یک راهنمای مشترک برای نصب یک سیستم دوربین مدار بسته

یک راهنمای مشترک برای نصب یک سیستم دوربین مدار بسته

 

بنابراین وقتی شما یک سیستم امنیتی را می خواهید، و در مورد نصب آن خودتان میخواهید برای صرفه جویی در پول اقدام کنید فکر می کنم. عالی! اجازه دهید فقط بگویم که شما فقط بهترین یا بدترین تصمیم زندگی خود را انتخاب کرده اید … شاید. منظورم چیست؟ خوب، اساسا، اطمینان حاصل کنید که می توانید همه چیزهایی را که نیاز دارید مورد بررسی قرار دهید . در هنگام تلاش برای نصب دوربین مدار بسته ، چیزهای زیادی در نظر گرفته شده است، و اگر این عوامل برای شما درست باشد، در این صورت شما مانند Flynn هستید.

اولین چیزی که قبل از هر چیز باید در نظر بگیریم این است که «آیا می خواهید سیستم خود را توانمند سازید؟» آیا شما خودتان آن را نصب کرده یا کسی را برای تکمیل کار خودتان پرداخت می کنید، هنوز باید بدانید چه چیزی می توانید بپردازید اگر انتظارات شما منطقی باشد برای راهنمایی بیشتر در مورد این موارد، از شما خواسته ام وبلاگ های دیگر خود را در سری “عقل سلیم” بخوانم. اینها به شما کمک خواهد کرد که صنعت را درک کنید و مهم است.

هنگامی که شما در مورد آنچه که باید پوشش داده شود و سطح جزئیات مورد نظرتان را بدست آورید (و اینکه آیا شما بودجه را برای انجام این کار دارید کار را به نحوی که دوست دارید انجام بدید) ، می توانید شروع به شکستن کار کنید . اولین چیزی که باید برای کار شروع کنید جایی است که می خواهید دوربین را قرار دهید. آیا دیدگاه های واضح از مناطق مورد نیاز برای دیدن وجود دارد؟ آیا می توانید دوربین را زیبا و نزدیک به منطقه جهت ارائه بهترین جزئیات از اشیاء مهم است؟

 

در اینجا برخی از نکات گلوله ای که همیشه هنگام طراحی طرح بندی دوربین به یاد می آورید وجود دارد

  • عکس های نمای نزدیک همیشه تصاویر بهتر از آنهایی که به اندازه کافی دور و بزرگ هستند را تولید می کنند.
  • اگر نیاز به کیفیت زیاد در فاصله زیاد دارید، هزینه سیستم خود را افزایش می دهید.
  • جزئیات بیشتری که شما نیاز دارید، دوربین پیچیده تری نیاز است.
  • فاصله مادون قرمز بهینه کمتر از 100 فوت است.
  • راه حل های خاص ممکن است یک دوربین  داشته باشد که طراحی شده برای آن باشد .

 

دوم، شما باید برنامه ریزی برای کابل کشی را شروع کنید. ما توصیه می کنیم با استفاده از کابل انبوه با کیفیت بالا استفاده کنید تا از کابل های حاضر آماده و سبک وزن استفاده کنید . همچنین انواع مختلفی از کابل وجود دارد. و انتخاب نوع کابل مصرفی شما از بسیاری جهات یک ترجیح شخصی است. با این حال، شما همچنین ممکن است نیاز به نصب یک نوع خاص از کابل به منظور نصب سیستم خود و یا طراحی خود انتخاب کنید . آخرین عامل این است که شما ممکن است بخواهید یا نیاز به نوع خاصی از کابل استفاده کنید . به عنوان مثال، برخی از انواع ساختمان نیاز به نصب کابل پلنیوم دارند. کابل خاصی است که بسیار در برابر آتش مقاوم است. احتمال دیگر این است که شما کابل را دفن کنید. کابل های ویژه ای وجود دارد که نیازی به لوله کاندوئیت برای دفن مستقیم نیست. اگر فکر میکنید ممکن است برای شما مسئله باشد، ممکن است بخواهید با کد ساختمان محلی، برقکار یا مجوز نصب خود مشورت کنید.

بعد، شما باید ساختمان خود را در نظر بگیرید. شروع به عقب رفتن در اطراف با فضای اتاق زیر شیروانی و زیرزمین آشنا شوید. به هر جایی که میخواهید یک دوربین بگذارید، نگاهی بیندازید و در مورد برنامه ی پایه ای که در آن قرار است کابل را اجرا کنید، فکر کنید. آیا شما نیاز به کانال و یا مواد دیگر برای تکمیل نصب به طوری که شما آن را می خواهید دارید؟ آیا مواد دیگر برای دلایل زیبایی مورد نیاز است؟ شروع به ساخت فهرستی از این چیزها و ایده هایی که دارید کنید .

اکنون زمان آن است که برنامه خود را دوباره ارزیابی کنید. آیا چیزی وجود دارد که شما از دست داده اید یا می توانید بهتر انجام دهید؟ آیا انتخاب تجهیزات مورد نظر شما هنوز مشغول به کار است؟ آیا اندازه لنز درست است؟ این که آیا در واقع سیستم خود را نصب می کنید، این تجهیزات باید برای درخواست شما درست باشد.

هنگامی که شما بر روی تجهیزاتی که قصد نصب آن را دارید تصمیم خواهید گرفت، باید طرح خود را آغاز کنید. یک طرح کاری از نصب خود را در یک طرح طبقه بندی با نمودار سیم کشی ایجاد کنید. سعی کنید آن را با اندازه گیری دیوار کامل کنید، بنابراین می توانید دریابید که طول کابلی که شما نیاز دارید. هنگامی که برنامه در جای خود قرار دارد، “آن را پیاده کنید”. این بدان معنی است که در واقع به صورت فیزیکی از آن عبور می کند تا بدانید که مطمئنا کار خواهد کرد و شما قادر به تکمیل نصب خواهید بود. این باید شامل تفکر در مورد چیزهایی مانند سیم کشی دیوارهای بالا یا پایین، در سراسر لوله ها، از طریق دیوارهای پارتیشن بندی، از طریق سطوح مختلف، و سایر مانع یا موانعی که ممکن است در برنامه هایتان بوجود آید.

اکنون زمان برای بررسی ابزار است. شما باید قطعات مورد نظرتان را خریداری کنید. آیا شما به ابزارهایی نیاز دارید که قبلا نداشتید ؟ اغلب گزینه هایی برای نصب وجود دارد که نیاز به نوع خاصی از ابزار دارند. یکی از مثال هایی که شما ممکن است پیدا کنید این است که شما می خواهید یک اتصال خوب در پایان کابل خود داشته باشید ، و بنابراین تصمیم به نصب کواکسیال RG-59 و اتصالات فشرده سازی حرفه ای داشته باشید . ابزار اتصال فشرده سازی ویژه برای ایجاد اتصال پایانی لازم است. علاوه بر این، شما ممکن است نیاز به ابزارهای دیگر مانند مته با سوراخ کردن دیوار یا سنگ تراشی ، یا ممکن است نیاز به اندازه های مختلف از همان ابزار یا قطعات داشته باشید .

آخرین چیزی که باید در نظر بگیریم قسمت های اضافی است که ممکن است مورد نیاز باشد. اتصالات لوله، پیچ های چوبی، جعبه های الکتریکی، اسپیلر ها، سیم های دنباله دار ، اتصالات سیم، اتصالات ژل، دیوار های پیش ساخته گچ و غیره برای نصب و یا تعمیرات لازم است. شما باید بدانید که امکان اشتباه کردن دارید. فقط پس از اتمام آماده باشید که آنها را اداره کنید.

بنابراین اکنون که محدوده نصب، مقدار برنامه ریزی و کار، ابزارها و سایر مواد مورد نیاز را می فهمید، می توانید از قیمت هایی که در نصب  مقداری ادغام شده و مقدار سود برنامه ریزی شده در این قیمت ها . شما مطمئنا می توانید این کارها را انجام دهید، اما من توصیه می کنم که برنامه ای را که پشت سر گذاشته شده است نگاهی کنید تا در صورتی که خود تان نمیتوانید کاری را انجام دهید آن را به یک فن آوری شبکه، دستیار یا نصب کننده ای که دوست دارید در صورت نیاز به او تماس بگیرید برای کمک به شما در زمانی که در جایی گیر افتاده اید، پیدا کنید. فقط مطلع و برنامه ریزی شده و مشکلات زیادی نداشته باشید.

حالا آماده هستی تحقیقات خود را شروع  کنید و قطعات شکار خود را تهیه کنید و سعی کنید از آن لذت ببرید. در پایان کار بسیار خوشحال کننده است. موفق باشید!

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *