مزایای یک سیستم دوربین مدار بسته برای یک کسب و کار

مزایای یک سیستم دوربین مدار بسته برای یک کسب و کار

 

یک سیستم نظارت امنیتی که به خوبی اجرا شود امروزه یک امر خیلی ضروری در این دوره است و این سیستم دارای مزایای بسیاری برای برای صاحب کسب و کار میباشد .

هنگامی که شما در مورد سیستم های امنیتی فکر می کنید، ممکن است فکر کنید که آنها برای جلوگیری از سرقت یا جرم هستند، که یک فرض معتبر است. سیستم های امنیتی دارای برنامه های مفید دیگری در بخش خصوصی مانند ارزیابی عملکرد دارند. با یک سیستم نظارت امنیتی مناسب برای کسب و کار خودتان ، شما باید ابزار لازم برای ارزیابی عملیات روزانه را داشته باشید. به عنوان مثال، شما ممکن است یک انبار داشته باشید که در آن شما مشکلات ناشی از سفارشات خروجی را ناقص یا نادرست داشته اید یا ممکن است مشتریان با نگرانی هایی که سفارش آنها ناقص است با شما تماس بگیرند. اگر هر یک از این شرایط رخ دهد، می توانید به روز و زمان حادثه بازگردید و بررسی کنید که آیا خطایی در واقع رخ داده است یا خیر.

شما همیشه نمی توانید در محل کسب و کار خود باشید. با داشتن یک سیستم نظارت امنیتی، می توانید بصورت پخش مستقیم ببینید که در زمانیکه در هر کجا که هستید با استفاده از اینترنت با برنامه های مختلف که برای گوشی های هوشمند یا رایانه طراحی شده اند، تماشا کنید. در راحتی در خانه خودتان می توانید فعالیت های روزانه را مشاهده یا بررسی کنید. اگر یک درگیری از یک وضعیت خاص وجود داشته باشد، شما قادر به بازگشت و بررسی آنچه در واقع رخ داده است وجود دارد.

صاحبان کسب و کار دائما در حال تلاش برای بهبود نحوه کار آنها هستند. با بررسی عملیات روز به روز از طریق استفاده از دوربین های امنیتی، آنها می توانند به عقب برگردند و مشکلاتی را که کارکنان خود را یک کار خاص انجام می دهند، جدا کنند. سپس می توانیم داده ها را تجزیه و تحلیل کنیم و تغییراتی را که ناکارآمد هستند و نحوه انجام یک کار خاص را بهبود بخشیم. این می تواند به اندازه ارگونومی یک ایستگاه کاری باشد یا یک عضو خاصی از تیمی که به استانداردی که توسط سازمان شما تنظیم نمی شود، ساده باشد.

همه ما تمایل به سخت کار  کردن داریم اگر ما فکر می کنیم که ما در حال تماشا شدن هستیم . بنابراین فقط با نصب یک سیستم نظارت امنیتی، شما باید یک سناریو در عملکرد شغلی را ببینید.

مسائل حقوقی امروز نگرانی بزرگی برای کسب و کار هستند. اگرچه از داخل یا خارج سازماندهی شود ، پرونده های قضایی اتفاق می افتند. یک لغزش یا سقوط میتواند یک حامی یا کارمند جبران خسارت می تواند یک مورد خسارت باشد . شواهد ویدئویی برای وکیل یا شرکت بیمه شما ممکن است لبه نجات شما برای صرفه جویی هزاران دلار  به دلیل وچود کلاهبرداران و هزینه های غیر قانونی حقوقی باشد .

سرقت ها اتفاق می افتند .این یک دزدی شغلی است از دزد عصابانی نشوید زیرا او فقط کار خود را انجام می دهد! کار ما این است که ابزارهایی برای گرفتن دزد به شما بدهیم. فقط نصب دوربین مدار بسته قابل مشاهده یک بازدارنده است. اگر آنها فکر می کنند که آنها تماشا می شوند، افراد کمتر اقدام به سرقت و حتی سوء استفاده می کنند . این می تواند برای کارکنان یا مشتریان باشد. شما باید خروجی ها و ورودی ها را برای صندوق داران و خریداران نقدی بوسیله دوربین مدار بسته نظارت و امن کنید  و همچنین داشتن دوربین های بیرونی یک ایده خوب است.

از مکان های امن می توان برای ذخیره انواع وسیعی از موقعیت های ارزشمند مانند پول نقد و اسلحه استفاده کرد. شما ممکن است به مدت طولانی مدت به امنیت محل دسترسی پیدا کنید، بنابراین نیازی نیست هر لحظه را ثبت کنید. شما می توانید تشخیص حرکت را تنظیم کنید تا باعث شود که دوربین فقط زمانی که نیاز به ایمنی باشد را ثبت کنند . این جداسازی ها فقط زمانی ثبت می شود که کسی در نزدیکی مکان امن قرار داشته باشد. این می تواند تنظیم شود تا هر زمان که یک رویداد رخ می دهد، یک ایمیل به شما بفرستد.

شما می توانید تمام فعالیت های مربوط به استفاده از ثبت نقدی خود را با نصب دوربین به طور مستقیم در بالای آن نظارت کنید. این یک بازدارنده است زیرا این امر به سادگی وجود دارد که مردم تمایل درست رفتار کردن دارند هنگامی که تحت نظر هستند. همچنین تمامی معامله ها ممکن است از طریق نرم افزار داخلی در DVR رصد شوند برای نشان دادن هر چیزی از میزان معامله، که در یک فروش وجود داشته باشد، یا هنگامی که ثبت نام باز شد. ممکن است موقعیتی پیش آید که یک کارمند یک اشتباه محاسباتی کند و ثبت نقدی کم شود. شما می توانید تعیین کنید که آیا این یک اشتباه بوده یا سرقت بوده است .

شما نیاز به نظارت بر تمام خروجی ها و ورودی ها دارید . این ها نقاطی است که شما می توانید ببینید که چه کسی در حال آمدن و رفتن است. این ارزشمند است به این دلیل که تنها واقعیت است که شما می توانید ببینید که آیا کارکنان شما بموقع به محل کار می رسند و در زمان درست محل را ترک می کنند . همچنین می توانید بررسی کنید که آیا بازدید کنندگان غیرمنتظره یا ناخواسته در ورودی های حساس هستند. این می تواند به پیشگیری از سرقت کمک کند ، و حتی سرقت مسلحانه باشد. این یک دنیای خطرناک است که ما زندگی میکنیم بنابراین اطمینان حاصل کنید که آماده هستید.

خارج از ساختمان شما معمولا نادیده گرفته می شود. هر دلیلی برای نظارت بر بیرون کسب و کار شما به منظور محافظت از سرقت و از رفاه کارکنان شما وجود دارد. شما ممکن است یک رستوران داشته باشید که در آن شما جوانان جذاب در ساعات آخر شب محل شما را ترک میکنند . احتمال دارد یکی از کارمندان شما در پارکینگ مورد حمله قرار گیرد. نه تنها می توانید ببینید که چنین حمله ای در زمان واقعی رخ می دهد، بلکه شما می توانید به تاریخ و زمان حادثه بازگردید و به اجرای قانون کمک کنید. ماشینها معمولا اهداف دزدان هستند. این به خاطر سهولت نسبی به سادگی پنجره  ها را شکستن و به دست آوردن دسترسی آن آسان است؛ مردم اغلب وسایل نقلیه خود را مانند لوازم  الکترونیک ، وسایل گرانبها و کیف های زنانه خود را در ماشین می گزرانند. دوربین های بیرونی دوباره می توانند نقش مهمی در کمک به اجرای قانون بازی کنند.

مایه تاسف است که ما باید چنین نگاهی دقیق به کارکنانمان داشته باشیم، اما واقعیت سختی یک مالک تجاری است. کسب و کار مانند سرقت صنعت رستوران از سرتاسر تمام وقت. اغلب مجرمان بسیار خوب در عدم در داخل کسب و کار دیده می شوند، اما ممکن است مشکلی در کار کردن آنها در پارکینگ وجود داشته باشد. با داشتن دوربین ها در اطراف پارکینگ و تخلیه کننده ها می توانید ببینید چه اتفاقی می افتد و چه افرادی را با آنها در پایان روز می بینند .

همانطور که می بینید مزایای بی شماری برای داشتن یک سیستم مانیتورینگ امنیتی به خوبی اجرا شده است، شما تصمیم می گیرید که چطور در کسب و کار خود به بهترین راه برای پیاده سازی آن اقدام کنید . تصویر در بالای این مقاله، نمونه ای از سیستم 16 کاناله است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *