فیلم دوربین مدار بسته بهترین مدرک در دادگاه

دوربین فیلمبرداری امنیتی بهترین شواهد برای گرفتن مجرم شناخته شده است – مخصوصا مشاهیر

20

به عنوان یک جامعه ما انتظار داریم که اعضای آن سطح معینی از رفتار اخلاقی و قانونی را حفظ کنند. از آنجا که شخصیت های عمومی در جامعه ما هنگامی که آنها چیزی اشتباه انجام می دهند، تمایل دارد توجه بیشتری را جلب کند. به دلیل این افزایش در معرض دید قرار گرفتن ، این افراد در معرض رفتارهای عادی در سراسر جامعه ما بیش از میانگین جو است.

گاهی اوقات این افراد می توانند از طریق فعالیت های جنایتکارانه خود به دلیل نفوذ افزایش یافته خود از بین بروند. این نتیجه ممکن است باعث شود که مجازات های جرم کمتری برای جرایم و سپس بیشتر اعضای جامعه ما دریافت شود. ویدئو دوربین امنیتی می تواند شواهد را برای اطمینان از اینکه هر کس برای اقدامات خود پاسخگو باشد، صرف نظر از تصویر یا منابع عمومی آنها، پاسخگو باشد . حادثه ای که NFL با آن روبرو می شود ری رایس و همسرش  نمونه ی اصلی این است.

این بازپخش موفقیت آمیز در مارس 2014 دستگیر شد و به علت اختلاف بین او و زنانی که او قصد داشت ازدواج کند، به اتهام حمله  درجه 3 محکوم شده بود. این اتهامات نتیجه فیلم های دوربین امنیتی بود که در یک وب سایت عمومی منتشر شد که نشان داد که زن و شوهر در حال مشاجره وارد آسانسور شدند و بعد از مدت کوتاهی زن بی هوش را از آسانسور بیرون کشید . این اتهام یک حکم ممنوعیت سه تا پنج سال زندان و جریمه تا 15000 دلار بود. NFL به دلیل این حادثه را برای دو بازی اول فصل به حالت تعلیق درآورد، اما اتهامات بعدا پس از آنکه او با مشورت مشاوران تحت نظارت موافقت کرد، کاهش یافت.

در سپتامبر 2014، فیلم امنیتی از دوربین دیگری به صورت عمومی منتشر شد. این دوربین در داخل آسانسور قرار داشت و قسمت گمشده ی آن را نشان داد. این ویدیو به وضوح نشان داد که رایس دو بار با دستش به زن زد و دومین بار به اندازه کافی سخت بوذ تا سر زن به نرده جای دست برخورد کند . هنگامی که او به زمین برمی خورد و به نظر می رسد بی هوش است و حرکت نمی کرد. فیلم ویدئویی ادامه یافت تا نشان دهد که بازیکن فوتبال قوی هیکل بدن دختر را به بیرون می کشد و شروع به تلاش برای نشاندن او میکند .

هنگامی که این فیلم های اضافی منتشر شد، لیگ ملی فوتبال به طور قابل توجهی مجازات را افزایش داد. تیم او قرارداد خود را به پایان رساند و طرفداران را مجبور کرد که برای دیگر بازیکنانی که از تیم حمایت می کنند را به اوج برساند. NFL همچنین مجازات خود را از تعلیق دو بازی به تعلیق نامحدود افزایش داد. او در اثر مجازاتی که دریافت کرد، بیش از 10 میلیون دلار دستمزد و تعهدات خود را از دست داد. بعضی از مردم احساس کردند که مجازات اصلی که پس از اولین ویدیویی که دریافت کرد، به اندازه کافی شدید نبود، اما ویدئوی عمیق تر اطمینان خاطر داد که اقدام انضباطی مناسب تر بود.

این تنها مورد اخیر در فیلم های امنیتی دوربین نبود که شواهد کلیدی در یک جرم توسط شخصیت ورزشی ارائه شده است. آرون هرناندز پس از آشنایی او با 5 بار در 17 ژوئن و بعد از آن در مرز کمتر از یک مایل از خانه هرناندز، در تاریخ 26 ژوئن 2013 به اتهام استفاده از سلاح و قتل دستگیر شد. در حال حاضر شواهدی وجود دارد که علیه وی در این پرونده وجود دارد، اما دوربین امنیتی ویدئویی پلیس برای کمک به برای ایجاد یک جدول زمانی محکم در این قتل کمک می کند.

 

ویدئوی ضبط شده توسط سیستم دوربین مدار بسته خود هرناندز را نشان داد که او در حالیکه عمارت میلیون دلاری خود را با یک اسلحه کالیبر بزرگ در دست در ساعت 112 ق ترک میکند .

– دوربین های امنیتی در یک پمپ بنزین نزدیک نشان می دهد که یک سدان کرایه ای را هنگامی که پول بنزین را پرداخت می کند همراه چند قلم جنس کوچکتر دیگر در ساعت 2:09 صبح . این پمپ بنزین در مسیری عمارت هرناندز و محل اقامت قربانی بود.

 

– حدود ساعت 2:30 صبح دوربین های نظارت پلیس نشان می دهد که وی قربانی را از خانه اش برده است.

– در ساعت 3:23 صبح، دوربین های امنیتی عمومی نشان داد که یک سدان نقره ای به یک پارک صنعتی برده شده است که در آن قربانی کشته شد. شاهدان بعدا به پلیس گفتند که صدای شلیک هایی را لحظاتی بعد شنیده اند .

– در 3:33 بعد از ظهر تصاویر نظارت نشان داد هرناندز به خانه خود بازگشته است.

پرونده دادگاه هنوز در حال انجام است، اما دادستان قادر به ایجاد یک مورد مستحکم به طور گسترده از وقایع در طول شب قتل به دلیل نظارت تصویری جامع نشان داده شده است . از آنجایی که این پرونده شروع شده است، همچنین پروندهقتل دو مرد دیگر نیز به هرناندز پیوست داده شده . فیلمهای دوربین امنیتی همچنین یکی از اجزای اصلی پرونده علیه این بازیکن فوتبال قبلی است. اندکی پس از این پرونده ها، هرناندز از تیمش آزاد شد. این محاکمه های قتل در انتها منجر به هزینه های زیادی در این قسنت شد به علت کمتر بودن از یکسال قبل بازداشت شد ، بعد او  یک قرارداد 5 ساله با ارزش بیش از 37.5 میلیون دلار امضا کرده است. هنگامی که او از تیم خارج شد، کاملا بی اعتبار شد .

فیلم های ضبط شده از دوربین های امنیتی کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که همه افراد برای اقدامات خود پاسخگو باشند . این مربوط به همه نوع افرادی است که ممکن است پول یا ارتباطات کافی برای تأثیر بر نتیجه پرونده دادگاه داشته باشند نه فقط افراد مشهور .

در 11 سپتامبر 2014، دو مرد همجنسگرایی در خیابان های فیلادلفیا در ساعت 1045 بعد از ظهر مورد حمله قرار گرفتند. شاهدان  شنیدند که آنها حمله گفتند که آنها قبل از درگیری مورد حمله کلامی یا زبانی قرار گرفتند. یکی از قربانیان به طرز بدی مورد ضرب و شتم قرار گرفت و با استخوان شکسته به بیمارستان منتقل شد و مجبور شد که فکش را ببندد.

پلیس توانست دوربین فیلم امنیتی از مظنونین را فقط چند لحظه قبل از حمله تعیین کند. اگر چه شهادت شهروندان به بازرسان کمک کرد تا تأیید کنند که این ویدیو نشان داد که دو مرد و زنانی که به زوج حمله کردند ، قادر به شناسایی هویت سه نفر نبودند. مدت کوتاهی بعد فیلم های ویدئویی به صورت آنلاین ارسال شد و چندین نفر از اعضای رسانه های اجتماعی توانستند مظنونان مرد و زنانی را که دختر رئیس پلیس محلی هستند شناسایی کنند.

زمان کوتاهی پس از شناسایی مظنونین، آنها شروع به تبدیل شدن به پلیس کردند. آنها به حملات شدید، حمله ساده، توطئه و تهدید بی رحمی متهم شدند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *