شود . اگر به هر دلیلی نیاز به فیلمبرداری از پلیس یا شرکت بیمه داشته باشید، ایده خوبی است که آنها یک دیسک با فایلهای اصلی در قالب DAV داشته باشند و شامل برنامه پخش / تبدیل شوند تا بتوانند انتخاب کنند که چگونه آنها را مشاهده کنند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *