نحوه نصب دوربین مدار بسته در یک محل اقامت

نحوه نصب دوربین مدار بسته در یک محل اقامت

نحوه نصب دوربین مدار بسته در هتل

نحوه نصب دوربین مدار بسته در متل

فهرست

  1. ابزارهای خود را بشناسید
  2. سیستم آنالوگ با کابل آماده
  3. سیستم آنالوگ با سیم siamese
  4. سیستم IP مگاپیکسل
  5. مکان مناسب برای هر دوربین را پیدا کنید
  6. مکان مناسب برای DVR خود را پیدا کنید
  7. کابل کشی
  8. منبع تغذیه
  9. اتصال همه چیز با هم
  10. راه اندازی DVR خود

ایده راه اندازی یک سیستم دوربین امنیتی در خانه شما ممکن است به عنوان یک کار سخت هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنید به نظر می رسد اما بسیار ساده تر از آن چیزی است که ممکن است فکر کنیم. برخی از مراحل ساده و ابزارهایی که باید برای نصب سیستم موفقیت آمیز داشته باشید وجود دارد، اما تا زمانی که شما آنچه را که نیاز دارید، واقعا سخت نیست. یکی از مهم ترین مواردی که به مردم می گویم این است که سیم های در حال اجرا، احتمالا سخت ترین بخش نصب کل است و همه چیز پس از آن پلاگ اند پلی است. بهترین راه برای راه اندازی یک سیستم نظارت در خانه شما، انتخاب مکان برای نصب دوربین مدار بسته است، انتخاب محل برای DVR خود ، انتخاب محل برای منبع تغذیه خود، و اجرای سیم کشی آن ، همه چیز را به هم وصل کنید، و سپس DVR خود را با تنظیمات مناسب بر اساس نیازهایتان راه اندازی کنید .

 

ابزارهای خود را بشناسید

قبل از شروع به کار با سیمها و تنظیم دوربینها، میبایست مطمئن شوید که تمام ابزار لازم برای نصب را دارید. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که مردم مرتکب میشوند ابتدا شروع به سوراخ کردن دیوار ها و نصب دوربین می کنند و سپس متوجه میشوید که شما نیازی به همه چیز ندارید. بسیاری از شرکت ها برای بازپرداخت کامل دوربین ها پس از نصب آنها را قبول نمی کنند چرا که در آنها نشانه هایی از استفاده شدن را نشان می دهند و نمی توانند به عنوان محصول نو به فروش برسند. همچنین عدم داشتن ابزار مناسب می تواند برای نصب بسیار ناچیز به نظر برسد. اگر می خواهید یک نصب تمیز داشته باشید، نیاز دارید ابزارهای مشابهی را که متخصصان استفاده می کنند داشته باشید. دانستن اینکه چه ابزارهایی نیاز دارید بستگی به نوع تجهیزات مورد استفاده شما خواهد داشت.

 

سیستم آنالوگ با کابل PLUG و PLAY

اگر شما تصمیم به استفاده از یک سیستم آنالوگ اولیه را دارید ، اکثر آنها امروز با کابل های حاضر و آماده می آیند. این به این معنی است که سیمهای قدرت و ویدئو قبلا با طول مشخصی بریده شده و فیش ها و اتصالات لازم انجام شده است شما نیازی به ابزار لازم برای برش کابل یا استفاده از اتصال به پایان نیست. با این حال، به منظور اجرای کابل خود و نصب دوربین های امنیتی، هنوز نیاز به مته، پیچ و پیچگوشتی و پیچ و مهره نصب وجود دارد.

 

سیستم آنالوگ با کابل SIAMESE

گاهی اوقات صاحبان خانه تصمیم می گیرند که یک نوع کابل بهتر و قابل اطمینان تری را برای سیستم امنیتی خود و سیم کشی استفاده کنند که قطعا یک سیم با کیفیت بالاتر باشند. کابل سیامی RG-59 و 18-2 به هم متصل شده است، بنابراین شما مجبور نیستید یک سیم جداگانه برای ویدیو و قدرت را اجرا کنید. در این خط شما RG-59 را که سیگنال ویدئویی شما را پخش می کند و 2 سیم که 18 قطعه (معمولا یک قرمز و یک سیاه) برای قدرت شما می باشد را خواهید داشت. در این مورد، بسته به اینکه چه اتفاقی میافتد تصمیم به اتصال به کابل دارید، به چه ابزارهایی نیاز دارید بستگی دارد. اتصالات Twist-On وجود دارد که شما می توانید با استفاده از دست خود به راحتی پیچیده شوید. اگر این انتخاب شماست، فقط باید یک ابزار برای سلب کردن و برش کابل داشته باشید. همچنین اتصالات فشاری Crimp-Onand وجود دارد. این جایی است که شما نیاز به ابزار خاصی به نام BNC-Crimping Tool یا BNC Compression Tool دارید. این ابزار به شما کمک می کند تا این اتصالات را در انتهای کابل قرار دهید و به طور دائمی در آنها قرار می گیرد. مسئلهی اتصال دهندههای Twist-On این است که آنها گاهی اوقات می توانند خاموش شوند، اما فشرده سازی و اتصالات فشرده سازی در حقیقت تنگ هستند و مهر و موم خوبی بین کابل و اتصال دهنده ها ایجاد می شود.

 

MEGAPIXEL IP SYSTEM

اگر شما تصمیم به رفتن روی یک سیستم IP مگاپیکسل گرفته اید، شما احتمالا بیشتر از کابل CAT5 یا چیزی شبیه به آن را اجرا می کنید. در این مورد، شما باید مطمئن شوید که شما یک ابزار سیم لخت کن و یا یک ابزار RJ-45 یا آچار شبکه است که معمولا برای لخت کردن کابل و همچنین اتصال اتصالات RJ-45 به کابل قرار می گیرد. انواع مختلفی از کابل اترنت برای انتخاب شما وجود دارد، اما شما هنوز هم می توانید همان ابزار را بدون توجه به اینکه کدام یک از کابل ها را شما استفاده میکنید تهیه کنید . تفاوت بین هر نوع از کابل ها فراتر از محدوده این مقاله است، اما شما ممکن است آن را آنلاین جستجو کنید، زیرا صدها صفحه وب با اطلاعاتی که اختلافات فنی بین آنها را نشان می دهد وجود دارد. یکی از مهمترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که نرخ سرعت انتقال مختلف بین هر نوع کابل اترنت وجود دارد.

 

پیدا کردن محل مناسب برای هر دوربین

قبل از ساخت یک سوراخ در دیوارها یا سقف های خود، بهترین مکان برای شروع، تعیین موقعیت مکانی شما و شناخت بهترین مکان ها برای هر نصب دوربین مدار بسته است. به خاطر داشته باشید که نوع دوربین شما خریداری شده است نقش مهمی در جایی که باید نصب شود دارد . به عنوان مثال، اگر شما دوربین های PTZ را خریداری می کنید، احتمالا بیشتر آنها را در خارج قرار می دهید. اطمینان حاصل کنید که آنها را در مکان هایی قرار می دهید که در آن شما بیشترین زاویه ای که دوربین های فوق العاده آن قادر به گرفتن هستند استفاده می کنید. اگر شما آنها را در یک گوشه قرار دهید، فقط می توانید حدود 90 درجه را به جای 360 درجه ببینید که این دوربین ها قادر به گرفتن هستند. بهترین مکان برای یکی از این دوربین ها، جایی است که شما قادر خواهید بود بدون اینکه فقط به دیوارها اشاره کنید، همه چیز را نگاه کنید.

 

با دوربین های دام شما می توانید آنها را روی سقف یا دیوار در جهتی  که شما می خواهید نصب کنید . پیشنهاد من این است که مطمئن شوید آن را نسبت به یک منطقه با نور زیاد که به سمت لنز هدایت نشده است . من دوربین هایی را دیدم که آن روی یک درب شیشه ای قرار گرفته بود که نور خورشید فراوانی به کل اتاق وارد میشد و آن را یکی از بزرگترین صحنه ها با نور زیاد می کرد. برخی از کامپوننت های مدرن که در حال حاضر فروخته می شوند، دارای یک صفحه نمایش ON SCREEN (OSD) می باشند که به شما این امکان را می دهد که تنظیمات مربوط به نحوه دوربین را تغییر دهید. با این حال، حتی با برخی از بهترین ویژگی ها، هنوز هم نیاز به قرار دادن دوربین در یک مکان مناسب است تا آن را با یک منبع دیگر از نور کور نشود . دوربین های دام در حال حاضر به گونه ای ساخته شده اند که در آن شما می توانید سیم را در زیر مسکن مخفی کنید که عالی است، زیرا مزاحمان را قادر می سازد تا کابل را به منظور کشتن قدرت به آن دوربین متوقف کنند، بنابراین بی فایده است.

 

پیدا کردن محل مناسب برای DVR

پیدا کردن محل مناسب برای DVR شما بسیار مهم است. این دستگاهی است که شما قصد دارید تمام فیلم های خود را در آن ضبط کنید. شما نمی خواهید کسی به سادگی به خانه شما بیاید و DVR را بردارد و شما را بدون شواهدی از آنچه اتفاق افتاده تنها باقی بگذارد و تمام هدف از داشتن یک سیستم را شکست می دهد. یکی از مهم ترین مواردی که می توانید در ذهن داشته باشید این است که پنهان کردن DVR بهترین راه حل شماست. مقاله قبلی من را برای برخی از ایده های عالی برای پنهان کردن DVR خود بررسی کنید. همچنین در نظر داشته باشید که تمام سیمهای هر دوربین به این مکان مرکزی بازگشته است. شما نیاز دارید تا مطمئن شوید که این محل با مقدار کمی تهویه است همچنین از آنجا که بسیاری از DVR ها این روزها دارای هارد دیسک هستند و اگر هارد آن بیش از حد گرم شود ، شما فیلم های ضبط شده خود را از دست می دهید . شما همچنین ممکن است به گزینه های پشتیبانی فکر کنید در صورتی که هر اتفاقی برای DVR شما اتفاق بی افتد. بعضی افراد دارای یک DVR ثانویه و حتی هارد دیسک های اکسترنال در مکان های جداگانه ای هستند که امکان پشتیبان گیری از دستگاه شما را فراهم می کند. همچنین گزینه هایی برای ذخیره فیلم ضبط شده از راه دور وجود دارد که چک کردن DVR ها برای شما بعضی  از ویژگی های پشتیبان عالی است.

 

کابل کشی

هنگام اجرای کابلهای خود، برخی از موارد وجود دارد که می خواهید از آن آگاهی داشته باشید. بعضی از دستورالعمل های کلی برای پیگیری و برای اطمینان از اینکه بهترین عملکرد را از سیم کشی خود دریافت می کنید وجود دارد. ابتدا اطمینان حاصل کنید که کابل های صوتی و تصویری خود را به کابل های ولتاژ بالا نزدیک نکنید. این امر به طور بالقوه می تواند باعث تداخل شود. بعد، سعی کنید کابل را در گوشه ها خیلی تنگ نکنید. همیشه اطمینان حاصل کنید که یک کمربند اضافی را ترک کنید به طوری که کابل ها به شدت در اطراف گوشه نشسته نشوند. همیشه اطمینان حاصل کنید که در گوشه ها مقداری قضا بگزارید تا کابل را خراب نکند، زیرا این کار عملکرد را مختل می کند. اگر از سیم ها برای محکم کردن کابل ها استفاده می کنید مطمئن باشید که آنها را بیش از حد تنگ نکنید. قبل از بریدن کابل، اطمینان حاصل کنید که فاصله را بیشتر اندازه گیری کرده اید تا کابل های هنگام خم شدن، چرخش یا موانع کم نیاید .

 

بهترین راه حل برای اجرای کابل معمولا  از محل DVR از طریق یک اتاق زیر شیروانی به طور مستقیم به منطقه نصب دوربین می باشد . به این ترتیب سیمها پنهان هستند و برای هر کسی که سعی در خرابکاری سیستم شما با قطع برق یا سیم ویدیو دوربین را داشته باشد ، از دسترسی دور میکند که نقشه آنها را خراب می کند. اگر شما دسترسی به اتاق زیر شیروانی (مانند یک آپارتمان) ندارید، گزینه های دیگری وجود دارد. شما همچنین می توانید کابل را در امتداد لبه دیوار، زیر موکت و زیر پایه ها اجرا کنید.

 

منبع تغذیه

نوع منبع تغذیه که شما نیاز دارید بسته به نوع سیستم شم انتخاب خواهد ش . اگر شما با محدودیت بودجه خرید می کنید، منبع تغذیه هایی با نصب و استفاده  آسان وجود دارد. میزان کانال ها در یک منبع تغذیه واسته به تعداد دوربین هایی است که می توانید به آن متصل کنید . همچنین جعبه های توزیع قدرت وجود دارد که کیفیت بالایی دارند و طول عمر بیشتری دارند . دوربین های مورد خرید خود را بررسی کنید، اکثر دوربین های آنالوگ 12 ولت هستند، اما بعضی از آنها که به فروش می رسند، که به  24 ولت نیاز دارند. اگر دوربین شما روشن نمیشود ، لطفا توجه داشته باشید که در هنگام بارگیری (در حالی که دوربین روشن است) شما نیاز دارید که افت ولتاژ خود را با یک ولت متر بررسی کنید. به خصوص دوربین های دارای چراغ های IR. گاهی اوقات دوربین ها در طول روز به خوبی کار خواهند کرد ، اما کارشان به محض شروع شب و در نتیجه روشن شدن ال ای دی های IR متوقف خواهند شد . بسته به نوع کابل مورد استفاده شما و نیز بستگی به فاصله شما می توانید خروجی قدرت خود را اجرا کنید. موقعیت هایی وجود دارد که شما می توانید 24V AC را برای رسیدن به فاصله های طولانی تر اجرا کنید، اما اگر از دوربین های 12V استفاده می کنید، لازم است که یک مبدل قدرت خرید کنید تا دوربین ها را نسوزانید . این محصول 24V AC را به جریان مستقیم با ولتاژ 12V DC می برد. اگر شما دوربین های ولتاژ دوگانه دارید، لازم نیست نگران این باشید. آنها با هر دو ولتاژ 24 ولت متناوب و 12 ولت مستقیم کار خواهند کرد . قبل از اینکه هر چیزی را روشن کنید 100٪ مطمئن شوید. اگر از یک جعبه برق با کابل های نصب سریع استفاده می کنید، به منظور جلوگیری از نیاز به قطع اتصال از کابل و به منظور روشن کردن دوربین، از powerin استفاده می کنید. اگر از دوربین های Megapixel IP استفاده می کنید، می توانید از طریق یک سوئیچ POE برای انتقال قدرت بر روی کابل اترنت استفاده کنید .

 

اتصال همه چیز به یکدیگر

هنگامی که همه چیز تنظیم و آزمایش شده است، می توانید شروع به وصل کردن همه چیز کنید. این معمولا ساده ترین بخش است. فقط اطمینان حاصل کنید که هر یک از کابل های دوربین برچسب گذاری شده است تا شما را راحت تر کند. به عنوان مثال، اگر شما یک دوربین درب جلو دارید و می خواهید آن را روی یک کانال قرار دهید، ابتدا آن را نشان می دهد، شما سیم را برچسب گذاری می کنید، بنابراین اگر مجبور شدید همه چیز را به طور کامل جدا کنید، برای پیدا کردن اینکه کدام کابل به چه دوربین متصل است. نیاز به قطع و وصل همه کابل ها نیست .، اکثر DVR ها دارای فرم های متعدد خروجی هستند. اکثر خروجی های آنها شامل HDMI، VGA و BNC که شما می توانید برای نظارت بر سیستم خود استفاده کنید و دستگاه های ما به همه آنها اجازه می دهد به طور همزمان کار کنند به طوری که شما می توانید چندین مانیتور را متصل کنید.

 

تنظیمات دی وی آر

راه اندازی DVR می تواند کمی برای اولین بار گیج کننده باشد. سیستم های DVR ما دارای تنظیمات زیادی هستند که می تواند بسیار سنگین باشد. خوب این است که ما حمایت کامل از محصولات ما را ارائه می دهیم و اگر شما یک سیستم TechPro DVR خریداری کردید، می توانید در طول ساعات کاری با ما تماس بگیرید و ما به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. اگر به دلایلی به دنبال کمک ساعت ها و حتی کمک های فوری هستید، ما برخی از منابع واقعا عالی را برای کمک به تنظیم DVR خود قرار داده ایم. یکی از اولین مکان هایی که می توانید جستجو کنید و از کمک بخواهید در انجمن های پشتیبانی فنی ما است. مردم همواره در حال پاسخگویی به سوالات هستند و حتی برخی از کارکنان فنی TechPro می توانند پرسش ها را در تعطیلات آخر هفته و پاسخ به ساعات غیر کاری را ببینند. یک مرکز یادگیری در این سایت با برخی از منابع عالی نیز مانند این وبلاگ، نمودار های مقایسه، حساب کننده های ظرفیت هارد  و خیلی بیشتر وجود دارد. در نهایت وجود دارد ، اما مطمئنا کم نیست ، صدها ویدیو و آموزش های مرتبط با محصولات در فروشگاه وجود دارد. اغلب اوقات شما فقط می توانید شماره محصول خود را در جستجوی تایپ کنید و آموزش ها و فیلم ها را کامل بینید .

 

 

در نتیجه، ممکن است اطلاعات زیادی در مورد این مقاله وجود داشته باشد، اما راه اندازی سیستم در خانه شما واقعا دشوار نیست. اطلاعات زیادی وجود دارد که ممکن است برخی افراد را بترساند اما تا زمانی که تمام کالاهای مناسب را که با یکدیگر کار می کنند، به راحتی بتوانید همه چیز را در خانه خود ببندید و آماده باشید که بدون هیچ مشکلی کارکنند ! و هنگامی که شما تماس بگیرید تا سفارش خود را انجام دهید، می توانید از یکی از مسئولین فروش برای کمک به انتخاب تجهیزات مناسب سوالات خود را بپرسید و آنها اطمینان حاصل می کنند که هر چیزی را که شما نیاز دارید را تهیه می کنید . فقط همیشه
به یاد داشته باشید که پس از خرید سیستم تان ، آنها شما را فراموش نخواهند کرد. شما می توانید در هر روز از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر تماس بگیرید و آنها به سوالات شما پاسخ خواهند داد و به شما در راه اندازی سیستم شما کمک خواهند کرد .

2 دیدگاه دربارهٔ «نحوه نصب دوربین مدار بسته در یک محل اقامت»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *